Mini paskolos internetu – kaip gauti?

mini paskolos internetu

Ar kada nors esate buvę tokioje situacijoje, kai pritrūksta, atrodo, tik visai nedaug lėšų, jog pavyktų „ištempti“ iki atlyginimo ar norimo įsigyti pirkinio? Bankai gali nesuteikti greitos prieigos, kurios reikia  kritiniais atvejais, o imti didesnę paskolą, nei jums realiai reikia, anaiptol nėra protingas žingsnis, žinoma, prasilenkiantis ir su atsakingo skolinimosi principais.

Alternatyvus ir, galime netgi teigti, aptartose ir į ją panašiose situacijoje, bene racionaliausias sprendimas – mini paskolos.  Vadinamieji mini kreditai – tai greitas, saugus ir paprastas būdas asmenims, susidūrusiems su finansinės pagalbos poreikiu, gauti paskolą, išvengiant neproporcingai didelių mokesčių ar ilgo laukimo, tvarkant su paskola susijusius formalumus. Šiame straipsnyje plačiau aptariamas mini kreditas (paskola) internetu: kas tai yra, kaip ši finansinė paslauga veikia, kokias privalumais ir trūkumais pasižymi. Tikimės, jog ši informacija padėsi Jums priimti pagrįstą sprendimą, ruošiantis skolinantis.

Kas yra mini paskola?

Mini paskolos – tai kreditai, skirti visiems, kuriems skubiai reikia nedidelės pinigų sumos kasdienėms reikmėms patenkinti, tad, nieko keisto, jog ieškantys aktualios informacijos, susijusios su šia finansine paskola, į pagalba pasitelkia raktinę užklausą „mini paskola greitai“.

Daugelis kredito bendrovių, siūlančių paskolą, kliento pateiktą paraišką įvertina ir, teigiamo atsakymo atveju, paskolą išduoda itin greitai: dažniausiai – vos per 15 minučių arba bent jau tą pačią darbo dieną. Iš tiesų, mini paskola – tai yra ne kas kita, kaip greitasis kreditas arba greita paskola internetu.

Greitieji kreditai šiandien – tai galimybė pasiskolinti įvairias, individualius poreikius atitinkančias paskolos sumas. Esama kreditorių, kurių paskolos „sumos“ gali siekti ne tik kelis, bet keliolika ar net keliasdešimt tūkstančių eurų. Pavyzdžiui, maksimali „Smspinigai“ siūloma paskola siekia iki 5 tūkst. eurų, tuo tarpu„ Finbee.lt“ siūlo net iki 25 tūkst. eurų. Savaime suprantama, tokias sumas jau nelabai galima pavadinti „mini“, tiesa? . Mini kreditas internetu, vadovaujantis „nerašytomis taisyklėmis“, tai paskola iki tūkstančio eurų.

Visgi, ieškant tokio dydžio paskolos, nereikia ieškoti specifinių, tik į tokią finansinę paslaugų orientuotų kreditorių. Tiesiog peržiūrėkite įprastų, gerai pažįstamų kreditorių pasiūlymus bei įvertinkite pastarųjų mažiausias siūlomas paskolos sumas. Įprastai tai – paskolos nuo 50, 100, 200 ar 500 eurų.

Kaip žinia, vienas iš pagrindinių atsakingo skolinimosi nuostatų – rekomendacija niekada nesiskolinti daugiau, nei, atsižvelgiant į individualius finansinius poreikius, iš tiesų reikia. Tad, jei ieškote vos kelių šimtų eurų mini paskolos, o vienas ar kitas kreditorius, mažiausią išduoti galimą sumą siūlo, pavyzdžiui,  daugiau nei tūkstantį eurų, galimybės pasirašyti paskolos sutartį su tokia įmone neturėtumėte net svarstyti.

Mini paskolos internetu skaičiuoklė

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų, kurią daro imantys mini kreditą – pastarojo nesureikšminimas. Atsainus tokio žingsnio vertinimas, neva tai – tokie nedideli pinigai, jog visai nesvarbu, iš kur skolintis bei kokią galutinę paskolos sumą ir kada reikės gražinti, yra klaidingas. Nepriklausomai nuo to, skolinamasi, pavyzdžiui, šimtą eurų ar penkis tūkstančius, tai – rimtas finansinis įsipareigojimas, kurį galima priimti, tik viską objektyviai apgalvojus.

Pirmoji, o tiksliau – svarbiausia taisyklė, kuria svarbu vadovautis, imant bet kokios dydžio paskolą – palyginti skirtingų kreditorių siūlomas paskolas sąlygas ir pasirinktą tą, kuri yra geriausia individualiu Jūsų atveju. Šiuo atveju, vartodami terminą „geriausia“, iš tiesų galvoje turime – „pigiausia“.Kaip žinia, paskolų išdavimo procesas yra reguliuojamas Lietuvos Banko bei kitų kontroliuojančių institucijų, tad, imant paskolą iš legaliai veikiančios kredito įstaigos, tikėtina, gausite kokybiškas paslaugas. Tačiau paskolos kaina pas skirtingus kreditorius neretai būna skirtinga. O tas skirtumas – anaiptol ne būtinai keli eurai: galutinė mokėtina paskolos suma gali skirtis net kelis kartus! Didžiausias „kabliukas“ yra faktas, jog vienas kreditorius visada siūlo tik brangesnes paskolas, o kitas, priešingai, pigias. Viskas priklauso nuo individualios situacijos, tad kiekvieną kartą, ruošiantis imti paskolą, reikia lyginti sąlygas.

Kiekvienas kreditorius turi tam tikra specializaciją. Vieni į didesnes, kiti – mažesnes paskolų sumas, trumpalaikes ar ilgalaikes paskolas. Kai kurie kreditoriai, norėdami atkreipti klientų dėmesį,  propaguoja pirmos nemokamos paskolos akciją, tuo tarpi kiti – nuolaidas tam tikram paskolos sumos intervalui. Tad lengviausias būdas, sužinoti, į kokią paskolas išduodančią kredito bendrovę geriausia kreiptis – pasinaudoti mini paskolos skaičiuokle. Paskolos skaičiuoklė suteikia galimybę palyginti visus kreditorių pasiūlymus ir išsirinkti tą, kuris Jūsų pageidaujamą paskolos siūlo ne tik už mažiausias palūkanas, bet ir neapkrauna per dideliais administraciniais mokesčiais.

Kas gali gauti mini paskolą internetu?

Mini paskolos, kaip ir bet kuri kita paskola, nepriklausomai nuo sumos, gali būti išduodama:

 • pilnamečiui (bent 18 metų sulaukusiam) asmeniui, o, vadovaujantis kai kurių kredito bendrovių – tik asmenims nuo 21-erių metų;
 • Lietuvos Respublikos piliečiui arba turinčiam leidimą Lietuvoje;
 • turinčiam ne trumpesnį nei 4 mėnesių nepertraukiamą darbo stažą;
 • neturinčiam finansinių įsipareigojimų, didesnių nei 40 %, skaičiuojant nuo pastoviai gaunamų mėnesio pajamų;
 • neturinčiam neįvykdytų įsipareigojimų kitiems kreditoriais ar pavėluotų sumokėti įmokų (pavyzdžiui, telekomunikacijos bendrovėms ir pan.).
 • turinčiam asmeninę sąskaitą viename iš Lietuvos komercinių bankų ir sudariusiam internetinės bankininkystės sutartį, reikalingą asmens tapatybės patvirtinimui.

Kaip gauti mini paskolą internetu?

Norint gauti mini paskolą internetu, užtenka turėti kompiuterį ar išmanųjį telefoną su interneto prieiga bei skirti porą minučių paraiškos pateikimui. Pradėti, kaip jau minėjome, reikia nuo paskolos palyginimo.

 1. Išsirinkite, kokio konkrečiai dydžio mini kreditas Jums reikalingas.
 2. Išsirinkite kreditorių ir įsitikinkite, ar pastarasis teikia mini kreditus. Informacija, kokia galima minima ir maksimali paskolos suma įprastai iš karto pastebima kreditoriaus interneto svetainėje esančioje skaičiuoklėje.
 3. Pateikite paskolos paraišką. Nurodykite reikiamą informaciją: paskolos sumą, gražinimo terminą, gaunamos pajamas, turimus finansinius įsipareigojimus, išlaidas, kitas paskolas, asmens duomenis (vardas, pavardė, asmens kodas, kontaktinė informacija).
 4. Pasirašykite paskolos sutartį.

Viename ar kitame žingsnyje, kreditoriai reikalauja patvirtinti savo tapatybę. Įprastai tai yra atliekama, jungiantis per savo asmeninę el.bankininkystę, naudojant el.parašo prisijungimą ar kitą kreditoriui priimtiną būdą, kuris Jus identifikuotų ir leistų patvirtinti, jog paskolos pageidaujate tikrai Jūs pats. Tokiu būdu yra patvirtinama ne tik asmens tapatybė, tačiau kartu kreditorius gauna ir visą reikiamą informaciją apie paraiškos gavėją iš „Creditinfo“  ar panašių sistemų, kuriuose analizuojama asmens kredito istorija, yra duomenys apie pajamas bei finansinius įsipareigojimus bei nustatomas kredito reitingas. Būtent remiantis šiais duomenimis, kreditorius nusprendžia, ar paraiškos teikėjui suteikti pageidaujamo dydžio mini paskolą ar ne.

Visas aptartas procesas įprastai vyksta automatiškai, tad sprendimo priėmimas trunka vos kelias minutes. Tiesa, tais atvejais, kai yra reikalingas fizinis kredito bendrovės atstovo įsikišimas, paraiškos vertinamos, tad ir paskolos išduodamos konkrečiai nustatytomis įstaigos darbo valandomis. Kai kreditorius, išanalizavęs kliento duomenis, mato, jog negali suteikti paskolos pageidaujamomis sąlygomis, įprastai klientui yra pateikiamas alternatyvus pasiūlymas (pavyzdžiui, mažesnė paskolos suma, kitas laikotarpis ir pan.), kurį pastarasis gali priimti ar atmesti.

Negavus paskolos pas pirmą kreditorių, galima kreiptis į antrą ar trečią: tai nieko nekainuoja ir neįpareigoja. Tiesa, racionalu pasidomėti, kodėl paskolos paraiška buvo atmesta. Įprastai tam yra priežastis, susijusi su atsakingo skolinimo sąlygų neatitikimu.

 

Mini paskola iki 50 Eur

Pasitaiko tokių situacijų, kai asmeniui gali būti reikalinga mini paskola iki 50 Eur. Interpretuoti, kokios yra galimos tokio poreikio priežastys, nesiimsime, tiesiog informuosime, jog yra kreditorių (tiesa, labai nedaug), pasiruošusių patenkinti ir tokį, paskolos atžvilgiu, potencialaus kliento pageidavimą. Pavyzdžiui, mini paskolą nuo 50 Eur siūlo „Moment Credit“. Imant tokio dydžio (50 Eur) kreditą 24 mėnesių terminui su 46% metinių palūkanų norma (MPN), mėnesinė įmoka –  3,57 Eur. BVKKMN siekia 76,48%,  tad iš viso kredito gavėjui reikėtų grąžinti 85,68 Eur.

Mini paskola iki 100 Eur

Mini paskola iki 100 Eur, galinti patenkinti jau didesnius poreikius (skola už komunalines paslaugas, reikiamų medikamentų įsigijimas ir pan.)  – finansinė paskola, kurią teikiančių kredito bendrovių ratas, lyginant su paskolomis iki 50 Eur, jau yra gerokai platesnis („Vivus.lt“,  „Kreditų centras “, „Smspinigai“, „Credit24“ ir kiti).

Pavyzdžiui, skolinantis 100 Eur iš „Credit24“ 36 mėnesių terminui su 23,88% metine palūkanų norma (MPN),minimali mėnesinė įmoka – 10 Eur. BVKKMN siekia 27,09%, tad iš viso kredito gavėjui reikėtų grąžinti 112,89 Eur.

Mini paskola iki 200 Eur

Mini paskola iki 200 Eur – dar svaresnė finansinė pagalba, siūloma  („Vivus.lt“,  „Kreditų centras “, „Smspinigai“, „Credit24“, „SB lizingas“ ir kitų kredito bendrovių, kuria pasinaudojus iki atlyginimo likusios dienos, finansiniu atžvilgiu, taps lengvesnės, o ir įvairius finansinius poreikius bus galima patenkinti.

Jei iš jau minėtos kredito bendrovės „Moment Credit“ norima pasiskolinti 200 Eur 24 mėnesių terminui (tai, kalbant apie tokį paskolos dydį, yra maksimalus paskolos terminas, tačiau galima rinktis ir trumpesnį, pavyzdžiui, 3, 6 ar 12 mėnesių laikotarpį), kreditoriui taikant 46% metininę palūkanų normą (MPN), mėnesinė įmoka –  14,30 Eur. BVKKMN siekia 76,77%, tad iš viso kredito gavėjui reikėtų grąžinti 343,20 Eur.

Mini paskola iki 500 Eur

Mini paskola iki 500 Eur – tai galimybė, pavyzdžiui, grąžinti didesnio dydžio įsiskolinimą komunalinių paslaugų teikėjui, pilnavertė mityba (racionaliai planuojant gaminamus patiekalus ir atsiribojant nuo nereikalingų pirkinių) šeimai visą mėnesį, o gal – savaitgalio (ar net ir šiek tiek ilgesnės) atostogos. Juk, kaip nuolat pabrėžiame, paskolos nebūtinai turi patenkinti tik poreikius iš „gyvybės ir mirties“ serijos. Kiekvienas potencialus kredito gavėjas, įvertinęs savo realias finansines galimybes, turi apsisprendimo laisvę, kokiu tikslu skolintis. Taigi, akivaizdu, jog  mini paskola iki 500 Eur, tai yra sumos, kurią peržengus, terminas „mini kreditai“ jau  neturėtų būti vartojamas – finansinės pagalbos sprendimas, kurio gali pakakti gerokai platesniam klientų ratui, nei, pavyzdžiui, kalbant apie 50 ar 100 Eur tesiekiančias paskolas.

Mini paskolą iki 500 Eur Jums gali pasiūlyti „Vivus.lt“,  „Kreditų centras“, „Smspinigai“, „Credit24“, „SB lizingas“, „Mokilizingas“, „Paskolų klubas“, „Finbee“ ir daug kitų kreditorių. O, kuo kredito gavėjų ratas yra platesnis, tuo reikia būti atidesniems, renkantis individualioje situacijoje geriausią paskolos pasiūlymą.

Tarkime, skolinantis iš „Finbee“ 500 Eur 24 mėnesių laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 7%, o mėnesinė įmoka – 22.97 Eur. Jei kitos paskolų bendrovės, analizuojant anksčiau pateiktus mini paskolų tipus, paskolos skaičiuoklėje pateikdavo ir kitas svarbas paskolos sutarties sąlygas (galutinė grąžintina paskolos suma, BVKKMN), tai šiuo atveju informacijos prieinama mažiau. Tai – puikus pavyzdys, kokie yra skirtingi rinkoje prieinami kreditorių pasiūlymai.

Kodėl gali būti nesuteikta mini paskola?

Mini kreditas gali būti nesuteiktas, jei:

 • nesate LR pilietis ar neturite leidimo nuolat gyventi Lietuvoje;
 • neturite reguliarių pajamų;
 • paskutinėje darbovietėje išdirbote trumpiau nei 4 mėnesius;
 • vėluojate apmokėti turimas paskolas;
 • finansiniai įsipareigojimai viršija 40 proc. gaunamų pajamų;
 • žemas kredito reitingas arba bloga kredito istorija.

Priežastis gali būti viena arba jų derinys. Žinodami, kodėl kreditorius atsisako suteikti paskolą, galite imtis veiksmų, padėsiančių pakeisti situaciją. Dažna priežastis, dėl kurios nesuteikiama paskola – dabartinės negrąžintos paskolos. Tokiu atveju gali būti naudinga apsvarstyti paskolos refinansavimą, kuris įprastai yra racionaliausias, ar net vienintelis efektyvus būdas sutaupyti ir subalansuoti biudžetą.

Jei mini paskola internetu Jums buvo suteikta, sveikiname! Tačiau, nepamirškite, jog, nesvarbu, tai – mini paskola, vartojimo paskola ar būsto kreditas: paskola yra paskola, į kurią reikia žiūrėti atsakingai ir, žinoma, būtina grąžinti. Net maža paskola, tačiau negražinta laiku, vėluojant sumokėti įmokos ar, dėl netinkamai vykdomų įsipareigojimų, kreditoriaus perduota antstoliams, gali ilgam sugadinti kredito istoriją. O tai – rimta, kartais – net neįveikiama kliūtis, kai ateityje kils poreikis gauti nebe  mini paskolą, o gerokai didesnį kreditą.

Mini paskolų privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Mini paskolos internetu yra greičiausias būdas pasiskolinti, kai reikia nedidelės sumos pinigų.

Trūkumai

 • Joms yra taikomos didžiausios palūkanos rinkoje. Net ir tas atvejai, kai metinė palūkanų norma nėra didžiausia, BVKKMN, dėl kitų administracinių mokesčių (pvz., sutarties sudarymo ir pan.), vis tiek išlieka aukščiausias.

DUK

Greitosios paskolos, o ypač – mini paskolos internetu, neatsiejamos nuo galimybės kuo greičiau pasinaudoti šia finansine paslauga ir sulaukti į sąskaitą „įkrentančių“ pinigų. Tad, norėdami sutaupyti Jūsų laiką, pateikiame konkrečius atsakymus į dažniausiai užduodamus  klausimus,  susijusius su mini paskola.

Ar išduodama mini paskola turintiems skolų?

Mini paskola turintiems skolų nėra išduodama. Kaip ir bet kurio kito kliento, nepriklausomai nuo pageidaujamos paskolos suma, pateikta paraiška yra atsakingai vertinama. O vienas svarbiausių kriterijų, į kurį atsižvelgiama – savalaikis finansinių įsipareigojimų vykdymas arba, kalbant paprastai, skolų grąžinimas laiku.

Ar išduodamos mini paskolos bedarbiams?

Mini paskolos bedarbiams, kalbant apie daugumo kredito bendrovių taisykles, nėra išduodamos. Juk, nepriklausomai nuo sumos, paskolą reikia grąžinti. O, nedirbant, tad, natūralu, negaunant (bent jau oficialių) pajamų, tai atlikti gali būti sudėtinga. Ir tie pasiskolinti keli šimtai ar vos keliasdešimt eurų, pridėjus už kiekvieną pavėluotą įmoką sumokėti dieną „kapsinčius“ delspinigius ar netgi kreditoriui pritaikius ir rimtesnes sankcija, gali tapti iš tiesų didele problema.

Kaip greitai galima gauti mini kreditą?

Mini kredito išdavimo procedūra yra tokia pati, kaip ir bet kurios kitos paskolos rūšies.

 • Nusprendus, kokia paskolos suma (šiuo atveju, kalbant apie mini paskolas – nuo 50 iki 500 Eur) Jums yra reikalinga, pasirenkate geriausias sąlygas siūlančią kredito bendrovę.
 • Užpildote kreditoriaus svetainėje esančią paskolos paraišką ir, sekdami nurodymus (kažkuriame žingsnyje būtina patvirtinti asmens tapatybę), ją pateikite.
 • Sulaukę kreditoriaus sprendimo dėl paraiškos priėmimo, dar kartą išsamiai susipažinkite su paskolos sutartyje numatytomis sąlygomis. Pastarosios jau yra nebe standartinės, o parengtos individualiai Jums.
 • Jei kreditoriaus siūlomos sąlygos tenkina, pasirašykite paskolos sutartį.

Viskas. Beliko sulaukti, kol kreditorius perves paskolą i Jūsų asmeninę banko sąskaitą ir panaudoti juos pagal paskirtį. Žinoma, nepamirškite, jog pirmos įmokos diena ateis greičiau, nei tikitės ar, juolab, norisi.

Taigi, mini paskola internetu – efektyvus būdas gauti pinigų tada, kada reikia. O,  elgiantis atsakingai, mini paskola iš tiesų gali  tapti reikšminga finansine pagalba.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas