Paskola dantų gydymui: ką naudinga žinoti

paskola dantų gydymui

Sveiki dantys leidžia komfortiškai ir patogiai džiaugtis gyvenimu. Dantys yra vienas svarbiausių komfortiško ir pilnaverčio gyvenimo aspektų. Jeigu kyla problemų dėl dantų, jas spręsti turi nedelsiant, nes įsisenėjusią problemą išspręsti yra daug sunkiau ir brangiau. Ne kiekvienas gali sau leisti stovėti poliklinikos eilėje, kad gauti nemokamą gydymą. Todėl dažnam iš mūsų gali reikėti rinktis privačią odontologijos kliniką, kurios paslaugos kainuoja pakankamai brangiai.

Dauguma žmonių pripažįsta, jog apsilankymas pas odontologą dažnai kelia itin didelę baimę, tačiau neretai dar didesnę baimę ima kelti būsimų odontologinių paslaugų sąskaitos, kurias teks apmokėti. Jei nedirbate darbovietėje, kuri rūpindamasi savo darbuotojų sveikata ir gerove siūlo galimybę nemokamai pasinaudoti odontologinėmis paslaugomis, akivaizdu, kad dantų gydymo sąskaitas tenka apmokėti patiems.

Tuo tarpu nusimatančios labai didelės dantų gydymo išlaidos kai kuriuos žmones atgraso nuo minties kreiptis į odontologus. Nereikia nė sakyti, kad tai galiausiai nulemia dar didesnes dantų problemas ir rimtas komplikacijas. Tačiau, laimei, dabar visus finansinius klausimus gali padėti išspręsti paskola dantų gydymui, todėl jei neužilgo nusimato vizitas pas odontologą ir žinote, jog dantų gydymui teks plačiai atverti savo piniginę, vertėtų susipažinti su keliomis įžvalgomis apie tai, kaip turėtumėte ieškoti paskolos dantų gydymui. Paskola dantų gydymui naudinga ir tais atvejais, kai gydymas yra per daug brangus mokėti vienu kartu. Tokiais atvejais ši vartojimo paskola tampa savotišku mokėjimu išsimokėtinai, o kurį variantą pasirinkti sprendžiama pagal tai kokią vieno ir kito pasirinkimo metinė palūkanų norma bei kiti mokesčiai. Toks kreditas dantų gydymo išlaidoms padengti naudingas ir tuo, kad leidžia pasirinkti geriausius specialistus ir nėra surištas su konkrečia gydymo įstaiga, kaip tai yra mokant už medicinos paslaugos išsimokėtinai.

Dantų gydymas išsimokėtinai

Kai reikia finansuoti dantų gydymą galite pasirinkti ir odontologijos paslaugas išsimokėtinai. Skirtumas tas, jog pasirinkę šį variantą jūs negausite pinigų į savo sąskaitą, kuriais galėtumėte disponuoti laisva valia ir pasirinkti odontologijos paslaugų tiekėją savo nuožiūra. Dantų gydymas išsimokėtinai reiškia, kad jūs sudarysite sutartį su konkrečia gydymo įstaiga. Todėl norėdami už paslaugas atsiskaityti šitaip, pirma jūs turėsite įsitikinti ar jūsų pasirinktas gydymo įstaiga suteikia galimybę atsiskaityti išsimokėtinai. Dauguma jų tokią galimybę suteikia, tačiau tikrai ne visos. Tiek paskolą dantų gydymui, tiek atsiskaitymą išsimokėtinai galėsite panaudoti įvairioms paslaugoms ir procedūroms finansuoti:

 • dantų protezavimas;
 • dantų implantai;
 • estetinis plombavimas;
 • dantų balinimas;
 • danties rovimas;
 • burnos higiena;
 • dantų balinimas ir kitos odontologijos paslaugos.

Pasirinkimas atsiskaityti išsimokėtinai yra patogesnis ir paprastesnis, nes viską sutvarkyti galite greitai ir pačioje klinikoje. Tačiau paskola dantų gydymui dažnai gali pasiūlyti mažesnę palūkanų normą ir būti pigesnė. Todėl prieš pasirenkant vieną ar kitą paslaugą, būtinai įvertinkite jos kainą.

Kaip galima gauti paskolą dantų gydymui?

Dauguma odontologijos klinikų iš tikrųjų siūlo finansavimo planus. Tai ypač būdinga toms klinikoms, kurios siūlo estetinės odontologijos paslaugas. Tai gali būti tiek pačios odontologijos klinikos, tiek ir kreditoriaus, su kuriuo klinika bendradarbiauja, finansavimo planas. Todėl pasiteiraukite savo pasirinktoje odontologijos klinikoje, kokius finansavimo planus jie jums galėtų pasiūlyti.

Žinoma, dėl paskolos odontologinėms paslaugoms galima kreiptis ir į pasirinktus kreditorius tiesiogiai. Tokios rūšies paskolų galite lengvai rasti daugelio šiuolaikinių kreditorių siūlomų finansinių paslaugų asortimente, įskaitant komercinius bankus, kredito unijas, kredito bendroves ir netgi tarpusavio skolinimo platformas. Taigi, net jei odontologijos klinika siūlo savo finansavimo planus, vis tiek verta pasidomėti, ar kitur galite gauti geresnes sąlygas ir mažesnes paskolos palūkanas.

Tuo tarpu, jei jūs nuspręsite paskolos dantų gydymui ieškoti patys, kreipdamiesi į pasirinktus kreditorius, nepamirškite, kad neturėtumėte persistengti. Jei per trumpą laiką pateiksite daug skirtingų paraiškų, tai gali neigiamai paveikti jūsų kredito reitingą ir sumažinti galimybes gauti paskolą. Todėl pirmiausia reikėtų labai atidžiai palyginti skirtingas paskolas, atsižvelgiant į kreditorių keliamus reikalavimus, taikomas sąlygas ir kt.

Kai būsite pasirengę pasirinkti kreditorių, galite užpildyti paskolos paraišką internetu. Kai paraiška bus pateikta, jūsų pasirinkti kreditoriai atliks jūsų mokumo vertinimą, atsižvelgdami į jūsų asmeninę kredito istoriją, kredito reitingą, turimų finansinių įsipareigojimų dydį ir kitas svarbias detales. Kartais norint užbaigti paraiškos apdorojimą ir vartotojo mokumo vertinimą gali prireikti pateikti ir papildomus dokumentus, pvz., dvejų arba trejų paskutinių metų pajamų deklaracijas, banko sąskaitos išrašus ar kitą kreditoriams aktualią informaciją.

 

Kuo paskola dantų gydymui skiriasi nuo paprastos paskolos?

Dantų gydymo paskolos yra viena iš vartojamųjų paskolų rūšių. Iš tiesų galite kreiptis dėl asmeninės arba vartojamosios paskolos, kurią panaudotumėte beveik bet kuriam norimam tikslui, tačiau daugelis kreditorių savo klientams siūlo išskirtinai dantų gydymui pritaikytas paskolas. Tokioms dantų gydymui skirtoms paskoloms neretai taikomos mažesnės palūkanų normos arba skiriasi terminai ir skolinimosi sumos, todėl jos gali būti jums naudingesnės nei tradicinės vartojamosios paskolos. Paskola dantų gydymui taip pat yra suteikiama be užstato, o tai reiškia, kad jums nereikės sukti galvos dėl to, ką kreditoriams galėtumėte pasiūlyti kaip garantą, jog jums suteiktą paskolą grąžinsite.

Į ką atsižvelgti, renkantis paskolą odontologinėms paslaugoms?

Dantų gydymui skirtos paskolos paieškos yra labai panašios į bet kurių kitų rūšių paskolų paieškas. Paprastai geriausia rinktis paskolą su mažiausia palūkanų norma ir mažiausiais mokesčiais, kurie kartu išreiškiami kaip metinė palūkanų norma. Tačiau taip pat turėtumėte atsižvelgti ir į šiuos dalykus:

 • Paskolos grąžinimo terminas.
 • Kreditoriaus reputacija rinkoje.
 • Galimybė be papildomų mokesčių paskolą grąžinti anksčiau.

Kai ketinama kreiptis dėl paskolos dantų gydymui, ne ką mažiau svarbu žinoti ir savo asmeninį kredito reitingą, nuo kurio tiesiogiai priklausys ir kreditorių atsakymas. Geriausias galimybes gauti paskolą žemiausiomis palūkanomis turėsite tuomet, jei jūsų asmeninis kredito reitingas bus puikus. Tačiau jei jis bus vidutinis arba prastas, galite susidurti su sunkumais. Vienu atveju jums gali būti pasiūlytos daug didesnės palūkanos, o kitu atveju jūs galite sulaukti ir neigiamo kreditorių atsakymo.

Todėl norint gauti paskolą dantų gydymui ir taip pat būti tikriems, kad jums pasiūlyta palūkanų norma bus pakankamai žema, turėtumėte pasistengti pagerinti savo asmeninį kredito reitingą. Tai reiškia, kad jei jūs žinote, kad jūsų kredito reitingas yra žemas, tai nėra neišsprendžiama situacija.

Visų pirma atsižvelkite į savo turimus finansinius įsipareigojimus ir pasistenkite kuo greičiau padengti didžiausiomis palūkanomis pasižyminčias paskolas. Taip pat ypatingai svarbu, kad nepraleistumėte nei vieno mėnesinio mokėjimo – tiek paskolų grąžinimo įmokų, tiek ir kitų jums tenkančių mokesčių (pvz., telekomunikacijų sąskaitų ar kt.). Visa tai atsispindi jūsų kredito istorijoje ir daro tiesioginę įtaką kredito reitingui. Galiausiai galite ieškoti būdų, kaip galėtumėte gauti daugiau pajamų, kurios taipogi prisidėtų prie aukštesnio kredito reitingo.

Kas gali gauti paskolą dantų gydymui?

Reikalavimai, keliami paskolai dantų gydymui, o taip pat – galimybei pasinaudoti dantų gydymo, protezavimo ar implantavimo paslaugomis išsimokėtinai,  yra analogiški kitoms paskolų tipams.

 • Asmuo turi būti
 • Asmuo turi būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti leidimą gyventi šalyje.
 • Asmuo turi turėti bent 4 mėnesių nepertraukiamą darbo stažą, skaičiuojant iki paskolos prašymo pateikimo dienos.
 • Asmens turimi įsipareigojimai negali viršyti 40% gaunamų pajamų.

Pasirinkite tinkamiausią odontologijos kliniką

Dantų gydymo kaina gali labai skirtis net tarp toje pačioje vietovėje dirbančių odontologijos klinikų. Jei norite pasinaudoti burnos higiena, profilaktine dantų apžiūra, dantų implantavimo ar bet kuriomis kitomis odontologinėmis paslaugomis, būtų išmintinga susipažinti su daugiau nei kelių odontologijos klinikų taikoma kainodara. Be to, visuomet yra naudinga gauti ir antrą nuomonę, ypač dėl brangių odontologinių procedūrų, tokių kaip kanalų gydymas, breketai, dantų implantavimas ir kt. Todėl būkite tikri, kad pasirinksite ne tik tinkamiausią paskolą dantų gydymui, tačiau ir tinkamą odontologijos kliniką.

Paskola kitoms medicininėms išlaidoms finansuoti

Sveiki dantys ir graži šypsena – svarbi, tačiau anaiptol ne vienintelė geros sveikatos „komplekto“ dalis. Kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties, susiduriame su įvairiomis sveikatos problemomis, kurių sprendimui, deja, ne visada yra skiriamas nemokamas, valstybės lėšomis kompensuojamas gydymas. Kaip elgtis, jei tarp kredito bendrovės, kurios teikiamų finansinių paslaugų sąlygos yra priimtinos, teikiamų pasiūlymų yra tik  „paskola dantų gydymui“.

Įprastai paskola dantų gydymui, nors pavadinimas tarytum savaime sufleruoja finansinės paslaugos paskirtį, nėra susieta su konkrečiomis išlaidomis. Vadinasi, tai gali būti tiek, pavyzdžiui, paskola dantų implantacijai ar paskola dantų protezavimui, o taip pat – ir kitoms, su sveikata susijusioms problemoms spręsti. Galima sakyti, jog paskola medicinos paslaugoms – tai standartinė vartojimo paskola ar greitasis kreditas, suteikiantis galimybę jo gavėjui pinigus panaudoti laisva valia.

Tiesa, kai kurie kreditoriai, paskolą medicinos paslaugoms išskyrę kaip atskirą savo teikiamą paslaugą, siūlo ir įvairiais aspektais patrauklesnes sąlygas (kredito suma, palūkanų norma, grąžinimo terminas ir pan.). Todėl bendrinė vartojimo paskola gali būti mažiau patraukli, nei konkrečiai medicininių išlaidų finansavimui pritaikyta paslauga, kuri gali turėti kreditoriaus nuožiūra pritaikytų specialių sąlygų ir privalumų.

 

 

 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas