Mini paskolos internetu – kaip gauti?

mini paskolos internetu

Ar kada nors atsidūrėte tokioje padėtyje, kai jūsų pinigų srautas buvo išbandytas, bet jums reikia lėšų, kad galėtumėte išgyventi? Tradiciniai bankai gali nesuteikti greitos prieigos, kurios reikia tokiais kritiniais atvejais, o imti ilgalaikę paskolą, kai jums iš tikrųjų reikia tik šiek tiek pinigų, gali būti sunku. Mini paskolos siūlo alternatyvų sprendimą – tai greitas, saugus ir paprastas būdas paskolos gavėjams gauti paskolą, neapsunkinant jos dideliais mokesčiais ar ilgu laukimu. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie mini paskolas internetu – kas tai yra, kaip jos veikia, kokie jų privalumai ir trūkumai – kad kitą kartą, kai ateis neišvengiama finansinė krizė, galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą!

Kokio dydžio yra mini paskola?

Mini paskola internetu yra terminas, kurį dažnai naudoja žmonės bei kreditoriai, norint apibūdinti nedidelės sumos paskolą imamą kaip greitąjį kreditą. Realiai tai yra tas pats greitasis kreditas arba greita paskola internetu. Tačiau apibrėžiama mažesnioji paskolos suma.

Greitieji kreditai šiandien gali išduoti pačias įvairiausias sumas. Esama kreditorių, kurių paskolos gali siekti ir kelis tūkstančius eurų. Štai, pavyzdžiui, Smspinigai siūlo paskolą iki 5 tūkst. eurų, o Finbee.lt siūlo iki 25 tūkst. eurų. Tokių sumų jokiais būdais neįmanoma pavadinti „mini“. Tuo tarpu mini paskola internetu pagal nerašytas taisykles laikoma paskola iki tūkstančio eurų.

Visgi, ieškant tokio dydžio paskolos nereikia ieškoti atskirų, tik toms paskoloms dedikuotų svetainių ar kreditorių. Tiesiog peržiūrėkite įprastų ir gerai pažįstamų kreditorių pasiūlymus bei mažiausias siūlomas sumas. Dažniausiai mažiausia siūloma paskolos suma yra nuo 100, 200 ar 500  eurų. Žinoma, esama ir tokių kreditorių, kurių mažiausia išduodama paskola viršija tūkstantį eurų. Tad jei ieškote vos kelių šimtų eurų paskolos, tokius kreditorius turėtumėte atmesti. Niekada nesiskolinkite daugiau nei jums reikia.

Mini paskolos  internetu skaičiuoklė

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų imant mini kreditą, yra paskolos nesureikšminimas. Galvojimas, jog tai nedidelė paskola ir nesvarbu iš kur skolintis ir kiek bei kada reikės gražinti, yra klaidingas. Nesvarbu ar skolinamasi šimtą eurų, ar tūkstantį, ar penkis tūkstančius –  tai yra paskola, o skolintis reikia atsakingai.

Pirma taisyklė, imant bet kokios dydžio paskolą, yra palyginti paskolas ir išsirinktą tą, kuri yra geriausia jūsų atveju. Sakydami geriausia, realiai turime omenyje pigiausią. Visgi paskolų išdavimas yra reguliuojamas Lietuvos Banko bei kitų kontroliuojančių institucijų, tad imant paskolą iš legaliai veikiančios kredito įstaigos, tikėtina gausite kokybiškas paslaugas. Tačiau paskolos kaina pas skirtingus kreditorius gali būti skirtinga.

Paskolos kainos skirtumas pas skirtingus kreditorius gali skirtis net kelis kartus ir, deja nėra taip, jog visais atvejais vienas kreditorius siūlytų brangesnes paskolas, o kitas visada pigias. Gyvenimas tuomet būtų per paprastas, nes būtų galima sudaryti sąrašą ir visi skolintųsi tik iš vieno kreditoriaus, kuris būtų sąrašo viršuje.

Realybe, deja, kitokia. Kiekvienas kreditorius turi specializaciją, vieni labiau specializuojasi į didesnes paskolų sumas, kiti mažesnes, vieni į trumpalaikes, kiti į ilgalaikes paskolas, vieni taiko pirmą nemokamą paskolą, kiti taiko nuolaidas tam tikram paskolos sumos intervalui. Ir visa tai nuolat kinta. Todėl lengviausias būdas sužinoti į kokią paskolas išduodančią kredito bendrovę kreiptis, yra pasinaudoti mini paskolos skaičiuokle.

Paskolos skaičiuoklė suteikia galimybę palyginti visus kreditorių pasiūlymus ir išsirinkti tą, kuris jūsų pageidaujamą paskolos sumą suteikia už mažiausias palūkanas, kuriai taikomi mažiausi administraciniai mokesčiai.

Ko reikia norint gauti mini paskolą internetu?

Norint gauti mini paskolą internetu, nereikia eiti į banką ar fiziškai eiti pas kreditorių. Užtenka turėti kompiuterį ar išmanųjį telefoną su interneto prieiga bei skirti porą minučių paraiškos pateikimui. Jei neturite interneto, galima ir paskola telefonu ar sms žinutėmis.

Pradėti, kaip jau minėjome, reikia nuo paskolos palyginimo. Išsirinkus tinkamą kreditorių, užtenka užpildyti formą internetu ar išsiųsti specialią sms žinutę, kurioje nurodoma visa prašoma informacija. Taip pat reikės atlikti prašomus veiksmus, tokius kaip tapatybės patvirtinimas.

Paraiškoje reikalinga nurodyti šią informaciją:

 • Pageidaujama paskolos suma,
 • Pageidaujamas paskolos gražinimo terminas,
 • Gaunamos pajamos,
 • Turimi finansiniai įsipareigojimai, išlaidos, paskolos,
 • Asmens duomenys (vardas, pavardė, asmens kodas, kontaktinė informacija).

Taip pat kreditoriai reikalaus jūsų patvirtinti savo tapatybę. Paprastai tai atliekama jungiantis per savo el.bankininkystę, naudojant el.parašo prisijungimą ar kitą būdą, kuris jus identifikuotų bei leistų patvirtinti, jog tai esate tikrai jūs. Tuo būdu ne tik patvirtinama tapatybė, tačiau kreditorius gauna ir visą reikiamą informaciją apie jus iš Creditinfo ar panašių portalų, kuriuose analizuojama jūsų kredito istorija, yra duomenys apie pajamas bei finansinius įsipareigojimus bei nustatomas kredito reitingas. Šiais duomenimis remiantis, kreditorius nusprendžia suteikti jums pageidaujamą mini paskolą ar ne.

Visas sprendimo procesas trunka vos kelias minutes, nes viskas vyksta daugiausia automatiškai. Visgi, žmogaus prisilietimas yra būtinas, todėl paskolos paprastai išduodamos tik kredito įstaigos darbo valandomis. Jei kreditorius pagal jūsų duomenis mato, jog negali suteikti pageidaujamos paskolos, tačiau gali suteikti šiek tiek mažesnę, kitomis sąlygomis ar kitokiai trukmei, tuomet paprastai kreditorius pateikia alternatyvų pasiūlymą, kurį galite priimti ar atmesti.

Jei negavote paskolos iš pirmo kreditoriaus, galite bandyti kreiptis į antrą ar trečią. Arba pasidomėti kodėl negavote paskolos. Paprastai tam yra priežastis, greičiausiai neatitinkate atsakingo skolinimo sąlygų.

Mini kreditas gali būti nesuteikta, jei:

 • Nesate LR pilietis ar neturite leidimo nuolat gyventi Lietuvoje,
 • Neturite reguliarių pajamų,
 • Paskutinėje darbovietėje išdirbote trumpiau nei 6 mėnesius,
 • Turite negrąžintų paskolų,
 • Būsimos paskolos gražinimo įmokos viršija 40 proc. pajamų,
 • Mažas kredito reitingas arba bloga kredito istorija.

Priežastis gali būti viena arba jų derinys. Žinodami kodėl kreditorius atsisako suteikti paskolą, galite imtis veiksmų pakeisti situaciją. Pavyzdžiui, jei nesuteikiama nes jūs paskutinėje darbovietėje išdirbote trumpiau nei 6 mėnesius, galite rasti kreditorių, kurie suteikia paskolas išdirbus 4 mėnesius arba palaukti, kol sueis reikalaujamas laikas.

Kita dažna priežastis, kodėl nesuteikiama paskola yra jau turimos negrąžintos paskolos. Paprastai paskolos nesuteikiamos, jei jau turite paėmę paskolų anksčiau. Tačiau tokiu atveju gali būti naudinga apsvarstyti paskolos refinansavimą – dažniausiai tai vienintelis efektyvus būdas sutaupyti ir subalansuoti biudžetą.

Jei mini paskola internetu buvo suteikta, sveikiname! Tačiau nepamirškite, jog nesvarbu ar tai mini paskola, ar vartojimo paskola, ar būsto kreditas, paskola yra paskola – ją būtina grąžinti ir į ją žiūrėti atsakingai. Net maža paskola, jei negražinama laiku, vėluojama ar perduodama antstoliams, gali ilgam sugadinti kredito istoriją ir sukelti nepatogų ateityje, kuomet reikės paimti jau nebe mini paskolą, o didesnės sumos paskolą.

Ir pabaigai, mini paskola internetu efektyvus būdas gauti pinigų tada, kuomet reikia, o elgiantis atsakingai apskaičiuojant gaunamas naudas, paskola gali padėti subalansuoti biudžetą. Ir nepamirškite, jei susidomėjote mini paskola, pirmas žingsnis – paskolų palyginimas. O tuomet jau reikia tikėti, jog jūsų duomenys tvarkingi ir galėsite per kelias minutes gauti norimą paskolos sumą.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas