Mini paskolos internetu – kaip gauti?

mini paskolos internetu

Ar kada nors atsidūrėte tokioje situacijoje, kai pritrūksta vos truputi daugiau lėšų iki kito atlyginimo ar reikiamo pirkinio? Bankai gali nesuteikti greitos prieigos, kurios reikia  kritiniais atvejais, o imti ilgalaikę paskolą, kai jums iš tikrųjų reikia tik šiek tiek pinigų, gali būti sunku. Mini paskolos siūlo alternatyvų sprendimą – tai greitas, saugus ir paprastas būdas paskolos gavėjams gauti paskolą, neapsunkinant jos dideliais mokesčiais ar ilgu laukimu. Šiame straipsnyje aptarsime apie mini paskolas internetu – kas tai yra, kaip jos veikia, kokie jų privalumai ir trūkumai – padėsime jums priimti pagrįstą sprendimą skolinantis!

Kas yra mini paskola?

Mini paskolos tai kreditai, skirti visiems, kuriems skubiai reikia nedidelės sumos pinigų kasdienėms išlaidoms padengti. Daugelis tokią paskolą suteikiančių bendrovių patvirtins jūsų prašymą ir suteiks paskolą itin greitai, dažniausiai per 15 minučių arba tą pačią darbo dieną. Realiai tai yra tas pats greitasis kreditas arba greita paskola internetu.

Greitieji kreditai šiandien gali išduoti pačias įvairiausias sumas. Esama kreditorių, kurių paskolos gali siekti ir kelis tūkstančius eurų. Štai, pavyzdžiui, Smspinigai siūlo paskolą iki 5 tūkst. eurų, o Finbee.lt siūlo iki 25 tūkst. eurų. Tokių sumų jokiais būdais neįmanoma pavadinti „mini“. Tuo tarpu mini paskola internetu pagal nerašytas taisykles laikoma paskola iki tūkstančio eurų.

Visgi, ieškant tokio dydžio paskolos nereikia ieškoti atskirų, tik toms paskoloms dedikuotų svetainių ar kreditorių. Tiesiog peržiūrėkite įprastų ir gerai pažįstamų kreditorių pasiūlymus bei mažiausias siūlomas sumas. Dažniausiai mažiausia siūloma paskolos suma yra nuo 50, 100, 200 ar 500  eurų. Žinoma, esama ir tokių kreditorių, kurių mažiausia išduodama paskola viršija tūkstantį eurų. Tad jei ieškote vos kelių šimtų eurų paskolos, tokius kreditorius turėtumėte atmesti. Pagrindinė skolinimo taisyklė: niekada nesiskolinkite daugiau nei jums iš tiesų reikia.

Mini paskolos internetu skaičiuoklė

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų imant mini kreditą, yra paskolos nesureikšminimas. Galvojimas, jog tai nedidėli pinigai ir nesvarbu iš kur skolintis ir kiek bei kada reikės gražinti, yra klaidingas. Nesvarbu ar skolinamasi šimtą eurų, ar penkis tūkstančius –  tai yra paskola, o skolintis reikia tik viską apgalvojus, jog paskola netaptų našta.

Pirma taisyklė, imant bet kokios dydžio paskolą, yra palyginti paskolas ir išsirinktą tą, kuri yra geriausia jūsų atveju. Sakydami geriausia, realiai turime omenyje pigiausią. Visgi paskolų išdavimas yra reguliuojamas Lietuvos Banko bei kitų kontroliuojančių institucijų, tad imant paskolą iš legaliai veikiančios kredito įstaigos, tikėtina gausite kokybiškas paslaugas. Tačiau paskolos kaina pas skirtingus kreditorius gali būti skirtinga. Paskolos kainos skirtumas pas skirtingus kreditorius gali skirtis net kelis kartus ir, deja nėra taip, jog visais atvejais vienas kreditorius siūlytų brangesnes paskolas, o kitas visada pigias. Todėl visada imant paskolas reikia lyginti sąlygas.

Kiekvienas kreditorius turi specializaciją, vieni labiau specializuojasi į didesnes paskolų sumas, kiti mažesnes, vieni į trumpalaikes, kiti į ilgalaikes paskolas, vieni taiko pirmą nemokamą paskolą, kiti taiko nuolaidas tam tikram paskolos sumos intervalui. Ir visa tai nuolat kinta. Todėl lengviausias būdas sužinoti į kokią paskolas išduodančią kredito bendrovę kreiptis, yra pasinaudoti mini paskolos skaičiuokle. Paskolos skaičiuoklė suteikia galimybę palyginti visus kreditorių pasiūlymus ir išsirinkti tą, kuris jūsų pageidaujamą paskolos sumą suteikia už mažiausias palūkanas, kuriai taikomi mažiausi administraciniai mokesčiai.

Kaip gauti mini paskolą internetu?

Norint gauti mini paskolą internetu, užtenka turėti kompiuterį ar išmanųjį telefoną su interneto prieiga bei skirti porą minučių paraiškos pateikimui. Pradėti, kaip jau minėjome, reikia nuo paskolos palyginimo.

 1. Išsirinkite, kokios sumos mini kredito jums reikia.
 2. Išsirinkite kreditorių ir patikrinkite ar skolintojas – teikia mini kreditus.
 3. Pateikite paraišką. Nurodykite šią informaciją: paskolos sumą, gražinimo terminą, gaunamos pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus, išlaidas, kitas paskolas, asmens duomenis (vardas, pavardė, asmens kodas, kontaktinė informacija).
 4. Pasirašykite sutartį.

Taip pat kreditoriai reikalaus jūsų patvirtinti savo tapatybę. Paprastai tai atliekama jungiantis per savo el.bankininkystę, naudojant el.parašo prisijungimą ar kitą būdą, kuris jus identifikuotų bei leistų patvirtinti, jog tai esate tikrai jūs. Tuo būdu ne tik patvirtinama tapatybė, tačiau kreditorius gauna ir visą reikiamą informaciją apie jus iš Creditinfo ar panašių portalų, kuriuose analizuojama jūsų kredito istorija, yra duomenys apie pajamas bei finansinius įsipareigojimus bei nustatomas kredito reitingas. Šiais duomenimis remiantis, kreditorius nusprendžia suteikti jums pageidaujamą mini paskolą ar ne.

Visas sprendimo procesas trunka vos kelias minutes, nes viskas vyksta daugiausia automatiškai. Visgi, žmogaus prisilietimas yra būtinas, todėl paskolos paprastai išduodamos tik kredito įstaigos darbo valandomis. Jei kreditorius pagal jūsų duomenis mato, jog negali suteikti pageidaujamos paskolos, tačiau gali suteikti šiek tiek mažesnę, kitomis sąlygomis ar kitokiai trukmei, tuomet paprastai kreditorius pateikia alternatyvų pasiūlymą, kurį galite priimti ar atmesti. Jei negavote paskolos iš pirmo kreditoriaus, galite bandyti kreiptis į antrą ar trečią. Arba pasidomėti kodėl negavote paskolos. Paprastai tam yra priežastis, greičiausiai neatitinkate atsakingo skolinimo sąlygų.

 

Kodėl gali būti nesuteikta mini paskola?

Mini kreditas gali būti nesuteiktas, jei:

 • Nesate LR pilietis ar neturite leidimo nuolat gyventi Lietuvoje,
 • Neturite reguliarių pajamų,
 • Paskutinėje darbovietėje išdirbote trumpiau nei 4 mėnesius,
 • Veluojate apmokėti turimas paskolas,
 • Jūsų finansiniai įsipareigojimai viršija 40 proc. pajamų,
 • Mažas kredito reitingas arba bloga kredito istorija.

Priežastis gali būti viena arba jų derinys. Žinodami kodėl kreditorius atsisako suteikti paskolą, galite imtis veiksmų pakeisti situaciją. Dažna priežastis, kodėl nesuteikiama paskola yra jau turimos negrąžintos paskolos. Paprastai paskolos nesuteikiamos, jei jau turite paėmę paskolų anksčiau. Tačiau tokiu atveju gali būti naudinga apsvarstyti paskolos refinansavimą – dažniausiai tai vienintelis efektyvus būdas sutaupyti ir subalansuoti biudžetą.

Jei mini paskola internetu buvo suteikta, sveikiname! Tačiau nepamirškite, jog nesvarbu ar tai mini paskola, ar vartojimo paskola, ar būsto kreditas, paskola yra paskola – ją būtina grąžinti ir į ją žiūrėti atsakingai. Net maža paskola, jei negražinama laiku, vėluojama ar perduodama antstoliams, gali ilgam sugadinti kredito istoriją ir sukelti nepatogų ateityje, kuomet reikės paimti jau nebe mini paskolą, o didesnės sumos paskolą.

Mini paskolų privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Mini paskolos internetu yra greičiausias būdas pasiskolinti, kai reikia nedidelės sumos pinigų.

Trūkumai

 • Joms yra taikomos didžiausios palūkanos rinkoje. O tuomet, kai metinė palūkanų norma nėra didžiausia, BVKKMN vis tiek bus aukščiausias dėl kainos perkėlimo kitiems mokesčiams (pvz. sutarties sudarymo ir administravimo).

Ir pabaigai, mini paskola internetu efektyvus būdas gauti pinigų tada, kuomet reikia, o elgiantis atsakingai apskaičiuojant gaunamas naudas, paskola gali padėti subalansuoti biudžetą. Ir nepamirškite, jei susidomėjote mini paskola, pirmas žingsnis – paskolų palyginimas. O tuomet jau reikia tikėti, jog jūsų duomenys tvarkingi ir galėsite per kelias minutes gauti norimą paskolos sumą.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas