Paskolų Refinansavimas

 

Tai paslauga yra palyginti nauja, tačiau jau sulaukė milžiniško populiarumo. Daug žmonių susidūrę su greitosiomis paskolomis, galimybe greitai ir tik kelių mygtukų paspaudimu gauti dideles pinigų sumas, susivokė, jog finansinė našta tampa per didelė. Tad ieškoma būtų kaip susitvarkyti gyvenimą, kad paskolos nebūtų kančia. Refinansavimas nėra reklaminis triukas, tai reali pagalba įklimpus į skolas.

Yra galimybė refinansuoti kreditus

Metinės palūkanos: 18-25%
Laikotarpiai: nuo 12 mėnesių iki 6 metų
Galimos kredito sumos: nuo 300 - 15 000 €

Refinansuoti paskolą

Paskolos nuo 500 € iki 5000 €

Registracijos mokestis: 0,01 €
Laikotarpiai: nuo 1 mėn iki 4 metų

Refinansuoti paskolą

Refinansavimas nuo 500 € iki 5000 €

Metinės palūkanos: 24 %
Laikotarpiai: nuo 6mėn. iki 4 metų
 

Refinansuoti paskolą

Paskolų refinansavimas šiuo metu itin plačiai reklamuojamas, apie jį daug kalbama ir diskutuojama apie jo naudą. Kas tai ir kodėl ši paslauga sparčiai populiarėja?Vartojimo kultūra pasiekė ir Lietuvą. Taupyti dažnai net neapsimoka ir pinigai skaičiuojami kiek kitaip, nei juos skaičiavo mūsų senoliai. Štai pavyzdžiui, planuojate įsigyti televizorių po sekančio atlyginimo, esate nusižiūrėję keletą tinkamų modelių, kurių vidutinė kaina, sakykim yra 300 €. Savaitė iki atlyginimų dienos jūsų išsvajotajam televizoriui pritaikoma super akcija ir jis dabar kainuoja vos 220 €. Tačiau jūs tų pinigų neturite, o akcija greitai baigsis. Išeitis – pasiskolinate pinigų iš paskolų bendrovės (pirma paskola nemokama) ir įsigyjate norimą pirkinį. Jei imate pirmąją paskolą ir nemokate palūkanų, šiuo atveju sutaupėte net 80 €. Argi neapsimoka?

Visgi gyvenimo vingiai nežinomi ir kartais pernelyg apsikraunama paskolomis, tampa sudėtinga kelioms kompanijoms mokėti gražinamąsias įmokas, tenka susiveržti diržus ir apima stresas, ypač jei susergate, ateina kokia nors šventė ir neturite papildomų pinigų. Tokioje situacijoje padeda refinansavimas.

 

Paskolų Refinansavimas – tai paskolų perkėlimas iš vienų tiekėjų pas kitus.

Pavyzdžiui, turite paskolas iš trijų bendrovių, visoms joms turite gražinti paskolą per pusmetį, paskolos įmoka mėnesiui susidaro tikrai nemaža ir gana skaudi piniginei. Refinansavimas padeda susitvarkyti gražinimo sąlygas, kad būtų patogu jums. Perkėlus visas paskolas pas vieną paskolos teikėją, esate skolingi ne tris, o vienam. Tuo pačiu pakeičiant paskolos gražinimo terminą, pvz., metams, paskolos grąžinimo įmoka sumažėja ir tampa paprasčiau ją gražinti.

 

Renkantis įmonę, kuriai patikėsite refinansuoti jūsų skolas, vadovaukitės tais pačiais principais, kaip ir imant bet kurią kitą paskolą. Įmonė turi būti būti veikianti legaliai, taip pat žinoma finansų rinkoje. Rinkitės paskolos refinansavimą toje įmonėje, kuri pateikia geriausias sąlygas – juk refinansavimas yra jūsų finansinės situacijos gerinimas, tad derėkitės dėl sąlygų. Galite paklausinėti pažįstamų, galbūt gausite rekomendacijų – šiais laikais daug kas refinansuoja savo paskolas, tad daug kas susiduria ir gali patarti geriausią partnerį refinansavimui.

 

Kaip žinoti ar jums reikalingas refinansavimas?

Refinansavimas dažniausiai reikalingas tuomet, kai norima pagerinti turimų paskolų gražinimo sąlygas, kuomet paskola tampa našta ir pradeda kenkti gyvenimo kokybei arba gyvenimo situacija pasikeičia taip, jog jums reikia laiko perdėlioti visus finansinius resursus.

 

Refinansavimas reikalingas kuomet norite atidėti paskolos mokėjimą

Kartais susidaro tokia situacija, kuomet negalite visiškai skirti lėšų paskolos gražinimui. Paskolų bendrovės retai suteikia paskolos gražinimo sustabdymą, o jei ir yra linkusios palaukti, kol vėl galėsite mokėti, palūkanas vis tiek skaičiuoja, tad jūsų skola tik auga. Refinansuojant galima pasinaudoti paskolos atidėjimo galimybe, pavyzdžiui mėnesį ar tris po refinansavimo sutarties sudarymo nereikės mokėti mėnesinių įmokų.

 

Refinansavimas reikalingas norint sumažinti mėnesines įmokas

Jei esate skolingi kelioms paskolų teikimo bendrovėms, tuomet per mėnesį gali susidaryti gana įspūdinga suma. Pasikeitus gyvenimo sąlygoms ar netekus darbo, didelės sumos pradeda slėgti. Refinansuojant paskolą galima pakeisti paskolos gražinimo terminą, išskirstyti paskolą ilgesniam laikotarpiui, taip automatiškai sumažinant mėnesinės įmokos sumą.

 

Refinansavimas padeda sumažinti mokamas palūkanas

Renkantis finansinę įstaigą, kuri refinansuos jūsų paskolas, būtina atkreipti dėmesį į palūkanų normas. Galbūt jūs esate paėmę greitąjį kreditą su ypatingai didele palūkanų norma, o šiandien galite refinansuoti su gerokai mažesne ir taip sumokėti mažiau. Kam išlaidauti ir be reikalo mokėti palūkanas?

 

Nuo ko prasideda  Paskolų refinansavimas?

Paskolų refinansavimasJei nusprendėte, jog jums reikalingas refinansavimas, tuomet raskite  įmonę, kuri būtent užsiima šia paslauga ir pateikite užklausą. Užklausą galite pateikti kelioms įmonėms ir palyginti siūlomas sąlygas. Gavę atsakymą, kuris jus tenkina, pasirašote sutartį ir jau turite naują paskolos gražinimo terminą, atnaujintas palūkanas ir paprastesnį gyvenimą.