FJORDBANK – paskolos ir indėliai

Fjord Bank specializacija – vartojimo paskolos ir kreditai internetu, terminuotieji indėliai. Fjordbank padės įgyvendinti Jūsų planus paskolins kelionei ar buitinei technikai, padės pakeisti transporto priemonę arba susiremontuoti būstą. Be to, Fjord Bank gali refinansuoti paimtas paskolas ir kreditus, kas padės sumažinti mėnesio įmoką arba pasiskolinti papildomai. Fjord Bank yra lietuviškas bankas, tačiau šaknys norvegiškos. Vieni pirmųjų Lietuvoje gavo Europos Centrinio Banko išduotą specializuoto banko licenciją.

Įkvėpti sėkmingo starto ir didelio klientų pasitikėjimo, 2022 metais Fjord Bank pradėjo teikti paslaugas užsienyje: Vokietijos, Ispanijoje ir Estijoje.

10 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė10
Teikiamos sąlygos10
Klientų aptarnavimas10

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Itin greitas ir patogus paskolos prašymo pildymas ir paskolos gavimas.
 • Visada fiksuotos palūkanos vos nuo 2,7 %.
 • Jokio sutarties mokesčio.

Trūkumai

 • Negalima pasiskolinti grynais pinigais.
 • Refinansavimas gali užtrukti gerokai ilgiau nei nauja paskola.

Kokius kreditus suteikia Fjord Bank?

Vartojimo paskola

 • Tapatybę patvirtinsite ir sutartį pasirašysite Jums patogiu, nuotoliniu būdu internetu. Nereikia niekur važiuoti ir gaišti laiko.
 • Net ir paėmę vartojamąją paskolą internetu patogiai ir be didelių mokesčių galite grąžinti kada tik patogu. Jei turite laisvų pinigų, galima atlikti ir dalinį grąžinimą ir taip sutrumpinti paskolos periodą.
 • Rekomenduojama paskolą vartojimui imti kartu su sutuoktiniu, nes taip vertinami abiejų sutuoktinių pajamos ir įsipareigojimai, todėl galima gauti didesnę vartojimo paskolą.

Paskola automobiliui

 • Tai nėra automobilių lizingas, todėl Jums nereikia pradinio įnašo, mes paskolinsime iki 100 % automobilio vertės.
 • Automobilio savininkas būsite Jūs, todėl galėsite jį ramiai valdyti.
 • Kasko draudimas ar automobilio vertinimas – nebūtinas. Kreditas automobiliui tuo ir patogus, kad Jūs galite sutaupyti kasko išlaidas, nereikia vertinimo ar kažkam kažko atsiskaityti
 • Nesvarbu, ar tai fizinis asmuo, ar įmonė, paėmę paskolą automobiliui Fjord Bank, galėsite pirkti iš pardavėjo, kurį pats išsirinksite.

Paskola būsto remontui

 • Nereikia pateikti sąskaitų ar turto nuosavybės dokumentų,gavę paskolą būsto remontui ir naudojate pinigus taip, kaip Jums geriausia, Fjord Bank atsiskaityti nereikia. Samdykite specialistus ar mėgėjus, atnaujinkite stogą, šildymo sistemą ar tik interjero detales.
 • Būsto remonto paskola gali būti išmokėta dar tą pačią dieną, bet jei sutartį pasirašysite ne darbo valandomis, pinigai Jus pasieks kitą darbo dieną.

Refinansavimas

 • Fjord Bank yra specializuotas paskolų bankas, todėl gali pasiūlyti mažesnes palūkanas nei daugelis greitųjų kreditų ar paskolų bendrovių. Įvertinę situaciją pateiks jums geriausią sprendimą paskoloms refinansuoti ir didelė tikimybė, jog galėsite sutaupyti.
 • Paskolos refinansavimas ne tik gali sumažinti mėnesio įmoką, bet ir leisti pasiskolinti papildomą pinigų sumą Jūsų poreikiams.
 • Refinansuoti paskolas verta ir dėl to, kad galima sujungti kelias paskolas į vieną. Taip nereikės mokėti kelis kartus per mėnesį, tiesiog patogiai sumokėsite vieną įmoką. Sutaupysite laiko ir pinigų.
 • Paskolų refinansavimas trunka šiek tiek ilgiau nei įprastos paskolos išdavimas, todėl užpildžius paraišką galite iš esamų kreditorių iš karto susirinkti informaciją apie įsipareigojimų likutį. Ši informacija bus reikalinga, kai susisieksite su Fjord Bank klientų aptarnavimo specialistais.
 • Verta patikrinti, ar galėtumėte sutaupyti, nes gyvenimo situacija keičiasi – gal pakeitėte darbą, išmokėjote dalį įsipareigojimų, sumokėjote seną skolą ir Jūsų kredito vertinimas pagerėjo, todėl kreditų refinansavimas gali būti puikus sprendimas mėnesio įmokai sumažinti.

Kaip gauti Fjord Bank paskolą?

Prašymą paskolai gauti galite pateikti užsiregistravę internetu. Užpildę prašymo formą, turėsite patvirtinti savo tapatybę. Tai padaryti galite net keliais būdais, jei nepavyko vienas būdas – išbandykite kitą. Tai padaryti galite naudodami mobilujį parašą, Smart-ID (kvalifikuotą), 1 cento pavedimu. Sudaryti paskolos sutartį taip pat galite ir lange įvesdami Jums pateiktą specialų kodą po videoidentifikacijos.

Įprastai atsakymas į svetainėje užpildytą prašymą Fjord Bank pateikia iš karto. Jeigu atsakymas teigiamas, paskolos sutartį galite sudaryti tuoj pat. Kai kuriais atvejais sprendimui gali prireikti daugiau laiko ir bendrovė paprašys pateikti papildomus dokumentus, kurie patvirtintų finansinę padėtį. Gavus šiuos dokumentus, sprendimas dėl prašymo paskolai gauti pateikiamas per vieną darbo dieną.

Kas gali gauti Fjord Bank paskolą?

Prašymą paskolai gauti Fjord Bank gali teikti asmenys:

 • ne jaunesni kaip 21 metų;
 • Lietuvos Respublikos piliečiai arba turintys leidimą nuolatos gyventi Lietuvoje;
 • dabartinėje darbovietėje gavę bent 4 atlyginimus;
 • Kredito istorija turi būti teigiama;
 • Grynosios mėnesio pajamos ne mažesnės kaip 500 Eur.

Kokios Fjord Bank palūkanų normos?

Fjord Bank paskolos palūkanų norma yra nuo 2,7 %. Tiksli palūkanų norma priklauso nuo Jums asmeniškai siūlomų paskolos sąlygų kurios pateikiamos po kreditingumo vertinimo. Paskolos laikotarpis gali būti nuo 12 iki 84 mėnesių. Palūkanų norma fiksuojama visam paskolos laikotarpiui ir nepriklauso nuo Europos tarpbankinės rinkos palūkanų normos „Euribor“. Taigi, galite būti ramūs, kad mėnesio įmoka nesikeis.

Kaip sumokėti įmoką už paskolą?

Paskolą reikia grąžinti pagal nurodytą paskolos mokėjimo planą, reguliariai pervedant mėnesio įmoką į Fjord Bank sąskaitą. Sąskaita, į kurią Jūs turite atlikti mokėjimus, yra nurodyta vartojimo kredito sutartyje. Savo mokėjimo planą galite rasti savo Fjord Bank savitarnos paskyroje. Atlikdami pervedimą, mokėjimo paskirtyje įrašykite kredito sutarties numerį. Prašome mokėjimus atlikti iš savo banko sąskaitos, kurią nurodėte pildydami paraišką bei į kurią buvo pervesta paskolos suma.

Ar galima pervesti didesnę, nei įmokos sumą už Fjord Bank paskolą?

Galima, bet kada įnešti didesnę sumą. Kaskart mokant daugiau nei mėnesinė įmoka, atliekamas dalinis grąžinimas, t. y. sumažinamas kredito likutis ir perskaičiuojamas mokėjimo grafikas, sutrumpinant paskolos grąžinimo laikotarpį. Tačiau tai nereiškia, kad galite įnesšti didesnę pinigų sumą ir paskui kelis mėnesius nemokėti už paskolą. Įnešus didesnę pinigų sumą, nei nurodyta mokėjimo grafike, atliekamas dalinis grąžinimas, t. y. sumažinamas kredito likutis ir perskaičiuojamas grafikas, sutrumpinant paskolos grąžinimo laikotarpį, tačiau kitą mėnesį vėl reikės pervesti įmoką. Mokėjimo grafiką ir paskolos likutį visada galite rasti Fjord Bank savitarnoje. Be to, prireikus informaciją apie paskolos likutį galite sužinoti susisiekę su Fjord Bank elektroniniu paštu info@fjordbank.lt arba telefonu +370 5 251 1181.

Ar galima anksčiau grąžinti paskolą?

Galima bet kuriuo metu grąžinti visą arba dalį kreditos anksčiau nustatyto termino, t. y. anksčiau nei numatyta kredito įmokų mokėjimo grafike. Norėdami anksčiau nustatyto termino grąžinti visą arba dalį kredito, Jūs turite užpildyti prašymą dėl vartojimo kredito grąžinimo anksčiau termino ir pateikti ją el. paštu info@fjordbank.lt ne vėliau kaip prieš 3 darbo dienas iki planuojamos išankstinio grąžinimo dienos. Tam tikrais atvejais gali tekti sumokėti kompensaciją. Pavyzdžiui, Fjord Bank gali paprašyti kompensacijos, jeigu jūsų anksčiau nustatyto termino grąžinama kredito (ar jos dalies) suma viršija 2 320 EUR per bet kurį dvylikos mėnesių laikotarpį. Kompensacijos dydis yra lygus: 1 procentui nuo anksčiau nustatyto termino grąžinamos kredito sumos – kai laikotarpis nuo kredito sumos grąžinimo anksčiau nustatyto termino dienos iki vartojimo kredito sutarties pabaigos dienos yra ilgesnis kaip vieneri metai; arba 0,5 procento nuo anksčiau nustatyto termino grąžinamos kredito sumos – kai laikotarpis nuo kredito sumos grąžinimo anksčiau nustatyto termino dienos iki vartojimo kredito sutarties pabaigos dienos yra trumpesnis kaip vieneri metai. Jeigu aukščiau nurodyta kompensacija yra didesnė nei priskaičiuotų palūkanų suma, kurią Jūs turėjote sumokėti įprastai vykdydami vartojimo kredito sutartį iki jos pabaigos dienos, tuomet mokėtinos kompensacijos dydis lygus iki vartojimo kredito sutarties pabaigos dienos apskaičiuotai palūkanų sumai.

Naudojimasis Fjord Bank svetaine

Tinklapis labai tvarkingas, jis ant tiek gerai sutvarkytas, kad net nėra prie ko prisikabinti. Tinklapyje pateikta pagrindinė reikalinga informacija, paprastai ir aiškiai kiekvienam. Tinklapio dizainas yra švarus ir malonus, įėjus į tinklapį intuityviai gali naudotis svetaine. Pagrindiniame puslapyje yra paskolų skaičiuoklė, tiesiog reikia pasirinkti norimą paskolos tipą, sumą ir paskolos terminą ir sužinosite preliminarias paskolos sąlygas. Apačioje yra daugiau informacijos apie Fjord Bank išskirtinumą, jog jie siūlo: visada fiksuotos palūkanos vos nuo 2,7 %, jokio sutarties mokesčio bei viskas greita ir paprasta.

Tipinis Fjord Bank paskolos pavyzdys

Jeigu norite pasiskolinti, pavyzdžiui, 3 000 €, pasirinkę sutarties terminą 36 mėn. Laikotarpiui tuomet bus tokios sąlygos:

Metinė palūkanų norma – 5 %,

Mėnesinis administravimo mokestis – 0,4 % (bet ne mažiau 7 €) nuo visos kredito sumos,

Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3668,86 €,

Mėnesio įmoka – 101,91 €,

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 14,45 %

Aptarnavimas

Darbo valandos

Internetu 7:00–22:00

Konsultacijos I-V 9:00–18:00

Kontaktai

+370 5 251 1181

info@fjordbank.lt

Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius

Rekvizitai

AB Fjord Bank

Įmokos kodas: 304493038

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius

Telefono numeris: +370 5 251 1181

El. paštas: INFO@FJORDBANK.LT

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas