Paskolų sujungimas – Palankesnės sąlygos ir Patogesnė grąžinimo tvarka

paskolų sujungimasFinansiniai įsipareigojimai visuomet turi labai didelę įtaką žmogaus finansinei situacijai. Kuo daugiau finansinių įsipareigojimų prisiimama, tuo labiau tai paveikia asmeninį biudžetą.Kreipimasis dėl pirmos paskolos gali atrodyti kaip efektyvus finansinis sprendimas, padedantis pasiekti norimą tikslą, tačiau jei neilgai trukus po jos seka ir dar viena paskola, taip pat pasinaudojama lizingu, kreipiamasi dėl kredito kortelės ar prisiimami kiti finansiniai įsipareigojimai, padėtis gali tapti sunkiai kontroliuojama.

1 Ieskaupaskolos
nuo 100 € iki 25000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 84 mėn
Terminas
Nuo 3,00 %
Palūkanos
nuo 13%
BVKKMN
9.5
Nemokama paskolu palyginimo platforma
2 ESTO
nuo 100 € iki 15000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 48 mėn
Terminas
Nuo 4,40 %
Palūkanos
15%
BVKKMN
8.7
Nuo vartojimo paskolos iki kredito linijos
3 Fjord bank
nuo 1000 € iki 20000 €
Suma
nuo 12 mėn iki 60 mėn
Terminas
Nuo 4,00 %
Palūkanos
nuo 14%
BVKKMN
8.5

Taip pat galima susidurti su atvejais, kuomet turint keletą paskolų, jų sąlygomis žmogus nėra patenkintas arba kartu norėtų gauti papildomą paskolą. Visais šiais atvejais gali pagelbėti paskolų sujungimas arba kitaip dar vadinamas paskolų refinansavimas.

 

Kas yra paskolų sujungimas ?

Paskolų sujungimas  yra finansinė paslauga, kurios atveju jau turimos paskolos yra sujungiamos į vieną ir perkeliamos į pasirinktų kreditorių rankas.

Žvelgiant giliau – pasinaudojus tokiomis finansinėmis paslaugomis, pasirinkti kreditoriai padengia vartotojo turėtus finansinius įsipareigojimus skirtingose kredito įstaigose ir visus juos perkelia savo žinion. Paskolų sujungimo atveju, žmogus sulaukia palankesnių sąlygų ir kreditoriams kiekvieną mėnesį moka tik vieną paskolos grąžinimo įmoką.

Kokiais atvejais įprastai yra kreipiamasi dėl paskolų sujungimas paslaugų?

 1. Norima sumažinti mėnesinę paskolos grąžinimo įmoką.
 2. Randamas palankesnėmis sąlygomis pasižymintis paskolos pasiūlymas.
 3. Tampa sunku padengti savo turimus finansinius įsipareigojimus.
 4. Norima kreiptis dėl naujos paskolos.
 5. Norima išvengti didelės maišaties kiekvieną mėnesį atliekant daug skirtingų mokėjimų.
 6. Kitos priežastys.

Paskolos sujungimas ir jo  privalumai

 • Sumažinama mėnesinė įmoka. Paskolų susiejimas gali padėti vartotojams sumažinti jų kiekvieną mėnesį kreditoriams grąžinamą paskolos įmokos sumą. Tokiais atvejais sujungtoms paskoloms yra pritaikomas ilgesnis grąžinimo terminas, todėl vartotojas gali lengviau atsikvėpti ir nebejausti tokios didelės finansinės naštos. Tai taip pat padeda efektyviau paskirstyti savo asmeninį biudžetą, nebejaučiant didelio nuolatinio streso.
 • Atsiranda galimybė kreiptis dėl paskolos. Jei turimas ne vienas finansinis įsipareigojimas ir finansinių įsipareigojimų suma siekia 40% visų vartotojo gaunamų mėnesinių pajamų, jis netenka galimybės kreiptis dėl naujos paskolos. Tačiau jei atsiranda tokios paskolos poreikis, sujungus turimas paskolas ir pratęsus grąžinimo terminą, galima sumažinti savo mėnesinę finansinių įsipareigojimų sumą, kartu kreipiantis ir dėl naujos paskolos.
 • Sulaukiama palankesnių sąlygų. Kreipiantis dėl paskolų susiejimo paslaugų, turimas paskolas galima padengti palankesnėmis sąlygomis. Taip pat susietų paskolų grąžinimo terminas gali būti ne tik pratęstas, tačiau ir sutrumpintas (jei to pageidauja vartotojas ir tai padaryti leidžia jo finansinė situacija). Tokiu būdu galima gerokai sutaupyti palūkanų atžvilgiu. Palūkanos yra mokestis už pinigų skolinimąsi arba kreditorių pajamos už pinigų skolinimą.
 • Pakeičiama paskolos rūšis. Skirtingos paskolų rūšys pasižymi skirtinga metine palūkanų norma. Jei yra pasinaudojama paskolų sujungimo paslaugomis, tuomet sujungus visus finansinius įsipareigojimus, paskolos rūšis pasikeičia. Pavyzdžiui, jei turite keletą greitųjų kreditų, juos sujungus į vieną, tai gali tapti vartojamąja paskola.
 • Atsiranda daugiau pastovumo. Paskolų sujungimas padeda, nes nebereikia kiekvieną mėnesį mokėti skirtingų įmokų skirtingiems kreditoriams. Tai užtikrina didesnį pastovumą ir sumažina bereikalingą blaškymąsi. Be to, tai padeda išvengti tikimybės, jog per atsitiktinumą bus pamiršta atlikti savalaikę vieno iš turimų finansinių įsipareigojimų padengimo įmoką.

 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas