Bobutės paskola – vertinantiems greitį ir kokybę

Bobutės paskola yra viena iš didžiausių tokio tipo bendrovių ir veiklą vykdydama nuo 2010 metų, savo pasiūla ji išpildo daugumos kredito gavėjų poreikius. Bobutės paskola prekės ženklas priklauso įmonei UAB BNP Finance, kuri yra griežtai prižiūrima Lietuvos banko. Įmonė vadovaujasi atsakingo skolinimo politika. Bobutės paskola teikia vartojimo kreditus vos nuo 50 €, maksimliai pasiskolinti galima iki 10000 € vartojimui ir iki 15000 € refinansavimui. Čia galite pasiskolinti pakankamai lanksčiomis sąlygomis, paskolos sumos pasirinkimas turėtų tenkinti kiekvieną, kuris ieško smulkesnio greitojo kredito. Lojaliems klientams nuolat siūlomos papildomos nuolaidos ir akcijos.

7.2 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (1 balsas)
Paslaugų kokybė7
Teikiamos sąlygos7.5
Klientų aptarnavimas7
Apžvalga
Bobutės paskola skolina kreditus, kurie siekia nuo 50 iki 5 tūkstančių eurų. Minimalus paskolos grąžinimo terminas – 3 mėnesiai, o maksimalus – 36 mėnesiai. Tiesa, jei skolinamasi maža pinigų suma, pavyzdžiui, 50 eurų, maksimalus paskolos grąžinimo terminas sutrumpėja iki 24 mėnesių, o skolinantis didelę pinigų sumą, tarkim 5 tūkstančius eurų, prailgėja iki 48 mėnesių.

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Galima gauti kreditą internetu, telefonu arba atvykus į biurą Vilniuje.
 • Esant poreikiui galima pasiskolinti itin mažą pinigų sumą, nuo 50 €.
 • Galima gauti paskolų refinansavimą.
 • Ypatingi pasiūlymai lojaliems klientams.
 • Galima pratęsti paskolos grąžinimo terminą
 • Galima grąžinti paskolą anksčiau laiko mokant palūkanas tik už laikotarpį iki grąžinimo dienos tikslumu.
 • Greitasis kreditas pasieks Jūsų banko sąskaitą per 15 minučių.
 • Patogus ir lengvas paraiškos pildymas. Greitas kreditas internetu suteikia daug privalumų, nes sutaupo jūsų laiko ir viskas atliekama kelių mygtukų paspaudimu.
 • Saugus ir paprastas sutarties pasirašymas internetu. Suteikiame galimybę gauti paskolą neišėjus iš savo namų.

Trūkumai

 • Dėl pavėluotų mokėjimų skolos perduodamos antstoliams be įspėjimo.
 • Trumpiausias paskolos sutarties sudarymo laikotarpis - 3 mėn.

Kokius kreditus suteikia Bobutės paskola?

 • Greitasis kreditas – šio tipo kreditai dažniausiai imami internetu. Didelis privalumas, kad nereikia niekur eiti iš namų. Užtenka užpildyti prašymą paskolai gauti Bobutespaskola.lt ir po kelių akimirkų jau galėsite naudoti pinigus norimoms reikmėms.
 • Vartojimo paskola nuo 50 Eur iki 10000 Eur, suteikiamos 3 – 72 mėnesių terminui.
 • Refinansavimas – tai yra jūsų turimų paskolų apmokėjimas palankesnėmis sąlygomis. Tai reiškia, kad jūsų turimos paskolos sujungiamos į vieną ir tuomet jums reikia mokėti tik vieną mėnesinį mokėjimą. Taip pat, pagal poreikį mokėjimas yra pamažinamas, nes naujai sutarčiai būna taikomos mažesnės palūkanos nei prieš tai buvusiose sutartyse, atsiranda galimybė pasiskolinti papildomai.
 • Paskola automobiliui ar jo remontui.
 • Paskola būsto remontui.

„Bobutės paskola" gavimo sąlygos

Paskolas gali gauti asmenys, kurie:

 • yra Lietuvos Respublikos piliečiai ir turi galiojantį pasą ar asmens tapatybės kortelę.
 • Yra nuo 18 iki 65 metų amžiaus.
 • 4 mėnesius ir ilgiau oficialiai dirbantys Lietuvoje.
 • Turimų finansinių įsipareigojimų suma neviršija 40% mėn. Gaunamų pajamų.
 • Neturi pradelstų įsiskolinimų kitiems kreditoriams.

Pateikus prašymą, kiekvienas klientas yra vertinamas individualiai. Maksimali paskolos suma apskaičiuojama įvertinant darbo užmokesčio dydį ir turimus finansinius įsipareigojimus.

Bobutės paskola skaičiuoklė

Norint sužinoti kokio dydžio paskolą galite gauti pagal savo gaunamas pajamas ir finansinius įsipareigojimus bobutespaskola.lt pagrindiniame puslapyje galite suvesti savo duomenis ir gauti preliminarų pasiūlymą.

Kodėl reikalaujama pateikti sutuoktinio sutikimą prieš pasirašant vartojimo kreditą?

Bobutespaskola.lt vadovaujasi Lietuvos Banko patvirtintomis Vartojimo kreditų teikimo gairėmis, kuriose pažymima, jog būtina vertinti vartojimo kredito gavėjo sutuoktinio bei visos šeimos bendras pajamas bei finansinius įsipareigojimus. Reikalaujama pateikti vartojimo kredito gavėjo sutuoktinio pasirašytą sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo, tokiu būdu Bobutės paskola gali įvertinti vartojimo kredito gavėjo sutuoktinio pajamas bei surinkti pajamas pagrindžiančius dokumentus.

Išimtis: nurodžius skolinimo tikslą – asmeniniai poreikiai, tokiu būdu bus vertinamos kredito gavėjo pajamos kartu su visais šeimos finansiniais įsipareigojimais.

Kaip gauti "Bobutės paskolą"?

Bobutės paskolos kreditą galima gauti internetu, telefonu ar atvykus į biurą Vilniuje.

Internetu

Jeigu Bobutės paskolos paslaugomis naudojatės pirmą kartą, tuomet Jums reikės užsiregistruoti.

 1. Pagrindiniame puslapyje, skaičiuoklėje pasirinkite norimą gauti sumą bei terminą.
 2. Spauskite mygtuką „Gauk Paskolą“.
 3. Užpildykite registracijos formą.
 4. Pervesti 0.01 € iš savo asmeninės banko sąskaitos į kurią norite gauti pinigus.
 5. Laukite atsakymo dėl paskolos suteikimo SMS žinute.

Telefonu

Norint gauti paskolą telefonu skambinkite 8 700 800 70 ir šalia savęs turėkite galimybę prisijungti prie savo M. parašo arba Smart ID tapatybės patvirtinimui.

Atvykus į biurą

Atvykus į Bobutės paskolos biurą esantį Ukmergės g. 126, Vilnius, Jums bus pateikta paskolos sutartis, tuomet Jūs turėsite užpildyti paraišką ir pateikti savo asmens tapatybės dokumentą.

Kaip greitai suteikiama „Bobutės paskola“?

Jeigu atitinkate įmonės nustatytus kreditingumo kriterijus ir esate patvirtinęs banko sąskaitą atlikus 0.01 € mokėjimą iš savo banko sąskaitos, tuomet paskola bus suteikta netrukus. Jeigu apmokėjimą atlikote per Swedbank, Seb, Luminor arba Šiaulių banką tuomet pinigus gausite per 15 minučių. Jeigu pavedimą atlikote iš kito banko tuomet pinigus gausite 9, 12, 15 val. darbo dienomis.

Kodėl gali būti nesuteikiamas Bobutės paskolos kreditas?

 • Paskolos nedirbantiems ir bedarbiams nėra suteikiamos. Pagal Lietuvos banko reikalavimus, asmuo turi būti išdirbęs bent 4 mėn., kad gautų paskolą. Jeigu toks laikas dar nepraėjo, palaukite ir po to, kai būsite išdirbęs keturis mėnesius, pildykite paraišką iš naujo.
 • Jei jūsų pajamos viršyja 40% gaunamų jūsų pajamų. Tokiu atveju jūsų pajamų neužtektų turimiems įsipareigojimams padengti. Vertinamus įsipareigojimus sudaro: greitieji kreditai, lizingai, paskolos. Jei Jūsų įsipareigojimai yra arti 40% gaunamų pajamų ribos, tikėtina, kad paskola Jums nebus suteikta.
 • Jei vėluojate mokėti mėnesinę įmoką už paskolą mums, ar kitam kreditoriui. Tokiu atveju kreditą gauti galėsite tik padengę įsiskolinimą.
 • Jei esate įsiskolinęs arba Jūsų paskola yra išieškoma. Padengus įsiskolinimą galite vėl kreiptis dėl paskolos.
 • Jei neatlikote registracijos patvirtinimo 0,01€ pavedimu. Neatlikus šio pavedimo negalime pradėti paraiškos vertinimo, todėl negalime priimti sprendimo dėl kredito suteikimo.

Kokiu būdu gaunamas atsakymas dėl paskolos suteikimo?

Apie paskolos suteikimą informuojama registracijos metu nurodytu el. Paštu ir SMS žinute. Jeigu paskolos prašymą pildėte pirmąjį kartą, tada atsakymas suteikiamas gavus 0.01 Eur pavedimą. Identifikavus klientą, ivertinus turimus įsipareigojimus ir gaunamas pajamas. Jeigu turite sutuoktinį tai tik tada kai bus įvertintos šeimos pajamos ir įsipareigojijmai. Jeigu pavedimą atlikote per Swedbank, Seb, Šiaulių banką arba Luminor tuomet pavedimą užtruks apie 15 minučių. Jeigu naudojatės kitais bankais tuomer pavedimai gaunami 9б 12б 15val darbo dienomis.

Naudojimasis Bobutėspaskola.lt svetaine

Bobutės paskola tinklapis

 

Bobutės paskolos tinklapis yra neapkrautas nereikalinga informacija ir labai aiškia bei paprastai pateikia pagrindinę informaciją. Pagrindiniame puslapyje galima rasti tik paraiškos pildymo lentelę su skaičiuokle ir pagrindines priežastis kodėl reikėtų rinktis būtent šį kreditorių.

Bobutės paskola skaičiuoklė

Paskolos skaičiuoklėje galite nurodyti norimą pasiskolinti sumą ir paskolos sutarties terminą. Tuomet iš karto galėsite matyti preliminarią mėnesio kredito įmoką, kurią turėsite mokėti sutarties galiojimo laikotarpiu. Jeigu norite pasitikrinti prieš pateikiant paskolos paraišką, kokią sumą galite gauti tai galite padaryti suvedus duomenis „sužinok kiek gali pasiskolint” skiltyje.

Toje pačioje skaičiuoklėje galite pasirinkti ir refinansavimo skirtumą. Jis jus nukreips į „Bobutės paskola“ refinansavimo puslapį, kuriame galėsite kreiptis dėl individualaus refinnsavimo pasiūlymo gavimo.

Bobutės paskola turi labai išvystytą DUK puslapį, kuriame galite rasti daugelį atsakymų į populiarius klausimus. Taip pat, šiame tinklapyje rasite skiltį „Patarimai“, čia Jūs galite rasti įvairiausios informacijos apie biudžetavimą, šeimos finansus, taupymą, išlaidas ir kitą naudingą informaciją norintiems pastiprinti savo žinias apie finansinį raštingumą.

Paskolos grąžinimas anksčiau laiko

Bobutės paskolos kreditą galima grąžinti anksčiau laiko. Tokiu atveju bus perskaičiuojamos palūkanos dienos tikslumu. Palūkanos mokamos tik už laikotarpį, už kurį naudojatės paskola ir tik iki paskolos grąžinimo dienos.

Ar galima turėti kelias paskolas kitose įmonėse ir teikti prašymą Bobutės paskola puslapyje?

Galima, su ta sąlyga, jog nėra vėluojama grąžinti šių paskolų ir jeigu jūsų per mėnesį turimų finansinių įsipareigojimų suma neviršija 40 proc. Nuo jūsų gaunamų mėnesinių pajamų.

Ar galima pasiskolinti papildomai jau turint paskolą t.y. padidinti paskolą?

Ne, negalima padidinti jau turimos paskolos, tačiau galima papildomai pasiskolinti, nes  vienu metu asmeniui gali būti suteiktas neribotas paskolų skaičius, kurio suma neviršija 6500 Eur.

Kaip pratęsti „Bobutės paskolos“ grąžinimo terminą?

Paskolų grąžinimo termino pratęsimo mokestis lygus einamojo mėnesio palūkanoms už paskolą. Pratęsiant paskolą, visas paskolos grąžinimo grafikas persikelia per 30 dienų skaičiuojant nuo pratęsimo datos. Paskolos pratęsimą galite pasirinkti prisijungę prie savo paskyros.

Kokie yra papildomi mokesčiai skolinantis iš Bobutės paskolos?

Paskolos sudarymo mokestis 0.75 % nuo paskolos sumos ir mokamas kas mėnesį.

Banko sąskaitos patvirtinimo mokestis – 0.01 Eur

Registracijos patvirtinimas yra atliekamas tik vieną kartą ir tik naujiems klientams. Norint pateikti paraišką paskolai gauti nebe pirmą kartą pakartotinai sąskaitos patvirtinti nereikia.

Ar galima paskolą gauti ne į savo sąskaitą?

Negalima, paskolos suma gali būti perversta tik į asmeninę sąskaitą. Registruodamiesi tinklapyje turite patvirtinti asmens duomenis ir bendrąsias sutarties sąlygas pervesdami 0.01 Eur iš savo sąskaitos.

Kodėl siekiant gauti greitą kreditą reikia asmens duomenų?

Bobutės paskola norėdama suteikti klientui greitąjį kreditą turi įvertinti jo mokumą ir finansinę padėtį. Jei imate asmeninę paskolą, bendrovė privalo įvertinti Jūsų, o jei šeimyninę, šeimos mėnesio išlaidas turimiems finansiniams įsipareigojimams dengti. Įsipareigojimai turi būti ne didesni nei 40 % jūsų gaunamų mėnesio pajamų. Taip pat, jūs turite neturėti skolų Bobutės paskolai ar kitiems kreditoriams ir laiku neapmokėtų sąskaitų už įvairias paslaugas. Duomenų atnaujinimui gauna Jūsų sutikimą atnaujinti duomenis. Tuomet juos tikrina SODRA duomenų bazėje ir paskolų rizikos duomenų bazėje. Įrankiai leidžia atsakingai įvertinti riziką ir pateikti asmeninį, labiausiai klientui tinkantį paskolos pasiūlymą.

Bobutės paskolos kredito pavyzdys

Jeigu planuojate pasiskolinti 300 € ir pasirenkate išsimokėti per 12 mėn. tuomet paskolos sąlygos atrodytų taip:

Mėnesio įmoka – 31,5 €,

MPN – 30%,

Sutarties sudarymo mokestis – 2,25 €/mėn.,

BVKKMN – 55,51%, BVKKMN – bendra vartojimo kredito kaina, išreikšta metiniu procentų dydžiu.

Bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 378 €.

Aptarnavimas

Paskolų išdavimas:

7.00 – 22.00 val.

Klientų aptarnavimo skyrius:

Darbo dienomis 8.00 – 22.00 val.

Šeštadieniais 10.00 – 19.00 val.

Sekmadieniais 10.00 – 19.00 val.

Tel. nr. 8 700 800 70  Skambinant iš užsienio +370 700 800 70

Refinansavimo klausimais konsultuojame tel.nr.: 8 700 800 76

Rekvizitai

UAB „BnP Finance“ kontaktiniai duomenys:

Adresas: Ukmergės g. 126, 08100 Vilnius

Tel. nr. 8 700 800 70

El. paštas: info@bobutespaskola.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokias refinansavimo sąlygas siūlo „Bobutės paskola“?

Refinansavimas – viena iš „Bobutės paskola“ klientams prieinamų paslaugų, kuria galima pasinaudoti žemiau išvardintomis sąlygomis.

 • Didžiausia galima refinansavimo suma – 15 000 €.
 • Ilgiausias galimas paskolos refinansavimo terminas – iki 84 mėn.
 • Jei yra poreikis, kartu su paskolos refinansavimui, galima papildomai pasiskolinti, priklausomai nuo konkretaus kliento galimybių, iki 5 000 €.

Kas gali kreiptis dėl „Bobutės paskola“ teikiamų paskolų?

Kaip ir bet kuri kredito bendrovė, taip ir „Bobutės paskola“, suteikdama paskolas, vadovaujasi atsakingo skolinimosi principus atitinkančiais, Lietuvos banko patvirtintais reikalavimais.

 • Asmuo turi būti pilnametis.
 • Asmuo turi turėti LR pilietybę ir galiojantį asmens dokumentą (pasas/asmens tapatybės kortelė) ar leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.
 • Asmuo turi turėti mažiausiai 4 mėnesių oficialaus nepertraukiamo darbo stažą.
 • Asmuo negali turėti nepadengtų įsiskolinimų kitiems kreditoriams.
 • Asmens turimi finansiniai įsipareigojimai, skaičiuojant su ketinamos pasiskolinti paskolos įmoka, negali viršyti daugiau nei 40% pastoviai gaunamų mėnesio pajamų.

Kokią didžiausią sumą galima skolintis iš „Bobutės paskola“?

Maksimali „Bobutės paskola“ klientams prieinama paskolos suma – iki 10 000 €. Žinoma, tai – tik preliminari informacija, o konkreti galima paskolos suma priklauso nuo individualios kliento situacijos bei paaiškėja, pateikus paraišką paskolai gauti.

4.7/5 - (3 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas