Paskolos Refinansavimas Provident

Refinansavimas tai procesas kurio metu Jūsų turimas greitas kreditas (arba keli kreditai) yra perkeliamas kitam paskolos teikėjui. Refinansavimas gali turėti įvairius tikslus – pagerinti paskolos sąlygas, padidinti paskolos sumą ar tiesiog dėl asmeninių priežasčių norint pakeisti bendrovę. Žinoma, kad refinansavimo priežastimi dažniausiai būna noras sumažinti palūkanų normas, norint sumažinti įmonei mokamas įmokas.

Atsibodo suktis paskolų rate?  Kreipkitės į Provident.

Kada reikalingas paskolos refinansavimas?

Visos kredito ir finansų bendrovės pritaria, kad refinansavimas – puikus išsigelbėjimas sunkiu finansiniu laikotarpiu. Tačiau Lietuvoje ne visi kredito teikėjai teikia refinansavimo paslaugas.
Turite labai daug įsipareigojimų? Visiems kartais taip nutinka, kad greitas kreditas kaip koks sunkus bagažas ima kauptis Jūsų kredito istorijoje, nespėjate mokėti įmokų ir skolos tik didėja. Tokiu atveju neverta ieškoti naujos paskolos, vienintelė gera išeitis – paskolos refinansavimas Provident.

Kaip Refinastuoti paskolą?

Paskolos refinansavimas Provident tai puiki pagalba sudėtingu gyvenimo momentu. Paskolos refinansavimo metu, Jūs pasirašote sutartį su nauju kredito teikėju ir galite džiaugtis palankesnėmis sąlygomis. Be to Refinansavus paskolą, paskolos teikėjas sudaro Jums palankų ir patogų įnašų kalendorių.

  • Provident paskolos internetu iki 2100 eurų
  • Terminas 45, 60 arba 90 savaičių
  • Mažos savaitinės įmokos