4 esminiai greitos paskolos privalumai

 

Šiuo metu greitos paskolos yra įprastas skolinimosi būdas, kuomet reikia nedaug pinigų (iki tūkstančio eurų) ir itin greitai (tą pačią dieną). Kodėl ši paslauga taip sparčiai išpopuliarėjo galima suprasti išnagrinėjus 4 esminius greitos paskolos privalumus.

 

Galimybė naudotis, o ne taupyti

 

Jei reikia (arba nori) tam tikro daikto, turi dvi galimybes: taupyti arba imti paskolą. Šiuolaikinio žmogaus filosofija sako, kad gyvenimas trumpas ir reikia viskuo naudotis čia ir dabar, nelaukiant. Todėl jei kažko reikia namams, buičiai, sveikatai, verčiau nelaukti atlyginimo, įsigyti ir naudotis, o vėliau gražinti paskolą. O juk būna gyvenime ir tokių situacijų, kuomet laukti negali – susilaužai koją, dūžta automobilio stiklas, reikia naujos suknelės karštam pasimatymui.

 

Greitas paskolos gavimas

greita paskola internetu

Nuo akimirkos, kai suvoki, jog reikia pinigų, iki akimirkos kai juos gauni, užtenka vos 10 minučių. Niekas nemėgsta stovėti eilėse, laukti sprendimo ir dar laukti, kol pinigai įplauks į sąskaitą. Tokia įprasta paskolų iš banko schema dažnai atbaido nuo paskolų apskritai. Arba kitaip, pinigai gaunami tik tuomet kai jų jau nebereikia. Tuo tarpu greitos paskolos pakeitė suvokimą apie greitį – paskolos išduodamos itin greit, vos per kelias minutes, kredito istorijos patikrinimas, asmens duomenų identifikavimas ir paraiškos peržiūra dažniausiai vykdoma automatiškai, todėl vos keli klaviatūros paspaudimai, kelios minutės ir pinigai jau sąskaitoje.

 

Lankstumas gražinant paskolą

 

Greitos paskolos ypatingos ir tuo, kad jų gražinimas yra pakankamai lankstus. Pateikiant paraišką galima pasirinkti per kiek laiko norima gražinti paskolą. Tačiau atėjus terminui ir matant jog bus vėluojama, galima prasitęsti paskolos gražinimo terminą, taip išvengiant bereikalingo įtraukimo į skolininkų sąrašą. Susidarius situacijai, kuomet išties sunku gražinti, kredito kompanijos konsultuoja, suteikia galimybę pakeisti paskolos gražinimo terminus ar laikinai atidėti paskolą. Toks lankstumas tik padaro greitas paskolas dar patrauklesnes.

 

Pirma paskola – nemokamai

 

Daugelis paskolų įmonių vykdo akcijas, kuriomis pasinaudojus, galima gauti paskolą su nulinėmis palūkanomis. Tai itin paranku ir dažnai galima išgirsti istorijų, kaip pasinaudojus tokiomis akcijomis, žmonės netgi sutaupo. Pavyzdžiui, nusižiūrėtas daiktas išparduodamas ir jo kaina gerokai mažesnė nei rinkos kaina. Tačiau atlyginimą gausite tik po savaitės. Ką daryti? Pasiėmus paskolą galima įsigyti prekę, o sulaukus atlyginimo gražinti paskolą. Kadangi palūkanų nėra, realiai situacija tokia tarsi atlyginimą gavote anksčiau ir daiktą įsigijote anksčiau ir dar su užtikrinta nuolaida.

Privalumų esama ir daugiau, bet šių keturių turėtų užtekti apsvarstyti galimybę pasinaudoti šiuolaikinių paskolų galimybėmis.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas