Aujama-Credit, idomi apžvalga iš arčiau

5 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė4.5
Teikiamos sąlygos5
Klientų aptarnavimas5.5
Apžvalga
Aujama-Credit – tai įmonė, teikianti paskolas be užstato. Paskolos yra teikiamos visoje Lietuvoje, atsakymas dėl galimybės suteikti kreditą yra pateikiamas vos per 10 minučių. Pritrūkus pinigų galima pasiimti iki 3000 eurų kreditą – paskolos suma priklauso nuo oficialių kliento gaunamų pajamų ar turimo nekilnojamojo turto vertės.

Privalumai

 • Greitai suteikiamas kreditas;
 • Galimybė pasiskolinti iki 3000 eurų sumą;
 • Malonus aptarnavimas;
 • Ilgas darbo laikas.

Trūkumai

 • Siauras teikiamų paslaugų spektras;
 • Svetainėje pateikiama labai glausta informacija.

Skolintis is AujamaCredit

 1. Paskolos be užstato

Aujama-Credit teikia 100-3000 eurų paskolas, kurios gali būti grąžinamos 2-21 mėn. laikotarpiu. Norintys pasiskolinti pinigų turi galimybę pasinaudoti paskolų skaičiuokle, kuri padės numatyti, kokio dydžio įmokas teks atlikti. Paskolos paraiška yra užpildoma vos per kelias minutes, o atsakymą dėl paskolų suteikimo darbo metu įsipareigojama pateikti vos per 10 minučių.

 

 1. Kas gali gauti paskolą be užstato?
 • Paskolos yra teikiamos asmenims, vyresniems nei 18 metų;
 • Norintys gauti paskolą turi būti dirbantys Lietuvoje ir gaunantys oficialias pajamas (galima paskolos suma yra paskaičiuojama atsižvelgiant į paskutinių keturių mėnesių gautų pajamų vidurkį);
 • Klientai turi būti mokūs ir neturintys pradelstų įsiskolinimų (duomenys yra tikrinami Creditinfo sistemoje).
 1. Kaip gauti paskolą?
 • Norintys pasiskolinti pinigų kredito skaičiuoklėje turi pasirinkti pageidaujamą pinigų sumą ir paspausti „Registruotis“;
 • Tai atlikus reikės pervesti 0,01 € sumą į Aujama-Credit banko sąskaitą (šis žingsnis yra reikalingas kliento asmens tapatybės patvirtinimui, todėl svarbu, kad tam naudotumėte savo asmeninę banko sąskaitą);
 • Tapatybė yra patvirtinama per 15 minučių (laikotarpis priklauso nuo to, kokio banko sąskaitą turite), ir tuomet yra informuojama, ar jums gali būti suteiktas pasirinkto dydžio kreditas. Jei bus priimtas teigiamas sprendimas, pinigai nedelsiant pasieks jūsų banko sąskaitą.

Registracija ir tapatybės patvirtinimas yra atliekami tik vieną kartą – jei Aujama-Credit pasirinksite ir ateityje, tokiu atveju jums tereikės pasirinkti pageidaujamą kredito sumą ir prisijungti prie savo paskyros.

Skolintis is AujamaCredit

 1. Kreditas SMSu

Jei jau esate užsiregistravę Aujama-Credit svetainėje, turėsite galimybę gauti kreditą SMSu. SMS nustatymuose jums reikės įsijungti skolinimosi trumpąja žinute funkciją ir užpildyti mokumo deklaraciją. Išsiųsti kredito paraišką trumpąja žinute galėsite telefono numeriu +370 612 75777 – reikės nurodyti žodį „PRASAU“, įvesti savo elektroninio pašto adresą, kurį naudojote registracijos metu, kredito dydį (skaičiais) ir terminą (mėnesiais). Pavyzdžiui, jei norite pasiskolinti 300 eurų sumą 2 mėnesių laikotarpiu, jums reikės išsiųsti tokią žinutę: PRASAU elektroninis@pastas.lt 300 2. Jums pateikus paraišką bus atsiųstas kodas, skirtas paraišką patvirtinti. Per 1 valandą turėsite paraišką patvirtinti išsiųsdami žinutę: TVIRTINU ir nurodydami gautą paraiškos kodą.

 

 1. Paskolos grąžinimas

Paskolos grąžinimas gali būti atliekamas bet kuriame mūsų šalies banke, PayPost skyriuje, Perlo terminale, Maximos kasose, spaudos kioskuose bei atliekant bankinį pavedimą.  Prisijungus prie savo paskyros bus galima matyti, kokią tikslią pinigų sumą esate skolingi, ir galėsite atlikti bankinį pavedimą arba atsispausdinti brūkšninio kodo kvitą, kurį galėsite pateikti nurodytų įstaigų kasose.

 

 1. Paskolos pratęsimas

Jei klientui kiltų keblumų pasiskolintą pinigų sumą grąžinti laiku, jis turės galimybę pratęsti mokėjimo terminą. Tą bus galima atlikti tiesiog prisijungus prie savo paskyros, o tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, paprasčiausiai galėsite susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais.

aujama-credit

7. Naudojimasis svetaine

 

Naudotis svetaine yra ganėtinai paprasta – klientai turi galimybę pasinaudoti paskolos skaičiuokle, o pasirinkus dominantį pasiūlymą galima užsiregistruoti ir pateikti paraišką. Svetainėje yra pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, tačiau nėra nurodyta, ką daryti, jei kiltų keblumų paskolą grąžinti laiku, ir t.t. Vis dėlto, kilus tam tikriems neaiškumams visada galima susisiekti nurodytais kontaktais ir gauti atsakymus į kylančius klausimus.

 

 1. Standartinis paskolos pavyzdys

Jei klientai nori pasiskolinti 300 eurų sumą 2 mėnesių laikotarpiui, skaičiuojamas 5,46 € administracinis mokestis ir 28,04 € palūkanos. Šio kredito bendra suma yra 333,5 €, mėnesinė  įmoka – 166,75 € (MPN – 74,94 proc., MKGN – 137,2 proc.)

 

 1. Klientų atsiliepimai

Dalis klientų Aujama-Credit bendrovę vertina palankiai: juos džiugina malonus klientų aptarnavimas bei greitas paskolos suteikimas. Vis dėlto, kita klientų dalis šiai kompanijai negaili kritikos: teigiama, kad net ir visiškai atsiskaičius su šia bendrove lieka skola, o tai sudaro keblumų skolintis iš kitų paskolas teikiančių įstaigų. Sunku pasakyti, ar tai Aujama-Credit, ar pačių klientų klaida: jei paskola nėra grąžinama laiku, skaičiuojami delspinigiai, todėl prieš atliekant įmokas vertėtų pasitikrinti, kokia yra tiksli skolos suma.

Skolintis is AujamaCredit

 1. Aujama-Credit kontaktai

Telefono numeris: 8-698-20630

Elektroninis paštas: info@aujama.lt

Adresas Vilniuje: Švitrigailos g. 7, 220 kab.
Adresas Kaune: P. Lukšio g. 34

Darbo laikas darbo dienomis: 9-20 h, šeštadieniais – 10-18 h.

 

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
greitas kreditas palyginimas