Greitas Kreditas Internetu Credit24.lt

Credit24 Lietuvoje žinomas jau nuo 2007 metų, kaip kreditą internetu teikiantis prekės ženklas. Ši įmonė siūlo įvairaus dydžio ir skirtingos trukmės paskolas fiziniams asmenims. Mes manome, kad tai yra viena didžiausių vartojimo paskolų bendrovė Lietuvoje.

Bendrovėje greitas kreditas internetu credit24 suteikiamas iki 3000 eurų, o grąžinimo terminas iki 2 metų. Kredito terminas priklauso nuo Jūsų prašomos sumos, taip pat nuo finansinės padėties, ir Jūsų kreditingumo.

Pagrindinė priežastis kodėl bendrovė pritraukia daug naujų klientų – pirmasis greitas kreditas iki 500 eurų yra nemokamas, tai reiškia, kad pirmą kartą pasiskolinus 200 eurų, Jums grąžinti reikės tokią pačią sumą.

Greitas kreditas Credit24 vos per 15 minučių.

 Tai dar viena priežastis kodėl įmonė pritraukia daug naujų klientų. Nėra svarbu kokią paskolos suma, 200 eurų ar 1000, teigiamo atsakymo atveju pinigai jūsų sąskaitoje atsidurs maždaug per 15 minučių. Taip pat galima pratęsti paskolos terminą arba grąžinti kreditą anksčiau ir taip sutaupyti pinigų.

Greitas kreditas internetu credit24 ne tik internetu, bet ir Maxima PC informacijos skyriuose, Paypost bei Lietuvos pašto skyriuose. Tačiau paskola internetu greičiausiai gausite paraišką užpildę internetu.

Credit24 vertina kiekvieną klientą, jų vardas plačiai žinomas dėl gerų paskolos internetu sąlygų, pasitikėjimu ir gerų tarpusavio su klientais santykių. Credit24 visiems klientams stengiasi pasiūlyti palankias ir lanksčias sąlygas, todėl, jei paėmus kreditą tam tikrą mėnesį negalėsite jo grąžinti, galite paskolą atidėti įmonės nustatyta tvarka.

Jei apsisprendėte ir nutarėte rinktis Credit24 teikiamomis vartojimo kreditų paslaugomis, esame įsitikine, kad nenusivilsite kokybe ir vienomis iš palankiausių palūkanų normų kreditų rinkoje.
Pildyti kredito paraišką