Paskolos su bloga kredito istorija

 

Paskolos su bloga kredito istorija – tema, sulaukianti pasiskolinti norinčiųjų dėmesio

Neretai juokaujama, jog šiandieninė karta tiesiogine prasme gyvena „į skolą“: skolinasi, perka, grąžina ir vėl…skolinasi. Didžiausio masto (tiek suma, tiek terminu) yra būsto paskolos, kurias imdami žmonės bankui įsipareigoja net iki 30-ties metų. Įspūdingi (deja, ne gerąja prasme) skaičiai, tačiau nieko kito nelieka – gatvėje juk negyvensi ar visą gyvenimą nešvaistysi pinigų nuomai.  Populiarios ir gerokai kuklesnės paskolos, kurių, pritrūkę kelių šimtų ar tūkstančių eurų, į kredito bendroves kreipiasi potencialūs klientai. Deja, teigiamo atsakymo sulaukia ne visi. Vienas iš veiksnių, galintis pakišti koją – bloga kredito istorija. Ar tokie klientai, turintys „dėmę“ savo finansinėje praeityje, gali atsisveikinti su galimybe išspręsti savo finansines problemas kreditų pagalba?

Kas teršia asmeninę kredito istoriją?

Paskolos su Bloga kredito istorija yra terminas, kurį tikriausiai girdėjote ne kartą. Šią sąvoką reikėtų suprasti kaip žmogaus gebėjimą susidoroti su turimais finansiniais įsipareigojimas: pradedant būsto paskola ir baigiant atsiskaitymu už mobiliojo ryšio paslaugas. Kredito istorija linkusi itin greit „susitepti“: žiūrėk, tik pamiršk kažką laiku sumokėti ir jau dėmelė atsiranda…Pateikiame keletą pagrindinių veiksnių, neigiamai įtakojančių asmens finansinę istoriją:

 

  • pavėluotai sumokėta paskolos įmoka;
  • laiku negrąžintas kreditas;
  • vengimas laiku apmokėti telekomunikacijų bei kitų paslaugų sąskaitas;
  • dažnas kreipimasis su prašymu gauti paskolą pas skirtingus kreditorius;
  • susidūrimas su antstoliais (tai – didžiausias blogis, stipriai kenkiantis jūsų, kaip mokaus kliento, reputacijai).

 

paskolos su bloga kredito istorija Atrodytų, kas čia tokio, jei porą dienų uždelsiama atsiskaityti su kreditoriais ar kitų paslaugų teikėjais. Taip, jie nuo to tikrai nebankrutuoja, tačiau tokiu elgesiu žmogus pats meta „akmenį“ į savo „daržą“. Neigiamai faktai akimirksniu įrašomi į asmens kredito istorijos ir išlieka ten ilgiau, nei norėtųsi (nesvarbu, jog įmoką vėliau ir sumokate).

 

Ar paskola su bloga kredito istorija – suderinami dalykai?

Jei teko domėtis, kokiais kriterijais vadovaujasi kredito bendrovės, analizuodamos gautą paskolos paraišką, pastebėjote, jog kredito istorija taip pat užima svarbią vietą. Tačiau tai nereiškia, jog nedidelė dėmelė, susijusi su finansinių įsipareigojimų vykdymu, reiškia nuosprendį ir užkerta kelią galimybei gauti paskolą: kur kas svarbiau gaunamų pajamų dydis bei turimų paskolų santykis. Tiesa, toks faktas jūsų finansinėje „biografijoje“ gali nulemti blogesnes paskolos sąlygas, pavyzdžiui – didesnes palūkanas.

greitas kreditas palyginimas