Credit24, Vivus ir Bobutės paskola – žinomų kreditorių palyginimas

Nepaisant sugriežtintų vartotojams taikomų reikalavimų ir sudėtingesnės vartotojų mokumo vertinimo tvarkos, greitųjų kreditų rinka iki šiol yra labai didelė, o kredito bendrovės kasdien sulaukia šimtų ar net tūkstančių naujų klientų, siekiančių greitai ir patogiai gauti norimo dydžio greituosius kreditus ar vartojimo paskolas.

Tačiau, kai yra tokia didelė kreditorių pasiūla, pasirinkimo procese gali kilti labai daug klausimų, todėl tam, kad jums būtų paprasčiau pasirinkti palankesnį paskolos internetu variantą, žemiau pateikiame puikiai visoje Lietuvoje žinomų „Credit24“, „Vivus“ ir „Bobutės paskolakreditorių palyginimą.

Kodėl svarbu domėtis iš ko skolinatės?

Kiekvienas finasninis įsipareigojimas turi būti pasvertas ir apgalvotas. Kuomet sprendimai pasisuka link pinigų, spontaniškumui vietos neturėtų likti. Dažnai sprendimai priimami tiesiog pagal tai kurios įmonės reklama dažniau buvo matyta ar kurios pavadinimas pirmiau prisimenamas. Tačiau svarbu ne žinomumas, o siūlomos salygos. Svarbu pažinti įmonę, išnagrinėti jos siūlymus, sąlygas, kokios palūkanos mokamos, kokios akcijos taikomos ir pan. Kelios minutės dėmesio į įvairias smulkmenas gali leisti pasirinkti įmonę, kuri pateiks geriausią pasiūlymą ir leis sutaupyti – net ir imant paskolą.

Štai todėl šiame straipsnyje trumpai palyginsime ir aptarsime tris ko gero geriausiai žinomas paskolų įmones.

„Credit24“

Credit24“, kurią valdo UAB „IPF Digital Lietuva“ bendrovė, siūlo kredito linijos ir paskolų refinansavimo paslaugas, teikia vartojamąsias paskolas ir paskolas verslui (pastarosios yra siūlomos „Verslui24“ ir yra skirtos verslo klientams). Mėnesinės palūkanos šioje bendrovėje yra vos nuo 1,99 proc. Teikiamų paskolų dydis yra nuo 100 iki 5 000 EUR, laikotarpiui nuo 3 mėn. iki 3 metų.

„Credit24“ kreditoriai siūlo labai lanksčius sprendimus fiziniams asmenims, kurie ieško efektyvaus ir palankiomis sąlygomis pasižyminčio finansinio sprendimo, todėl šioje bendrovėje galima rasti tiek paskolų pasiūlymus individualiems asmenims, tiek ir šeimoms. Paskolą galima gauti ne tik fiziniuose bendrovės filialuose ar internetu, tačiau taip pat ir „Maxima XX XXX“ ir „Iki“ parduotuvėse, „Perlas“ terminaluose bei „PayPost“ skyriuose.

„Vivus“

Vivus“ bendrovė iki šiol yra suteikusi daugiau nei 5 000 000 paskolų – net septyniolikoje pasaulio šalių. Šie skaičiai apie kreditorių turimą patirtį finansinių paslaugų rinkoje kalba patys už save. Tai yra labai lanksčių paskolų bendrovė, kurioje galima kreiptis dėl 100 – 5 000 EUR vertės paskolų, suteikiamų 3 – 48 mėn. laikotarpiui.

Paskolas „Vivus“ bendrovė suteikia Lietuvoje gyvenantiems fiziniams asmenims, kurių amžius yra nuo 18 iki 70 metų. Norint kreiptis dėl paskolos internetu, reikia gauti nuolatines pajamas, turėti banko sąskaitą viename iš mūsų šalyje veikiančių bankų, taip pat – mobiliojo telefono numerį ir el. paštą. Jei kreditoriai patvirtina paskolos paraišką ir pateikia teigiamą atsakymą, paskola vartotojui gali būti pervesta vos per 10 ar 15 min.

„Bobutės paskola“

Lietuvoje puikiai žinoma „Bobutės paskola“ kredito bendrovė teikia 50 – 5 000 EUR vertės paskolas, 6 – 48 mėn. terminui. Šioje kredito bendrovėje taip pat galima pasinaudoti ir paskolų refinansavimo paslaugomis. Refinansuojami greitieji kreditai, lizingai, kredito linijos, paskolos iš kitų bankų ir iš kredito unijų. „Bobutės paskola“ refinansuoja paskolas iki 15 000 EUR, todėl vartotojai, kurie nori palengvinti savo finansinę padėtį, neretai šių kreditorių dėka randa savo finansinių problemų sprendimą.

„Bobutės paskola“ taiko labai lanksčias paskolų grąžinimo sąlygas. Paskolos paraiškos pateikimo procesas yra labai nesudėtingas ir aiškus. Tai galima padaryti tiek internetu, tiek ir bendrovės klientų aptarnavimo skyriuose. Kreipiantis į „Bobutės paskola“ bendrovę, vartotojas turi būti Lietuvos Respublikos pilietis (18 – 65 m. amžiaus), kurio darbo stažas dabartinėje darbovietėje yra ne trumpesnis kaip 4 mėnesiai. Norint gauti paskolą, negalima turėti finansinių įsiskolinimų, o turimų finansinių įsipareigojimų suma negali viršyti 40 proc. visų vartotojo gaunamų mėnesinių pajamų.

Kredito bendrovė suteikia galimybę paskolą grąžinti anksčiau sutartyje nurodyto termino, netaikant papildomų mokesčių. Norint gauti papildomą paskolą „Bobutės paskola“ bendrovėje, bendra šių kreditorių tam pačiam fiziniam asmeniui vienu metu suteiktų paskolų vertė negali būti didesnė nei 12 000 EUR. Taip pat prireikus galima pratęsti paskolos grąžinimo terminą.

Praktiški patarimai kaip išsirinkti geriausią kredito įmonę

Nėra vienos geriausios įmonės, kuri atitiktų visų lūkesčius. Kiekvieno žmogaus situacija skirtinga, tad ir rinktis kiekvienas turi individualiai. Žinoma, yra tam tikros gairės, padedančios suprasti į ką atkreipti dėmesį, o kas nėra itin svarbu renkantis su kuria kredito įmone sudaryti sutartį.

  • Naudokitės paskolų skaičiuoklėmis. Varijuokite skaičiais – paskolos suma, gražinimo laikotarpiu. Palūkanų norma ir galutinė gražinama suma gali skirtis priklausomai nuo to, kuriam laikui planuojate imti paskolą. Rinkitės tą, kuri siūlo mažiausias palūkanas ir kurios galutinė gražinimo suma yra mažiausia.
  • Jei paskolą imate pirmą kartą, pasinaudokite galimybe pasiskolinti nemokamai. Daugelis paskolų įmonių siūlo akciją, kuomet pirmą kartą užsiregistravę, gali pasiskolintą suma gražinti su nulinėmis palūkanomis. Tokia proga pasitaiko tik kartą – naudokitės!
  • Perskaitykite sąlygas ir informaciją apie paskolų gražinimą, gražinimo termino atidėjimą. Jei finansinė situacija tam tikru metu bus sudėtinga, galimybė atidėti paskolos gražinimą bus itin aktuali.
  • Perskaitykite atsiliepimus – nors atsiliepimai gali būti kontraversiški ir subjektyvūs, tačiau jie kartais padeda suprasti kitų žmonių klaidas ir jų išvengti, pažinti įmonę ir jos bendravimo bei darbo metodus.

Ir galiausiai, paskola yra finansinis įsipareigojimas. Ir visai nesvarbu ar tai keli šimtai ar keli tūkstančiai eurų. Todėl net esant galimybei gauti greitąjį kreditą per kelias minutes, visada įvertinkite ar jis jums reikalingas, ar finansinė situacija leis laiku jį gražinti. Pasidomėkite finansinio raštingumo pagrindais bei susipažinkite su atsakingo skolinimosi principais – žinojimas visada naudingas.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas