Paskolų klubas – paskola žmonėms iš žmonių

8.5 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (1 balsas)
Paslaugų kokybė8.5
Teikiamos sąlygos10
Klientų aptarnavimas7
Apžvalga
Šiandien greitųjų paskolų bendrovių išties daug, tačiau vis labiau populiarėja nestandartinis ir kiek netradicinis skolinimosi būdas – tarpusavio skolinimosi platformos, kai skolinamasi ne iš kreditorių, o iš kitų žmonių.  Žinoma, gali kilti klausimas, kodėl, patekus į finansinę krizę ar norint įsigyti brangiau kainuojančią prekę, reikia skolintis iš  nepažįstamųjų, o gal tai būtų galima padaryti iš giminaičių, kurie net palūkanų neimtų?

Kas yra Paskolų klubas?

Paskolu klubasGalima, bet  tarpusavio skolinimosi platformos  garantuoja konfidencialumą ir itin palankias skolinimo sąlygas. Be to, laimi abi pusės: ir skolintojas ir tas, kuris skolinasi. Jei susidomėjote, kaip viskas vyksta, turėtumėte susipažinti su populiariausia Lietuvoje tarpusavio skolinimosi platforma – Paskolų klubas.

 

Kaip pasiskolinti iš Paskoluklubas.lt?

paskolu klubas atsiliepimai

Jei norite pasiskolint tam tikrą pinigų sumą iš šios skolinimosi platformos, tai padaryti  labai nesudėtinga. Visų pirma, užsiregistruojate  Paskolų klubo internetinėje svetainėje, pateikiate savo tokius asmeninius duomenis kaip asmens kodas, gyvenamosios vietos adresas, kontaktiniai duomenys ir pan.  Tai užtruks vos kelias minutes, po to  pagal instrukcijas atliekate asmenybės identifikavimo procesą , galiausiai pateikiate prašymą , kiek ir kokiam laikui norite pasiskolinti. Ar gausite paskolą,  sužinosite jau tą pačia dieną. Tiesa, reiktų žinoti, kad Paskolų klubas taiko tarpininkavimo mokestį, kuris jau būną  įskaičiuotas į galutinę paskolos sumą. O kiek tiksliai reikės mokėti pasiskolinus vieną ar kitą sumą, sužinosite tiesiog tarpusavio skolinimosi platformos internetinėje svetainėje.  Itin patogi skaičiuoklė leis greitai sužinoti, kokios bus mėnesinės įmokos, kiek teks mokėti palūkanų ir visą kitą informaciją, kuris padės apsispręsti ar jūsų finansinės galimybės leis laiku vykdyti savo įsipareigojimus. Paskolų klubas nesuteikia galimybės atidėti mokėjimo.

Be to, labai svarbu paminėti, kad Paskolų klubas šiuo metu taiko mažiausias palūkanas, todėl pasirinkę šį skolinimosi būdą gerokai sutaupysite ir stipriai nepermokėsite. Čia galite pasiskolinti nuo 300 iki 10 tūkstančių eurų. trumpiausias paskolos grąžinimo terminas – 3 mėnesiai, o ilgiausias – 60 mėnesių.  Tiesa, jei skolinatės iki 600 eurų, paskolą teks grąžinti per 24 mėn. Galiausiai reiktų žinoti, kad ši jūsų paskola, jei tvarkingai vykdysite savo įsipareigojimus, neatsispindės jūsų kredito istorijoje. Tai reiškia, kad bankas „nesuuos“, kad savo laiku turėjote paskolą.

Kodėl verta skolintis su Paskolu klubas ?

Paskolų klubas – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad pinigai „gamintų“ pinigus. Jums tereikia prisiregistruoti skolinimosi platformos internetinėje svetainėje, pateikti kai kuriuos savo asmeninius duomenis, atlikti asmenybės identifikavimo procesą ir įnešti norimą pinigų sumą, kurią galite paskolinti. Minimali skolintina suma – 5 eurai, maksimali – 5 tūkstančiai eurų. Tiesa, vienam asmeniui galite paskolinti ne daugiau nei 500 eurų, kurią skolininkas jums su palūkanomis grąžins per 12 mėn

Kas gali gauti paskolą?

  1. Tik Lietuvos piliečiai;
  2. Žmogus turi būti sulaukęs 18 metų;
  3. Pajamos gaunamos oficialiai;
  4. Jokių pradelstų skolų;
  5. Finansiniai įsipareigojimai turi atitkti 40% taisyklę,

Rekvizitai

Darbo laikas:
AB Neo Finance, įm.k  303225546
Adresas: Verkių g. 25C-1, LT-08223 Vilnius
I-V 08:00-20:00
VI 10:00-17:00, VII 11:00-16:00
Telefonas :870080075
El pastas: info@paskoluklubas.lt

Atsiliepimai

4/5 - (4 votes)

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
4/5 - (4 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas