Nemokama paskola 

Daugybėje vietų galite pamatyti reklamas kurios šūkiai kviečia skolintis be palūkanų. Dažnai pagalvojame, kad tai tik reklaminis triukas, bet nemokama paskola iš tikrųjų yra realus dalykas, kuriuo pasinaudoti gali pirmą kartą iš bendrovės besiskolinantys asmenys. Taigi jei Jūs pritrūkote pinigų ir norite pasiskolinti pirmą kartą, Jūs turite galimybę pasiskolinti be pabrangimo.

CREDIT24

Pas juos taip pat nemokama paskola naujiems klientams, suteikia net iki 1000€ 9 mėnesiams nemokamai. Tai didžiausia galima nemokama paskola iš visų kreditorių.

 

 SPAUSKITE ČIA JEI NORITE PASISKOLINTI IŠ CREDIT24

EUROKREDITAS

Naujiems klientams iki 6 mėn nemokamai. Grąžinti reikia per 24 mėnesius.

 SPAUSKITE ČIA JEI NORITE PASISKOLINTI IŠ EUROECREDIT.LT

TFBANK.LT

 Pirma paskola iki 3000€. Mūsų manymu palūkanos yra vienos iš geriausių ir mes rekomenduojame skolintis iš šios kompanijos.

 SPAUSKITE ČIA JEI NORITE PASISKOLINTI IŠ TFBANK.LT

Nemokama paskola taip pat dažnai suteikiama ne tik be palūkanų, bet ir be jokių administravimo mokesčių. Jums pasiskolinus reikės grąžinti tik tą pačią sumą kurią pasiėmėte iš kredito bendrovės.  Visi šie pasiūlymai labai patrauklūs, nes nieko nelaukdami galite įsigyti buitinės, kompiuterinės ir kitos technikos be jokio pabrangimo, taip pat galite pasiskolinti tada, kai netikėtai pritrūksite pinigų.

Nemokama paskola - didžiausias jos privalumas yra ne tik palūkanų nebuvimas, bet ir tai, kad šios paskolos visuomet suteikiamos labai greitai. Dėl spartaus interneto ir technologijų greičio, net ir pirmą kartą besiskolinant, paskola bus suteikta ne ilgiau kaip per 15 minučių. Todėl, net ir važiuodami į prekybos centrą galite pasiskolinti pasinaudoję savo išmaniuoju telefonu, o jei išmaniojo neturite, pasiskolinę galite jį nusipirkti. Suteikiama tik internetu, nepavyks jos pasiimti skambinant, ar rašant SMS žinutę, nes Jūs naujoje bendrovėje nepatvirtinęs savo tapatybės.

Nemokama paskola - kas ją gali gauti?

Kaip jau rašėme anksčiau, nemokama paskola suteikiama tik tiems klientams, kurie skolinasi iš bendrovės pirmą kartą. Be šios sąlygos galio amžiaus cenzas ir visos kitos standartinės sąlygos.

Nemokamos paskolos dydis ir terminas

Nesitikėkit, kad nemokamas kreditas  bus didelis. Visos bendrovės yra nustačiusios kokią sumą galėsite pasiskolinti pirmą kartą. Viena iš didžiausių paskola be palūkanų yra 700€, todėl jei Jums reikalinga didesnė suma, teks rinktis mokamą paskolą, arba dvi nemokamas.
Nemokama paskola yra labai didelė galimybė pasiskolinti kai to labiausiai reikia, tačiau nepamirškite, kad skolintis reikia atsakingai, kad ir nedidelė pinigų suma, tačiau tai vistiek tam tikri finansiniai įsipareigojimai, tad pasistenkite laiku apmokėti skolas.