FJORDBANK – paskolos ir indėliai

10 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė10
Teikiamos sąlygos10
Klientų aptarnavimas10
Apžvalga
Kai reikia patikimo partnerio gauti paskolą, verta atsigręžti į specializuotus bankus, kurie siūlo geras sąlygas norintiems pasiskolinti. Fjord Bank jau kuris laikas maloniai stebina savo klientus paslaugų kokybe ir plačia paslaugų pasiūla: refinansavimas, vartojimo paskola, paskola internetu ir kt.

Kas yra Fjorbank?

Fjord Bank

 

Fjord Bank yra specializuotas paskolų ir indėlių bankas. Tai lietuviškas specializuotas bankas, įsteigtas Lietuvoje ir turi būstinę Vilniuje. Tačiau, kaip išduoda pavadinimas, bankas turi skandinaviškų šaknų – steigėjai yra norvegai Svein Øvrebø, Joakim Mandorsson ir Lietuvoje gyvenantis Stig Myrseth.

Bankas veikia dvejomis kryptimis. Pirmoje, paskolų teikimas. Antroji indėlių saugojimas su palūkanomis.

Paskolos FjordBank

fjordbankIšskiriamos 4 rūšis paskolų, kurias teikia savo klientams:

 • Vartojimo paskola,
 • Paskola automobiliui,
 • Paskola namų remontui,
 • Paskolų refinansavimas.

Teikiamos paskolos nuo 1000 € iki 10000 €. Paskolos gražinimo laikotarpis nuo 12 iki 60 mėnesių. Palūkanos nuo 4,9 %.

Tai paskolų rūšis, kurias labiausiai yra pamėgę lietuviai, todėl toks pasirinktas paskolų pasiūlymas yra itin patinkantis ir tinkantis norintiems pasiskolinti.

Kodėl verta skolintis iš FjordBank?

Kaip ir kiekviena paskolų bendrovė, taip ir paskolas teikiantis , turi savų privalumų ir išskirtinių bruožų. Būtent tie bruožai, kartu su gera (maža) paskolos kaina yra lemiantys veiksniai sprendžiant iš kokios įmonės imti paskolą.

 • Vartojimo paskola

Vartojimo išlaidoms suteikiama paskola yra pritaikyta kiekvienam asmeniškai – pagal jūsų ir įmonės galimybes, pateikiamas geriausias paskolos pasiūlymas. Puiku tai, jog imant paskolą iš Fjord Bank nereikia mokėti jokio sutarties mokesčio. Gražinti reikės tik pasiskolintą sumą, palūkanas bei sumokėti administravimo mokestį. Paskolos išduodamos internetu, tad greitas aptarnavimas ir paskolos išdavimas yra garantuotas (žinoma, jei atitinkate visas sąlygas).

Beje, patogu tai, jog skolintis gali ir šeima. Sutuoktiniai pateikę paraišką vartojimo paskolai drauge, gali gauti didesnę paskolą.

 • Paskola automobiliui

Fjord Bank teikia paskolas automobilio įsigijimui. Tai nėra autolizingas, tad paskolą gauti yra mažiau apribojimų, o tai didelis privalumas norintiems įsigyti transporto priemonę. Svarbiausi privalumai – nėra pradinės įmokos bei nereikia įkeisti automobilio. Jūs tiesiog gaunate paskolą automobiliui, jį įsigyjate ir gražinate paskolą per numatytą paskolos gražinimo laikotarpį.

Automobilį galite įsigyti iš bet kurio pardavėjo savo nuožiūra. Automobilio įvertinimas prieš įsigijimą nėra reikalingas. Įsigijus automobilį Kasko draudimas nėra būtinas(bet rekomenduojamas).

Kaip ir kitos paskolos, taip ir paskola automobiliui, suteikiama internetu, pritaikius paskolą jums asmeniškai. Paskolos sudarymo mokesčio nėra, pasiskolinus gražinate tik skolos sumą, palūkanas bei apmokate administracinį mokestį. Sudarius sutartį paskola pasiekia banko sąskaitą per dieną.

 • Paskola namų remontui

Būsto remontui skiriamos paskolos leidžia kurti jaukius ir gražius namus be varginančių įsipareigojimų. Paskola išduodama remontui nėra ribojama, galite samdyti savo pasirinktas įmones ar specialistus, ar atlikti remontą patys savo jėgomis. Nėra ribojamas ir remonto tipas, tad nesvarbu ar keisite stogą, ar šildymo sistemą, ar tik atliksite kosmetinį remontą. Nereikia pateikti sąskaitų už atliktus darbus ar remonto paslaugas. Jums tereikia turėti sąmatą, jog žinotumėte, kokią sumą jums reikėtų pasiskolinti.

Tai patogi paskola, norintiems remontą atlikti taip kaip nori ir be poreikio kam nors už tai atsiskaityti. Jūsų pasirinkimas, jūsų laisvė ir  pinigai! Paskola išduodama internetu, nėra sutarties mokesčio, o pinigai pasiekia sąskaitą per dieną.

 • Refinansavimas

Kartais viskas ko reikia ramesniam ir patogesniam gyvenimui, yra paskolų sujungimas arba refinansavimas. Būtent šią ramybę suteikia ir Fjord Bank – be jokių sutarties mokesčių ir su minimaliomis, vos nuo 4,9 proc. palūkanomis.

Pasinaudojus refinansavimu, daug mažiau rūpesčių – vietoje kelių paskolų apmokėjimo, tereikia atlikti vieną mokėjimą per mėnesį. Taip pat galima sumažinti mėnesio įmokos sumą ar prireikus pasiskolinti papildomai.

Kaip galima gauti paskolą iš Fjord Bank?

Bankas turi specializuoto banko licenziją, tad veiklą prižiūri Lietuvos Bankas ir sąlygos bei kriterijai norintiems gauti paskolą, taikomi panašūs kaip ir pas kitus kreditorius, kadangi viskas susiveda į Atsakingo skolinimo nuostatas.

Paskolos išduodamos:

 • Sulaukusiems 21 ar daugiau metų,
 • Turintiems Lietuvos pilietybę ar leidimą nuolat gyventi ir dirbti Lietuvoje,
 • Turintiems didesnes nei 500 eurų grynąsias pajamas,
 • Turintiems gerą kredito reitingą ir istoriją.

Prieš pateikiant paraišką paskolai gauti, galima pasinaudoti skaičiuokle ir sužinoti, kokios būtų mėnesio įmokos priklausomai nuo pasirinktos paskolos sumos bei gražinimo laikotarpio.

Indėliai

Gražinus paskolas ir turint atliekamų pinigų, galima pasinaudoti geru pasiūlymu ir padėti banke terminuotą indėlį. Tai saugus pinigų saugojimo būdas, kuomet metinės palūkanos atsveria metinę infliaciją. Pinigai kojinėje kasmet nuvertėja būtent dėl infliacijos,  siūlo padėti terminuotą indėlį su net iki 2,2 proc. metinių palūkanų.

Paraišką indėliui galite užpildyti internetu, visas procesas paprastas ir greitas. Indėlis aktyvuojamas iš karto gavus pavedimą. Nustačius automatinį indėlio pratęsimą, pasibaigus pinigai vėl „įdarbinami“.

Priimami indėliai nuo 500 € iki 100000 € laikotarpiui nuo 6 mėn iki 60 mėn.

Palūkanų norma priklauso nuo indėlio sumos ir pasirinkto laikotarpio.

Rekvizitai

Įmonės kodas 304493038

PVM mokėtojo kodas  LT100012244316

Adresas  Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius

Telefonas +370 5 251 1181

Darbo valandos

Internetu 7:00–22:00

Konsultacijos telefonu I-V 9:00–18:00

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas