Kodėl Greitas kreditas?

Šiuo metu labai dažnai matome vartojant frazę “greitas kreditas“. Ši frazė dažniausiai klientų nevilioja tiesiog tuščiais pažadais, bet nurodo tikrai greitą paslaugą. Greiti kreditai suteikiami gerbiant klientą ir jo laiką, todėl kiekvienas kreditorius stengiasi operacijas atlikti kuo greičiau.

Iš ko susideda greitas kreditas?

  1. Greita pagalba ir paprasta sistema 

Greitas kreditas tikrai bus greitas, jei suvoksite kaip vyksta kredito grąžinimas ir skolinimasis. Dažniausiai šią galimybę suteikia daugelis kreditorių. Kaip greitas kreditas gaunamas, kaip jis grąžinamas – visa tai išdėstyta ir mūsų svetainėje.  Jei jums kyla klausimų į kuriuos nerandate atsakymo, galbūt atsakymą rasite skiltyje “Dažni klausimai”.

2.  Patogi greita registracija

Jei norite, kad greitas kreditas jūsų sąskaitoje būtų nedelsiant, jūs privalėsite užpildyti registracijos formas. Jūsų klaus asmeninės informacijos ir duomenų, reikalingų jūsų mokumui nustatyti. Jokios nereikalingos informacijos.

3. 10-15 minučių intervalas

10-15 minučių – tik tiek prireiks, jog greitas kreditas atsidurtų jūsų kišenėje. Tiek laiko ir nė minutės daugiau privalo užtrukti jūsų duomenų apdorojimas ir sprendimas, ar jums bus suteiktas greitas kreditas. Dažniausiai užpildžius registracijos formą, greitieji kreditai jus pasieks greičiau nei per 15 minučių.

Tikimės, kad jums laikas taip pat brangus, todėl dėsime visas pastangas, kad greitasis kreditas jus pasiektų greičiau nei per 15 minučių.