Paskola dantų gydymui: ką naudinga žinoti

paskolos-internetu

Daugelis vartotojų pripažįsta, kad apsilankymas pas odontologą dažnai kelia didelę baimę. Tačiau neretai dar didesnę baimę ima kelti būsimų odontologinių paslaugų sąskaitos, kurias teks apmokėti. Jei nedirbate darbovietėje, kuri rūpindamasi savo darbuotojų sveikata ir gerove siūlo galimybę nemokamai pasinaudoti odontologinėmis paslaugomis, akivaizdu, kad dantų gydymo sąskaitas tenka apmokėti patiems.

Tuo tarpu nusimatančios labai didelės dantų gydymo išlaidos kai kuriuos žmones atgraso nuo minties kreiptis į odontologus. Nereikia nė sakyti, kad tai galiausiai nulemia dar didesnes dantų problemas ir rimtas komplikacijas. Tačiau, laimei, dabar visus finansinius klausimus gali padėti išspręsti paskola dantų gydymui, todėl jei neužilgo nusimato vizitas pas odontologą ir žinote, jog dantų gydymui teks plačiai atverti savo piniginę, vertėtų susipažinti su keliomis įžvalgomis apie tai, kaip turėtumėte ieškoti paskolos dantų gydymui.

Kas yra paskolos dantų gydymui?

Dantų gydymo paskolos yra viena iš vartojamųjų paskolų rūšių. Jos gali būti įtrauktos į paskolų medicinos ir sveikatinimo paslaugų kategoriją. Iš tiesų galite kreiptis dėl asmeninės arba vartojamosios paskolos, kurią panaudotumėte beveik bet kuriam norimam tikslui, tačiau daugelis kreditorių savo klientams siūlo išskirtinai dantų gydymui pritaikytas paskolas. Tokioms dantų gydymui skirtoms paskoloms neretai taikomos mažesnės palūkanų normos arba skiriasi terminai ir skolinimosi sumos, todėl jos gali būti jums naudingesnės nei tradicinės vartojamosios paskolos.

Paskola dantų gydymui taip pat yra suteikiama be užstato, o tai reiškia, kad jums nereikės sukti galvos dėl to, ką kreditoriams galėtumėte pasiūlyti kaip garantą, jog jums suteiktą paskolą grąžinsite. Ir nors žvelgiant abstrakčiai paskolos be užstato paprastai būna brangesnės už tas paskolas, kurios suteikiamos su užstatu, kaip jau buvo minėta, paskolos dantų gydymui vis tiek gali būti pigesnės už kitų rūšių vartojamąsias paskolas be užstato.

Kam galima panaudoti paskolą dantų gydymui?

Paskolą dantų gydymui galima naudoti beveik bet kokiems odontologiniams darbams, įskaitant kosmetines odontologines procedūras, apmokėti. Todėl pateikiame jums kai kurias įprastas odontologines paslaugas, kurias vartotojai pakankamai dažnai finansuoja paskolų pagalba:

 • Burnos higiena;
 • Dantų balinimas;
 • Dantų implantai;
 • Dantų protezavimas;
 • Dantų kanalų gydymas;
 • Estetinis plombavimas;
 • Dantų vainikėliai ir karūnėlės;
 • Nuskilusio danties taisymas;
 • Danties pašalinimas.

Kaip gauti paskolą dantų gydymui?

Dauguma odontologijos klinikų iš tikrųjų siūlo finansavimo planus. Tai ypač būdinga toms klinikoms, kurios siūlo estetinės odontologijos paslaugas. Tai gali būti tiek pačios odontologijos klinikos, tiek ir kreditoriaus, su kuriuo klinika bendradarbiauja, finansavimo planas. Todėl pasiteiraukite savo pasirinktoje odontologijos klinikoje, kokius finansavimo planus jie jums galėtų pasiūlyti.

Žinoma, dėl paskolos odontologinėms paslaugoms galima kreiptis ir į pasirinktus kreditorius tiesiogiai. Tokios rūšies paskolų galite lengvai rasti daugelio šiuolaikinių kreditorių siūlomų finansinių paslaugų asortimente, įskaitant komercinius bankus, kredito unijas, kredito bendroves ir netgi tarpusavio skolinimo platformas. Taigi, net jei odontologijos klinika siūlo savo finansavimo planus, vis tiek verta pasidomėti, ar kitur galite gauti geresnes sąlygas ir mažesnes paskolos palūkanas.

Tuo tarpu, jei jūs nuspręsite paskolos dantų gydymui ieškoti patys, kreipdamiesi į pasirinktus kreditorius, nepamirškite, kad neturėtumėte persistengti. Jei per trumpą laiką pateiksite daug skirtingų paraiškų, tai gali neigiamai paveikti jūsų kredito reitingą ir sumažinti galimybes gauti paskolą. Todėl pirmiausia reikėtų labai atidžiai palyginti skirtingas paskolas, atsižvelgiant į kreditorių keliamus reikalavimus, taikomas sąlygas ir kt.

Kai būsite pasirengę pasirinkti kreditorių, galite užpildyti paskolos paraišką internetu. Kai paraiška bus pateikta, jūsų pasirinkti kreditoriai atliks jūsų mokumo vertinimą, atsižvelgdami į jūsų asmeninę kredito istoriją, kredito reitingą, turimų finansinių įsipareigojimų dydį ir kitas svarbias detales. Kartais norint užbaigti paraiškos apdorojimą ir vartotojo mokumo vertinimą gali prireikti pateikti ir papildomus dokumentus, pvz., dvejų arba trejų paskutinių metų pajamų deklaracijas, banko sąskaitos išrašus ar kitą kreditoriams aktualią informaciją.

Į ką atsižvelgti renkantis paskolą odontologinėms paslaugoms?

Dantų gydymui skirtos paskolos paieškos yra labai panašios į bet kurių kitų rūšių paskolų paieškas. Paprastai geriausia rinktis paskolą su mažiausia palūkanų norma ir mažiausiais mokesčiais, kurie kartu išreiškiami kaip metinė palūkanų norma. Tačiau taip pat turėtumėte atsižvelgti ir į šiuos dalykus:

 • Paskolos grąžinimo terminas.
 • Kreditoriaus reputacija rinkoje.
 • Galimybė be papildomų mokesčių paskolą grąžinti anksčiau.

Kai ketinama kreiptis dėl paskolos dantų gydymui, ne ką mažiau svarbu žinoti ir savo asmeninį kredito reitingą, nuo kurio tiesiogiai priklausys ir kreditorių atsakymas. Geriausias galimybes gauti paskolą žemiausiomis palūkanomis turėsite tuomet, jei jūsų asmeninis kredito reitingas bus puikus. Tačiau jei jis bus vidutinis arba prastas, galite susidurti su sunkumais. Vienu atveju jums gali būti pasiūlytos daug didesnės palūkanos, o kitu atveju jūs galite sulaukti ir neigiamo kreditorių atsakymo.

Todėl norint gauti paskolą dantų gydymui ir taip pat būti tikriems, kad jums pasiūlyta palūkanų norma bus pakankamai žema, turėtumėte pasistengti pagerinti savo asmeninį kredito reitingą. Tai reiškia, kad jei jūs žinote, kad jūsų kredito reitingas yra žemas, tai nėra neišsprendžiama situacija.

Visų pirma atsižvelkite į savo turimus finansinius įsipareigojimus ir pasistenkite kuo greičiau padengti didžiausiomis palūkanomis pasižyminčias paskolas. Taip pat ypatingai svarbu, kad nepraleistumėte nei vieno mėnesinio mokėjimo – tiek paskolų grąžinimo įmokų, tiek ir kitų jums tenkančių mokesčių (pvz., telekomunikacijų sąskaitų ar kt.). Visa tai atsispindi jūsų kredito istorijoje ir daro tiesioginę įtaką kredito reitingui. Galiausiai galite ieškoti būdų, kaip galėtumėte gauti daugiau pajamų, kurios taipogi prisidėtų prie aukštesnio kredito reitingo.

Paskolos dantų gydymui alternatyvos

Jei jums prireikė dantų gydymo ir jūs negalite už odontologines paslaugas sumokėti iš savo kišenės, paskola dantų gydymui nėra vienintelė galimybė. Štai keletas kitų finansavimo būdų, kuriuos galite apsvarstyti (ypač, jei jūsų paskolos paraiška bus atmesta):

Kredito kortelė

Jei turite jūsų komercinio banko jums išduotą kredito kortelę, galite odontologines paslaugas finansuoti joje esančiomis lėšomis. Tačiau nusprendus pasinaudoti savo kredito kortele, turėtumėte gerai žinoti kredito kortelės sąlygas, palūkanų normą ir panaudoto kredito grąžinimo tvarką. Paprastai kreditoriai skirtingoms kredito kortelėms nustato skirtingą nemokamą panaudoto kredito grąžinimo terminą. Pavyzdžiui, jei jūsų kredito kortelei taikomas 30 d. terminas, tuomet tiek dienų nebus skaičiuojamos palūkanos ir per tiek laiko padengę panaudotas kredito kortelės lėšas galėsite išvengti papildomų išlaidų.

Taupymas

Dar viena alternatyva paskoloms yra paprasčiausias taupymas. Tačiau jei norite, kad sutaupyti reikalingą sumą jums būtų lengviau, galite pagalvoti ir apie didelio pajamingumo taupomąsias sąskaitas, kuriose laikytumėte savo lėšas. Žinoma, pastarasis sprendimas reikalauja laiko, todėl jei jūsų dantų būklė yra prasta ir jums žūtbūt reikia pasinaudoti odontologinėmis paslaugomis, nerekomenduojama laukti. Tuo tarpu, jei jūsų numatytos odontologinės procedūros yra pakankamai įprastos ir neprivalomos, galite luktelėti ir pabandyti reikiamą sumą sutaupyti.

Pasirinkite tinkamiausią odontologijos kliniką

Dantų gydymo kaina gali labai skirtis net tarp toje pačioje vietovėje dirbančių odontologijos klinikų. Jei norite pasinaudoti burnos higiena, profilaktine dantų apžiūra, dantų implantavimo ar bet kuriomis kitomis odontologinėmis paslaugomis, būtų išmintinga susipažinti su daugiau nei kelių odontologijos klinikų taikoma kainodara. Be to, visuomet yra naudinga gauti ir antrą nuomonę, ypač dėl brangių odontologinių procedūrų, tokių kaip kanalų gydymas, breketai, dantų implantavimas ir kt. Todėl būkite tikri, kad pasirinksite ne tik tinkamiausią paskolą dantų gydymui, tačiau ir tinkamą odontologijos kliniką.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas