Greitieji kreditas be palūkanų? Taip, tai realybė!

 

 

Pasiskolinsi šimtą eurų, o iš tavęs atims trobą bei pačią su vaikais. Na, gal šiek tiek perdedame, tačiau  vietoje to šimtų kokio tūkstančio tikrai pareikalaus…Maždaug taip galėtų skambinti moralo, kokie siaubūnai yra greitųjų paskolų įmonės, pradžia. Įdomu, kokiais argumentais šie atremtų reklamą, skelbiančią, jog greitieji kreditai be palūkanų – misija įmanoma? Nepalaikome nei vienos, nei kitos kardinalių pažiūrų besilaikančios pusės, tačiau akivaizdu, jog racionaliai mąstantiems žmonėms ir greitieji kreditai nereiškia finansinės pražūties.

greitas kreditas be palūkanų

Kalbant apie kreditus, visų pirma derėtų atlikti namų darbus ir išanalizuoti su šia tema susijusias sąvokas. Palūkanos – tai tam tikra dalis nuo kredito sumos, išreikšta procentais, kurią kaip užmokestį už suteiktą finansinę paslaugą gauna kreditorius. Tad teiginys, jog paskolų bendrovės siūlo kreditus be palūkanų, mažų mažiausiai skamba neįtikėtinai. Gerumo akcija artėjančių Kalėdų proga? Ne, greičiau konkurencija tarp paskolas teikiančių bendrovių. Pastarųjų skaičius, Lietuvos bankui sugriežtinus greitųjų kreditų išdavimo tvarką, sumažėjo, tačiau vis dar išliko nemažas. Klientui tai neabejotinai yra pliusas (galima išsirinkti geriausią paskolos alternatyvą), tuo tarpu kreditoriai susiduria su aršia konkurencija ir yra priversti kovoti dėl kiekvieno kliento. Greitieji kreditai be palūkanų – vienas tokių kovų „įrankių“.

Greitosios paskolos be palūkanų turi tam tikrų išlygų.

 

Visų pirma, tai – ne įprasta kredito sutarties sąlyga, tačiau laikinas pasiūlymas, kuriuo vienas ar kitas kreditorius nusprendžia privilioti klientus.

 

Gauti nemokamą kreditą, tai yra grąžinti tik tą sumą, kuri ir buvo pasiskolinta, dažniausiai gali tik tas klientas, kuris iki šiol nėra naudojęsis konkretaus kreditoriaus paslaugomis. Aišku, tai neužkerta kelio galimybei pasidomėti, kuri kita paskolų bendrovė siūlo analogišką akciją ir tapti šios klientu geriausiomis sąlygomis.

 

Kreditui be palūkanų dažniausiai yra taikomos paskolos „lubos“ bei grąžinimo termino apribojimai. Vadinasi, jei jums reikės pasiskolinti didesnę pinigų sumą, kurią pageidaujate grąžinti per ilgesnį laikotarpį, šia akcija pasinaudoti negalėsite.

 

Praktikos pirkti prekes urmu vien dėl to, jog šioms siūloma gera kainuoja, nederėtų taikyti kalbant apie greituosius kreditus. Jei susidūrėte su laikinais finansiniais sunkumais ir nusprendėte, jog greitieji kreditai – geriausias variantas šių sprendimui, skirkite laiko skirtingų kreditorių pasiūlymų analizei bei išsirinkite geriausią variantą. Tačiau skolintis vien dėl to, jog būtent šiuo metu galima gauti pirmąjį kreditą be palūkanų – ryškus finansinio neraštingumo požymis. Pasiskolinti pinigai, ypač neturint konkretaus tikslo, greitai baigsis, o paskolą grąžinti reikės, nesvarbu, jog be palūkanų. Pažeidus paskolos grąžinimo taisykles, gresia nemalonūs padariniai, ilgam užfiksuojami asmens kredito istorijoje.

 

Paskolų palyginimas

Neretai sulaukiame klausimų susijusių su tuo, kad klientai nežino kurią paskolą imti, o tam sukūrėmę įrankį kad galėtumėte pritaikyti ir paskolu palyginimas. Kitaip sakaant paskolų palyginimas yra tobulas daiktas žmogui, kuris ieško paskolos ir nenori permokėti. Atkreipkite dėmesį į bendrą mokėtiną sumą, bvkkmn ir kitus parametrus ,kurie susiją su paskola. Aišku imant paskolą vertėtų pasidomėti ir pasiskaityti daugiau apie patį kreditorių ar jis yra patikimas, kadangi ištikus bėdai jeigu negalėtumėte įmokėti įmokos, norėtūsi, kad kreditorius atitinkamai reaguotų ir pasiūlytų galimybę atidėti įmoką

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas