Credit24 Kitoks požiūris į paskolas

8.7 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė7
Teikiamos sąlygos9
Klientų aptarnavimas10
Apžvalga
Finansinės problemos gali užklupti netikėtai, jos gali gerokai pakoreguoti jūsų planus ir turi neigiamos įtakos gyvenimo kokybei. Pristigus pinigų naujam pirkiniui ar atsiradus neplanuotoms išlaidoms į pagalbą visada atskuba greitųjų kreditų bendrovė Credit24.

Tai viena geriausiai Lietuvoje žinomų kreditų bendrovių, kuri ne vienam lietuviui padėjo išspręsti savo kasdienines finansines problemas. Šiuo metu įmonė orientuojasi į vartojimo kreditus bei kredito liniją. Tai leidžia patenkinti praktiškai daugumą kylančių finansinių poreikių, kiekvienas ras jiems tinkamą kreditą.

Bendrovė skolina nuo  100 iki 5 tūkstančių eurų, trumpiausias kredito grąžinimo terminas 3 mėnesiai, o ilgiausias – 36 mėnesiai.

Tiesa, reiktų atminti, kad kuo ilgesniam laikui skolinatės, tuo daugiau palūkanų sumokate, tačiau, skolinantis trumpesniam laikui, teks mokėti didesnes mėnesines įmokas.  Visa tai reiktų gerai įvertinti ir pasirinkti optimaliausiai jūsų finansines galimybes atitinkantį mokėjimo terminą. Kaip ir priimant bet kokį su finansais priimamą sprendimą, turite būti atsakingi ir žinoti svarbią informaciją, todėl nenustokite domėtis.

Credit24 internetinėje svetainėje yra labai patogi skaičiuoklė, kuriojeįvedę savo norimą pasiskolinti sumą ir pageidaujam terminą, matysite, kokios bus jūsų mėnesinės įmokos ir galutinė mokėtina suma, be to čia rasite ir kitą svarbią informaciją.

 

Apie Credit24

Nuo 2006 metų Lietuvoje registruota Credit24  jau įsitvirtinusi šalyje ir yra gerai atpažįstama, tad apie tokias įmones paprastai daug negalvojama, net nežinoma  kas stovi už įmonės prekinio ženklo. O žinoti yra svarbu arba bent jau smalsu.

Pagal viešai deklaruojamą Credit24 informaciją, „Credit24“ prekės ženklas priklauso UAB „IPF Digital Lietuva“. UAB „IPF Digital Lietuva“ priklauso Jungtinei Karalystei registruotai bendrovei „International Personal Finance“, kurios akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje (akcijų kodas: IPF). IPF veikia net 11-oje šalių, teikia vartojimo finansines paslaugas, nuolat jas tobulina, kad patenkintų jau 2,1 milijonų klientų kintančius poreikius. Tad jei teko apie kredito paslaugas domėtis kitose šalyse, garantuotai Credit24 pateko į jūsų akiratį.

Lietuvoje Credit24 teikia vartojimo kreditus bei kredito liniją laikantis geriausių greitųjų kreditų praktikų –patogumas, kreditų paraiškos internetu, atsakymas nuo kelių minučių iki valandos bei pinigų pervedimas per kelias minutes nuo paraiškos patvirtinimo. Credit24 deklaruoja, jog jų įmonė pirmoji Lietuvoje pristatė kredito liniją privatiems asmenims.

Credit24 teikiamos finansinės paslaugos

Kaip jau buvo minėta, Credit24 teikia vartojimo paskolas bei kredito liniją, taip pat teikia ir refinansavimo paslaugas. Įmonė laikosi geriausių praktikų, kurias į paskolų rinką atnešė greitieji kreditai – patogumas, greitis, galimybė gauti paskolą neišėjus iš namų.

Credit24 vartojimo paskola

Prireikus kiek didesnės sumos iškilusiems poreikiams patenkinti, Credit24 siūlo vartojimo paskolą. Dažniausiai vartojimo paskolos prireikia didesniam pirkiniui, brangesnei paslaugai įsigyti. Credit24 siūlo vartojimo paskolą nuo 100 iki 5000 eur pagal individualius Jūsų poreikius.

Priklausomai nuo poreikių bei galimybių, vartojimo paskola išduodama nuo 3 iki 36 mėnesių laikotarpiui. Patvirtinus paskolos paraišką, pinigai į sąskaitą pervedami per 15 minučių.

Norint gauti Credit24 vartojimo paskolą, reikia:

 • Būti pilnamečiu (18 metų), turėti asmens dokumentą, telefono numerį bei banko sąskaitą Lietuvoje.
 • Neturėti registruotų paskolų Credit24 ar pas kitus kreditorius.
 • Gauti nuolatines pajamas iš darbovietės nenutrūkstamai paskutinius 4 mėnesius.
 • Finansiniais įsipareigojimais neviršyti 40 proc. gaunamų pajamų.

Kaip gauti Credit24 vartojimo kreditą?

Naujiems klientams pirmiausia reikia užsiregistruoti Credit24 svetainėje ir sulaukti identifikacijos patvirtinimo. Tuomet prisijungus prie Credit24 savitarnos užpildyti vartojimo paskolos paraišką. Paraiškoje pasirinkus pageidaujamą paskolos sumą Credit24 konsultanto skambučio dėl detalių aptarimo ir paraiškos patvirtinimo.

Seniems klientams tereikia užpildyti paraiškos formą prisijungus prie sistemos.

Credit24 kredito linija

Kredito linija privatiems asmenims yra naujiena Lietuvoje, bet tai sparčiai populiarėjanti paslauga, apie kurią tikėtina girdėsime vis dažniau.

Kredito linija tai finansinis rezervas, kuris nieko nekainuoja, kol juo nesinaudojate, o praverčia, kuomet greitai prireikia pinigų. Kitaip tariant, jūs gaunate paskolos paraiškos patvirtinimą, tačiau pinigų nepersivedate į savo sąskaitą, tad nieko už juos nemokate. Tuo tarpu, kai iškyla poreikis, iškarto galite paimti visus ar dalį kredito linijos pinigų ir juos naudoti. Tuo metu, kuomet jau reikia pinigų, jums nereikia pildyti paraiškos ar laukti kreditoriaus darbo valandų.

Kredito linija nuo paprasto kredito skiriasi tuo, jo mokate palūkanas už panaudotą paskolos dalį, o ne visą pasiskolintą sumą. Taip pat gražinimo metu mokant įmokas  kredito limitas atsistato ir vėl galite juo naudotis.

Credit24 suteikia kredito liniją nuo 100 iki 5000 eurų, kuriuos galite paimti iš karto arba dalimis bei gražinti pagal savo galimybes minimaliomis arba didesnėmis įmokomis.

Kaip gauti Credit24 kredito liniją?

Naujiems klientams pirmiausia reikia užsiregistruoti Credit24 svetainėje ir sulaukti identifikacijos patvirtinimo. Tuomet prisijungus prie Credit24 savitarnos užpildyti kredito linijos paraišką. Paraiškoje pasirinkus pageidaujamą paskolos sumą Credit24 konsultanto skambučio dėl detalių aptarimo ir paraiškos patvirtinimo. Anksčiau registruotiems klientams tereikia užpildyti paraiškos formą prisijungus prie sistemos.

Gavus kredito linijos patvirtinimą, norimą sumą galima išsiimti bet kada prisijungus prie Credit24 savitarnos sistemos arba susisiekus telefonu su konsultantais (darbo valandomis).

Credit24 refinansavimas

Siekiantiems susitvarkyti su finansais ir pasikeisti įmokų planą, itin naudinga paslauga yra refinansavimas. Pravartu, kuomet turite įmokas keliems kreditoriams, pavyzdžiui, paskola ir lizingas, bei norite mokėti tik kartą per mėnesį vienam kreditoriui.

Credit24 siūlo refinansuoti  jūsų turimas paskolas maža kaina – tik nuo 1,99 proc. palūkanų per mėn. Paskolos ar kredito refinansavimas leis turėti tik vieną įmoką per mėnesį jums patogią dieną, pvz., gavus atlyginimą.

Kodėl verta refinansuoti su Credit24?

Keletas priežasčių, kodėl verta refinansuoti savo turimas paskolas Credit24:

 • Suteikiama galimybė refinansuotą paskolą pradėti mokėti po mėnesio laiko.
 • Mažesnė mėnesinė įmoka.
 • Viena bendra įmoka kartą per mėnesį.
 • Credit24 visą refinansavimo procedūrą atlieka už jus.

Kaip refinansuoti su Credit24?

Naujiems klientams pirmiausia reikia užsiregistruoti Credit24 svetainėje ir sulaukti identifikacijos patvirtinimo. Tuomet prisijungus prie Credit24 savitarnos užpildyti refinansavimo paraišką. Netrukus sulauksite Credit24 konsultanto skambučio dėl detalių aptarimo ir paraiškos patvirtinimo. Anksčiau registruotiems klientams tereikia užpildyti paraiškos formą prisijungus prie sistemos.

Tipinis Credit24 paskolos pavyzdys

Credit24  pateikiamas  tipinis paskolos pavyzdys vartojimo kreditui bei kredito linijai:

Suteiktą 500 € kredito liniją grąžinant per 36 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 23.88%, minimali mėnesio įmoka – 19.69 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27.09%, o bendra mokama suma – 708.70 €.

Suteikus 1000 € vartojimo paskolą 36 mėn. laikotarpiui, fiksuota metinė palūkanų norma – 51.36%, minimali mėnesio įmoka 54.96 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 66.51 %, o bendra mokama suma – 1978.40 €.

Atsiliepimai apie Credit24.lt

Didžioji dalis mūsų portalo vartotojų Credit24 teikiamas paslaugas ir paskolas vertina palankiai, bendras įmonės įvertinimas siekia 8,7 balo iš 10. Rekvizitai.lt portale įmonė vertinama 3,8 balo iš 10. Tai vidutinis įvertinimas paskolų išdavimo įmonei, nes paskolų srityje žmonės labiau linkę lieti neigiamas emocijas, nei dalintis teigiama patirtimi.

Tarp neigiamų atsiliepimų vyrauja pastabos apie negalėjimą pasinaudoti siūlomomis akcijomis, paskolos negavimą.  dalis atsiliepimų apskritai apie paskolos kainą ir pagal atsiliepimą galima suprasti, jog žmonės nėra realiai ėmę paskolos iš įmonės. Tad atsiliepimai gana subjektyvūs.

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Rekvizitai

Įmonė: UAB „IPF Digital Lietuva“

Įmonės kodas: 300622891

PVM kodas:  LT100005126616

Buveinės adresas: Švitrigailos g. 11M, Vilnius

Paskolos telefonu ir informacija: +370 700 80020, info@credit24.lt

DUK

Credit24 Lietuvoje veikia nuo 2006 metų. Lietuvoje veikianti įmonė priklauso priklauso Jungtinei Karalystei registruotai bendrovei „International Personal Finance“, kurios akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoj bei veikia vienuolikoje šalių.

Credit24 suteikia vartojimo paskolą bei kredito liniją nuo 100 iki 5000 eur laikotarpiui nuo 3 iki 36 mėn.

Kredito linija yra jums suteikiamas kredito limitas, kurį galite išnaudoti iškarto arba dalimis. Palūkanos skaičiuojamos tik už panaudotą kredito dalį, o kredito gražinimo grafiką susidarote taip, kaip jums patogu.

Credit24 suteikia paskolas vertinant jūsų pajamas ir galimybes paskolą gražinti. Užstato, turto įkeitimo ar laidavimo nėra reikalaujama.

Credit24 teikia vartojimo paskolą jūsų reikmėms. Nėra reikalaujama atsiskaityti, jog paskola būtų panaudota tik tam, kam jums jos reikėjo. Įprastai vartojimo kreditai yra didesnės sumos, tad būna skirti didesniems pirkiniams ar brangesnėms paslaugoms.

Paskolos nėra suteikiamos, jei turite paskolą ar kitą finansinį įsipareigojimą kitam kreditoriui ar Credit24.  Tačiau, jei turite kredito liniją ir paimtą paskolą dalinai grąžinote, reiškia jūs turite neišnaudotą kredito limitą ir vėl galite paimti tam likusią sumą savo reikmėms. Esant poreikiui imti papildomą paskolą taip pat apsvarstykite ir paskolos refinansavimą.

Credit24 klientai gali naudotis tik viena iš šių paslaugų – arba kredito linija, arba vartojimo paskola. Pilnai išmokėjus vieną, galima kitą kartą naudotis kita paslauga.

Credit24 vertina oficialias darbo pajamas už paskutinius 4 mėnesius. Jūs turite būti išdirbę paskutinėje darbovietėje 4 mėnesius. Jei oficialios pajamos nėra vien darbo užmokestis, Credit24 nurodys kokius papildomus dokumentus turėtumėte pateikti, jog pajamos būtų įskaičiuotos. Paprastai Credit24 vertina šias pajamų rūšis:

 • darbo užmokestis,
 • pajamos iš individualios veiklos,
 • pajamos iš nekilnojamojo turto nuomos,
 • kitos pastovios pajamos, kurias galite įrodyti dokumentais.

Pateikti paraišką internetu galite visą parą. Paraiškos darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 8:00 iki 20:00. Patvirtinus paraišką, paskolos suma pervedama per 15 minučių į jūsų banko sąskaitą.

4.7/5 - (3 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas