Paskolos be banko – galimybė savo finansinius poreikius patenkinti greičiau, paprasčiau ir lanksčiau

paskolos be banko

Kur kreiptis, pritrūkus pinigų? Į rūpestingą, visada padėti pasiruošusią  močiutę, o gal – komercinį banką ar kredito uniją? O ką daryti, jei artimųjų rate nėra galinčių/norinčių padėti, o minėtos įstaigos, dėl, ne paslaptis, nuo savo veiklos neatsiejamos biurokratijos, nėra priimtinos arba taiko per griežtus, asmeniškai Jums „neįkandamus“ reikalavimus? Išeitis – paskola be banko, suteikianti galimybę platesniam klientų ratui patenkinti savo finansinius poreikius, skolinanti greičiau, paprasčiau ir lanksčiau.

Kokios yra šiuo metu prieinamos paskolos be banko alternatyvos?

Paskolos be banko, neretai vadinamos tiesiog greitaisiais kreditais – tai finansinis produktas, kurio teikime specializuojasi daugiau nei 70 šiuo metu veikiančių ir savo veiklą Lietuvoje įregistravusių kredito įmonių, o taip pat – kelios tarpusavio skolinimosi platformos, kartais tiesiog vadinamos „žmogus-žmogui“ paskolomis.

Paskola be banko, žinoma, neatsiejama nuo tam tikrų reikalavimų, kuriuos turi atitikti būsimas kredito gavėjas, leidžia skolintis įvairioms reikmėms, pradedant vos nuo kelių šimtų eurų iki net 25 000 Eur. Nuo kredito sumos, kurios maksimalus dydis nustatomas, individualiai įvertinus asmens mokumo galimybes, priklauso ir paskolos laikotarpis (įprastai – nuo 1 iki 84 mėnesių).

Paskola be banko: privalumai ir trūkumai

Paskolos be banko, naudojantis greitųjų kredito bendrovių ar tarpusavio skolinimosi platformų paslaugomis – populiarumo nestokojanti finansinės pagalbos „rankos“ alternatyva. Ir ne tik tiems, kuriems, dėl tam tikrų priežasčių, pavyzdžiui, itin griežtų reikalavimų „švariai“ kredito istorijai,  komerciniai bankai „užtrenkia“ duris, atsisakydami suteikti norimą paskolą. Greitąsias paskolas noriai vertina asmenys, susipažinę su šios paslaugos paprastumu, operatyvumu ir kitais privalumais. Žinoma, prieš priimant sprendimą pasirašyti greitosios paskolos sutartį, svarbu įvertinti ir pastarosios paslaugos trūkumus, kuriuos taip pat apžvelgsime.

Privalumai

Paprastas kredito paraiškos teikimo procesas. Kiekvieno kreditoriaus internetinėje svetainėje rasite paskolos paraiškos formą, kurią, užpildžius reikiamus duomenis ir, pasirinktu būdu, patvirtinus asmens tapatybę, pateiksite vos per porą minučių. O, naudojantis specializuotomis paskolų palyginimo platformomis, dažnai užtenka užpildyti vieną paraišką, kuri automatiškai yra išsiunčiama skirtingiems kreditoriams.

Įprastai to ir pakanka, jog kreditorius pagal kliento pateiktus duomenis galėtų priimti sprendimą dėl paskolos paraiškos kreditui gauti priėmimo/atmetimo. Papildomų dokumentų apie gaunamas pajamas pateikimo prireikia tik išimtiniais atvejais, pavyzdžiui, asmeniui dirbant pagal individualios veiklos pažymą.

Galimybė gauti paskolą neišėjus iš namų. Sutvarkyti visus formalumus, susijusius su greituoju kreditu, pradedant paraiškos pateikimu ir baigiant turimos paskolos administravimu, galima tiesiog būnant namuose, darbe ar bet kur kitur, patogioje vietoje, kurioje yra interneto ryšys. Paskolos internetu, vaizdžiai tariant, ištrina fizinį atstumą tarp norinčio pasiskolinti asmens ir kredito bendrovės. Vadinasi, situacija, kai, norint gauti paskolą, reikėjo vykti, pavyzdžiui, iš mažo miestelio į didmiestį (galbūt – net su persėdimu tarpmiestiniame transporte!), seniai praeitis. Galimybė pasiskolinti neišeinant iš namų, taip išvengiant tiesioginio kontakto su kreditoriaus atstovu taip pat leidžia išsaugoti privatumą, kuris, sutikite, kalbant apie finansus (ypač – paskolos poreikį), yra labai aktualus.

Beje, be paskolos internetu, dalis kreditorių, žinoma, garantuodami asmens duomenų saugumą, siūlo ir paskolos telefonu galimybę. Žinoma, telefonu (skambučiais ar SMS žinutėmis), nurodytu kreditoriaus internetinėje svetainėje, galima kreiptis ne tik norint pasiskolinti, bet iškilus bet kokiems klausimais, susijusiems su jau turima ar planuojama imti paskola.

Paskolos išdavimo greitis. Laikas – pinigai. Šita taisyklė, kalbant apie greitąsias paskolas, daugiau nei akivaizdi! Atsižvelgiant į statistinius duomenis, greitosios paskolos išdavimo procedūra nuo paraiškos internetu užpildymo iki į banko sąskaitą „įkritusių“ pinigų, užtrunka apie 15 minučių. Žinoma, priklausomai nuo įvairių niuansų (kreditoriaus darbo valandų, papildomų dokumentų būtinybės ir kita), paskola gali būti išduota ir dar greičiau ar, priešingai, užtrukti ilgiau.

Ne mažiau svarbu, jog, kreditoriui svarstant Jūsų pateiktą paraišką, užuot nejaukiai sėdėjus kitapus klientų aptarnavimo specialisto langelio ir laukus sprendimo, galite užsiimti sau aktualia veikla.

Galimybė paskolą naudoti savo nuožiūra. Analizuodami vienos ar kitos kredito bendrovės siūlomų finansinių paskolų asortimentą, be įprastos vartojimo paskolos ar greitojo kredito, tikėtina, rasite ir paskolą automobiliui, namų remontui, medicinos išlaidoms ar kitas, kurių pavadinimai tarytum sufleruoja konkrečią pinigų panaudojimo sritį. Iš tiesų, minėtos tikslinės paskolos tarpusavyje skiriasi galima minimalia ir maksimalia paskolos suma, kredito laikotarpiu, palūkanų norma ir kitais niuansais, tačiau, reikia pabrėžti, jog kreditorius iš Jūsų nei prieš skolinantis, nei jau išleidus paskolą, nereikalaus jokių ataskaitų, kur buvo panaudoti pinigai. Ši praktika, ne paslaptis, populiari, kalbant apie paskolas iš komercinių bankų bei kredito unijų. Žinoma, tai nereiškia, jog greitųjų kreditų bendrovės propaguoja pinigų mėtymą į visas puses. Tiesiog pasitikima klientų sąmoningumu bei finansiniu raštingumu, kurio principų niekada negalima pamiršti.

Galimybė pasiskolinti palankesnėmis sąlygomis. Jei, kalbant apie finansines paslaugas, siūlomas bankuose, galima pritaikyti taisyklę „imu, jei tik duoda“, tai paskolos be banko dažnai siejasi ir su įvairiomis papildomomis akcijomis ar pasiūlymais, leidžiančiais ne tik pasiskolinti pigiau, bet ir pasinaudoti kitomis patraukliomis sąlygomis.

Trūkumai

Gana neaukštos paskolos „lubos“ bei grąžinimo terminas. Greitųjų paskolų be banko „vizitinė“ kortelė – sąlyginai nedidelė kredito suma bei su tuo susijęs neilgas kredito grąžinimo laikotarpis.

Aukšta palūkanų norma. Greitieji kreditai, kaip ir visos finansinės paslaugos, žinoma, kainuoja. Aukštesnę palūkanų normą, lyginant su komercinių bankų bei kredito unijų pasiūlymais, lemia faktas, jog paskolos be banko yra išduodamos platesniam, šiek tiek aukštesnės rizikos klientų ratui. Su šiuo niuansu susiję ir mažesnė kreditų suma bei trumpesnis jų grąžinimo laikotarpis.

Paskolos be banko sąskaitos – misija įmanoma

Komercinių bankų darbuotojai su asmeniu, neturinčiu asmeninės banko sąskaitos, neturi apie ką kalbėti (žinoma, nebent planuojama šią atsidaryti): ką jau kalbėti apie paskolos galimybę! Tačiau paskolos be banko sąskaitos, jei, dėl vienos ar kitos priežasties nenorima/negalima naudotis tokia, sutikite, patogia bei kasdienybę gerokai palengvinančia finansine paslauga – taip pat prieinama alternatyva.

Dalis greitųjų kreditų bendrovių, net ir neturėdamos fizinių aptarnavimo padalinių, bendradarbiauja su kitomis, finansines paslaugas teikiančiomis įstaigomis (pavyzdžiui, „Lietuvos paštu“) ir, klientų patogumui, numato ne tik paskolos į banko sąskaitą pervedimo galimybę, bet ir išmokėjimą grynaisiais. Ar tokią alternatyvą siūlo Jus dominantis kreditorius, sužinosite, išsamiau susipažinę su konkrečios bendrovės paslaugų teikimo taisyklėmis, kurias rasite jos internetinėje svetainėje. O gal šis faktas, tai yra paskola be banko sąskaitos, ir taps lemiamu kriterijumi, paskatinusiu pasirinkti tam tikrą kredito įstaigą?

Dar viena galimybė „prasisukti“ be banko sąskaitos, imant paskolą – laikinos sąskaitos, atidaromos konkretaus kreditoriaus sistemoje ir galiojančios tik greitojo kredito sutarties laikotarpiu. Tiesa, šią alternatyvą kol kas siūlo tik nedidelė dalis Lietuvos rinkoje veikiančių kreditorių.

Paskutinė rekomendacija – tiesiog eiti lengviausiu keliu: tai yra – atsidaryti banko sąskaitą. Tai – visiškai nesudėtingas (Jums patiems daryti nieko nereikia, viską atlieka banko darbuotojas), saugus ir neabejotinai naudingas sprendimas. Turėdami banko sąskaitą, galėsite rinktis iš visų kreditorių pasiūlymų, o ne apsiriboti vien greitosios paskolos be banko sąskaitos galimybe, taip, tikėtina, praleidžiant galimybę pasiskolinti palankiausiomis sąlygomis. 

 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas