Credit24 – kitoks požiūris į paskolas

Credit24 yra ne tik vienas populiariausių iš didžiausių ir daugiausiai klientų aptarnavusių kreditorių Lietuvoje, tačiau taip pat ir išvystė didžiulį paskolų tiekimo tinklą. Credit24 Lietuvoje turi net 2 000 punktų, kur klientai gali pateikti paskolos paraiškas. Credit24 išsiskiria iš kitų kreditorių tuo, jog netaiko sutarties sudarymo ir paskolos administravimo mokesčių,tačiau siūlo pakankamai aukštas paskolų palūkanų normas. Šis kreditorius siūlo kredito liniją tai yra patogesnė ir pigesnė alternatyva nei greitieji kreditai, kuri veikia kaip virtuali kredito kortelė – joje esantys pinigai jums nieko nekainuoja iki kol jos nenaudojate.

8.7 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė7
Teikiamos sąlygos9
Klientų aptarnavimas10
Apžvalga
Finansinės problemos gali užklupti netikėtai, jos gali gerokai pakoreguoti jūsų planus ir turi neigiamos įtakos gyvenimo kokybei. Pristigus pinigų naujam pirkiniui ar atsiradus neplanuotoms išlaidoms į pagalbą visada atskuba greitųjų kreditų bendrovė Credit24.

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Paskola nuo 100 € iki 5 000 €.
 • Naudojantis kredito linija ir grąžinus paskolą per 3 mėn. galėsite grąžinti tik tiek, kiek pasiskolinsite.
 • Padengus visą paskolos sumą ar jos dalį anksčiau, paskolos palūkanos bus perskaičiuotos Jūsų naudai.
 • Kredito linijos įmokas galima atidėti iki 6 mėn., jei sumažėja pajamos.
 • Nėra taikomi sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai
 • Suteikiamas paskolų refinansavimas
 • Suteikiamos paskolos internetu, telefonu ir grynais net 2 000 vietose visoje Lietuvoje.
 • Bobutės paskola siūlo nemažai akcijų ir nuolaidų.

Trūkumai

 • Palyginus su kitomis bendrovėmis sąlyginai aukšta palūkanų norma.
 • Maksimalus paskolos terminas tik 36 mėnesiai.

Kokius kreditus suteikia Credit24?

 • Greitasis kreditas – skolinamasi kai reiia nediėlės pinigų sumos. Paskola nuo 100 € iki 5 000 €, galima sutauupyti kreditą grąžinus anksčiau.
 • Vartojimo paskola – rekomenduojama kai reikia didesnės sumos, paskola atitinka individualius jūsų poreikius.
 • Kredito linija – tai Jūsų finansinis rezervas, kuris nieko nekainuoja, kol juo nesinaudojate, ir praverčia, kai atsitinka gyvenimas. Įmokų pertrauka iki 6 mėn., jei sumažėtų pajamos. Kredito limitas nuo 100 iki 5000 €, kurį galite naudoti dalimis arba visą iš karto, pagal poreikį.
 • Paskolos automobiliui
 • Paskola būsto remontui

Ar galima vienu metu turėti kredito liniją ir vartojimo paskolą?

Negalima, klientai vienu metu gali turėti tik vieną aktyvią Credit24 finansinę paslaugą: Kredito liniją arba Vartojimo paskolą.Kredito limitas nuo 100 iki 5000 €, kurį galite naudoti dalimis arba visą iš karto, pagal poreikį

Kaip gauti Credit24 paskolą?

Jeigu norite gauti Credit24 paskolą pateikti paraišką galite internetu, paskambinę telefonu 8 700 80020 arba daugiau nei 2 000 vietų visoje Lietuvoje Credit24 partnerių paslaugų teikimo vietose.

Internetu

Norint paskolos paraišką pateikti internetu, Jums reikės prisijungti prie Credit24 savitarnos naudojant asmens kodą arba Smart ID prisijungimą. Tuomet užpildysite papildomą informaciją apie save bei pasirinksite pageidaujamą sumą nuo 100 € iki 5 000 € ir paskolos grąžinimo terminą. Atitikus paskolos suteikimo reikalavimus su Jumis susisieks nurodytais kontaktiniais duomenimis ir paskola Jūsų banko sąskaitoje atsiras per 15 minučių.

Kaip gauti kredito liniją?

 • Užsiregistruokite Credit24 svetainėje.
 • Sulaukite identifikacijos patvirtinimo.
 • Prisijunkite prie Credit24 Savitarnos.
 • Užpildykite paraišką ir pasirinkite pageidaujamą sumą.
 • Per 15 min. sulauksite specialisto skambučio.

Kas gali gauti vartojimo paskolą arba kredito liniją?

Paskolą gali gauti asmenys nuo 18 metų:

 • turintys galiojantį asmens dokumentą ir banko sąskaitą Lietuvoje,
 • neturintys viešai registruotų skolų,
 • gaunantys tvarias pajamas ne trumpesnį nei 4 mėn.laikotarpį (darbo užmokestis, individuali veikla, pajamos iš nekilnojamojo turto nuomos ir kt.),
 • kurių finansiniai įsipareigojimai neviršija 40 % gaunamų pajamų.

Kaip atlikti paskolos grąžinimo mokėjimą?

Mokėjimą galite atlikti ne tik bankiniu pavedimu internetu arba banko skyriuje į vieną iš nurodytų įmonės banko sąskaitų, bet ir sumokėti galite ir „Maxima” kasose, loterijos „Perlas” terminaluose, UAB „Lietuvos spauda” kioskuose. Su savimi reikėtų turėti mokėjimo dokumentą su brūkšniniu kodu.

Ar galima atidėti įmokų mokėjimą?

Taip, Credit24 suteiks Jums įmokų atidėjimą iki 3 mėnesių tokiais atvejais, jei netekote pajamų šaltinio ar susidūrėte su kitais įstatymuose numatytais atvejais. Pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus, Jūs turite teisę kreiptis dėl mokėjimų atidėjimų iki 3 mėnesių, jei Jūsų finansininė situacija pablogėja tiek, kad Jūsų mėnesiniai finansiniai įsipareigojimai viršija 40% gaunamų mėnesinių pajamų.

Ar galima pasiskolinti papildomai dar negrąžinus turimos paskolos?

Taip, tokią paslaugą teikiame. Pasitikrinti, ar ši paslauga yra prieinama, galite savo Savitarnoje, skiltyje „Verta pasirinkti”. Jei paslauga aktyvi, paspauskite „Tęsti” ir pateikite paraišką pasiskolinimui papildomai. Pasiskolinimo papildomai galimybę taip pat galite sužinoti paskambinę mums telefonu 8 700 80020.

Kas nutiktų laiku nesumokėjus įmokų?

Laiku negrąžinus paskolos ar jos dalies, skaičiuojamos 0,05 proc. palūkanos už piniginių prievolių termino praleidimą už kiekvieną uždelstą dieną ir siunčiami priminimai. Jei ir po Credit24 išsiųstų priminimų nesumokate ar nesusisiekiate su mumis, nutraukiame sutartį ir skolą perduodame skolų išieškojimo įmonei.

Kuo vartojimo paskola skiriasi nuo kredito linijos?

Kredito linija nuo Vartojimo paskolos skiriasi tuo, kad palūkanas mokėsite tik už panaudotą Kredito limito dalį, o Vartojimo paskolos atveju – už visą pasiskolintą sumą. Kredito linija yra tarsi jūsų finansinis rezervas. Kai atsitinka gyvenimas, patogu ją turėti. Nieko nekainuoja, kol nesinaudojate, palūkanos skaičiuojamos tik panaudotai limito sumai. O mokant įmokas, Jūsų Kredito limitas atsistato ir juo vėl galite naudotis, kai tik prireikia.

Kokio dydžio kredito liniją suteikia Credit24?

Kredito linijos limitas gali siekti nuo 100 iki 5 000 €. Kiekvienam klientui limitas maksimalus suteikiamas individualiai, atsižvelgiant į asmeninę finansinę situaciją. Savo limitą sužinokite užpildę paraišką. Panaudotą Kredito limitą grąžinsite pagal savo galimybes: minimaliomis arba didesnėmis įmokomis, o galite ir visą pasiskolintą sumą iš karto. Mokant įmokas, Jūsų Kredito limitas atsistato ir juo vėl galite naudotis, kai tik prireikia. Grąžindami anksčiau arba didesnėmis įmokomis su Kredito linija Jūs sutaupysite, nes palūkanos panaudotai limito daliai skaičiuojamos dienos tikslumu.

Kiek kainuoja turėti kredito liniją?

Jeigu turėsite kredito liniją ir ja nesinaudosite tuomet Jums ji nekainuos nieko. Sutarties sudarymo mokestis taip pat nėra taikomas. Todėl verta turėti Kredito liniją kaip atsargą nenumatytoms išlaidoms. Pasinaudojus Kredito linijos limitu, taikomos palūkanos nuo 1,99 %.

Naudojimasis credit24.lt svetaine

Credit24 internetinis puslapis yra minimalistinio dizaino ir informacija yra pateikiama labai aiškiai ir viskas yra matoma viename ekrano plote. Iš pagrindinio puslapio matome, kad Credit24 labiausiai skatina pasinaudoti kredito linijos paslauga, nes tik įsijungus puslapį pirmiausia iškrenta informacija apie būtent šią kredito rūšį.

Vartotojo savitarnos skiltis yra intuityviai paprasta, prisijungus prie jos galima matyti turimas paskolas ir kiek dar galima pasiskolinti.

Credit24 tinklapyje galite rasti atskirą skilti su šiai dienai galiojančiomis akcijomis ir ypatingais pasiūlymais. Taip pat, Credit24 turi iš tiesų įdomią ir kokybiškai parengtą skiltį  „Patarimai”, kurioje pilna naudingų tekstų apie finansinį raštingumą, apie būdus sutaupyti ir apsaugoti savo finansus.

Kokius dokumentus ir kokiais atvejais reikia pateikti pajamų įrodymui?

Credit24 vertina oficialias pajamas, kurios yra gaunamos nenutrūkstamai 4 mėn. ar ilgiau. Jei jūsų gaunamos tvarios pajamos yra kitos nei darbo užmokestis, Credit24 prašys jūsų atsiųsti pajamas įrodančius dokumentus. Atsiųsti galite banko sąskaitos išrašą PDF formatu, pažymą apie išmokėtą darbo užmokestį iš darbdavio ir kitus oficialias pajamas pagrindžiančius dokumentus el. paštu dokumentai@credit24.lt.

Kodėl verta pasinaudoti Credit24 greita paskola?

 • Greita paskola telefonu, internetu ir visoje Lietuvoje veikiančiuose Credit24 partnerių aptarnavimo skyriuose.
 • Paskola nuo 100 € iki 5 000 € per 15 min.
 • Nepriekaištinga aptarnavimo kokybė ir dėmesys klientui. Credit24 dalinasi finansiniais patarimais įvairiais aspektais ir pataria, kaip sutaupyti, naudojantis finansavimo paslaugomis.
 • Lankstus grąžinimas – paskolos palūkanos skaičiuojamos dienos tikslumu.
 • Nemokamas finansinis rezervas. Suteiktas kredito limitas Jums nieko nekainuos, kol juo nesinaudosite.
 • Skaidri ir paprasta kainodara. Paskolos palūkanas mokėsite tik už panaudotą kredito limitą.
 • Įmokų pertrauka iki 6 mėnesių – jei, naudojantis Kredito linija, Jūsų finansinė situacija pablogėja ir Jūsų mėnesiniai finansiniai įsipareigojimai viršija 40 % gaunamų mėn. pajamų, suteikiame iki 6 mėn. įmokų pertrauką. Pertraukos metu palūkanos neskaičiuojamos.
 • Kviečiame skolintis atsakingai, įvertinus savo galimybes grąžinti.

Kaip veikia Kredito linija?

 • Kredito linijos panaudoto limito suma išskaidoma į minimalias mėnesines įmokas, maksimaliam 36 mėn. grąžinimo laikotarpiui. Kaskart pasinaudojus limitu, minimali mėnesinė įmoka yra perskaičiuojama iš naujo 36 mėn. laikotarpiui nuo paskutinio persivedimo dienos. Taip apskaičiuojame mažiausią būtiną mokėti mėnesinę įmoką.
 • Persivesti reikiamą pinigų sumą į savo sąskaitą galite internetu, prisijungę prie Credit24 Savitarnos, arba paskambinę tel. 8 700 80020.
 • Fiksuoto mokėjimo plano nėra, nes įmokų suma gali keistis. Turimu limitu naudojamasi, kai prireikia, o po kiekvieno persivedimo, minimalios įmokos perskaičiuojamos. Apie susidariusią minimalią mėnesio įmoką klientus informuoja kas mėnesį el. paštu (jei jo nenurodėte – SMS). Informaciją apie įmokas galite matyti ir Credit24 Savitarnoje.
 • Įmokas verta mokėti didesnėmis sumomis. Jei leidžia galimybės, rekomenduojama limitą atstatyti didesnėmis nei numatytomis minimaliomis mėnesio įmokomis. Taip naudojant Kredito liniją galima nemažai sutaupyti. Mokant didesnėmis sumomis, trumpėja grąžinimo laikotarpis ir mažėja mokėtinų palūkanų suma. Minimalios mėnesio įmokos šiuo atveju nesikeičia.
 • Einamąją įmoką rekomenduojama mokėti ne anksčiau kaip 14 d. iki mokėjimo dienos, tai yra po sąskaitos gavimo el. paštu arba po SMS žinutės apie suformuotą įmokos sąskaitą Savitarnoje. Jei mokėjimas atliekamas anksčiau, sumokėtos sumos dydžiu padengiama paskolos dalis ir palūkanos, bet einamojo mėnesio minimalios įmokos data ir suma nesikeičia. Sumokėta suma užskaitoma einamajai įmokai tik tuomet, kai mokėjimas atliekamas po einamosios sąskaitos suformavimo, t.y. 14 ir mažiau dienų iki įmokos dienos.
 • Galima pasirinkti įmokos mokėjimo dieną. Rekomenduojama pasirinkti mokėjimo dieną kuo artimesnę pajamų gavimo dienai – taip išvengsite vėlavimo. Vėluojant mokėti, apribojama teisė naudotis limitu ir kitomis papildomis paslaugomis, skaičiuojamos netesybos. Patogią mokėjimo dieną galima pasirinkti sudarant sutartį arba po sutarties sudarymo praėjus 3 mėnesiams, kuomet savitarnoje bus aktyvuota nemokama įmokos pakeitimo paslauga.
 • Jei, naudojantis Kredito linija, finansinsinė situacija pablogėja ir mėn. finansiniai įsipareigojimai viršyja 40% gaunamų mėn. pajamų, suteikiame įmokų pertrauką. Sutartims, sudarytoms nuo 2020 11 25, suteikiama įmokų pertrauka iki 6 mėn., o anksčiau sudarytoms sutartims – iki 3 mėn. Įmokų pertraukos metu netaikomos palūkanos.

Credit24 paskolos pavyzdys

Pateikus paraišką 500 € ir pasirinkus grąžinimo terminą 36 mėn., tuomet sąlygos būtų tokios:

Fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%,

Minimali mėnesio įmoka – 19.69 €,

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%,

Bendra mokama suma – 708.70 €.

Aptarnavimas

Paskolos ir informacija yra teikiama darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 8 val. iki 20 val. Paraišką pateikti galite darbo valandomis Credit24 savitarnoje.

Informacija klientams teikiama tel. 8 700 80020 arba el. paštu info@credit24.lt.

Rekvizitai

UAB „IPF Digital Lietuva“

Adresas: Švitrigailos g. 11M, Vilnius

Tel. nr. +370 5 243 0389; +370 700 80020

El. paštas: info@credit24.lt

Facebook: Credit24 Lietuva

4.7/5 - (3 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas