Savy pirmoji tarp sutelktinių paskolų Lietuvoje

Savy tai virtuali paskolų platforma, sukurta pagal Didžiojoje Britanijoje prieš daugiau nei 15 metų atsiradusį žmogus žmogui skolinimo internetu modelį. Modelis veikia taip: interneto vartotojai skolina savo pinigus kitiems vartotojams, kaip tarpininką pasitelkdami platformą. Pastaroji ne tik suveda skolintojus ir besiskolinančius, bet ir sumažina rizikas abiems pusėms, automatizuoja ir taip supaprastina dalį proceso.

Savy tai pirmoji tarpusavio skolinimo platforma Lietuvoje, vienoje platformoje apjungta norintys pasiskolinti ir investuoti. Savy naujiems klientams siūlo 30 % nuolaidą sutarties sąlygoms, o pirmą įmoką atidedama net iki 3 mėnesių. SAVY tiesiogiai nevykdo jokių piniginių operacijų, tik atlieka rizikos vertinimą ir moderuoja skolinimosi procesą, kuris vyksta tiesiogiai tarp vartotojų. Pinigai iš skolinančiojo paskolos gavėjui pervedami per platformoje integruotą „Paysera“ sistemą. Tarpusavio skolinimo platformą SAVY administruoja UAB „Bendras finansavimas“.

SAVY administruojanti įmonė UAB „Bendras finansavimas“ pati nepriima piniginių lėšų ir neišduoda paskolų, pavedimai tarp vartotojų net nėra atliekami per įmonės sąskaitas. Kitaip tariant, pats skolinimo procesas vyksta tarp dviejų subjektų, kurių tarpusavio santykį nustato LR civilinis kodeksas ir kiti teisės aktai. SAVY atsakinga už sklandų technologinės platformos veikimą.

8.5 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė8
Teikiamos sąlygos8.5
Klientų aptarnavimas9
Apžvalga
Savy – tai pirmoji Lietuvoje virtuali paskolų platforma, kuri buvo sukurta pagal prieš dešimtmetį Didžiojoje Britanijoje atsiradusį paskolų modelį „žmogus-žmogui“. Interneto vartotojai skolina savo pinigus kitiems asmenims, tam pasitelkdami technologinę platformą. Tai gerokai supaprastina skolinimosi procesą ir padeda išvengti galimos rizikos. Šioje platformoje galima gauti vartojamąją paskolą, paskolą refinansavimui, namų remontui arba verslui. Vartojimo paskolos yra teikiamos iki 72 mėnesių laikotarpiui.

Kokius kreditus suteikia Savy?

Vartojimo paskola

Paskolos suma: nuo 300€ iki 30 000€

Grąžinimo terminas: nuo 3 mėn. iki 120 mėn.

Palūkanos: 5%

Nemokamas išankstinis grąžinimas.

Refinansavimas

Paskolos suma: nuo 300€ iki 30 000€

Grąžinimo terminas: nuo 3 mėn. iki 120mėn.

Palūkanos: 5%

Paskola NT įsigijimui

Paskolos suma: nuo 20 000€ iki 200 000€

Grąžinimo terminas: nuo 2 metų iki 20 metų.

Palūkanos: 4%

Galimybė atidėti pirmą įmoką.

Kaip veikia Savy?

SAVY veikimas pagrįstas technologine platforma, kurioje užsiregistravę paskolų teikėjai ir norintieji pasiskolinti gali vieni kitus lengviau rasti. Kiekvienas paskolą norintis gauti vartotojas yra patikrinamas pagal Lietuvos Banko patvirtintus atsakingo skolinimo nuostatus:

 • analizuojama kredito istorija;
 • gaunamų pajamų;
 • finansinių įsipareigojimų santykis.
  Patikrą praėjusiems vartotojams paskolas gali suteikti platformoje užsiregistravę paskolų davėjai (investuotojai). SAVY tiesiogiai nevykdo jokių piniginių operacijų, tik atlieka rizikos vertinimą ir moderuoja skolinimosi procesą, kuris vyksta tiesiogiai tarp vartotojų. Pinigai iš skolinančiojo paskolos gavėjui pervedami per platformoje integruotą „Paysera“ sistemą. Tarpusavio skolinimosi privalumai:
 • Žemesnės palūkanos,
 • Lankstesnės sąlygos,
 • Plačios refinansavimo galimybės,
 • Mažiau išlaidų papildomiems mokesčiams.

Kaip gauti Savy paskolą?

savy paskola

 1. Paskolą gali gauti tik registruoti Savy klientai, todėl pirmiausia reikės užpildyti asmeninę ir kontaktinę informaciją apie save. Tuomet turėsite patvirtinti savo tapatybę, tai padaryti galima pervedant 0,06 € iš savo asmeninės sąskaitos į Savy.lt bendrovės banko sąskaitą.
 2. Pasirinkite paskolos tipą: vartojimo paskola, refinansavimas, paskola NT įsigijimui, paskola automobiliui, paskola būsto remontui, paskola medicinos paslaugoms, paskola studijoms, paskola verslui. Tuomet pasirinkite norimą pasiskolinti sumą ir paskolos grąžinimo terminą.
 3. Kiekviena paraiška yra tikrinama vertinimo komandos ir nustatoma ar žmogus yra mokus. Pagrinde vertinama kreditingumo istorija, gaunamų pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų santykis. Jei gaunamas teigiamas atsakymas, tuomet vartotojo paraiška yra registruojama duomenų bazėje kur kiti vartotojai renkasi ar investuoti pinigus ir finansuoti paskolą.

Paskolų paraiškos priimamos kiekvieną dieną nuo 07:00 iki 22:00

Kas gali gauti Savy paskolą?

Paskolą gauti gali visi pilnamečiai Lietuvos respublikos piliečiai. Būtina neturėti įspareigojimų, kurių kredito įmokos sudaryto didesnę nei 40% gaunamų pajamų dalį.

Kuo SAVY geresnė už tradicinius skolinimosi būdus?

Ši sistema leidžia fiziniams ir juridiniams asmenims skolintis ir skolinti vieni kitiems tiesiogiai, nesinaudojant tradicinių finansinių įstaigų (bankų, kredito unijų) paslaugomis.

Kaip vyksta paskolos įmokų grąžinimas investuotojams?

Paskolos gavėjui atlikus mokėjimą, lėšos investuotojams išskirstomos investavimo eilės tvarka. Jeigu gautų lėšų nepakanka visam mokėjimui padengti, investicijų ir palūkanų dalis investuotojams priskiriama atsižvelgiant į investicijos dydį. Jei lėšų nepakanka pirmajai sąraše esančiai investicijai padengti, dengiama mažesnė, po jos esanti investicija.

Gavus pinigines lėšas iš pradelsusio mokėti įmokas paskolos gavėjo, pirmiausia yra nuskaičiuojami investuotojams priklausantys delspinigiai, o po to einamojo mėnesio įmoka.

Naudojimasis svetaine

savy paskola

Savy pagrindinėje tinklapio dalyje yra daug daugiau informacijos apie tai kaip tapti investuotoju ir kokios yra naudos būnant investuotoju, nei kaip pasiskolinti per Savy platformą. Iš tiesų daugiau informacijos apie tai galima užsiregistravus ir pateikus paskolos paraišką.

„Savy pataria” tai skiltis, kurioje ekspertai dalinasi kaip elgtis su savo finansais, kaip apsaugoti finansus nuo įvairių sukčių bei kur verta investuoti savo pinigus. Tai itin naudinga skiltis norintiems sužinoti daugiau apie asmeninių finansų valdymą.

Pagrindiniame puslapyje galima rasti informaciją apie tai kas yra ir kaip ji veikia Savy, pamatyti įdomią Savy statistiką, pavyzdžiui, kiek žmonių yra pasiskolinę per Savy ir sužinoti koks skirtumas tarp skirtingų kredito rūšių.

Puslapio centre galite matyti ir kokius kreditus ir kokiais tikslais išduoda „Savy“. Be paskolų refinansavimo, „Savy“ išduoda paskolas būsto remontui ar įsigijimui, automobiliui įsigyti, vartojimui. Be to, „Savy“ išduoda ir paskolas NT vystymui. Tai yra paskolos iki 500 000 eurų su užstatu.

Savy paslaugų įkainiai

Kreditai privatiems asmenims iki 30 000 EUR be užstato:

Sutarties tarpininkavimo mokestis: 1,0 – 8,5* proc. nuo kredito sumos

Mėnesinis tarpininkavimo mokestis: 0,1 – 0,85* proc./mėn. nuo kredito sumos

Kredito grąžinimas prieš terminą: Nėra mokesčio

Kreditai privatiems asmenims iki 200 000 EUR, įkeičiant nekilnojamąjį turtą:

Mėnesinis tarpininkavimo mokestis: 0,1 – 0,5* proc./mėn. nuo kredito sumos

Kredito grąžinimas prieš terminą: Teisės aktuose nustatytas mokestis (kompensacijos apskaičiavimo taisyklės), tačiau ne daugiau nei 3 % grąžinamo kredito ar jo dalies sumos.

Pažymos, raštai, sutikimai, patvirtinimai: 20 EUR

Prašymų pagal sutartį nagrinėjimas, kai paruošiami dokumentai: 50 EUR

Mokestis už sutikimo dėl pakartotinio turto įkeitimo kitam kreditoriui išdavimą: 100 EUR

Sutarties sąlygų pakeitimo mokestis: 150 EUR

Kreditai verslui:

Vienkartinis kredito sutarties sudarymas: 1,0 – 5,0* proc. nuo paskolos sumos

Mėnesinis tarpininkavimo mokestis: 0,1 – 0,5* proc./mėn. nuo paskolos sumos

Savy refinansavimas

Teikiama refinansavimo paskola. Galima refinansuoti visus finansinius įsipareigojimus: greituosius kreditus, tarpusavio skolinimo platformų išduotas paskolas, skolas bankams, kredito unijoms, kredito linijas.

Perkredituojama iki 30 000 eurų įsipareigojimai, suteikiant galimybę pratęsti paskolos terminą iki 120 mėn. Be to, suteikiama galimybė gauti papildomą paskolą. Mažiausia metinė refinansavimo palūkanų norma – 5%. Geresnių refinansavimo sąlygų galima tikėtis refinansuojant įsipareigojimus su NT įkeitimu.

Tipinis Savy paskolos pavyzdys

Jeigu norite pasiskolinti 2000 EUR ir pasirenkate grąžinimo terminą 24 mėn.tuomet paskolos sąlygos atrodys taip:

Fiksuotoji metinė palūkanų norma – 5%,

Tarpininkavimo mokestis 4.7%,

Mėnesinis tarpininkavimo mokestis 0.29%,

BVKKMN (bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.5%,

Eilinės mėnesio įmokos suma – 93.54 EUR,

Visa grąžinama paskolos suma – 2338.96 EUR.

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

Jei paskolą norėsite grąžinti anksčiau nei numatyta, susisiekite nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu.

Kaip sumokėti įmoką?

Įmokas galite pervesti šiais rekvizitais:

Mokant iš banko sąskaitos:

Gavėjo pavadinimas: UAB Bendras finansavimas

Gavėjo kodas: 303259527

Gavėjo sąskaita: LT153500010002003880

Mokėjimo paskirtis: paskolos gavėjo asmens kodas (nurodyti privaloma)

Mokant iš Paysera sąskaitos:

Gavėjo pavadinimas: UAB Bendras finansavimas

Gavėjo sąskaita: EVP4410002003880

Mokėjimo paskirtis: paskolos gavėjo asmens kodas (nurodyti privaloma)

Dėmesio! Šiais rekvizitais identifikacijos atlikti negalite.

Aptarnavimas

LT: +370 (5) 272 0151

UK: +442037693039

Bendri klausimai: labas@savy.lt

Investuotojams: investuoju@savy.lt

I-V: 8:00-19:00 val.

VI: 10:00-18:00 val.

VII: nedirbame

Rekvizitai

Įmonė: UAB Bendras finansavimas

Bendras el. paštas: labas@savy.lt

Adresas: M. Valančiaus g. 1-1, LT-03105 Vilnius

 

3.5/5 - (2 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas