Individualūs paskolos pasiūlymai

paskolos pasiūlymai

Ar žinote, kiek galima sutaupyti vien tik skyrus laiko palyginti kelių kredito įmonių pasiūlymus? Skirtingos palūkanų normos, skirtingi administraciniai mokesčiai gali sudaryti nemažą skirtumą tarp identiškų paskolų skirtingose įmonėse. Žinoma, domėjimasis ir nagrinėjimas reikalauja laiko ir žinių. Ir kantrybės, kurios šiuo metu trūksta – visi norime paslaugą gauti čia ir dabar, negalvojant, nesvarstant. Tačiau verta užtrukti ilgiau, kad gautumėte greitąjį kreditą, vartojimo kreditą ir kitą paskolą tokią, kuri ateityje nesuplėšys kišenės. O taip būna.  Pavyzdžiui, kai kurios įmonės sumažina palūkanų normas, tačiau turi didesnius administravimo mokesčius. Vienos siūlo nemokamas paskolas, kitos akcijas tam tikroms paskolų sumoms. Visko žinoti negalima, todėl tikrai neverta imti kreditą iš pirmos įmonės, kurios pavadinimą įsiminėte iš TV reklamos. Verta imti iš tos, kurių siūlo mažiausią paskolos kainą.

Tad kaip sutaupyti, kaip gauti geriausią pasiūlymą? Yra du būdai. Pirmas, patiems skirti laiko paskolų palyginimams. Tai padaryti galima pasinaudojus paskolų palyginimo portalu.  Antras būdas – pasinaudoti individualiu paskolos pasiūlymu.  Būtent apie pastarąjį būdą pakalbėsime išsamiau.

Kas yra individualus paskolos pasiūlymai?

Kaip galima spėti pagal pavadinimą, tai yra asmeniškai jums pritaikytas paskolos pasiūlymas. Tai konkrečiai jums pritaikytas, pagal jūsų pateiktus duomenis ir finansinę informaciją suformuotas individualus paskolos pasiūlymas, kurį galite priimti ar atmesti.

Šiuo metu Lietuvoje veikia per 20 žinomų ir antra tiek smulkių, specializuotų paskolas teikiančių įmonių. Jei niekada nesidomėjote, kas teikia paskolas, greičiausiai iš šių įmonių būsite girdėję tik vienos ar dviejų pavadinimus. O kur dar žinoti, kokia įmonė ties kokiomis paskolomis specializuojasi ir kokios paskolos kokioje įmonė pigiausios. O atsakymus į šiuos klausimus labai norėtųsi žinoti. Tačiau vienintelis realus būdas tai padaryti – visas paskolas palyginti.

Tad, norint palengvinti besiskolinančių žmonių gyvenimą, suderinta sistema, leidžianti gauti individualų paskolos pasiūlymą iš daugelio Lietuvoje paskolas teikiančių įmonių. Gavus visus pasiūlymus, lengviau išsirinkti geriausią pasiūlymą. Jums nereikia tikrinti įvairių kreditorių ir visų jų tinklalapiuose pildyti paraiškų formų – užtenka tai padaryti vieną kartą.

Kaip veikia paskolos pasiūlymai?

Procesas labai paprastas ir nereikalaujantis daug laiko ar energijos.

 1. Jums reikia užpildyti formą individualiam pasiūlymui gauti. Formoje pateikiami šie duomenys:
 • Pageidaujama paskolos suma ir gražinimo laikotarpis,
 • Vardas ir pavardė,
 • Asmens kodas,
 • Telefono numeris,
 • pašto adresas,
 • Kiek laiko dirbama paskutinėje darbovietėje.
 1. Pateikus formą, reikia patvirtinti savo pateiktus kontaktinius duomenis.
 2. Pateikiama papildoma informacija (darbas, šeimos statusas, pajamos).
 3. Surinkti duomenys perduodami paskolų teikėjams sprendimui dėl paskolos.
 4. Sulaukus individualių pasiūlymų, galima palyginti konkrečiai jums pritaikytus pasiūlymus ir išsirinkti patraukliausią.
 5. Patvirtinama pasirinktas paskola ir sulaukiama pinigų pervedimo į sąskaitą.

Galima išgirsti pagrįstą klausimą, kuo individualus pasiūlymas skiriasi nuo tiesiog paskolų palyginimo, nes galutiniame etape vis tiek tenka lyginti paskolų sąlygas ir kainas bei rinktis.

Tačiau skirtumas didelis. Paskolų palyginimas skaičiuojamas automatiškai, remiantis paskolos suma ir pageidaujamu gražinimo terminu. Tačiau tai yra orientaciniai skaičiai, leidžiantys atrinkti kelias paskolų įmones. Tačiau realybėje, tai kokios bus jūsų paskolos palūkanos priklauso nuo daug daugiau sudedamųjų dalių nei laikotarpis ir suma. Tai ir jūsų kredito reitingas, kredito istorija, gaunamos pajamos, išlaikomų asmenų skaičius, esami finansiniai įsipareigojimai ir skolos.

Pildydami formą gauti individualiam paskolos pasiūlymui, jūs pateikiate pakankamai asmeninės informacijos, kad galėtumėte gauti jau gerokai tikslesnį pasiūlymą, kurį tereiks patvirtinti arba atmesti. Tai nebėra teorinis skaičiavimas, kaip įprastai matote skaičiuoklėse, o konkretus pasiūlymas.

Kodėl naudinga kreiptis dėl individualaus paskolos pasiūlymo?

Asmeninis paskolų pasiūlymas yra idealus variantas šiuolaikiniam skubančiam žmogui –užpildote lentelę, pateikiate duomenis ir laukiate. Gavę pasiūlymą peržiūrite, įvertinate ir pasirenkate. Užtrunkate tik kelias minutes, o turite duomenis ką kiekviena paskolų išdavimo įmonė Lietuvoje gali jums pasiūlyti ir kokia akcija suvilioti. O apsispręsti, žinoma, jau turėsite pats.

Apibendrinai, naudotis asmeniniais paskolos pasiūlymais verta, nes:

 • Greitas ir paprastas užklausos pateikimas be jokių įsipareigojimų,
 • Pateikiami visų paskolų išdavimo įmonių pasiūlymai vienoje vietoje,
 • Lengviau matyti ir atsirinkti geriausius pasiūlymus,
 • Gaunate pasiūlymą pritaikytą konkrečiai prie jūsų kredito reitingo bei finansinės situacijos.

 

Paraiškos pateikimas nėra įsipareigojimas

Vienas iš dažnai pasitaikančių mitų, yra tai, jog pateikus informaciją gauti individualų paskolos pasiūlymą, jis automatiškai bus patvirtintas. Tai nėra tiesa. Informacija pateikiama gauti pasiūlymą, o ne pačią paskolą. Norint gauti paskolą, reikia pirmiau išsirinkti individualų pasiūlymą iš kelių pateiktų ir jį patvirtinti. Be jūsų sutikimo niekas nepatvirtins paskolos išdavimo. Tad galite drąsiai testuoti paslaugą.

Kodėl verta naudotis asmeniniu pasiūlymu?

Asmeninis paskolos pasiūlymas yra idealus variantas šiuolaikiniam skubančiam žmogui – užpildote pateiktą formą, pateikiate duomenis ir laukiate. Nereikia ieškoti paskolos teikėjų, kiekvieno jų tinklalapyje pildyti paraiškos formą, tvirtinti tapatybę.

Gavę pasiūlymą peržiūrite, įvertinate ir pasirenkate. Užtrunkate tik kelias minutes, o turite duomenis ką kiekviena paskolų išdavimo įmonė Lietuvoje gali jums pasiūlyti ir kokia akcija suvilioti. O apsispręsti, žinoma, jau turėsite pats.

Apibendrinai, naudotis asmeniniais paskolos pasiūlymais verta, nes:

 • Greitas ir paprastas užklausos pateikimas be jokių įsipareigojimų,
 • Lengviau matyti ir atsirinkti tinkamiausius pasiūlymus,
 • Gaunate konkrečiai jums, pagal finansines aplinkybes pritaikytą pasiūlymą.

Gauti individualų paskolos pasiūlymą

Kada pakanka rinktis paskolų palyginimą?

 • Kai esate tikri dėl savo kredito istorijos ir aukšto kredito reitingo,
 • Kuomet esate išdirbę vienoje darbovietėje Lietuvoje daugiau nei 6 mėn,
 • Kuomet neturite įsiskolinimų jokioms kredito įstaigoms,
 • Jei jūsų atlyginimas bei bendros šeimos pajamos yra didesnės nei vidutinės.

Jei jums tinka visi šie teiginiai, greičiausiai atitinkate visus atsakingo skolinimosi punktus ir nekils jokių problemų gauti pageidaujamą paskolos sumą. Tuomet jums užtenka pasirinkti norimą paskolos sumą ir gražinimo laikotarpį ir palyginti ką siūlo kiekviena įmonė. Paprastai jau palyginimo formoje pateikiami duomenys yra surūšiuoti nuo pigiausios paskolos.

Kada geriau rinktis individualų paskolos pasiūlymą?

 • Jei dirbate savarankiškai, pagal verslo liudijimą ar užsienyje,
 • Jei vienoje darbovietėje dirbote tik daugiau nei 4 mėnesius,
 • Jei turite įsiskolinimų kitoms kredito įstaigoms,
 • Jei jūsų žemas kredito reitingas,
 • Jei jūsų ar jūsų šeimos pajamos yra minimalios.

Jei esama tam tikrų apribojimų, dėl kurių galite iš kai kurių paskolą išduodančių įmonių negauti paskolos, tuomet geriausias būdas iš karto apsidrausti ir gauti pasiūlymus iš visų.

Netgi jei jūsų situacija gera ir tikrai gausite paskolą, kaip jau minėjome, verta pateikti duomenis individualiam paskolos pasiūlymui vien dėl to, kad viskas vyksta greičiau, lengviau išsirinkti tinkamą bei pigiausią pasiūlymą. Taupykite laiką – juk laikas tai ir yra šiuolaikiniai pinigai.

 

Kuo skiriasi individualūs paskolos pasiūlymai nuo įprasto paskolų palyginimo?

Jei planuojate imti greitąjį kreditą, pirmiausia nerekomenduojama imti vadovaujantis emocijomis  ar prisirišimu prie tam tikros įmonės prekinio ženklo. Kuomet kalba pasisuka apie pinigus, būkite atidūs, išrankūs ir skaičiuokite. Tą lengviausia daryti, kuomet galite palyginti įvairių įmonių pasiūlymus.

Žvelgdami į paskolų skaičiuokles matote teorinius skaičius. T.y. matote kokios palūkanos bus skaičiuojamos imant kažkokią konkrečią sumą, kokioms paskolų sumoms ar laikotarpiams taikomos nuolaidos ar akcijos. Tačiau tai ko jūs nežinote yra svarbiau – ar tą sumą, kurios jūs norite, paskolos teikėjas jums išduos. Jei dėl tam tikrų priežasčių jums negali būti suteikta paskola, paskolos teikėjas gali pasiūlyti kitą sumą ar sąlygas. Tačiau tuomet jūs vėl turite tikrinti ir skaičiuoti ką tokioje situacijoje siūlo kitos paskolas išduodančios įmonės ir rinktis iš naujo.

 

Ką dar reiktų žinoti apie geriausias paskolas?

Paskolas išduodančios įmonės pateiks jums geriausius pasiūlymus, tačiau jūs būsite tas asmuo, kuri priims galutinį sprendimą. Tam teoriškai žinių nereikia, tačiau šiais laikais, kuo toliau, tuo labiau svarbus finansinis raštingumas. Tad jei norite būti atsakingas, tvarkingai vesti savo finansus, galite pasidomėti plačiau apie tai, ką matote paskolų pasiūlymuose.

Palūkanos

Paskolų palūkanos yra „pinigų suma, mokama už suteiktą paskolą, padėtą indėlį, įsigytus skolos vertybinius popierius, perduotą naudoti turtą ar kitą skolinį reikalavimą, t. y. sutartyje nustatytas procentas, skaičiuojamas nuo padėto indėlio, suteiktos kredito dydžio, skolos vertybinių popierių nominaliosios vertės arba perduoto naudotis turto ar kito skolinio reikalavimo vertės.“  Kitaip tariant, palūkanos yra mokestis už naudojimąsi svetimais pinigais.

Plačiau apie tai kokios būna palūkanos, kaip jos skaičiuojamos, ir svarbiausia, nuo ko priklauso, Credit123.lt straipsnyje Palūkanos ir ką reikia apie jas žinoti?

GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas