Skubus kreditas internetu skirtas asmeniškai Jums

skubus kreditasTikriausiai, kad niekam nekyla nei menkiausių abejonių, kad finansų rinka, per tokį trumpą laiko tarpą pasiekė neįtikėtinai šaunius rezultatus. Natūraliai šovė į viršų, kadangi ne vien tik kompanijų sąrašas beprotiškai išsiplėtė, tačiau rinkoje iš viso atsirado daugiau pasiūlymų ir finansinių produktų. Skubus kreditas, kaip finansų rinkos pasiūlymo rūšis, esą puikiausias to pavyzdys.

Skubus kreditas, kaip paskolos gavimo alternatyva, rinkoje atsirado ganėtinai nesenai, tačiau tai – ne rodiklis. Per trumpą laikotarpį ne vien tik, kad sugebėjo pavergti didžiąją daugumą vartotojų, tačiau be viso to ir išjudinti konkurenciją, kuri buvo stagnacijos pozicijoje. Tokių akivaizdžių padarinių nebūtų, jeigu ne puikios paslaugos savybės – greituosius kreditus galima neįtikėtinai sparčiai įgyti, lankstūs grąžinimo terminai, kuriais galite kuo puikiausiai pasinaudoti, gauti reikiamo dydžio finansavimą ir tuo tik pasidžiaugti. Skubus kreditas – galimybė gauti pinigų skubiai. Tad trumpai apie tai.

 1. Kas yra skubus kreditas?
 2. Skubaus kredito privalumai
 3. Skubaus kredito trūkumai
 4. Kokią sumą galima pasiskolinti?
 5. Kiek laiko užtrunka kol gaunama paskola?
 6. Ar skubiam kreditui internetu reikalingas užstatas?

Kas yra skubus kreditas?

Skubus kreditas, kaip jau nusako pati frazė, yra skubiai, tada kada reikia, gaunamas kreditas. Paprastai skubus kreditas dar vadinamas greituoju kreditu, greita paskola. Tai internetu išduodamas kreditas, kuomet nereikia niekur eiti iš namų, paraiškos forma užpildoma internetu. Paskola nurodytomis darbo valandomis patikrinama ir paskola išduodama per 10-15 minučių.

Jau daugiau nei 13 metų Lietuvoje veikia greitųjų kreditų įmonės siūlančios skubius kreditus – sąlyginai nedideles pinigų sumas, trumpam laikotarpiui. Būtent greitųjų kreditų įmonės užpildė finansinę nišą, kuri iki tol buvo neužpildyta.

Bankai teikia ilgalaikes paskolas – vartojimo kreditus, būsto paskolas ar paskolas didesniems pirkiniams įsigyti. Lizingo bendrovės leidžia įsigyti įvairius pirkinius, dažniausiai automobilius, stambiąją buitinę techniką ar baldus, mokant mėnesines įmokas. Tuo tarpu įvairioms išlaidoms, nesusijusioms su perkamais daiktais, nedidelės sumos trumpam laikotarpiui, gauti iki greitųjų kreditų eros, nebuvo galima. Žinoma, visada galima buvo skolintis iš draugų ar mamos. Bet niekas nenori mamai pasakoti apie savo laikinas finansinės bėdas, o istorijas apie tai kaip skolinimasis sugriovė ilgametę draugystę, irgi esame sočiai prisiklausę.

Skubus kreditas ir jo privalumai

 • Paraiška pateikiama neišėjus iš namų. Paraišką galima užpildyti interneto tinklalapyje, tą galima padaryti ir mobiliuoju telefonu. Paraišką galima pateikti bet kuriuo paros laiku. Žinoma, paraiška peržiūrima ir vertinama darbo valandomis, kiekviena kreditus išduodanti įmonė nusistato savo darbo valandas, tačiau didžioji dauguma dirba kiekvieną dieną nuo 8 iki 18 val.
 • Kreditas suteikiamas iš karto. Paraiška patikrinama, vertinama apie 10-15 minučių, dažniausiai jei visi duomenys pateikti ir viskas gerai, paraiška tikrinama duomenų bazėse automatiškai ir automatiškai suteikiamas kreditas. Paprastai visas procesas užtrunka 10-15 minučių ir jau netrukus, kelių minučių bėgyje nuo patvirtinimo, paskolos suma pervedama į nurodytą banko sąskaitą.
 • Suteikiama reikiama suma. Greitieji kreditai tai mažos sumos, priklausomai nuo kreditoriaus, minimali ir maksimali suma gali skirtis, tačiau įprastai greituoju kreditu laikoma suma nuo 100 iki 10000 eurų. Įprastai suteikiam laikotarpiui nuo kelių mėnesių iki 5 metų.
 • Galima rinktis kreditorių ir geriausias sąlygas. Prieš teikiant paraišką kreditui, galima pasitikrinti paskolų palyginimo portaluose, kiek kiekvienoje įmonėje kainuos paskola, kokios bus palūkanos. Esant atsakingiems ir nesivadovaujant vien garsiais įmonių vardais, galima rasti geriausią pasiūlymą, kreditą, kuris kainuos jums mažiausiai.
 • Galima gauti nemokamą paskolą. Nemokama, tai nereiškia, jog jos nereikės gražinti. Tačiau tai reiškia, jog nereikės mokėti palūkanų. Visiškai. Kitaip tariant, jei pasiskolinote 100 €, tai ir gražinti turėsite 100 € (išimtys, jei numatomi administravimo mokesčiai, bet jie nereikšmingi, palyginus su palūkanomis). Toks pasiūlymas būna arba kreditus išduodančios įmonės akcija, arba nuolatinis pasiūlymas asmenims pirmą kartą imantiems kreditą.
 • Nereikia užstato. Greitas kreditas išduodaamas be užstato. Tačiau remiamasi atsakingo skolinimosi principais ir skaičiuojama, jog paskolos gražinimas jums būtų įmanomas. Vienas iš esminių niuansų – paskolos gražinimo įmoka negali viršyti 40 proc. namų ūkio gaunamų pajamų.
 • Patogus atsiskaitymas. Paskola gražinama pagal grafiką, kiekvieną mėnesį. Jei kurį nors mėnesį negalite gražinti, vėluojate, galite nukelti mokėjimo terminą sumokėdami administracinį mokestį.

Skubaus kredito trūkumai

 • Didelės palūkanos. Lyginant su vartojimo kreditais ar būsto paskolomis, greitųjų kreditų palūkanos daugeliu atvejų yra didesnės. Didesnė paskolos palūkanų suma yra kaina galimybės gauti prieinamą, norimos nedidelės sumos kreditą čia ir dabar. Žinoma, atsakingi ir savo finansais besidomintys, visada gali naudotis paskolų palyginimo portalais ir matyti, kurios kreditus išduodančios įmonės jų atveju gali suteikti pigaiusią paskolą. Taip pat sutaupyti padeda paskolų akcijų ieškojimas ir naudojimasis jomis. Įskaitant ir pasinaudojimą nemokamomis paskolomis.
 • Padidintas piktnaudžiavimas. Skubias paskolas galima prilyginti uždraustam saldainiui esančiam matomoje vietoje. Vilioja. Galimybė greitai, patogiai gauti kreditą nepadeda impulsyviems žmonės. Kuriems praeitų poreikis gauti paskolą, jei jiems reiktų keliauti iki banko. Siekiant išvengti besaikio skolinimosi ir prasiskolinimo, buvo pristatyti atsakingo skolinimo principai. O žmonėms, kurie tarsi azartinių žaidimų traukiami skolintis, gali savanoriškai užpildyti specialią formą Lietuvos banke ir jiems jokia kredito įstaiga neišduos kredito. Apsaugo nuo impulsyvių ir neapgalvotų sprendimų.

Kokią sumą galima pasiskolinti?

Skubios paskolos įmonėse minimalios ir maksimalios sumos gali skirtis. Kiekviena įstaiga nusistato šias sumas. Vienos orientuojasi į smulkius kreditus 100-1000 €, kiti į vidutinio dydžio 500-5000 € , o treti siūlo įvairius kreditus nuo 100 iki 10000 €. Tad kiekvienas norintis pasiskolinti, gali rasti įmonę, kuri skolina reikiamą sumą. Nes tikrai norint pasiskolinti 100  €, nereikia kreiptis į tokią, kuri skolina mažiausiai 300 €, o tai reiškia, jog gerokai per daug ir gerokai per brangiai jums.

Kiek laiko užtrunka kol gaunama paskola?

Skubi paskola išduodama per kelias minutes, paprastai paraiška patvirtinama per 10-15 minučių kreditus išduodančios įmonės darbo valandomis.

Paraišką kreditui suteikti galite pateikti visą parą. Paraišką galima užpildyti internetu bet kuriuo metu, o ji patikrinama ir patvirtinama arba atmetama vos tik prasideda kredito įstaigos darbo valandos.

Ar skubiam kreditui internetu reikalingas užstatas?

Skubūs kreditai suteikiami be užstato ar laidavimo. Tereikia užpildyti paraiškos formą, patvirtinti savo tapatybę, kontaktinius duomenis, banko sąskaitą. Kai kurios greituosius kreditus išduodančios įmonės teikia platesnį paslaugų spektrą, tad gali siūlyti didesnių sumų paskolas, vartojimo kreditus ir esant ypatingoms sąlygoms, gali imti užstatą. Tačiau tai yra labiau išimtis iš taisyklės, nei taisyklė.

4/5 - (10 votes)