Pigiausios paskolos: kaip gauti paskolą Pigiau?

pigiausios paskolos

Iš tiesų, neegzistuoja viena universali formulė, kuri užtikrina, jog jums bus pasiūlyta pigiausia paskola ir jūs ją tikrai gausite. Reikalavimai, tokie kaip kredito reitingas ar gaunamos mėnesinės pajamos, labai skiriasi atsižvelgiant į skirtingus kreditorius. Tačiau kreditoriai visuomet turėjo ir turi šį tą bendro – jie siekia, kad suteiktos paskolos būtų grąžintos laiku ir atsižvelgiant į visas paskolos sutartyje nurodytas taisykles, o tai reiškia, kad jie patvirtina tik tas paskolų paraiškas, kurios atitinka jų reikalavimus. Todėl pateikiame jums kelis naudingus patarimus, padėsiančius jums padidinti savo galimybes gauti pigiausią paskolą.

1 Ieskaupaskolos
nuo 100 € iki 25000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 84 mėn
Terminas
Nuo 3,00 %
Palūkanos
nuo 13%
BVKKMN
9.5
Nemokama paskolu palyginimo platforma
2 ESTO
nuo 100 € iki 15000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 48 mėn
Terminas
Nuo 4,40 %
Palūkanos
15%
BVKKMN
8.7
Nuo vartojimo paskolos iki kredito linijos
3 Fjord bank
nuo 1000 € iki 20000 €
Suma
nuo 12 mėn iki 60 mėn
Terminas
Nuo 4,00 %
Palūkanos
nuo 14%
BVKKMN
8.5

 

Pagerinkite savo kredito reitingą

Asmeninis kredito reitingas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris turi didžiulės įtakos vartotojo mokumo vertinimui ir paskolos paraiškos patvirtinimui arba jos atmetimui. Kuo didesnis kredito reitingas, tuo didesnės galimybės sulaukti teigiamo kreditorių atsakymo.

Tačiau tikrai ne kiekvienas žmogus žino savo kredito reitingą. Ką jau kalbėti apie tai, kad tikrai ne kiekvienas moka jį patikrinti. Todėl jei jūs planuojate kreiptis dėl pigiausios paskolos, turėtumėte pasinaudoti internetu ir patikrinti savo asmeninį kredito reitingą. Tai jums padės susidaryti aiškesnį vaizdą apie tai, kokios yra jūsų tikrosios galimybės gauti paskolą.

Tuo tarpu, jei jūsų asmeninis kredito reitingas yra žemesnis ir manote, kad dėl jo galite sulaukti neigiamo kreditorių atsakymo, turėtumėte imtis priemonių, kurios jums padėtų jį pagerinti. Žinoma, tai nėra vienadienis procesas. Asmeninis kredito reitingas bėgant laikui kinta ir jis tiesiogiai priklauso nuo mūsų priimamų finansinių sprendimų.

Pavyzdžiui, jei jūs neseniai kreipėtės į banką dėl kredito kortelės ir bankas jums ją suteikė, praleidę bent vieną kredito kortelės balanso padengimo įmoką jūs pabloginsite savo kredito istoriją. Tai reiškia, kad privalote savo turimus finansinius įsipareigojimus padengti laiku (tai galioja tiek kredito kortelei, tiek ir lizingui ar paskoloms). Taip pat savo kredito reitingą jūs galite pagerinti padengdami savo turimus finansinius įsipareigojimus. Kuo jų turėsite mažiau, tuo jūsų kredito reitingas bus aukštesnis.

Turint ne vieną finansinį įsipareigojimą, visuomet naudinga sudaryti savo finansinių įsipareigojimų padengimo planą, susitelkiant į kaip įmanoma spartesnį jų padengimą. Jei jūs kiekvieną mėnesį kreditoriams grąžinsite daugiau nei yra numatyta paskolos sutartyje, tuomet galite reikšmingai pakoreguoti ir savo asmeninį kredito reitingą, padidinant tikimybę gauti paskolą. Kredito kortelių atsisakymas taip pat yra viena iš priemonių, kuri galėtų pagerinti ne tik jūsų kredito reitingą, tačiau ir jūsų asmeninę finansinę situaciją. Paskolos su bloga kredito istorija yra įmanomos, nes daugelis kreditorių siūlo specialias finansavimo galimybes, pritaikytas asmenims su prastesniu kredito reitingu, siekiant padėti jiems atkurti finansinę padėtį ir pagerinti kredito istoriją.

Padidinkite savo mėnesines pajamas

Turbūt dauguma jūsų dabar pamanėte, kad visą tai yra lengviau pasakyti nei padaryti. Tačiau iš tikrųjų aplink kiekvieną iš mūsų yra labai daug galimybių, kurių įsisukę į savo kasdienio gyvenimo rutiną mes tiesiog nebeįžvelgiame. Tuo tarpu, jei imame galvoti apie papildomus uždarbio būdus, įprastai mes atrandame ne vieną mūsų dėmesio vertą galimybę.

Vienas iš pirmųjų žingsnių, kurį būtų naudinga žengti, jei jūs savo dabartinėje darbovietėje dirbate jau nebe pirmus metus, tai yra keliavimas pas savo darbdavį prašant paaukštinimo arba atlyginimo pakėlimo. Net jei jūs šiuo metu jaučiatės nedrąsiai ir jūs nesate pratę to daryti, supraskite, kad šiuolaikinė praktika yra visiškai kitokia – dažniausiai atlyginimo turi prašyti darbuotojas. Todėl nereikėtų tikėtis, kad atlyginimas jums bus pakeltas be jūsų prašymo. Jei jūs sulauksite teigiamo atsakymo, papildomos pajamos jums padės lengviau gauti paskolą.

Tačiau tai nėra vienintelė priemonė, kurią būtų galima pasitelkti didinant savo mėnesines pajamas. Jums taip pat vertėtų pagalvoti apie savo hobio pavertimą papildomu uždarbio būdu. Nors nemaža dalis žmonių, kurie turi tam tikrus hobius, juos vertina kaip smagią laisvalaikio praleidimo priemonę, į visą tai reikėtų pažvelgti plačiau ir praktiškiau. Jei jūs neretai valandų valandas praleidžiate smagiai leisdami laiką užsiimant tam tikru hobiu, tik įsivaizduokite, kaip būtų šaunu, jei tokios malonumo valandos jums atneštų ir papildomų pajamų. Juk turbūt kiekvienas žinote posakį, jog savo hobį pavertus darbu – jums niekuomet nebereikės dirbti.

Taip pat, galima būtų parduoti senus ir nenaudojamus daiktus bei gal atrasti kur galima būtų sutaupyti.

Kita vertus, ne kiekvienas žmogus turi pakankamai laisvo laiko ir ne kiekvienas turi hobį, todėl tokiais atvejais prasminga ieškoti pasyvių pajamų šaltinių, pvz., investavimo priemonių, įvairių internetinių projektų kūrimo ir kt. Atsižvelgdami į savo turimus įgūdžius, jūs galite sukurti ir pasyvias pajamas jums atnešančius realius arba virtualius projektus, tokiu būdu padidinant savo gaunamas mėnesines pajamas.

Ieškokite kuo pigiausios paskolos

Kartais vartotojai, kurie kreipiasi į kreditorius, prašo pernelyg didelės paskolos, nors iš tikrųjų galėtų puikiai išsiversti ir su mažesne pinigų suma. Ir net jei jūsų asmeninė finansinė padėtis leidžia gauti didesnės vertės paskolą, tai neturėtų tapti priežastimi kreiptis dėl didesnės paskolos. Visuomet rekomenduojama atlikti tikslius skaičiavimus ir išsiaiškinti, kokios pinigų sumos jums reikia. Jei jūs tinkamai įvertinsite savo tikslus ir nustatysite pinigų sumą, kuri padėtų jums juos pasiekti, kreipdamiesi į kreditorius dėl adekvačios pinigų sumos, padidinsite savo galimybes gauti paskolą.Taip pat nepamirškite, kad didelės vertės paskola privers jus dar labiau suveržti savo diržus, nes mėnesinės paskolos grąžinimo įmokos taps didesnės ir reikšmingiau paveikiančios jūsų asmeninį biudžetą.

Pasirinkite tinkamą kreditorių

Dauguma kreditorių savo internetiniuose tinklalapiuose pateikia minimalius reikalavimus (pvz., kokios turėtų būti vartotojo gaunamos mėnesinės pajamos), kurie yra taikomi vartotojas, norintiems gauti paskolą. Taip pat bene visuomet galima pasinaudoti ir paskolų skaičiuoklėmis, tačiau jos parodo tik preliminarius duomenis, kurie nėra suasmeninti. Jei jūs vadovausitės tik paskolų skaičiuoklių jums pateikiamais duomenimis, tuomet galite priimti klaidingą sprendimą ir turėti tuščių lūkesčių. Norint to išvengti, pirmiausia turite sužinoti kreditorių keliamus reikalavimus ir pasistengti objektyviai įvertinti savo tikrąją finansinę padėtį.

Tačiau net jei jūs manysite atitinkantys kreditorių keliamus reikalavimus, neturėtumėte aklai pulti pildyti paskolos paraiškos. Šiuolaikinėje rinkoje vartotojai turi galimybę pasirinkti iš platesnio kreditorių asortimento, tarp kurių yra komerciniai bankai, kredito unijos, kredito bendrovės ir tarpusavio skolinimo platformos. Todėl jei norite pigiausios paskolos, turėtumėte elgtis apgalvotai ir išmintingai, palygindami skirtingų kreditorių pasiūlymus.

Tai taip pat turėtų padėti jums įgyti pranašumą derantis su kreditoriais. Ir taip, jūs nesuklydote – kreipdamiesi dėl pigiausios paskolos, jūs galite ir turėtumėte derėtis. Jei jūs būsite gavę daugiau nei keletą paskolų pasiūlymų, derėtis su didesnes palūkanas siūlančiais kreditoriais jums taps paprasčiau. Ir jei jūsų kredito reitingas bus aukštas, tai gerokai padidins jūsų galimybes ne tik gauti paskolą, tačiau ir sulaukti žemomis palūkanomis pasižyminčios paskolos pasiūlymo.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas