Vartojimo paskolų palyginimas: kaip gauti greitą paskolą

Vartojimo paskolų palyginimasJei nusprendėte pasinaudoti greita paskola, jūs turėsite didelę pasirinkimo laisvę. Todėl pradžioje jums bus svarbus Vartojimo paskolų palyginimas, siekiant pasirinkti palankiausiomis sąlygomis pasižyminčią paskolą. Paskolą galite pasirinkti tiek iš greitųjų kreditų bendrovių ar tarpusavio skolinimo platformų, tiek ir kreipdamiesi į komercinius bankus arba kredito unijas. Viskas priklauso nuo jūsų norimos imti paskolos dydžio, asmeninės kredito istorijos, kredito reitingo ir kitų individualių veiksnių.

Todėl siekdami, kad vartojimo paskolų palyginimas ir greitos paskolos pasirinkimas jums būtų lengvesnis ir sklandesnis, sudarėme daugybės naudingų patarimų sąrašą.

 1. Žinokite, koks yra jūsų asmeninis kredito reitingas
 2. Surinkite informaciją apie paskolas ir kreditorius
 3. Pagalvokite apie komercinį banką ar kredito uniją
 4. Pagerinkite savo asmeninį kredito reitingą
 5. Pagalvokite apie tarpusavio skolinimo platformas
 6. Venkite didžiulėmis palūkanomis pasižyminčių paskolų
 7. Atlikite plačią paiešką, bet paraiškas teikite atsakingai
 8. Paskolų paieškos atsiperka

Žinokite, koks yra jūsų asmeninis kredito reitingas

Nors tai yra pats svarbiausias pirminis veiksnys, apie kurį turėtumėte pagalvoti ieškodami paskolos internetu, deja, bet tik retas vartotojas pasidomi, koks yra jo asmeninis kredito reitingas. Paskola gali suteikti jums finansinius išteklius, kurių pagalba galėtumėte pasiekti savo išsikeltus tikslus, tačiau jei nežinosite savo kredito reitingo, jūs taip pat negalėsite prognozuoti, koks galėtų būti jūsų pasirinktų kreditorių atsakymas ir kokios yra jūsų tikrosios galimybės gauti paskolą.

Net jei jūs niekada iki šiol nebuvote kreipęsi dėl paskolos, tai tikrai nereiškia, kad jūsų asmeninis kredito reitingas bus labai aukštas ir pakankamas paskolai gauti. Be to, net jei paskola jums būtų suteikta, esant žemesniam asmeniniam kredito reitingui gali būti pritaikytos ir aukštesnės palūkanos, kurios padidintų bendrą paskolos vertę.

Todėl prieš pradėdami paskolų paieškas ir paskolų palyginimo procesą, turite išsiaiškinti, koks yra jūsų asmeninis kredito reitingas. Atsižvelgdami į jį jūs galėsite lengviau numatyti savo tolimesnius veiksmus ir priimti apgalvotus finansinius sprendimus, kurie pagerintų jūsų finansinę padėtį, užkertant kelią dar greitesniam kredito reitingo sumažėjimui.

Surinkite informaciją apie paskolas ir kreditorius

Galite pradėti ieškoti informacijos apie skirtingus kreditorius ir jų teikiamas paskolas internetu. Tam, kad palengvintumėte ir paspartintumėte paskolų paiešką, kartu galite pasitelkti ir paskolų palyginimo portalus, kuriuose galima palyginti skirtingų kreditorių teikiamų paskolų sąlygas ar pasinaudoti preliminaria paskolų skaičiuokle, nurodant norimą paskolos sumą, grąžinimo terminą ir kitą panašią informaciją.

Galiausiai prieš save matydami skirtingus kreditorius, kurie patenka į jūsų nurodytas sąlygas atitinkančių paskolų diapazoną, galėsite išsirinkti palankiausią variantą. Tačiau nepamirškite, kad jums pateikiama informacija bus preliminari – ji gali kisti tuomet, kai pateiksite savo paskolos paraišką ir kreditoriai įvertins jūsų mokumą.

Pagalvokite apie komercinį banką ar kredito uniją

Nors per pastarąjį dešimtmetį internetu paskolas suteikiantys kreditoriai sulaukė labai didžiulio populiarumo, vis dėlto neturėtumėte pamiršti ir apie tradicinius kreditorius, tokius kaip komerciniai bankai ir kredito unijos.

Dažniausiai dauguma komercinių bankų gali pasiūlyti gerokai žemesnes paskolų palūkanas, lyginant su greitųjų kreditų bendrovėmis. Be to, jei jūs jau ilgą laiką naudojatės tam tikro komercinio banko paslaugomis ir jūsų kredito reitingas yra nepriekaištingas, tai gali įtakoti ir kur kas palankesnes paskolos sąlygas, kurios jums būtų pasiūlytos jūsų banko.

Žinoma, komerciniai bankai ir kredito unijos paprastai vartotojams kelia ir aukštesnius reikalavimus, todėl ne kiekvienas nusprendžia kreiptis į pastarojo tipo kreditorius.

Pagerinkite savo asmeninį kredito reitingą

Jūsų asmeninio kredito reitingo pagerinimas – net ir minimalus – gali padėti jums lengviau sulaukti palankesnių palūkanų ir terminų pasiūlymo. Tačiau jei jūsų asmeninis kredito reitingas yra pakankamai žemas, visų pirma jums galėtų būti išmintinga imtis priemonių, kurios padėtų jį pagerinti. Atsižvelgiant į tai, kiek laiko turite kreipimuisi dėl paskolos, galite pasitelkti keletą priemonių, kurios padėtų pagerinti jūsų asmeninį kredito reitingą:

 • Padenkite kuo daugiau turimų finansinių įsipareigojimų. Tarp jų patenka ir jūsų turimos kredito kortelės. Jei galvojate apie kreipimąsi dėl didesnės paskolos, gali būti naudinga turimų kredito kortelių atsisakyti.
 • Visus jums tenkančius mokesčius visuomet padenkite laiku ir neturėkite jokių pradelstų įsiskolinimų.
 • Įgykite didesnį darbo stažą toje pačioje darbovietėje.
 • Pasistenkite padidinti savo gaunamas mėnesines pajamas (atkreipkite dėmesį, kad pajamos privalo būti oficialios).

Pagalvokite apie tarpusavio skolinimo platformas

Tarp daugybės skirtingų kreditorių nereikėtų pamiršti egzistuojant ir tarpusavio skolinimo platformoms, kurios iš tikrųjų neatitinka kreditorių apibrėžimo, nes veikia tik kaip tarpininkai tarp paskolą norinčių gauti žmonių ir tų, kurie paskolas jiems suteikia.

Jau ne vienerius metus finansinių paslaugų rinkoje veikia daug skirtingų tarpusavio skolinimo platformų, kurių vienos yra populiaresnės ir žinomesnės už kitas. Didesnis tokių platformų pasirinkimas suteikia galimybę vartotojams lengviau pasirinkti jiems tinkančią paskolą. Tačiau nepaisant to, kad tarpusavio skolinimo platformose paskolas suteikia kiti fiziniai asmenys, vartotojų, kurie kreipiasi dėl paskolos internetu, mokumas taip pat yra įvertinamas. Už tai yra atsakingas tarpusavio skolinimo platformos operatorius. Todėl norint gauti paskolą reikia būti mokiems fiziniams asmenims, neturintiems pradelstų finansinių įsipareigojimų, gaunantiems oficialias pajamas ir atitinkantiems kitas taikomas sąlygas.

Venkite didžiulėmis palūkanomis pasižyminčių paskolų

Kuomet lyginsite šiandieninėje rinkoje siūlomas paskolas, turite būti tikri, kad labai atidžiai įvertinate paskoloms taikomas palūkanas ir paskolų grąžinimo terminus. Kiekvienas kreditorius taiko skirtingas sąlygas, kurias turi įvertinti paskolų ieškantys vartotojai.

Tačiau pakankamai dažnai vartotojai susiduria su situacija, kuomet didelė dalis kreditorių dėl jų žemesnio asmeninio kredito reitingo nėra linkę suteikti prašomo dydžio paskolų, atmesdami jiems pateiktas paskolų paraiškas internetu. Tokiais atvejais vartotojai neretai imasi desperatiškų veiksmų ir kreipiasi dėl paskolų, kurioms yra taikomos ypač didelės palūkanos. Ir nors tai gali padėti gauti paskolą, vis dėlto tokia paskola gali sukelti tik dar daugiau finansinių problemų, kurias išspręsti taps pernelyg sudėtinga.

Jei jūsų finansinė padėtis nėra pati geriausia, gaudami brangią paskolą jūs pastatote save į dar keblesnę padėtį, kurioje neturite pakankamai daug pasirinkimų. Kai gausite paskolą, ją turėsite grąžinti laiku. Priešingu atveju bus taikomi delspinigiai ir kitos sankcijos. Visa tai pablogins tiek jūsų asmeninę kredito istoriją ir dar labiau sumažins asmeninį kredito reitingą, tiek ir sukels papildomų finansinių sunkumų. Todėl visuomet rekomenduojama vengti greitųjų kreditų, kuriems yra taikomos didelės palūkanos.

Atlikite plačią paiešką, bet paraiškas teikite atsakingai

Nemanykite, kad apie preliminarias kreditorių taikomas sąlygas jūs galėsite sužinoti tik tuomet, kai jų internetiniuose tinklalapiuose užpildysite ir pateiksite paskolos paraišką. Jei jūs paraiškas pateiksite daugybei skirtingų kreditorių, tai gali labai neigiamai atsiliepti jūsų asmeniniam kredito reitingui, tiesiogiai sumažinant ir jūsų galimybes gauti paskolą.

Todėl jei ieškote paskolos, visuomet galite susisiekti su kreditoriais nepildant paskolos paraiškos. Nemaža dalis kreditorių yra linkę atsakyti į savo potencialiems klientams iškylančius klausimus ir pateikia vertinimus, atsižvelgiant į jų nurodytus preliminarius duomenis. Taigi, tuomet, kai jūs būsite atrūšiavę skirtingų kreditorių pasiūlymus, galėsite užpildyti paskolos paraiškas būdami beveik tikri, kad sulauksite teigiamo atsakymo.

Paskolų paieškos atsiperka

Paskolos paieškos procesas reikalauja nemenkų papildomų laiko sąnaudų. Tačiau jei jums pavyks surasti žemomis palūkanomis pasižyminčią paskolą, galėsite sumažinti mėnesinių paskolos grąžinimo įmokų dydį ir paskolos pagalba pasiekti savo užsibrėžtą tikslą.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas