Paskolų klubas – paskola žmonėms iš žmonių

Paskolos klubas tai platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms. Paskolų klubo, kaip ir kitų žmonių skolinimo platformų siūlomų kreditų palūkanas nustato ne pati įmonė, bet konkuruojantys privatūs investuotojai. Todėl siūlomų paskolų metinė palūkanų norma yra gerokai mažesnė nei kitų kredito bendrovių. Remiantis Lietuvos Banko statistika, Paskolų klubo vidutinė metinė palūkanų norma ir vidutinė BVKKMN yra mažiausia tarp visų kredito davėjų Lietuvoje. Paskolų klubo kreditą standartinėmis sąlygomis galima gauti per 10 minučių, tačiau norint geresnių sąlygų ir pačiam pasirinkti paskolos palūkanų normą tai gali užtrukti iki 14 dienų.

8.5 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (1 balsas)
Paslaugų kokybė8.5
Teikiamos sąlygos10
Klientų aptarnavimas7

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Kiekvienas klientas gali pasirinkti palūkanų dydį pagal jiems priskirtą kreditingumo reitingą.
 • Galima pasiskolinti nuo 100 Eur. iki 30 000 eur. sumai nuo 1 mėn. iki 120 mėn. laikotarpiui.
 • Jei naudojate SEB arba Swedbank galite užsisakyti periodinių mokėjimų paslaugą ir mokėjimai už kreditą bus atliekami automatiškai.
 • Galima pasiskolinti net 120 mėnesių.
 • Mažiausia vidutinė palūkanų norma pagal Lietuvos Banko pateiktus statistinius duomenis;
 • Galimas išankstinis dalinis mokėjimas.

Trūkumai

 • Paskolos administravimo mokestis yra vienas didžiausių lyginant su kitais kreditoriais.
 • Paskolų klubas netaiko jokių akcijų ir nuolaidų lojaliems klientams.
 • Minimalus mokėjimo terminas yra net 4 mėnesiai.
 • Negalima pasiskolinti grynais pinigais.

Kokius kreditus teikia Paskolų klubas?

 • Greitieji kreditai
 • Vartojimo paskolos
 • Refinansavimas
 • Paskolos automobiliui
 • Verslo paskolos

Kas gali gauti Paskolų klubo vartojimo kreditą?

Norint gauti Paskolų klubo kreditą turite atitikti šiuos reikalavimus:

 • Oficialiai dirbti Lietuvoje pagal darbo sutartį, individualią veiklą, verslo liudijimą arba gauti pensiją (ne vyresniems nei 73 m.).
 • Jūsų darbo stažas turi būti ne trumpesnis kaip 4 mėn. paskutinėje darbovietėje;
 • Finansiniai įsipareigojimai negali viršyti Jūsų 40% gaunamų pajamų;
 • Nėra vėluojami apmokėti kiti įsipareigojimai daugiau kaip 30 d.

Ar galima gauti paskolą dirbant pagal terminuotą darbo sutartį?

Dirbantiems pagal terminuotą darbo sutartį, paskolos suteikiamos darbo sutarties galiojimo laikotarpiui. Pildant paraišką, būtina prisegti darbo sutarties kopiją bei banko išrašą už paskutinius 4 mėnesius PDF formatu, taip pat dokumentus galima atsiųsti el. paštu info@paskoluklubas.lt.

Kaip gauti Paskolų klubo kreditą?

Norint gauti Paskolų klubo kreditą iš Paskolų klubo, Jūs turite užsiregistruoti www.paskoluklubas.lt/ tinklapyje ir užpildyti kredito paraišką:

 • pateikti mokumo informaciją,
 • sutikti su duomenų tvarkymu,
 • atlikti pavedimą 0,01 € iš asmeninės banko sąskaitos.

Tik gavę pavedimu patvirtintą sutikimą tikrinti ir saugoti duomenis Paskolų klubas įvertins Jūsų mokumo informaciją ir pateiks išsamų atsakymą apie Jūsų skolinimosi galimybes ir sąlygas.

Kaip pasirinkti palūkanų dydį?

Kiekvienas Paskolų klubo klientas turi galimybę pasirinkti palūkanų dydį pagal priskirtą kreditingumo reitingą. Jis yra nustatomas pagal UAB „Creditinfo Lietuva” suteiktą asmeninę kredito istorijos ataskaitą bei kitus kriterijus tarp kurių yra oficialiai gaunamos pajamos, turimų įsipareigojimų santykis su pajamomis, skolos, amžius.

Jeigu esate suinteresuotas kaip įmanoma greičiau gauti paskolą, tada pasirinkite kiek aukštesnes palūkanas – tokiu būdu Jūsų paskolos skelbimas bus patrauklesnis investuotojams bei Jūsų paskola bus sufinansuota greičiau. Galite pasiskolinti už mažesnes palūkanas, tačiau tokiu atveju Jūs turite įvertinti galimybę, kad investuotojai bus mažiau suinteresuoti Jums paskolinti pinigų ir dėl šios priežasties Jūsų paskolos sufinansavimas galimai užtruks kiek ilgiau arba paskola nebus sufinansuota.

Paskolų klubo pagrindiniame tinklapyje galite suvesti duomenis apie savo finansinę padėtį ir sužinoti koks Jūsų kredito reitingas.

 

Kas yra asmeninis kreditingumas?

Jūsų mokumas yra patikrinimas pagal su Lietuvos banku suderintas mokumo vertinimo taisykles. Kiekvienam paskolos gavėjui, sėkmingai praėjusiam mokumo patikrinimą, suteikiamas kreditingumo reitingas. Apskaičiuojant yra vertinama daugiau nei 30 kriterijų tarp kurių: oficialiai gaunamos pajamos, turimų įsipareigojimų santykis su pajamomis, skolos, amžius ir kt. Galimi reitingai – nuo A+ iki E. Pasiskolinti leidžiama tik A+, A, B, C ir C- reitingą turintiems asmenims.

Dalinis išankstinis paskolos grąžinimas

Dalinį išankstinį grąžinimą klientas gali inicijuoti Paskolų klubo platformoje. Atlikus apmokėjimą perskaičiuojamos kredito palūkanos, o visų būsimų įmokų diena pasikeičia į tos dienos datą, kai buvo atliktas dalinis kredito dengimas. Kai klientas grąžina dalį kredito anksčiau numatyto termino ir pasinaudoja teise į kredito kainos sumažinimą, tuomet terminas ir mėnesinės įmokos dydis koreguojasi atsižvelgiant į atlikto dalinio išankstinio grąžinimo dydį.

Tuomet, kai atliktas išankstinio grąžinimo dydis yra didesnis už mėnesinės įmokos dydį, kredito grąžinimo terminas trumpėja tiek mėnesių, kiek atliktas dalinis išankstinis grąžinimas pilnai padengia mėnesinių įmokų. Po to likusi dalinio išankstinio grąžinimo suma dalijama iš likusių neapmokėtų mėnesinių įmokų skaičiaus ir šiuo dydžiu sumažinama kiekviena likusi mėnesinė įmoka. Kai atliktas mokėjimas yra mažesnis už mėnesinės įmokos dydį, kredito grąžinimo terminas nesutrumpėja, tačiau atlikto išankstinio grąžinimo suma padalinama iš likusiu neapmokėtų įmokų skaičiaus ir šiuo dydžiu sumažinama kiekviena likusi mėnesinė įmoka.

Kam reikalinga el. pinigų sąskaita?

Norint pasiskolinti Paskolų klube, privaloma atsidaryti el. pinigų sąskaitą, kadangi visi pagal Paskolų klube sudarytas sutartis atliekami mokėjimai yra vykdomi tik per el. pinigų sąskaitas.

Sąskaitą atsidarysite atlikdami identifikaciją pasirinktu sau patogiu būdu. Sąskaitos atidarymas bei administravimas nieko nekainuoja ir taip yra užtikrinamas Jūsų asmeninių duomenų saugumas. Norime atkreipti dėmesį, kad ne tik el. pinigų sąskaitos atidarymas ir administravimas, tačiau ir pavedimai tarp platformoje esančių el. pinigų sąskaitų yra visiškai nemokami bei atliekami akimirksniu. El. pinigų sąskaita suteikia pigų, saugų ir itin greitą būdą pervesti el. pinigus tiek tarp platformoje esančių el. pinigų sąskaitų, tiek pervedant iš išorinių kredito įstaigų sąskaitų į platformoje esančią Jūsų el. pinigų sąskaitą ar atvirkščiai.

Kaip sumokėti įmoką už turimą paskolą?

Norėdami apmokėti mėnesio įmokas už paskolas, turite papildyti savo sąskaitą, esančią Paskolų klube ir įmokos mokėjimo dieną lėšos nurašomos automatiškai.

Sąskaitą papildyti galite keliais būdais:

 • Spaudžiate „Sąskaita “-> „Papildyti sąskaitą“, nurodote sumą, banką ir patvirtinate;
 • Skiltyje „Papildyti sąskaitą „galite užsisakyti  periodinius mokėjimus, jei naudojatės SEB ar Swedbank paslaugomis (užsisakant šią paslaugą rekomenduojame sąskaitą pasipildyti kelios dienos iki įmokos);
 • Taip pat skilties „Papildyti sąskaitą „puslapio apačioje rasite pateiktus rekvizitus, kuriais naudojantis galėsite atlikti pavedimą kitu Jums patogiu būdu (pavyzdžiui, grynaisiais).

Naudojimasis Paskolų klubo svetaine

Paskolų klubo tinklapis yra itin patogus vartotojui, nes intuityviai galima suprasti kaip naudotis šiuo puslapiu ir tai, jog čia – paskolų iš žmonių žmonėms platforma. Tačiau daugiau patrauklios informacijos, iš tiesų, gali rasti investuotojai, o ne paskolų gavėjams. Paskolų gavėjams puslapyje pateiktose skaičiuoklėse galima sužinoti savo kreditingumo reitingą ir refinansavimo preliminarias sąlygas.

Paskolų klubas turi itin patogią vartotojų platformą, kurioje galima papildyti savo sąskaitą bet kuriuo patogiu metu ir atėjus įmokos mokėjimo dienai pinigai automatiškai bus nuskaičiuoti nuo Paskolų klubo vartotojo sąskaitos. Taip pat, Swedbank ir SEB bankų klientai gali nustatyti periodinius mokėjimus ir automatiškai papildyti Paskolų klubo sąskaitą kiekvieną mėnesį. Taigi galima viską automatizuoti ir pamiršti apie mokėjimą kiekvieną mėnesį pačiam.

Kas nutinka laiku nesumokėjus įmokos?

Vėluojant sumokėti įmoka, yra skaičiuojamos vėlavimo palūkanos, o 31 vėlavimo dieną, duomenys yra perduodami į kreditų biurą. Vėluojant mokėti įmoką daugiau nei 40 dienų, informacija automatiškai perduodama į skolų išieškojimo įmonę. Nesumokėjus įmokos laiku kenkiate savo kreditingumo istorijai.

Ar galima pakeisti įmokos mokėjimo dieną?

Taip, galima, tačiau tai atlikti galima kartą metuose ir paslauga yra mokama. Norėdami pakeisti datą, paskyroje spauskite “Mano paskolos” ir “Patvirtinti” ir po kredito informacija matysite funkciją “Pakeisti įmokos datą”, nurodykite tinkamą dieną ir patvirtinkite. Įmokos data pasikeis nuo kito mėnesio.

Ar galima atidėti įmokas?

Kaip nurodo Lietuvos banko pateiktos rekomendacijos, esant pagrįstai situacijai dėl pajamų mažėjimo daugiau negu 30%, reikia pateikti laisvos formos prašymą, kurį turite atsiųsti el. paštu info@paskoluklubas.lt. Papildomai turite prisegti informaciją apie aplinkybes, pvz., darbdavio įsakymą, darbo sutarties nutraukimą, sutarties sąlygų pakeitimą, įsakymus ar kitus dokumentus dėl prastovų, ar dokumentus įrodančius neapmokamas atostogas bei kitus dokumentus, kuriais galite pagrįsti pajamų sumažėjimą/nebuvimą. Informuojame, kad būtų galima atlikti atidėjimą negali būti vėluojamos įmokos. Pradelstos įmokos neatidedamos. Atkreipiame dėmesį, kad atidedant įmokas atlikti mokėjimus už palūkanas reikės, taip pat visas mokėjimų grafikas būtų pratęstas iki 3 mėnesių.

Kokių dokumentų reikia paskolai gauti vykdant individualią veiklą?

 • Individualios veiklos pažyma;
 • Metinės pajamų deklaracijos už paskutiniuosius 2 metus;
 • Banko išrašas PDF formatu už paskutiniuosius 4 mėnesius iki einamosios dienos;
 • Veiklos tęstinumo dokumentai (pvz. patalpų nuomos sutartis, užsakymai į priekį ir panašiai).

Tipinis Paskolų klubo pavyzdys

Jeigu,  pavyzdžiui, norite pasiskolinti 1000 € ir pasirenkate 24 mėnesių paskolos grąžinimo laikotarpį, tuomet paskolos sąlygos būtų tokios:

Fiksuotoji metinė palūkanų norma – 5%,

BVKKMN – 10.18%,

Sutarties administravimo mokestis – 0 €,

Tarpininkavimo mokestis – 51.59 €

Bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 52.88 €,

Bendra kredito gavėjo mokama suma – 1104.47 €,

Eilinė mėnesio įmoka – 46.02 €.

Koks yra tarpininkavimo mokestis?

Tai yra vartojimo kredito gavėjo mokamas atlygis Bendrovei už Bendrovės teikiamas tarpusavio skolinimo platformos operatoriaus paslaugas (įskaitant, bet neapsiribojant, už vartojimo kredito gavėjo duomenų surinkimą iš valstybės registrų ir kitų duomenų bazių, jų apdorojimą ir įvertinimą, taip pat už vartojimo kredito paraiškos nagrinėjimą bei visų su vartojimo kredito sutartimi susijusių dokumentų parengimą ir įforminimą), mokamas iki visiško įsipareigojimų pagal vartojimo kredito sutartį įvykdymo. Tarpininkavimo mokestis priklauso nuo kreditingumo reitingo, o konkretus tarpininkavimo mokesčio dydis nurodomas vartojimo kredito sutarties specialiosiose sąlygose. Tarpininkavimo mokestis laikomas vienkartiniu mokesčiu ir yra apskaičiuojamas sudarant vartojimo kredito sutartį, tačiau išdalinamas kiekvienai mėnesinei įmokai, laikantis Vartojimo kredito įstatymo nuostatų. Vartojimo kredito gavėjui išlieka pareiga mokėti tarpininkavimo mokestį ir tuo atveju, jei vartojimo kredito sutartis yra nutraukiama dėl jos nevykdymo (netinkamo vykdymo). Tokiu atveju, tarpininkavimo mokestis yra laikomas Bendrovės, kaip tarpusavio skolinimo platformos operatoriaus, negautomis pajamomis (nuostoliais), kurias Bendrovė pagrįstai tikisi gauti, vartojimo kredito gavėjui tinkamai vykdant vartojimo kredito sutartį.

Aptarnavimas

Aptarnavimas telefonu: 870080075 (skambinant iš užsienio +37068700300)

I-IV 08:00 – 20:00

V 08:00 – 19:00

VI 10:00 – 17:00

VII 11:00 – 16:00

Rekvizitai

AB Neo Finance, įm.k  303225546

Adresas: Verkių g. 25C-1, LT-08223 Vilnius

I-V 08:00-20:00

VI 10:00-17:00, VII 11:00-16:00

Telefonas :870080075

El pastas: info@paskoluklubas.lt

4/5 - (4 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas