Paskolos su individualia veikla

Paskolos su individualia veikla – dažnai tenka girdėti, jog gauti paskolą faktiškai neįmanoma. Iš tikrųjų įmanoma ir nėra viskas taip sudėtinga, tiesiog reikia žinoti ko kredito įmonės reikalauja ir kaip save pateikti kaip mokų, patikimą klientą. Paskola su individualia veikla galima net ir norint įsigyti būstą. Todėl dalinamės praktiškais patarimais, kurie ateityje jums padės gauti greitąjį kreditą internetu, būsto paskolą, vartojimo kreditą ar pasinaudoti lizingu automobiliui.

Kas gali gauti paskolą dirbdamas pagal individualią veiklą?

Paskolą su individualios veiklos pažymėjimu gali gauti šie asmenys:

 • Lietuvos piliečiai ar asmenys turintys leidimą gyventi Lietuvoje;
 • kurių finansiniai įsipareigojimai neviršija 40% pajamų.
 • Kurie neturi pradelstų mokėjimų.

Norint gauti paskolą dirbant pagal individualią veiklą, jums reikės papildomai pateikti šiuos dokumentus, jog įrodytumėte savo mokumą:

 • Jeigu individualia veikla užsiimti pradėjai tik šiais metais ir neturi nei vienos deklaracijos, Jūsų pajamos privalo būti pervedamos į Jūsų banko sąskaitą;
 • IV pažymos ar verslo liudijimo;
 • einamųjų metų pajamų-išlaidų žurnalo ar kitų to paties laikotarpio pajamas pagrindžiančių dokumentų.Paskola su individualia veikla

Kaip gauti paskolą su individualia veikla?

 1. Pasirinkite paskolos sąlygas, norimą paskolos sumą ir terminą, užpildykite kontaktinę informaciją, patvirtinkite savo tapatybę  ir pateikite paraišką.
 2. Tuomet kredito įmonė peržiūrės Jūsų paskyrą ir jeigu jiems trūks informacijos apie Jūsų pajamas tada paprašys papildomų dokumentų apie Jūsų vykdomą veiklą.
 3. Jeigu viskas gerai ir kredito įmonė patvirtins Jūsų paskolos paraišką, pinigai bus pervedami į Jūsų banko sąskaitą.

Kodėl ieškantys Paskolos su individualia veikla yra išskiriami?

Girdint, jog dirbantiems savarankiškai yra sunkumų gauti paskolą, susidaro įspūdis, jog šie yra diskriminuojami. Dėl to galima ginčytis, tačiau esmė – pajamų vertinimas.

Bankai, kredito unijos, greitųjų kreditų kompanijos laikosi atsakingo skolinimosi principų, kurių vienas teigia, jog paskolos negali būti išduotos nuolatinių pajamų negaunantiems piliečiams. Dirbantys savarankiškai patys atsako už savo pajamas ir dažnai tai reiškia, jog vieną mėnesį pajamos yra keli tūkstančiai eurų, o jau sekantį mėnesį vos keli šimtai.

Ir nepaisant, jog metų pajamų vidurkis yra kelis kart didesnis už panašų darbą dirbančio žmogaus atlyginimą pagal darbo sutartį, tačiau tokios pajamos laikomos ne nuolatinėmis.

Taigi, problema yra tai, jog tik pats žmogus žino ar pas jį yra nuolatinės pajamos iš darbo pagal verslo liudijimą, ar ne. Tik žmogus žino, kokios sutartys, kokie ateities sandoriai leis jam garantuoti sau tinkamą atlyginimą.

Įprastai, pateikus paraišką paskolai pagal individualią veiklą, bankas ar kreditą išduodanti įstaigą visus duomenis apie pajamas gauna iš Sodros. Tai garantuoja duomenų teisingumą ir leidžia matyti žmogaus pajamas bei paprasčiau vertinti finansinę situaciją.

Tuo tarpu dirbančių individualiai duomenys iš Sodros nieko nepasako. Reikia pateikti banko išrašus, sutartis, pajamų deklaracijas, atsiranda erdvės manipuliavimams skaičiais. O bankams ir paskolų išdavimo įmonėms tai jau sukelia nepasitikėjimo.

Ir visgi, net jei paskolas individuliai veiklai išduodančios įstaigos negali patikrinti jūsų finansų, tačiau jūs pats galite imtis veiksmų, kurie išspręstų šią nepatogią situaciją ir padidintų galimybes gauti paskolą.

Pakeiskite mokamų mokesčių laiką

Dirbantys savarankiškai deklaracijas pildo kartą per metus ir daugelį mokesčių moka taip pat kartą per metus. Tačiau įprastoje rutinoje įvedus vieną naujovę, VSD mokesčio mokėjimą kas mėnesį, jau parodomas nuolatinių pajamų faktas.  Kas mėnesį mokant VSD, reikia atkreipti dėmesį, jog permokos nėra gražinamos. Tad reikia atidžiai skaičiuoti pajamas ir mokėti ne daugiau nei realiai būtų priskaičiuojamas VSD mokestis metų gale. Visus kitus mokesčius ir deklaracijas teikite kartą per metus, kaip įprastai.

PSD, VSD mokesčių pakeitimai įvedami nuolat, tad praėjus kuriam laikui nuo straipsnio parašymo situacija su mokėjimais gali būti pakitusi. Pasikonsultuokite su savo mokesčių konsultantu dėl tokio mokėjimo galimybės – taip gausite aktualiausią informaciją.

Deklaruokite turtą

Deklaruokite turimą turtą, t.y. nekilnojamą turtą, automobilį, brangius meno dirbinius ar papuošalus. Teikiant kasmetines deklaracijas panaudokite papildomas deklaracijos formas, kuriose nurodykite visą turimą turtą.

Žmogus turintis finansinį užnugarį yra patikimesnis klientas ir paskolas gauna dažniau arba geresnėmis sąlygomis. Kartais net apsimoka įsigyti nedidelės vertės būstą už savo santaupas, jį išnuomoti ir nuomos sutartį pateikti bankui kaip nuolatinių pajamų šaltinį.

Užsitikrinkite teigiamą kredito istoriją

Norint paskolos dirbantiems pagal individualia veikla, kurkite teigiamą kredito istoriją. Apie kredito istoriją esame rašę anksčiau straipsnyje „Norint gauti paskolą geresnėmis sąlygomis, reikia atkreipti dėmesį į kredito istoriją“, tai itin svarbus punktas visiems norintiems gauti paskolą, kreditą, pasinaudoti lizingu ar kitomis finansinėmis paslaugomis.

Kiekvienas mokėjimas, sąskaitos apmokėjimas, komunalinių paslaugų sąskaitos apmokėjimas yra įtraukiamas į kredito istoriją. Ir net keli centai pavėluoti laiku sumokėti, gali ateityje pakišti koją imant didesnę paskolą. Nes niekas nežiūri kodėl ir kokia suma vėluota mokėti – sistemoje tiesiog matomas vėlavimas.

Beje, visada galite pasitikrinti savo kredito istoriją ir reitingą tam skirtose sistemose, kad susidarytumėte įspūdį kokios jūsų galimybės gauti paskolą esamuoju laiku.

Paskolų pasiūlymai dirbantiems pagal individualią veiklą

Jeigu dirbate savarankiškai pateikiame kelis kredito įmonių pasiūlymus, kurie Jums gali puikiai tikti.

 • Paskolos iki 15 000 €, terminai iki 7 metų.
 • Norint pasiskolinti nereikia būti sutaupius dalies pinigų paskolos pradiniam įnašui. Todėl, teigiamo atsakymo atveju, Jums bus suteikiama visa paraiškoje nurodyta suma.
 • Atsakymą Jums pateiks dar tą pačią dieną, tad tikintis teigiamo atsakymo, nereikės ilgai laukti.
 • Pateikus atsakymą, jei jis teigiamas, paskola Jums bus išmokama iškart, į Jūsų asmeninę banko sąskaitą. Todėl, dar tą pačią dieną galėsite įsigyti būtinas prekes ar sėkmingai tęsti savo veiklą.

 • Metinės palūkanos nuo 7%.
 • Galite pasiskolinti nuo 300 iki 25 000 Eur.
 • Paskolą galite gauti nuo 1 iki 7 metų terminui.
 • Nemokamas išankstinis grąžinimas, paskolą galite grąžinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių.
 • Paskolą galite grąžinti per 14 dienų be jokių mokesčių ar papildomų sąlygų.

Paskolos dirbant pagal IV pavyzdys

Jeigu dirbate su individualia veikla ir norite gauti vartojamąjį kreditą 3000€, 36 mėn. Terminui, tuomet paskolos sąlygos būtų tokios:

 • Bendra kredito gavėjo mokama suma – 4930,92€,
 • Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 42,2%,
 • Metinė palūkanų norma – 19%,
 • Administravimo mokestis – 10,8%,
 • Mėnesinė įmoka – 136,97€.

Tai yra tik pavyzdys, norint gauti paskolą, visada palyginkite bent kelis pasiūlymus, jog galėtumėte priimti tinkamiausią sprendimą atitinkantį Jūsų gaunamas pajamas.

Būsto paskola dirbant pagal individualią veiklą

Būsto paskola dirbant su individualia veikla tikrai įmanoma gauti, tereikia žinoti kelias taisykles.

 1. Svarbiausia – pajamų pastovumas. Dažniausiai, galimas savarankiškai dirbančių asmenų pajamų nestabilumas lemia, kad į jas kredito įstaigose gali būti žiūrima lyg pro padidinamąjį stiklą.
 2. Dokumentus pasiruoškite iš anksto. Pasiruošti metines ataskaitas ir banko pavedimus už gautą atlygį užtruks laiko, tai jei nenoriti švaistyti laiko ir greičiau gauti paskolą, reikiamus dokumentus pasiruoškite iš anksto.
 3. Į kiekvieną žiūrima individualiai. Reikėtų nepamiršti, kad, nepriklausomai nuo pajamų šaltinio, bankai taip pat vertina visus asmens (jei dėl paskolos kreipiamasi su sutuoktiniu ar partneriu – ir jo arba jos) turimus finansinius įsipareigojimus, kredito istoriją, ar klientas yra vėlavęs arba vėluoja vykdyti savo įsipareigojimus. Atsižvelgiama ir į norimos paskolos sumą bei grąžinimo terminą, nuosavų lėšų dalį ir pan.

Paskola su individualia veikla galite gauti tokiuose bankuose, kaip Swedbank, Luminor, Seb arba kredito įstaigose: Vivus, Finbee, Paskolų Klubas ir pan.

 

Kuo paskolos dirbantiems savarankiškai gali būti naudingos?

 • Refinansavimas. Vienas iš geriausių privalumų naudojant paskolą su IV buvusioms paskoloms apmokėti yra mažesnės palūkanų normos. Naudodami mažesnius palūkanų tarifus galite sumažinti mokamų palūkanų sumą ir skolą padengti anksčiau. Paskolų apjungimas ir refinansavimas leidžia susitvarkyti paskolos gražinimo grafiką, jog šis būtų patogus.
 • Skubus namų remontas. Namų savininkai gali pasinaudoti greita paskola norėdami atnaujinti savo būstą arba atlikti būtinus remonto darbus, pavyzdžiui, sutvarkyti santechniką ar perdaryti elektros instaliaciją, kai atsiranda rimtas gedimas, galintis sukelti daugiau bėdų.
 • Buitinės technikos pirkimas. Nelaimės ir gedimai gali ištikti netikėtai. Jei staiga reikia nusipirkti naują skalbimo mašiną, šaldytuvą ar kaitlentę, bet neturite lėšų, greita paskola gali padėti. Kiti dideli pirkiniai, pvz., pramogų centras ar žaidimų kompiuteris, taip pat gali kainuoti daugiau nei tai, ką turite savo banko sąskaitoje.

Kiti patarimai dirbantiems pagal IV ir norintiems pasiskolinti pinigų

 1. Iš anksto pasiruoškite reikiamus dokumentus prieš pateikiant paskolą.
 2. Pakeiskite mokamų mokesčių laiką, kas mėnesį mokant VSD, reikia atkreipti dėmesį, jog permokos nėra gražinamos. Tad reikia atidžiai skaičiuoti pajamas ir mokėti ne daugiau nei realiai būtų priskaičiuojamas VSD mokestis metų gale.
 3. Deklaruokite turimą turtą, nes klientas turintis turto yra patikimesnis.
 4. Laiku mokėkite visus mokesčius, kad Jūsų kredito istorija būtų nepriekaištinga.

Ir pabaigai, norėdami gauti paskola su individualia veikla ir abejodami ar ją gausite, visuomet kreipkitės į paskolas išduodančią įmonę ir pasidomėkite kokios sąlygos, kokių papildomų dokumentų reikia ir ką dar galite padaryti. Bendradarbiaujant ir užsibrėžus tikslą – viskas pasiekiama. Svarbiausia, nenuleisti rankų ties pirmuoju „ne“. Lietuvoje veikia banka, kredito unijos, tarpusavio skolinimo platformos – tad paskolų teikimo įmonių netrūksta. Jeigu dirbate su verslo liudijimu, siūlome papildomai pasiskaityti apie paskolos su verslo liudijimu.

1 Ieskaupaskolos
nuo 100 € iki 25000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 84 mėn
Terminas
Nuo 4,00 %
Palūkanos
nuo 13%
BVKKMN
9.1
Nemokama paskolu palyginimo platforma
2 Fjord bank
nuo 1000 € iki 20000 €
Suma
nuo 12 mėn iki 60 mėn
Terminas
Nuo 4,00 %
Palūkanos
nuo 14%
BVKKMN
8.7
Mažos palūkanos
3 Savy
nuo 300 € iki 19000 €
Suma
nuo 3 mėn iki 72 mėn
Terminas
Nuo 4,60 %
Palūkanos
nuo 13%
BVKKMN
8.3
Didžiausia tarpusavio skolinimosi platforma Lietuvoje - SAVY
Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas