Nemokama paskola: gaukite vos per kelias minutes

Įvairiose vietose pamatysite skelbimus su tokiomis frazėmis kaip "skolinkitės be palūkanų" Dažnai manome, kad tai tik rinkodaros triukas, tačiau nemokamos paskolos yra realus dalykas ir jomis gali pasinaudoti pirmą kartą besiskolinantys asmenys. Taigi, jei neturite pakankamai grynųjų pinigų ir norite pasiskolinti pirmą kartą, su tuo nesusijusios jokios išlaidos. Pasiskolinti ir gražinti lygiai tiek kiek paėmei galima pas mamą. Kartais pas gerą draugą. Tačiau įprasta, jog skolinantis iš banko ar kredito įstaigų, ar skolinantis iš tų pačių draugų didesnes sumas, reikia mokėti palūkanas. Priklausomai nuo paskolos sumos ir gražinimo termino, palūkanos gali sudaryti reikšmingą dalį gražinamos paskolos sumos. Tačiau net ir kredito įstaigose kartais galima pasijausti kaip pas mamą – ir čia išduodamos nemokamos paskolos – paskolos be palūkanų.

FINBEE.LT

Greitas būdas gauti nemokamai  paskolos pasiūlyma visiems  klientams, suteikia net iki 25 000€  84 mėnesiams  Tai didžiausias paskolų portalas  Pasiūlymas paskolos nemokamai .

 

 PASISKOLINTI IŠ FINBEE.LT

Taip, iš tiesų, keletas kreditorių naujiems klientams teikia paskolas su 0% palūkanomis be jokių paslėptų mokesčių ar kitų žaidimų, kitaip sakant suteikia nemokamą paskolą. Šie kreditoriai, tiesiog tikisi, jog tokiu būdu pritrauks lojalių klientų, kurie paskui skolinsis jau su palūkanomis, kai to jiems prireiks. Pavyzdžiui, perkant mašiną, įsigyjant pirmą būstą ar tiesiog prireikus papildomų pinigų. Nemokamas kreditas galioja tik vieną kartą, imant paskolą antrą kartą jau teks mokėti palūkanas.

Nemokamos paskolos nauda:

 • Grąžinus laiku nereikės mokėti palūkanų, kiek pasiskolinsit tiek ir grąžinsit;
 • Ši paslauga yra visiškai saugi, nes kreditorius prižiūri Lietuvos bankas;
 • Įsigysite norimos technikos, apmokėsite keliones, medicinos išlaidas ar kitas paslaugas.

nemokama paskola

Kas yra nemokama paskola?

Nemokama paskola vadinamos tokios paskolos, kurios išduodamos be palūkanų. T.y. pasiskolintą sumą reikės gražinti su 0 proc. palūkanomis. Tuo tarpu administravimo mokesčiai yra skaičiuojami, bet dažniausiai nedidelėms paskoloms jie ir taip minimalūs, tad reikšmingos dalies nesudaro. Deja, nemokama paskola dažniausiai duodama tik kartą vienoje įmonėje ir nedidelei sumai, kartais siūloma kaip akcija. Dažniausiai reklamuojama kaip „nemokama paskola pirmą kartą“, tačiau kol dar yra įmonių, kuriose nesate ėmę kredito, tol galima naudotis. Esant galimybei – tokia ar panašia akcija verta pasinaudoti. Štai todėl susipažinsime plačiau su nemokamomis paskolomis ir kitomis kredito įmonių siūlomomis akcijomis.

Didžiausias nemokamos paskolos, kaip ir apskritai greitųjų kreditų, privalumas yra ne tik palūkanų nebuvimas, bet ir tai, kad šios paskolos visuomet suteikiamos labai greitai. Dėl spartaus interneto ir technologijų greičio, net ir pirmą kartą besiskolinant, paskola bus suteikta ne ilgiau kaip per 15 minučių. Todėl, net ir važiuodami į prekybos centrą galite pasiskolinti pasinaudoję savo išmaniuoju telefonu, o jei išmaniojo neturite, pasiskolinę galite jį nusipirkti. Suteikiama tik internetu, nepavyks jos pasiimti skambinant, ar rašant SMS žinutę, nes Jūs naujoje bendrovėje nepatvirtinęs savo tapatybės.

Tad šiandien plačiau apie nemokamas paskolas ir ką reikia žinoti prieš naudojantis.

Kas gali gauti nemokamą paskolą?

Vienas pagrindinis reikalavimas skiriantis įprastas paskolas nuo nemokamų – turite skolintis pirmą kartą. Nemokama paskola suteikiama tik tiems klientams, kurie skolinasi iš bendrovės pirmą kartą. Be šios sąlygos galioja viso kitos standartinės sąlygos:

 • Skolinamasi iš įmonės pirmą kartą,
 • Pilnametis,
 • LR pilietis arba turintis nuolatinį leidimą gyventi,
 • Išdirbęs mažiausiai 4-6 mėnesius vienoje darbovietėje,
 • Neturintis įsiskolinimų kitose kredito įstaigose,
 • Geras kredito reitingas ir teigiama kredito istorija,
 • Atitinkantis atsakingo skolinimosi principus.

Jei neatitinkate bent vienos iš šių sąlygų, greičiausiai negausite ne tik nemokamos paskolos, bet ir apskritai jokios paskolos – įskaitant ir vartojimo kreditus, lizingą ar būsto paskolą.

Kaip gauti nemokamą kreditą?

 • Išsirinkite kreditorių. Pirmiausia, Jums reikės pasirinkti kreditorių, kuris būtent siūlo tokią paslaugą „pirmas kreditas nemokamai”. Kreditoriai nuolat atnaujina savo pasiūlymus, tad geriausia būtų, jei nueitumėte tiesiogiai į kreditoriaus tinklapį ir iškart pamatysite ar norimas kreditorius teikia šią paslaugą.
 1. Peržvelkite pasiūlymo kriterijus. Dažniausiai nemokamas kreditas turi apribojimų, pavyzdžiui, gali būti skirti iki 1000 Eur ir ribotam laikotarpiui.
 2. Pateikite paskolos paraišką. Teikiant paraišką Jums reikės nurodyti savo kontaktinius duomenis, finansinius įsipareigojimus, paskolos dydį, terminą ir savo finansinę bei šeimyninę padėtį.
 3. Kreditoriaus sprendimas. Galiausiai, kreditorius apsvarstys jūsų paraišką ir netrukus su jumis susisieks.
 4. Sudarykite paskolos sutartį. Kai gausite teigiamą atsakymą iš kreditoriaus, galėsite psirašyti sutartį ir pinigai Jūsų sąskaitą pasieks jau greitu metu.

Nemokamos paskolos dydis ir terminas

Nesitikėkite, kad nemokamas kreditas bus didelei sumai. Visos bendrovės yra nustačiusios kokią sumą galėsite pasiskolinti pirmą kartą. Dažniausiai tai nedidelės sumos, vidutiniškai 300 - 700 €, todėl jei Jums reikalinga didesnė suma, teks rinktis mokamą paskolą.
Nemokama paskola yra labai didelė galimybė pasiskolinti kai to labiausiai reikia, tačiau nepamirškite, kad skolintis reikia atsakingai, kad ir nedidelė pinigų suma, tačiau tai vis tiek tam tikri finansiniai įsipareigojimai, tad pasistenkite laiku mokėti įmokas.

Įmonės suteikiančios nemokamas paskolas

Vienu ar kitu metu visos įmonės siūlo pirmą kreditą nemokamai. Tačiau priklausomai nuo paklausos, esamos ekonominės situacijos, šis pasiūlymas gali būti laikinai neteikiamas. Kai kurios įmonės nemokamą paskolą yra įtraukusios kaip įprastą paslaugų paketą, kitos siūlo tik tam tikriems laikotarpiams kaip trumpalaikę akciją. Todėl visuomet verta peržvelgti visas didžiausias įmones išduodančias greituosius kreditus ir rasti konkrečiai tas, kurios jus dominančiu laikotarpiu suteikia nemokamas paskolas.

Kodėl įmonės suteikia nemokamus kreditus?

Jei esate atsargus ir nepasitikintis, pagalvosite, jog nemokamas būna tik sūris pelėkautuose. Tačiau nebūtinai. Netgi, jei atrodo, jog ekonomiškai įmonėms neapsimokėtų suteikti jums nemokamo kredito, iš tikro joms tai apsimoka. Kodėl ir kaip?

 • Žaidimas lojalumo korta

Šiuo metu Lietuvoje veikia kelios dešimtys greituosius kreditus išduodančių įmonių. Konkurencija išties didelė, pritraukti naujus klientus yra sudėtinga ir vien reklamos neužtenka. Žmonės skaičiuoja ir net imdami nedidelės vertės paskolą skaičiuoja kiek jiems tai kainuos.

Vienas iš būdų pritraukti klientus – pasiūlyti nemokamą pirmą kreditą. Tokiu būdų nieko nemokėdamas paskolos gavėjas išbando kreditorių, išbando sistemą. Jei viskas pavyksta gerai ir klientas lieka patenkintas, yra tikimybė, jog jis taps lojaliu klientu ir prireikus vėl paskolos, kreipsis į tą pačią įmonę.

 • Administravimo mokestis

Ar laikyti pinigus nenaudojamus sąskaitoje ar kam nors leisti naudotis, pabandant pritraukti klientą ir padaryti jį lojaliu? Įmonės renkasi pastarąjį variantą. Tuo labiau, jog kleintas dažnaiusiai susimoka simbolinį, bet vistiek mokestį – administravimo mokestį. Tai padengia išlaidas susijusias su paskolos išdavimo. Tad kreditus išduodančios įmonės tikrai nedirba „į minusą“

Pirmas kreditas nemokamai: kitos akcijos ir pasiūlymai'

Jei tuo metu, kai norite gauti paskolą niekas nesiūlo pirmo nemokamo kredito, nenusiminkite – pirmiems kartams dažniausiai būna ir kitokių paskolų akcijų bei pasiūlymų.

 • Kredito atostogos

Nors šis pavadinimas išpopuliarėjo per pandemija ir karantiną, kredito atostogos, dar vadinamos mokėjimo atidėjimu, egzistavo nuo neatmenamų laikų. Šios akcijos esmė – gavus kreditą, pirmąjį mokėjimą atlikti ne po mėnesio, kaip būtų įprasta, o po kelių mėnesių. Dažniausiai siūloma 3-6 mėnesių mokėjimo atidėjimai. Per karantiną šie atidėjimai buvo siūlomi daugeliui, šiuo metu vėl viskas sugrįžo į savo vėžes ir tai pasiūlymas subalansuotas pirmą kartą besiskolinantiems.

 • Mažesnės palūkanos

Kai kurios įmonės pirmą kartą besiskolinantiems siūlo mažesnes palūkanas. Paprastai tai nuo 20 iki 40 proc. sumažintos palūkanos būtent tiems, kurie įmonėje skolinasi pirmą kartą. Bet kokius atveju, net keli sutaupyti eurai jau yra sutaupyti ir tokios akcijos yra naudingos.

 • Jokių administravimo mokesčių

Dar vienas gundantis pasiūlymas pasirenkant vieną ar kitą įmonę, yra administravimo mokesčių nebuvimas. Toks pasiūlymas gerokai retesnis, tačiau pasitaikantis. Nors administravimo mokestis sudaro tik nedidelę dalį visos gražinamos su palūkanomis sumos, tačiau tokia akcija taip pat leidžia sutaupyti.

 • Papildomos dovanos

Esama ir tokių pasiūlymų, kuomet imant pirmą paskolą ar tam tikros sumos ir laikotarpio paskolą, yra siūlomos nepiniginės dovanos. Pavyzdžiui, dovanų kuponai, apsistojimai viešbučiuose, apsilankymas SPA ar skrydžiai oro balionais. Nors niekas neskaičiuoja dovanų vertės, tačiau vertėtų. Paprastai ji gali sudaryti gana reikšmingą dalį imamos paskolos ir tokia dovana visai verta dėmesio. Juk pasilepinti visuomet malonu.

GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas