Savy pirmoji tarp sutelktinių paskolų Lietuvoje

8.5 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė8
Teikiamos sąlygos8.5
Klientų aptarnavimas9
Apžvalga
Savy – tai pirmoji Lietuvoje virtuali paskolų platforma, kuri buvo sukurta pagal prieš dešimtmetį Didžiojoje Britanijoje atsiradusį paskolų modelį „žmogus-žmogui“. Interneto vartotojai skolina savo pinigus kitiems asmenims, tam pasitelkdami technologinę platformą. Tai gerokai supaprastina skolinimosi procesą ir padeda išvengti galimos rizikos. Šioje platformoje galima gauti vartojamąją paskolą, paskolą refinansavimui, namų remontui arba verslui. Vartojimo paskolos yra teikiamos iki 72 mėnesių laikotarpiui.

Kaip veikia Savy?

savy-lt-atsiliepimai

 • Paskolos yra teikiamos registruotiems Savy.lt vartotojams;
 • Galima pasirinkti pageidaujamą paskolos formą: paskolą finansinių įsipareigojimų refinansavimui, vartojimo paskolą, paskolą namų remontui arba verslui;
 • lt platformoje galima pasirinkti pageidaujamą paskolos dydį ir jos grąžinimo terminą;
 • Paspaudę „Gauti paskolą“ vartotojai turi patvirtinti asmens tapatybę – tai atliekama pervedant 0,06 € į Savy.lt bendrovės banko sąskaitą;
 • Kiekvieno registruoto vartotojo duomenys yra tikrinami: analizuojama kreditingumo istorija, vertinamas gaunamų pajamų ir planuojamo finansinio įsipareigojimo santykis, ir t.t.;
 • Jei buvo nustatyta, kad vartotojas yra mokus, jis registruojamas duomenų bazėje, kurioje kiti vartotojai renkasi, kas suteiks paskolą.

Privalumai ir Trūkumai

Privalumai

 • Galimybė gauti iki 19 000 € vartojamąją paskolą arba iki 500 000 € paskolą nekilnojamojo turto vystymui;
 • Paskolas teikia Savy.lt platformos vartotojai, todėl galima suderinti lankstesnes paskolos sąlygas;
 • Paskolos užklausą galima pateikti vos per kelias minutes;
 • Paskolą galima gauti vos per vieną dieną;
 • Vartotojai turi galimybę ne tik skolintis, bet taip pat ir investuoti.

Trūkumai

 • Minimali paskolos suma – 300 €;
 • Finansuotojo paieška kartais šiek tiek užtrunka;
 • Sekmadieniais nėra pateikiamas atsakymas dėl paskolos suteikimo.

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • Paskolų refinansavimui;
 • Vartojimui;
 • Būsto remontui;

Refinansavimas

Vartotojai, siekiantys gauti paskolą turimų finansinių įsipareigojimų refinansavimui, turi užpildyti paraišką pasirinkę šį paskolos gavimo būdą (reikės nurodyti paskolos sumą ir kas mėnesį atliekamų įmokų dydį).  Pateikus paraišką nagrinėjami vartotojo duomenys, ir tuomet paraiška patenka į duomenų bazę, kurioje ieškomi finansuotojai.

Kredito grąžinimas ir prątesimas

Jei paskolą gavusiam asmeniui kyla keblumų skolą grąžinti laiku, ir pageidaujama atidėti  mokėjimo laikotarpį, su finansuotojais tariamasi individualiai. Savy.lt platformoje skolinamasi ne iš konkrečios bendrovės, bet iš žmonių, tačiau tuomet, jei įmokos nėra grąžinamos sutartu laiku, imamasi skolų išieškojimo.

Naudojimasis svetaine

Savy.lt svetainėje vartotojai turi galimybę pasirinkti juos dominantį paskolos tipą – paskolą refinansavimui, vartojimui, būsto remontui arba verslui. Pasirinkus vieną šių galimybių patogu pasinaudoti svetainėje pateikta paskolos skaičiuokle, kuri padės numatyti būsimų įmokų dydį. Nusprendus pasiskolinti pinigų tereikia paspausti ikonėlę „Gauti paskolą“, ir užpildyti reikalingus duomenis. Nors paskolos gavimo informacija yra paprasta ir aiški, tačiau svetainėje trūksta informacijos apie vartotojams gana dažnai kylančius klausimus: kaip atidėti mokėjimo terminą, kada galima sulaukti atsakymo apie paskolos suteikimą, ir t.t. Pagrindinio svetainės puslapio apačioje galima rasti informacijos, kaip gauti paskolą, kokie taikomi mokesčiai, kaip sumokėti įmoką, ir t.t.

Aptarnavimas

Pirmadieniais-penktadieniais konsultacijos teikiamos nuo 8 iki 19 h, šeštadieniais – 10-18 h (sekmadienis – nedarbo diena).  Paskolų paraiškos yra priimamos visą parą, tačiau vertinimo komanda pirmadieniais-penktadieniais nuo 8 iki 20 h, šeštadieniais – 10-18 h (sekmadienis nedirbama).  Kilus neaiškumams taip pat galima susisiekti elektroniniu paštu, tačiau telefonu atsakymus į kylančius klausimus gausite greičiau.

Apmokėjimo būdai

Įmokos yra atliekamos pavedimu į bendrovės banko sąskaitą arba per „Paysera“ pinigų perlaidų sistemą. Jei paskolą norėsite grąžinti anksčiau nei numatyta, susisiekite nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Svarbu: atlikdami tapatybės identifikaciją vadovaukitės svetainėje pateiktomis nuorodomis.

Koks tipinis paskolos pavyzdys?

Jei nusprendžiama pasiimti 1000 eurų vartojimo paskolą 24 mėnesių laikotarpiui, metinė paskolos palūkanų norma bus 8 procentai. BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) bus 20,98 proc., per metus bus grąžinta 1202,12 € (kas mėnesį bus atliekamos 48,13 € įmokos).  Jei 1000 € pinigų suma bus pasiskolinta 6 mėnesių laikotarpiui, BVKKMN bus 35,75 proc. Vartotojas per paskolos laikotarpį  kas mėnesį atliks 173,48 € įmokas, ir per šį laikotarpį sumokės 1087,88 €.  Pasirinkę dominančią pinigų sumą ir paskolos laikotarpį vartotojai matys detalią informaciją apie paskolos grąžinimo sąlygas.

Savy rekvizitai

Įmonė: UAB Bendras finansavimas

Telefonas +370 (5) 272 0151

Bendras el. paštas: labas@savy.lt

El. paštas investuotojams: investuoju@savy.lt

El. paštas NT projektams: nt@savy.lt

Adresas: M. Valančiaus g. 1-1, LT-03105 Vilnius

Klientų atsiliepimai

Didžioji dalis platformos vartotojų šią skolinimosi galimybę vertina labai palankiai (tą parodo ir bendras įvertinimas, kuris siekia 8,5 balo iš 10), tačiau taip pat pasitaiko ir neigiamų atsiliepimų. Nusivylę vartotojai skundžiasi, kad paskolos gavimo laikotarpis pernelyg užsitęsė, todėl mieliau rinktųsi kitas skolinimosi galimybes. Taip pat kai kurie vartotojai buvo nusivylę, nes atsakymo į užklausas elektroniniu paštu teko ilgokai palaukti. Vis dėlto, didžioji dalis šią platformą išbandžiusių vartotojų teigia, kad Savy.lt mielai rinktųsi ir kitą kartą.

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

 

3.5/5 - (2 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas