VIVUS FINANCE – itin greita paskola

Vivus Finance siūlo itin lanksčias greitąsias paskolas, kurios gali siekti net 15 000 eurų ir būti suteikiamos iki 84 mėnesių. Vivus Finance teikiamų paskolų ir kreditų palūkanos ganėtinai mažos, nes jos parenkamos individualiai pagal kliento galimybes, todėl tai leidžia skolintis pakankamai pigiai, metinės palūkanos paskoloms prasideda nuo kiek mažiau nei 9%. Paskolos administravimo mokestis yra taikomas priklausomai nuo pasirinktų kredito sąlygų, tačiau gali svyruoti nuo 0.3% iki 1% per mėnesį. Vidutinis kitų kredito bendrovių taikomas aptarnavimo/tarpininkavimo mokestis siekia 0.75%, todėl Vivus Finance taikomas palaikymo mokestis neatrodo itin didelis.

Vivus Finance suteikia galimybę greitąjį kreditą gauti net keliais skirtingais būdais: internetu, telefonu ir grynais.

Kokius Vivus Finance kreditus galima gauti?

 • Greitąjį kreditą
 • Vartojimo paskolą
 • Refinansavimą

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Jei negalite atlikti mėnesio įmokos – galite atidėti mokėjimo terminą 1 mėnesiui, sumokant pratęsimo palūkanas ir administracinį mokestį.
 • Po paraiškos patvirtinimo, pinigus gausite per 10 minučių.
 • Galima gauti Vivus Finance paskolą grynaisiais pinigais Lietuvos pašto skyriuose.
 • Galima pasirinkti, jog Vivus Finance siųstų specialius pasiūlymus atsižvelgiant į kliento bruožus, pvz. Amžių, registracijos būdą, gimimo metus ir pan.
 • Paskolos suteikiamos nuo 3 iki 84 mėnesių laikotarpiui.
 • Galima gauti paskolą turint individualią veiklą, verslo liudijimą pateikus pajamas įrodančius dokumentus.
 • Vivus Finance galite pasiskolinti net iki 15000 eurų.
 • Vivus Finance teikiamų paskolų ir kreditų palūkanos ganėtinai mažos, nes jos parenkamos individualiai pagal kliento galimybes, todėl tai leidžia skolintis pakankamai pigiai.
 • Grąžinus sumą anksčiau, nereikia mokėti tiek daug palūkanų .Kreditą apmokėti galite Jums parankiausiu būdu – internetu, bankų filialuose, prekybos centro „Maxima“ kasose ir Lietuvos pašto skyriuose.
 • Nėra sutarties sudarymo mokesčio.

Trūkumai

 • Sutrumpinti arba prailginti turimo kredito terminą galima imant papildomą paskolos sumą.
 • Vienas klientas gali turėti tik vieną paskolą.
 • Griežta gražinimo kontrolė, delsiant gražinti paskolą perduodama antstoliams.

Kaip pasiskolinti?

Pateikti paraišką Vivus Finance paskolai gauti galima net keturiais skirtingais būdais.

Internetu. Užpildykite paraišką užsiregistravę vivus.lt svetainėje, tai padaryti Jums reikės nurodyti savo asmeninius ir kontaktinius duomenis, suteikti informacija apie gaunamas pajamas ir įsiskolinimus bei patvirtinti savo tapatybę. Ją patvirtinti galite šiais būdais:

 • Prisijunkite prie savo profilio, kurį susikūrėte www.vivus.lt svetainėje. Iš pateikto sąrašo pasirinkite banką, kuriame turite sąskaitą ir, prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės. Atlikus šiuos veiksmus patvirtinsite savo banko sąskaitą.
 • Iš savo asmeninės banko sąskaitos, į Vivus Finance banko sąskaitą, pagal pateiktus nurodymus perveskite 0,01 EUR banko sąskaitos registracijos mokestį.

Jeigu jau turite Vivus Finance paskyrą, tuomet tiesiog prisijungus prie savo profilio, išsirinkę sumą kurią norite pasiskolinti, spauskite „Teikti paraišką“.

vivus refinasavimas

Teigiamo atsakymo atveju pinigai į Jūsų banko sąskaitą bus pervesti per 10-15 minučių.

Telefonu. Paskambinkite telefonu 8 700 77788 ir praneškite, kokio dydžio paskolą norėtumėte gauti.

Lietuvos pašto skyriuje. Informuokite darbuotoją apie norimos Vivus Finance paskolos dydį. Darbuotojui patikrinus Jūsų duomenis, gausite greitą atsakymą, ar bus suteikta paskola. Jei paskola bus suteikta tuomet ji bus iš karto išmokėta grynaisiais pinigais tame Lietuvos pašto skyriuje, kuriame paraišką ir pateikėte.

Tarpininkų internetinėse svetainėse. Užsukus į vieną iš Vivus Finance tarpininkų svetainių ir užpildžius reikiamas formas, pateikite paraišką. Jūsų duomenys bus perduoti įvairioms kredito įstaigoms, tarp jų ir Vivus Finance, iš kurių sulauksite paskolos pasiūlymo.

Kas gali gauti Vivus Finance paskolą?

Paskolą gali gauti nuolat Lietuvoje gyvenantys 18-70 metų fiziniai asmenys. Jog gautumėte paskolą, Jūs privalote turėti sąskaitą kuriame nors Lietuvos banke, mobilųjį telefoną, el. pašto adresą ir nuolatinį pajamų šaltinį.

Kokie dokumentai yra tinkami pajamų vertinimui?

Jei dirbate Lietuvoje bent 6 paskutinius mėnesius pagal neterminuotą darbo sutartį, tuomet Jums nereikės Vivus Finance pateikti dokumentų apie savo pajamas, nebent Vivus Finance vadybininkai atskirai informuotų, kad dokumentai reikalingi. Jei dirbate užsienyje arba pagal terminuotą darbo sutartį Lietuvoje, arba esate statutinis pareigūnas, arba vykdote individualią veiklą, dokumentus pateikti privaloma.

 • Darbo užmokestį įrodantys dokumentai: banko sąskaitos išrašas, oficiali pažyma iš darbovietės apie išmokėtą darbo užmokestį, darbo sutartis (jei dirbama pagal terminuotą sutartį arba užsienyje).
 • Pašalpas įrodantys dokumentai: banko sąskaitos išrašas, pažyma, kad suteikta pašalpa su periodinėmis išmokomis ir pabaigos data, perlaidos kvitas (už 4 mėn).
 • Individualios veiklos pagal pažymą/verslo liudijimą pajamos: Individualios veiklos pažymėjimas ar verslo liudijimas, VMI metinė pajamų deklaracija, kvitai, pajamų-išlaidų žurnalai, sąskaitos išrašai.
 • Statutinių pareigūnų/karininkų pajamas įrodantys dokumentai: pažyma iš E. sodros, statutiniai pareigūnai/karininkai, banko sąskaitos išrašas, darbo sutarties kopija.
 • Autoriams ir gretutinių teisių subjektams mokamo atlyginimo už kūrinių ir gretutinių teisių objektų panaudojimą pajamas įrodantys dokumentai: banko sąskaitos išrašas, galiojančios ir pasirašytos autorinės sutartys, kvitai (už 4 mėn.) ar kiti autorinio atlyginimo mokėjimą patvirtinantys dokumentai, pvz. darbų priėmimo – perdavimo aktai.
 • Išmokų už buto nuomą, žemės nuomą, automobilių nuomą pajamas įrodantys dokumentai: banko sąskaitos išrašas, VMI metinė pajamų deklaracija, nuomos sutartis (pasirašyta dviejų – kliento ir nuomininko), kvitai (už 4 mėn.) ar kiti nuomos mokesčio išmokėjimą patvirtinantys dokumentai.

Oficialias pajamas grindžiančius dokumentus galima įkelti Vivus Finance profilyje teikiant kredito paraišką tam, kad nereikėtų dokumentų siųsti el. paštu. Tokiu būdu greičiau įvertinamas mokumas ir priimamas sprendimas dėl kredito suteikimo.

Kada verta imti paskolą iš Vivus Finance?

Vivus Finance skatina skolintis atsakingai, todėl informuoja klientus kada vertėtų skolintis iš jų,o kada geriau susilaikyti nuo išlaidų. Jei iki algos liko vos keletas dienų, tačiau atsirado itin skubių ir nenumatytų išlaidų, pavyzdžiui, sugedo jūsų automobilis – Vivus Finance paskola puiki išeitis. Suteikti pinigai pervedama vos per keliolika minučių, visus iškilusius reikalus galite išspręsti nedelsiant, o vos gavę atlyginimą – paimtą paskolą nesunkiai grąžinsite visą arba pradėsite mokėti kas mėnesį, pasirinktomis dalimis. Net jei ir atidžiai planuojant savo biudžetą, kiekvienam gali pasitaikyti tokių situacijų, kai prireikia apmokėti nenumatytą sąskaitą, įsigyti svarbų pirkinį ar atsirado kitų, iš anksto nesuplanuotų išlaidų. Tačiau norint skolintis atsakingai ir, kad paimta paskola nevirstų finansine našta, svarbu patiems įvertinti savo mokumo galimybes. Jei kas mėnesį gaunate reguliarias pajamas ir žinote, kad nustatyto dydžio įmoką galėsite nesunkiai sumokėti laiku – paskola jums yra tinkama išeitis.

Nors Vivus Finance paslaugomis naudotis itin patogu, svarbu prisiminti, kad paskola ne visada yra tinkamiausias variantas atsiradusiems finansiniams nesklandumams spręsti. Pavyzdžiui, jei norite prisiimti naują finansinį įsipareigojimą jau turimiems dengti – naujai paimta paskola vietoje naudos, suteiks tik dar daugiau rūpesčių.

Jei nusprendėte imti Vivus Finance paskolą skolinkitės tik tokią pinigų sumą, kuri jums iš tiesų yra reikalinga. Jei skolinatės konkrečiam tikslui, greičiausiai iš anksto  žinote, kokia suma jums yra reikalinga, tad būtent tokiai sumai ir pildykite paraišką. O jei nesate tikri, ar pasiskolintos sumos užteks – bet kada galite pildyti dar vieną paraišką ir pasiskolinti papildomai.

Dar prieš pasirašant paskolos sutartį, labai svarbu gerai susipažinti su sutarties taisyklėmis sąlygomis, išsinagrinėti, ar palūkanų dydis Jums yra tinkamas, įvertinti visus su paskola susijusius mokesčius, palūkanų dydžius ir visą kitą informaciją, kuri yra susijusi su Jūsų būsimais mokėjimais. Tik gerai susipažinę su šia informacija, pildykite paraišką paskolai gauti. Tiek prieš pasirašant paskolos sutartį, tiek jau ją pasirašius, itin svarbu sekti mėnesinį biudžetą, taip būsite tikri, kad visas paskolos įmokas galėsite atlikti laiku.

Ar galima sutrumpinti arba prailginti turimo kredito terminą?

Sutrumpinti arba prailginti turimo kredito terminą galima imant papildomą paskolos sumą. Skaičiuoklėje turėsite pasirinkti papildomos sumos dydį ir naują visos paskolos terminą.

Kodėl verta rinktis refinansavimą Vivus Finance?

 • Galimybė atidėti įmoką. Jei negalite atlikti mėnesio įmokos – galite atidėti mokėjimo terminą 1 mėnesiui, sumokant pratęsimo palūkanas ir administracinį mokestį.
 • Galimybė pasiskolinti papildomai. Jei pasiskolintos sumos neužteko – bet kada galite pildyti paraišką papildomai sumai gauti.
 • Greitas pinigų pervedimas. Po paraiškos patvirtinimo, pinigus pervedame per 10 – 15 minučių.
 • Vertinami visi oficialūs pajamų šaltiniai. Pavyzdžiui, pajamos iš individualios veiklos arba pajamos dirbant užsienyje.

Naudojimasis Vivus.lt tinklapiu

VIVUS FINANCE

Vivus Finance pagrindinio puslapio viršuje galima pasirinkti ar norime gauti paskolą, ar refinansavimą ar norėtume, jog su mumis susisiektų Vivus Finance darbuotojas ir pateiktų asmeninį pasiūlymą.

Pagrindiniame puslapyje esanti paskolos skaičiuoklė leidžia pasirinkti tik norimą pasiskolinti sumą ir net neleidžia pasirinkti paskolos grąžinimo termino, todėl ši skaičiuoklė nurodo labai netikslius duomenis ir norint sužinoti preliminarias sąlygas klientui reikia pildyti paskolos prašymą arba susisiekimo formą.

Tinklapio dizainas ir informacijos išdėstymas yra paprastas ir lengvai suprantamas, „Kaip viskas vyksta” ir „DUK” skiltys pateikia iš tiesų tą pačia informaciją.

Naujienų skiltyje galima rasti daug naudingos informacijos apie finansinį raštingumą, tačiau ir daug su finansais nesusijusių temų kaip straipsnius apie pavojus vandenyje ar ką dovanoti tėvo dienos proga.

Paskola atsinaujinantiems energijos šaltiniams

Neprognozuojamai augant elektros kainoms, atsiranda poreikis tapti energetiškai nepriklausomais. Išaugęs atsinaujinančios energijos įrangos poreikis skatina gyventojus ne tik ieškoti paramos, bet ir skolintis. Tvarusis, arba žaliasis, finansavimas, kai galima imti paskolą tvarumo projektams įgyvendinti, nebėra tik įmonių reikalas. Atsižvelgiant į dabartines elektros energijos kainas, atsinaujinančių energijos šaltinių elektrinė atsipirktų per vidutiniškai 2-3 metus. Todėl Vivus Finance skatina klientus pasinaudoti paskolos galimybėmis atsinaujinančiai energetikai.

Tipinis paskolos pavyzdys

Jeigu norite pasiskolinti 3000 €, 36 mėnesių terminui, tuomet sąlygos bus tokios:

Bendra kredito gavėjo mokama suma – 4930,92€,

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 42,2%,

Metinė palūkanų norma – 19%,

Administravimo mokestis – 10,8%,

Mėnesinė įmoka – 136,97€.

Aptarnavimas

Telefonu: 8 700 777 88

El. paštu: info@vivus.lt

Darbo dienomis

8:00 – 20:00

Savaitgaliais

Št: 10:00 – 19:00

Sk: nedirbame

Rekvizitai

UAB „Credit Service” kontaktiniai duomenys:

Adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132, Kaunas.

Tel. nr. 8 700 77788

El. paštas: info@vivus.lt

Facebook: Vivus Lietuva

5/5 - (1 vote)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas