Kreditų Centras – greita ir patogi paskola

Kreditų centras prekės ženklą valdanti UAB „Pro Invest Group” yra viena seniausių vartojimo kredito bendrovių Lietuvoje, savo veiklą pradėjusi 2009 metais. Per metus aptarnaujama  daugiau nei 20 000 klientų ir suteikiama paskolų už daugiau nei 2 000 000 EUR. UAB „Pro Invest Group” veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo nuostatomis, gerbia vartotojų teises, taip pat didelį dėmesys skiria asmens duomenų apsaugos užtikrinimui. Įmonės veiklą prižiūri Lietuvos bankas.

Kaip pasiskolinti iš Kreditų centro?

 1. Pirmiausia Išsirinkite kredito sumą bei laikotarpį, tuomet paspauskite mygtuką „Gauti kreditą“. Registracijos formoje įrašykite tikslius asmens duomenis tuomet spauskite „Registruotis“. Pildant registracijos formą Jums reikia pateikti šiuos tikslius duomenis: asmens kodą; elektroninio pašto adresą, į kurį išsiųsime laikiną slaptažodį; Mobilaus telefono numerį, į kurį gausite Kredito gavėjo ID.
 2. Užpildykite pateiktus klausimus apie jūsų pajamas ir finansinius įsipareigojimus.
 3.  Tuomet jūsų laukia itin svarbus registracijos žingsnis – 0,10 € mokesčio pervedimas iš savo asmeninės sąskaitos, į tame pačiame banke esančią UAB „PRO INVEST GROUP“ sąskaitą. Jūsų patogumui pervedimo ruošinys bus sugeneruotas automatiškai, tad liks tik įvesti savo el. bankininkystės duomenis ir patvirtinti 0,10 € registracijos pavedimą. Atliekant šį pervedimą, pažymėkite, kad bankas rodytų Jūsų asmens kodą – langelyje „Mokėtojo ID“ turi būti Jūsų asmens kodas.
 4.  Gavę jūsų pavedimą Kreditų centras, nedelsiant susisieks su Jumis ir informuosime apie kredito suteikimą. Teigiamo atsakymo atveju, pinigai bus Jūsų sąskaitoje per 15 min.
 5. Prie savo paskyros prisijunkite įvesdami gautą Vartotojo ID ir laikiną slaptažodį.

Ką daryti praradus prisijungimo duomenis?

 • Jeigu praradote Kredito gavėjo ID ar slaptažodį, atsiųskite Kreditų centrui SMS žinutę (mob. telefono numeriu +37060208363) iš telefono numerio, kurį nurodėte registruodamiesi kreditucentras.lt sistemoje, su tekstu PRARADAU. SMS žinute Jums atsiųs Kredito gavėjo ID, el. paštu – laikiną slaptažodį.
 • Jeigu praradote telefono nr. ar el. paštą, Kredito gavėjo ID ir telefono nr., slaptažodį ir el. paštą – skambinkite telefonu 8 700 31020.
 • Jeigu norite pakeisti banko sąskaitos nr. – atlikite 0,10 € pavedimą iš naujos asmeninės sąskaitos į vieną iš Kreditų centro sąskaitų, kurių sąrašas nurodytas „Kontaktai“.

Privalumai ir trūkumai

[Privalumai]

Kaip atlikti registracijos mokestį?

Registracijos mokestis yra 0,10€, kurį turite apmokėti vieną kartą, iš savo asmeninės sąskaitos. Pavedimą turite atlikti po to, kai užpildote registracijos formą, mokėjimo ruošinys bus sugeneruotas automatiškai, todėl reikės tik įvesti savo el. bankininkystės duomenis ir patvirtinti 0,10€ registracijos pavedimą.

Atliekant mokėjimą iš:

AB Swedbank LT807300010119203274

AB SEB LT727044060007285830

AB Šiaulių bankas LT747180900007467132

 

Atliekant pavedimą iš AB DNB banko, nurodykite šiuos rekvizitus:

Gavėjo pavadinimas UAB „PRO INVEST GROUP“

Gavėjo sąskaitos Nr. LT807300010119203274

Gavėjo kodas 302453988

Suma 0,10 €

Po registracijos mokesčio pervedimo, per keletą minučių į Jūsų nurodytą mob. telefono numerį, gausite SMS žinute Kredito gavėjo ID, o į el. paštą – laikiną slaptažodį.

Kas gali pasiskolinti iš Kreditų centro?

Jog gautumėte paskolą turite atitikti šiuos kriterijus:

 • Turite turėti Lietuvos pilietybę;
 • 18-70 metų;
 • Turite gauti pastovias pajamas.
 • Turit turėti mobilųjį telefoną, el. paštą bei sąskaitą viename Lietuvos bankų.

Ar galima gauti daugiau nei vieną kreditą?

Taip, tokiu atveju turite pasirinkti norimą sumą ir laikotarpį – pateikti paraišką. Gavę Jūsų paraišką, nedelsiant susisieksime su Jumis, įvertinsime gautus duomenis ir suteiksime atsakymą dėl pageidaujamo kredito.

Kiek galima pasiskolinti?

Imant kreditą pirmą kartą maksimaliai galite pasiskolinti – 2000 €. Kredito limitai nustatomi individualiai kiekvienam klientui. Maksimali kredito suma – 6000 €. Imant kreditą, galite pasirinkti terminą. Sumoms iki 3000 eur nuo 3 iki 36 mėnesių (3 – ijų metų). Sumoms viršijančioms 3000 eur nuo 3 iki 60 mėnesių (5 metų).

Paskolų refinansavimas su Kreditų centru

Paskolų refinansavimas tai yra puiki galimybė padengti kitų kredito įstaigų paskolas, sujungiant jas į vieną. Jums nereikia atlikinėti kelių skirtingų įmokų, skirtingoms įstaigoms. Pasirinkę refinansavimą, turėsite tik vieną sutartį ir reikės atlikti tik vieną įmoką per mėnesį. Taip pat, jei yra poreikis, galima pasiskolinti papildomai. Refinansuojame iki 6000 eur iki 60 mėnesių terminui. Tokiu būdu galite sutaupyti ir mokėti daug mažesnes kasmėnesines įmokas.

Kaip atidėti kredito grąžinimo terminą 30 dienų?

Norint atidėti kredito grąžinimo terminą 30 dienų, turite:

 • Sumokėti pratęsimo mokestį, kuris nurodytas jūsų gautoje sąskaitoje arba jūsų paskyroje. Pratęsimas galimas tik jei kredito kaina neviršija kredito sumos.
 • Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti savo asmens kodą (jei mokate iš savo banko sąskaitos) ir „pratęsimas“.
 • Atlikti pervedimą galima ir iš kito asmens sąskaitos, tuomet nurodykite asmens kodą to asmens, už kurį mokate ir „pratęsimas“.
 • Yra galimybė sumokėti pratęsimo mokestį ir Perlo terminale. Pateikite el. paštu gautą sąskaitą su brūkšniniu kodu ir nurodykite mokėtiną sumą.

Kokios yra neatliktų mokėjimų pasekmės?

Sutartinių įsipareigojimų nevykdymo atveju pradedamas skolos išieškojimo procesas. Duomenys gali būti teikiami teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims mokumo įvertinimo ir įsiskolinimo valdymo tikslais. Duomenys apie faktą, kad finansiniai ir turtiniai įsipareigojimai nebuvo laiku ir tinkamai įvykdyti gali būti saugomi iki 10 metų nuo padengimo dienos, kas gali turėti neigiamą poveikį Kredito gavėjo kredito istorijai. Praleidus Kredito ir/ar palūkanų mokėjimo terminą, palūkanos yra skaičiuojamos toliau nuo visos pradelstos sumokėti sumos už visą pradelsimo laiką, pagal LR CK 6.874 str. 1 d. nustatytas taisykles.

Naudojimasis svetaine kreditucentras.lt

Kreditų centro puslapiu tikrai labai lengva naudotis, čia yra tik pagrindinė informacija apie vartojimo kreditus ir viskas. Pirmame puslapyje

Kaip apsaugoma Kreditų centro sutartis internete?

Sutartis ir sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo pasirašymo metu yra apsaugojami MD5 hash algoritmo technologija, t.y. unikalia ir nekeičiama simbolių (raidžių ir/arba skaitmenų seka), kuri patvirtina sutarties teksto apsaugą (dokumento tekstą paverčia unikalia simbolių seka, kuri tiksliai atitinka tvirtinamą tekstą, ir kurią pakeitus būtų pastebimas dokumento teksto pakeitimas). Užpildžius registracijos formą, antrame registracijos žingsnyje pateikiamas tekstas, kuriame MD5 hash kodu užkoduojamas sutarties sąlygų tekstas ir registracijos metu suvestas asmens kodas. Tuo būdu yra apsaugomos abiejų pasirašančiųjų šalių t.y. Kreditoriaus ir Kliento teisės. Sutarties turinys negali būti pakeistas, nepakeitus Sutarties MD5 hash kodo.

Kaip susimokėti mėnesinę įmoka Perlas terminale?

Yra galimybė atsiskaityti Perlo terminale su brūkšniniu kodu, kuris nurodytas el. paštu gautoje sąskaitoje. Šį kodą Jums tereikės pateikti loterijos „Perlas“ terminale ir nurodyti norimą apmokėti sumą. Vieno mokėjimo kaina: 0,25 EUR. Atsispausdinus kodą vieną kartą, juo galėsite apmokėti neribotą skaičių įmokų. Jūsų įmoka bus gauta kitą darbo dieną po jūsų apmokėjimo. Jeigu norite laiku įvykdyti savo įsipareigojimus, tuomet mokėjimą turite atlikti viena diena anksčiau, nei sueina kredito grąžinimo terminas, kad mes įmoką gautume laiku.

Tipinis paskolos pavyzdys

Jei pasiskolintumėte 1000,00 EUR, 36 mėnesiams, tuomet sąlygos būtų tokios:

 • visa palūkanų suma – 567,44 EUR,
 • metinė palūkanų norma – 32,41%,
 • administravimo mokestis 432,00 EUR,
 • bendra kredito gavėjo mokama suma – 1999,44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 68,04%.

Aptarnavimas

Skambinkite Tel. 8 700 31020

Rašykite el. paštu info@kreditucentras.lt

Atsakysime į iškilusius klausimus darbo dienomis nuo 8 iki 20 val. Šeštadieniais nuo 10 iki 18 val.

Rekvizitai

UAB „Pro Invest Group”
Įm. kodas: 302453988

LT100005375011

Savanorių pr. 187, LT-50177 Kaunas

4.4/5 - (9 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas