Paskola per 5 min. – misija įmanoma!

Paskola per 5 min

Kai kuriuos pirkinius, svarstydami, ar jie iš tikrųjų būtini, o gal tėra mūsų užgaida, planuojame kelias savaites ar net mėnesius. Tačiau kartais aplinkybės susidėlioja taip, jog vienas ar kitas poreikis turi būti patenkinamas greitai. Jei tam tikro daikto ar paslaugos apmokėjimui nuosavų lėšų nepakanka ir tenka skolintis, aktualiomis tampa kiek įmanoma greičiau suteikiamos, vadinamosios paskolos per 5 minutes.

5 minutės – tai sąlyginis laiko tarpas, iliustruojantis greitųjų kreditų išdavimo procedūros operatyvumą, paprastumą bei naudą klientams. Perskaitę šį straipsnį, susipažinsite ne tik greitųjų kreditų privalumais, jų išdavimo eiga bei kitais klausimais, susijusiais su šia finansine paslauga, bet ir sužinosite, jog termino „paskola per 5 min.“ nereikia suprasti pažodžiui. Tai – ne visos procedūros atlikimo greitis, o trukmė, per kurią kreditoriaus atlieka pavedimą į kliento banko sąskaitą, šiam pasirašius paskolos sutartį. Juk, sutikite, net ir kredito paraiškos užpildymo greitis, priklausomai nuo kliento kompiuterinio raštingumo gebėjimų, gali gerokai skirtis. 

Kaip gauti paskolą per 5 minutes?

Nuo greitos paskolos per 5 minutes Jus skiria tik keli paprasti žingsneliai!

  •         Užsiregistruokite (susikurkite paskyrą) norimos kredito bendrovės internetinėje svetainėje arba specializuotoje paskolų palyginimo platformoje, atliekančioje savotiško tarpininko tarp Jūsų ir kreditoriaus vaidmenį. Norint tai atlikti, tereikia suvesti nurodytus duomenis ir, pasirinkus sau priimtiniausią variantą, patvirtinti asmens tapatybę.
  •         Pateikite paskolos paraišką, kurią įprastai rasite po skaičiuokle, esančia kreditoriaus interneto svetainėje. O, naudojantis paskolų palyginimo platforma, užtenka užpildyti vieną paraišką, kuri automatiškai persiunčiama skirtingiems kreditoriams.
  •         Sulaukus teigiamo kreditoriaus sprendimo dėl greitojo kredito suteikimo galimybės, susipažinkite su siūlomomis paskolos sąlygomis ir, jei pastarosios tenkina, sau priimtinu būdu pasirašykite kredito sutartį.  
  •         Viskas! Belieka sulaukti pinigų, „įkrentančių“ į Jūsų asmeninę banko sąskaitą. Šioje vietoje tikslinga išsamiau aptarti paskolos per 5 minutes sąvoką. 5 minučių terminą reikėtų suprasti ne kaip visą paskolos procedūrą, pradedant paraiškos pateikimu, tačiau laiką, per kurį, klientui pasirašius kredito sutartį, kredito bendrovė atlieka pavedimą į banko sąskaitą. Tiesa, reikia pabrėžti, net jei kreditorius pavedimą atlieka iš karto, pinigų „kelionė“ iki Jūsų gali užtrukti šiek tiek ilgiau, priklausomai nuo to, kokioje finansinėje įstaigoje turite atsidarę sąskaitą. Kaip bebūtų, vadinamoji paskola per 5 min. savo operatyvumu neabejotinai nustebins!              

Kas gali gauti paskolą per 5 minutes?

Trumpalaikes Paskolos per 5 min., kaip ir visų rūšių kreditai, gali būti suteikiami tik asmenims, atitinkantiems šią sritį reglamentuojamuose įstatymuose numatytus ir Lietuvos banko „palaimintus“ reikalavimus, bent teoriškai patvirtinančius potencialaus kredito gavėjo galimybę tinkamai vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus. Reikalavimai, priklausomai nuo konkrečios kreditų bendrovės tvarkos, gali šiek tiek skirtis, tačiau svarbiausieji jų yra išvardinti žemiau.

  •         Amžiaus cenzas (dažniausiai – 18 metų, tačiau kai kurie kreditoriai finansines paslaugas teikia ne jaunesniems nei 21-erių metų asmenims).
  •         Būtinybė turėti LR pilietybę arba leidimą laikinai gyventi Lietuvoje.
  •         Nepertraukiamas ir ne trumpesnis nei 4 mėnesių darbo stažas vienoje darbovietėje.
  •         Finansiniai įsipareigojimai, neviršijantys 40 proc. pastoviai gaunamų pajamų.
  •         Įsiskolinimų kitiems kreditoriams ar bet kokių kitų, pavėluotų sumokėti įmokų nebuvimas.  

Greitos paskolos privalumai

Vieną svarbiausių privalumų, kuriuo pasižymi greitosios paskolos, sufleruoja jau pats šio finansinio produkto pavadinimas. Taip, teisingai: tai – greitis! Greitosios paskolos suteikimo laikas, skaičiuojant nuo sutarties pasirašymo laikotarpio iki pinigų pervedimo į kliento banko sąskaitą, pasirinkus operatyviausiai pavedimus atliekantį kreditorių, prasideda vos nuo 5 minučių! Žinoma, tai – tikrai ne vienintelis greitos paskolos internetu privalumų.

Paskolos suteikimas nepriklausomai nuo kliento gyvenamosios vietos. Nereikės domėtis, kurioje miesto vietoje įsikūrusi viena ar kita kredito bendrovė, koks šios darbo laikas, kaip greičiausiai ją pasiekti ir pan. Visi greitos paskolos per 5 min. formalumai, pradedant paraiškos pateikimu ir baigiant sutarties pasirašymu, gali būti sutvarkomi internetu. Vadinasi, tai atlikti galite tiek, pavyzdžiui, gurkšnodami rytinės kavos puodelį, tiek ir pertraukėlės tarp darbų metu.

Paskolos procedūros paprastumas. Kokių dokumentų, liudijančių apie gautas pajamas, reikės? Ar užtenka paprastos asmens dokumento kopijos, ar pastaroji turi būti patvirtinta notaro? Tokius ir panašius praktinius klausimus, įprastai aktualius, kalbant apie paskolas bankuose ar kredito unijose, galite pamiršti! Norint gauti paskolą, reikia nurodyti tik svarbiausią informaciją bei, žinoma, patvirtinti sutikimą dėl asmeninių duomenų tvarkymo. Kreditorius, vertindamas kliento paraišką, visą reikiamą informaciją tikrina atitinkamose duomenų bazėse.

Anonimiškumo išlaikymas. Greitieji kreditai internetu, išvengiant tiesioginio kontakto su klientų aptarnavimo specialistu, leidžia išsaugoti anonimiškumą. O tai svarbu gana didelei daliai klientų, kuriems vizitas į fizinį kredito bendrovės padalinį ir savotiškas prisipažinimas apie užklupusias finansines problemas, prilygtų būtinybei „perlipti“ per save.

Kokia gali būti maksimali paskolos per 5 min. paskolos suma?

Bendrinėje informacijoje, kurią, pristatydamos savo paslaugas, pateikia greitųjų kreditų bendrovės, yra nurodoma maksimali suma, tačiau, žinoma, tai nereiškia, jog kiekvienas asmuo tokio dydžio paskolą gali gauti. Greitųjų kreditų „lubos“ ar kredito limitas – individualus faktorius, nustatomas, atlikus kredito mokumo įvertinimą. Tad kreditoriaus parengtame paskolos pasiūlyme yra pateikiamos ne tik sąlygos, kuriomis išduodama pageidaujama paskolos suma, bet ir nurodomas maksimalus kredito dydis individualiu atveju.

Paskolų per 5 min. palūkanos

Palūkanos – kiekvienam klientui neabejotinai aktualus kriterijus, kuriuo remiantis, sprendžiama, kurio kreditoriaus pateiktu pasiūlymu pasinaudoti. Remiantis tipiniu greitojo kreditu pavyzdžiu, kuris apžvelgiamas kreditucentras.lt internetinėje svetainėje, skolinantis 1000 Eur sumą 36 mėnesių laikotarpiui, metinė palūkanų norma siekia 32,41 proc.

Žinoma, greitųjų paskolų palūkanos yra apskaičiuojamos individualiai, kreditoriui atlikus kliento mokumo galimybių įvertinimą. O kredito bendrovių siūlomos akcijos bei nuolaidos, neretai susijusios ir su mažesnėmis paskolos palūkanos, gali padėti sutaupyti dar daugiau. 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas