Kreditucentras.lt – greita ir patogi paskola

8.3 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (2 balsai)
Paslaugų kokybė7.5
Teikiamos sąlygos8
Klientų aptarnavimas9.5
Apžvalga
Šiuo metu greitųjų kredito bendrovių yra išties nemažai, jų suskaičiuoti ant vienos ar dviejų rankų pirštų tikrai nepakaktų. Taigi, kai greitai prireikia pinigų, norint įsigyti didesnį pirkinį, kai pritrūksta pinigų atostogoms, studijoms ar atsiranda nenumatytų išlaidų, pasiskolinti galima greitai ir patogiai. Visgi, didelė pasiūla dažnai apsunkina apsisprendimą ir kelia nemažai klausimų: kokią kredito bendrovę rinktis? Kuri kredito bendrovė teikia patraukliausias sąlygas? Jei tokie ir panašūs klausimai kamuoja ir jus, pirmenybę teikiate patikimai ir ilgametę darbo patirtį turinčiai kompanijai.

  1. Kaip pasiskolinti?

  2. Kaip grąžinti?

  3. Rekvizitai

  4. Atsiliepimai

 

kreditu-centras-apzvalga Kreditų centras sėkmingai nuo 2009 m. veikianti greitųjų kreditų bendrovė, kuri teikia paskolas nuo 100 iki 3000 eurų, maksimalus terminas, per kurį reikia grąžinti pasiskolintą sumą bei palūkanas, yra  36 mėnesiai, trumpiausias – 3 mėnesiai. Tiesa, jei kreditą galite grąžinti ir anksčiau, reiktų apie tai informuoti Kredito centro specialistus, kad jie Jums patikslintų galutinę mokėtiną sumą. Be to, prieš skolinantis, būtina gerai pagalvoti, kokios sumos jums iš tiesų reikia ir ar galėsite ją grąžinti per pasirinktą terminą.  Pavyzdžiui, jei skolinatės maksimalią sumą, kurią planuojate grąžinti per maksimalų terminą, mokėsite mažesnės mėnesines įmokas, tačiau sumokėsite daugiau palūkanų, per trumpesnį laiką permokėsite mažiau, tačiau įmokos suma bus didesnė.

Tad, labai svarbu objektyviai įvertinti savo finansines galimybes ir tik tada skolintis. Beje, Kreditų centro internetinėje svetainėje yra labai patogi skaičiuoklė, kuri parodo, kokia bus jūsų mėnesio įmoka, koks palūkanų dydis bei kokia galutinė suma, kurią išmokėsite per pasirinktą laiką. Be galo patogu ir naudinga, planuojant savo finansus.

Kaip pasiskolinti iš Kreditų centras?

Kreditucentras.lt daug dėmesio skiria klientų patogumui, todėl suteikia galimybę pasiskolinti ir internetu, ir SMS žinute. Tiesa, pastaruoju atveju paskola bus suteikiama tik tada, jei jau esate užsiregistravęs bendrovės internetinėje svetainėje. kreditu centrasO tai padaryti gana paprasta: užpildykite registracijos formą, pateikite reikalingus duomenis apie save ir į nurodytą sąskaitą perveskite simbolinį 0,10 euro centų mokestį, kad įrodytumėte, jog banko sąskaita yra išties jūsų.  Atlikę visus šiuos veiksmus, pateikite prašymą norimo dydžio kreditui gauti. Atsakymą gausite per keliolika minučių.

Tuo tarpu, skolinantis SMS žinute, paskolos prašymą reikia išsiųsti nurodytu numeriu, o gavus atsakymą, patvirtinti, kad paskolos jums išties reikia. Labai paprasta, patogu ir greita.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

Kaip grąžinti paskolą?

Kreditų centras skatina atsakingą skolinimąsi, todėl primena, kad kreditas – tai finansinis įsipareigojimas, kurio nevykdymas gali ne tik sugadinti jūsų kredito istoriją, bet ir sukelti papildomų problemų

Jei taip nutiktų, kad negalite laiku sumokėti mėnesinės įmokos, bendrovė suteikia galimybę atidėti mokėjimą. Visgi, jei situacija nepasitaiso ir kreditas jums tampa didele našta, būtinai kreipkitės į Kreditų centro specialistus, bendromis jėgomis tikrai rasite abiems pusėms palankų sprendimą. Bendrovė puikiai supranta, kad gyvenime visada gali pasitaikyti nenumatytų situacijų, todėl gilinasi į savo klientų poreikius bei lūkesčius. Tuo atveju, jei nebandysite spręsti atsiradusios problemos, jei piktybiškai nevykdysite savo įsipareigojimų, būsite perduotas antstoliams.

į viršų ↑

Rekvizitai:

Darbo laikas:

I-V nuo 8 iki 20 val.
VI nuo 10 iki 18 val.
VII ir švenčių dienomis nedirbame (paraiškos priimamos visą parą).

 

Tel: 8 700 31020

El. paštas: info@kreditucentras.lt,

Adresas: Savanorių pr. 187, LT-50177 Kaunas

UAB „PRO INVEST GROUP“, įmonės kodas: 302453988

4.4/5 - (9 votes)

 

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

 

GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ