ESTO – supaprastinta paskola

ESTO yra finansines paslaugas teikianti įmonė, jau įrodžiusi, kad turi didžiausią partnerių parduotuvių tinklą ir teikia vienus funkcionaliausių, greičiausių ir patogiausių BNPL (pirk dabar, mokėk vėliau) atsiskaitymus Lietuvoje. ESTO savo klientams suteikia galimybę greitai ir patogiai atsiskaityti dalimis daugiau nei 2000 internetinių ir fizinių parduotuvių visose Baltijos šalyse.

Įmonės misija yra padėti partneriams parduoti, o klientams – pirkti prekes ir paslaugas, siūlant įvairų produktų asortimentą tiek verslo, tiek privatiems klientams. Įkurta 2017 m. Estijoje, ESTO įmonių grupė per sėkmingos veiklos metus tapo viena didžiausių kredito paslaugų teikėjų Baltijos šalyse.

Kokius kreditus suteikia ESTO?

ESTO vartojimo paskola

esto paskola

ESTO siūlo vartojimo paskolas nuo 100 € iki 15.000 €, su lanksčiu terminu nuo 1 iki 48 mėnesių.

Vartojimo paskola skirta asmeniniams poreikiams tenkinti, tai gali apimti didesnių pirkinių įsigijimą, būsto remontą, kelionių išlaidas ar kitus nenumatytus finansinius poreikius. Vartojimo paskolos privalumas yra tas, kad ji suteikia galimybę greitai gauti reikalingą sumą pinigų ir grąžinti ją dalimis per tam tikrą laikotarpį, leidžiant efektyviau valdyti savo finansus.

ESTO tinklapyje galima rasti patogią paskolos skaičiuoklę, kurioje galite pasirinkti kokios paskolos Jums reikės ir kuriam terminui.

ESTO kredito linija

esto kredito linija

Tai finansinė paslauga, kuri leidžia klientams pasiskolinti pinigų tam tikrą laikotarpį, kai to reikia. Skirtingai nuo įprastinės paskolos, kurioje gaunate visą paskolos sumą iš karto, kredito linija suteikia galimybę naudotis lėšomis dalimis, kai tik jų reikia, iki nustatytos kredito linijos limito. Tai lankstus ir patogus sprendimas, leidžiantis padengti nenumatytas išlaidas ar finansuoti didesnius pirkinius be išankstinio visos sumos skolinimosi. Palūkanos skaičiuojamos tik už panaudotą kredito linijos dalį, o ne už visą galimą sumą, todėl kredito linija tampa patraukliu finansiniu įrankiu, kai reikia greitai ir efektyviai valdyti pinigų srautus.

ESTO lizingas

ESTO siūlo labai lanksčias lizingo paslaugas, kiekvienas pirkėjas ras lizingą, kuris atitiks jo poreikius. ESTO bendradarbiauja su daugiau nei 2000 prekių ženklų visame Pabaltyje. ESTO parduotuvėje, kurią patogiai pasieksite per tinklapį, galite pasirinkti norimą pirkinių kategoriją ir rasti visas parduotuves, kuriose galite atsiskaityti su ESTO. Pagrindiniai ESTO lizingo pasiūlymai:

 • ESTO lizingas – mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminu.
 • ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.
 • Pirk dabar, o mokėk vėliau.
 • ESTO Switch – atgaukite išleistus pinigus ir naudokitės jais 30 dienų su 0 % palūkanų ir 0 € mokesčiais, jums tereikės įkelti bet kurio įsigyto pirkinio sąskaitą faktūrą ir įrašyti norimą atgauti pinigų sumą.

Kaip gauti ESTO paskolą?

Gauti ESTO paskolą galite internetu labai paprastai ir neišėjus iš namų. Štai keletas veiksmų, kuriuos turėsite atlikti:

 1. ESTO pagrindiniame tinklapio puslapyje: https://esto.eu/ pasirinkite „Gauti paskolą” ir tuomet „vartotojo paskolos”.
 2. Šiame puslapio lange pamatysite paskolos skaičiuoklę, kurioje galite nustatyti, kokios paskolos Jums reikia. Jeigu tiksliai nežinote, kokios sumos Jums reikia tada galite pasirinkti vieną iš siūlomų paskolos paketų t.y. „smulki paskola”, „paskola remontui”, „paskola automobiliui”, “Paskola”.
 3. Paspaudę „pateikti paraišką” Jums reikės prisijungti prie ESTO sistemos. Tai galite padaryti su SMART-ID, mobiliu parašu ar prisijungus prie savo internetinės bankininkystės. To reikia tam, kad patvirtintumėte savo tapatybę.
 4. Tuomet ESTO patikrins Jūsų kreditingumą ir kelių minučių bėgyje gausite atsakymą. Sulaukus teigiamo atsakymo Jums reikės pasirašyti sutartį.
 5. Kai pasirašysite paskolos sutartį, per vieną darbo dieną į savo banko sąskaitą gausite prašomą paskolos sumą.

 

Kas gali gauti ESTO paskolą?

 1. Asmuo turi būti pilnametis;
 2. Lietuvos respublikos pilietis;
 3. Oficialiai Lietuvoje dirbantis (pagal darbo sutartį, individualią veiklą, verslo liudijimą, senjorai, gaunantys pensiją);
 4. Darbo stažas ne trumpesnis kaip 4 mėn. paskutinėje darbovietėje;
 5. Finansiniai įsipareigojimai neviršija 40% gaunamų pajamų;
 6. Daugiau kaip 30 d. nevėluojama mokėti už kitus įsipareigojimus.

Kokių papildomų dokumentų gali reikėti norint gauti paskolą? 

Jeigu keitėsi Jūsų darbovietė, esate pensininkas, studentas, individualios veiklos savininkas, ūkininkas, gaunate neįgalumo išmokas ar esate motinystės atostogose, gyvenate užsienyje tai nereiškia, jog negalite gauti paskolos. Jums tiesiog gali reikėti pateikti papildomus duomenis apie savo pajamas. Jums gali reikėti pateikti šiuos duomenis:

 • Ne mažiau kaip paskutinių 4-12 kalendorinių mėnesių banko sąskaitų (pajamų ir išlaidų) išrašas.
 • Esamos darbovietės darbo sutartis su visais esamais jos priedais.
 • Metinė individualios įmonės pelno mokesčio deklaracija už praeitus kalendorinius metus su VMI žyma ir pasibaigusių einamųjų metų ketvirčių individualios įmonės pelno mokesčio deklaracijos.
 • Verslo liudijimas, individualios veiklos pažyma ar Ūkininko ūkio įregistravimo pažymėjimas.
 • Darbingumo lygį nurodantis dokumentas;
 • SoDra sprendimas skirti pašalpą, kur nurodomas pašalpos dydis ir terminas.

Tipinis ESTO paskolos pavyzdys

Skolinantis 500 eurų 48 mėn. terminui, metinė palūkanų norma 15,1%, sutarties sudarymo mokestis 0 eurų, mėnesinis administravimo mokestis 0 eurų, mėnesinė įmoka 16,71 eurų, bendra kliento mokama suma 802,08 eurų, BVKKMN – 28,66 %. Sąlygos gali kisti pasirinkus kitą sumą, sutarties terminą ar remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

Ar galima paskolą grąžinti iš anksto?

Paskolą galite grąžinti anksčiau grafike numatyto laiko ESTO savitarnos sistemoje.

Galite apmokėti visą sutartį arba jos dalį. Norėdami sužinoti kiek sumokėti norint padenti visą paskolos sumą, prisijunkite prie profile.estopay.lt, viršutiniame puslapio kampe esančiame meniu pasirinkite „Paskolų sutartys“, o tada prie atitinkamos sutarties spustelėkite mygtuką „Mokėti“ ir „Bendra suma“. Jums bus parodyta teisinga išankstinio mokėjimo ir sutarties pabaigimo suma.

Išankstinio mokėjimo atveju palūkanų mokėti ateityje nereikia.

Kaip sumokėti įmoką?

Mėnesines įmokas galite mokėti:

 • ESTO savitarnoje adresu www.estopay.lt. Pasirinkite „Sąskaitos” ir „Apmokėti sąskaitas”.
 • Galite atlikti pavedimą savo internetinėje bankininkystėje: SEB BANKAS – LT137044060008301221.
 • Savitarnos svetainėje galite pasirinkti automatinius mokėjimus ir nebereikės rūpintis sąskaitu apmokėjimu laiku
 • Įmoką galite atlikti Perlo terminale grynaisiais arba kortele. Pateikite terminalo darbuotojui sąskaitą, kurią gavote el. paštu ir sekite darbuotojo nurodymus.

Mokėjimai atliekami pagal nustatytą grafiką, iki kiekvieno mėnesio 15 dienos. Nėra  galimybės pakeisti mokėjimo termino.

Naudojimasis ESTO svetaine

 • ESTO tinklapis išsiskiria iš kitų kredito bendrovių savo itin patogiu valdymu. Užpildyti paskolos paraišką dažniausiai užtrunka vos minutę, o tai labai palengvina paruošti paskolų paketai.
 • ESTO tinklapis turi skiltį „Parduotuvė”, kur galite rasti šimtus nuolaidų ir specialių pasiūlymų iš parduotuvių, kuriose galite atsiskaityti su ESTO. Viskas padaryta taip, jog būtų itin patogu pirkėjui.
 • Pagalbos skiltis yra labai išsami, tad ten galima rasti visus atsakymus į rūpimus klausimus.
 • Tinklapis yra patogus, malonaus dizaino ir visa informacija patogiai sugrupuota, jog tik įėjus į tinklapį labai aišku ką reikia daryti.

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Paprastas skolinimas, kai nežinai kokios sumos Jums gali reikėti, galite pasirinkti siūlomą paskolos paketą.
 • Siūlo įvairius finansavimo produktus, pritaikytus skirtingų klientų individualiems poreikiams.
 • Paprastas ir greitas paraiškos užpildymas ir paskolos gavimas.
 • Itin paprasta naudotis tinklapiu ir rasti reikiamą informaciją.
 • Inovatyvūs ir lankstūs finansavimo sprendimai, prisitaikantys prie kiekvieno pirkėjo.
 • Galima atsiskaityti su ESTO lizingu net 2000 parduotuvių.
 • Papildomos naudos perkant iš ESTO partnerių parduotuvių.
 • Paslaugus ir greitai reaguojantis klientų aptarnavimo skyrius. Visada patars ir atsakys į rūpimus klausimus.

Trūkumai

 • Paskolos skaičiuoklėje trūksta informacijos apie palūkanas ir kiek iš tiesų kainuoja paskola.
 • Nėra galimybės pakeisti mokėjimo dienos, įmokos turi būti apmokėtos iki kiekvieno mėnesio 15 dienos.

Rekvizitai

ESTO, UAB

Įmonės kodas: 305219905

Adresas: Lvivo g. 25-104, LT-09320 Vilnius

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas