Paskolos telefonu: kreditui gauti užtenka sms žinute

paskolos telefonu

Šiais laikais visi turi mobiliuosius telefonus, daugelis turi išmaniuosius, tad vienas mažas įrenginys rankose leidžia atlikti išties nemažai veiksmų. Pradedant sąskaitų apmokėjimu, baigiant apsipirkimu internete bei paskola telefonu. Taip, tereikia tik mažo, paprasto telefono ir galima gauti paskolą. Argi ne puiku?

 

1 Ieskaupaskolos
nuo 100 € iki 25000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 84 mėn
Terminas
Nuo 3,00 %
Palūkanos
nuo 13%
BVKKMN
9.5
Nemokama paskolu palyginimo platforma
2 ESTO
nuo 100 € iki 15000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 48 mėn
Terminas
Nuo 4,40 %
Palūkanos
15%
BVKKMN
8.7
Nuo vartojimo paskolos iki kredito linijos
3 Fjord bank
nuo 1000 € iki 20000 €
Suma
nuo 12 mėn iki 60 mėn
Terminas
Nuo 4,00 %
Palūkanos
nuo 14%
BVKKMN
8.5

Į Lietuvos finansų rinką jau daugiau nei prieš dešimtmetį įžengusios greitųjų kreditų kompanijos pakeitė nusistovėjusias tvarkas ir požiūrį, jog paskolą gauti sudėtinga. Žinoma, iki greitųjų kreditų eros pradžios, viena prieinamiausių vietų paskolai buvo bankas. Tačiau čia reikėdavo fiziškai nuvykti į banko skyrių, užpildyti keliolikos lapų prašymo formą, laukti savaitę, ateiti sutartą dieną, tam, kad sužinoti atsakymą ir pasirašyti paskolos sutartį (jei paskola išduodama) ir tuomet kelias dienas laukti pervedamų pinigų. Tokia tvarka visiems paskolų tipams, tačiau dažniausiai popierizmui ir laukimui galima ryžtis imant didesnės sumos vartojimo kreditą ar būsto paskolą. Jei reikia tik šiek tiek pinigų, galbūt  trūksta kelių šimtų iki pirkinio arba pritrūko iki algos, tuomet lengviau skolintis iš draugo, kaimyno ar giminaičio arba ieškoti ne visai legalių paskolos būdų.

Paskola internetu bei paskola telefonu šią istoriją pakeitė ir viskas tapo daug lengviau ir paprasčiau. Ir nors būsto paskolą vis dar imame iš banko, tačiau smulkioms išlaidoms ar vartojimo kreditams gauti jau kreipiamės ne į kaimyną, o patikimas finansines institucijas besispecializuojančias greitų kreditų išdavime.

Kas yra paskola telefonu?

Paskola telefonu yra traktuojama kaip paslauga, kurios metu paraiška paskolai pateikiama naudojantis mobiliojo telefono įrenginiu bei paskola pervedama į nurodytą banko sąskaitą kelių minučių bėgyje.

Paskola telefonu yra paskolos internetu alternatyva, tačiau taikoma tai pačiai paskolų grupei – greitiesiems kreditams. Greitieji kreditai internetu – tai nedidelės sumos (priklausomai nuo kreditoriaus, iki kelių tūkstančių paskolos sumos) trumpam laikotarpiui (iki kelių metų) išduodamos paskolos žmonėms, kurie patvirtina savo tapatybę ir atitinka atsakingo skolinimo nuostatuose nurodytas sąlygas.

Du būdai skolintis telefonu

Turint mobilųjį telefoną yra du būdai skolintis: greitieji kreditai telefono skambučiu bei sms kreditas.

Paskola telefonu skambinant

Šiuo metu tai mažiau populiarus būdas apie kurį net nėra taip plačiai rašoma ar diskutuojam. Tačiau kiekvienas kreditorius nurodo telefono numerį, kuriuo paskambinus ir pateikus visą reikiamą informaciją bei atlikus nurodytus veiksmus, galima gauti paskolą.

SMS žinute

Norint gauti SMS kreditą, reikia siųsti sms žinutę su kreditoriaus nurodytais raktažodžiais, kuriuose nurodoma pageidaujama paskolos suma, paskolos laikotarpis ir kita prašoma informacija. SMS siunčiamas kreditoriaus nurodytu trumpuoju telefono numeriu. Visa komunikacija vyksta sms žinutėmis, dažnai viskas vyksta automatiškai. Pateikus informaciją, gaunamas atsakymas su tolesnių veiksmų nurodymais ir netrukus, jei paskolos prašymas patvirtinamas, paskolos suma gaunama į banko sąskaitą.

Skambutis ar SMS?

Abu šie būdai gauti paskolą yra lygiaverčiai, tiesiog naudojant skirtingus bendravimo būdus. Nei pateikiama informacija, nei reikalavimai ar apribojimai nesiskiria, nesvarbu kokį metodą pasirinksite. Nei vienas, nei kitas nėra kažkuo geresnis ar blogesnis.Tad viskas priklauso tiesiog nuo įpročių, vieniems žmonėms patogiau kalbėtis su gyvu konsultantu, kiti tiesiog nori efektyvaus ir automatinio veikimo principo.

SMS žinutės ir asmens tapatybės patvirtinimas

Gali susidaryti klaidingas įspūdis, jog kredito prašymo teikimas sms žinute ar skambučiu yra paprastas ir greitas ir nereikia patvirtinti tapatybės, nereikia jaudintis dėl kredito reitingo, istorijos ir turimų įsiskolinimų.

Deja, jei taip galvojote, turime nuvilti. Bet kokios paskolos Lietuvoje, ar tai būtų SMS kreditas, ar paskola internetu, ar vartojimo kreditas – visos praeina tuos pačius paraiškos teikimo,peržiūros ir patvirtinimo etapus.

Tad ko reikia, norint gauti paskolą telefonu?

 • Pateikti paraišką paskolai nurodant pageidaujamą paskolos sumą ir gražinimo laikotarpį.
 • Patvirtinti tapatybę naudojantis vienu iš prieinamų tapatybės patvirtinimo būdų.
 • Patvirtinti pateiktą kreditoriaus pasiūlymą, jei pagal jūsų duomenis pageidauta suma ar laikotarpis negali būti patvirtinti ir yra siūloma alternatyva.

Be pačio telefono įrenginio siųsti SMS ar atlikti pokalbį telefonu, jums reikės prisijungimo prieš el.bankininkystės arba el.parašo tapatybės patvirtinimui. Šios priemonės taip pat turėtų būti prieinamos telefone.

Paskolos telefonu privalumai ir trūkumai

Kaip ir visose srityje, taip ir kalbant apie paskolas bei kreditus, galima išskirti tam tikrus privalumus ir trūkumus.

Privalumai

 • Patogus ir greitas būdas gauti kreditą naudojantis tik telefonu.
 • Momentinis atsakymas į paskolos paraišką.
 • Nereikia interneto, kompiuterio ar eiti į kreditoriaus biurą.
 • Mažesni reikalavimai paskolos prašytojui nei tradicinėse paskolas išduodančiose įmonėse.

Trūkumai

 • Gali būti didesnės palūkanų normos nei pas tradicinius paskolos teikėjus.
 • Paskolos išduodamos nedidelėms sumoms bei trumpam laikotarpiui.

Apibendrinant, paskola telefonu, nesvarbu ar naudotumėtės SMS kreditu ar paskola telefono skambučiu, tai patogus ir šiuolaikiškas paskolos galimo būdas, nereikalaujantis popierizmo bei leidžiantis pabėgti nuo biurokratijos. Patogu, kuomet galima paskolą gauti tada kai jos reikia. Svarbiausia, jog paskolos paraišką teiktumėte gerai pagalvoję ar jums ji tikrai reikalinga, pasvarstę alternatyvas ir išsirinkę įmonę iš kurios norite skolintis. Visada palyginkite paskolas teikiančių įmonių pasiūlymus, kad galėtumėte pasirinkti tinkamai – pigiausią ir geriausiomis sąlygomis variantą.

Kas gali gauti SMS žinute?

Nors SMS kreditams taikomi kiek švelnesni ribojimai ir procedūra yra paprastesnė, nei banko padalinyje imant paskolą būsto įsigijimui, tačiau tam tikri reikalavimai išlieka bet kokiu atveju. Pirmiausia, visos kredito įstaigos laikosi Lietuvos banko nustatytų atsakingo skolinimosi nuostatų, kurių pagrindinius jau turėtumėte žinoti atmintinai net ir pažadinti vidurnaktį.

 • Kreditai suteikiami LR piliečiams ar turintiems leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.
 • Greitieji kreditai telefonu  suteikiami pilnamečiams asmenims.
 • Paskolos gavėjas turi turėti nuolatines pajamas.
 • Gavėjas turi būti išdirbęs paskutinėje darbovietėje bent 4 mėnesius.
 • Paskolos gavėjas turi neturėti kitų įsiskolinimų.
 • Paskolos grąžinimo suma su palūkanomis neturi viršyti 40 proc. nuolatinių namų ūkio pajamų.
 • Ilgiausias įmanomas paskolos grąžinimo terminas 30 metų(neaktulalu greitiesiems kreditams, nes jie paprastai išduodami kelis kart trumpesniam laikotarpiui).
Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas