SMSpinigai : kai banko sąskaitoje švilpauja vėjai

9.3 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (3 balsai)
Paslaugų kokybė9
Teikiamos sąlygos9
Klientų aptarnavimas10

APŽVALGA

Smspinigai.lt puikiai tinka greitai prireikus nedidelės pinigų sumos kasdieniams poreikiams ar netikėtoms situacijoms. Smspinigai.lt siūlo įvairias kredito galimybes, refinansavimą, kreditą su NT įkeitimu, kredito liniją ar kreditinę kortelę. Tai yra vienas iš nedaugelio Lietuvos kreditorių, nuolatos siūlantis nemokamą greitąjį kreditą pirmą kartą paskolos paraišką teikiantiems klientams.

Jūsų poreikiams SMS pinigai siūlo nuo 100 iki 15 tūkstančių eurų siekiančius kreditus. Ilgiausias kredito grąžinimo laikas – 6 metai, o trumpiausias – 3 mėnesiai. Reikėtų nepamiršti, jog kuo ilgesniam terminui imate kreditą, tuo didesnes palūkanas teks mokėti. Tad prieš skolinantis, reikėtų tinkamai įsivertinti savo ilgalaikes finansines perspektyvas, kad galėtumėte tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus ir laiku grąžinti paskolą.

Smspinigai.lt siūlomos paskolos yra vienos iš pigiausių Lietuvoje, t.y. turinčių mažiausią metinę palūkanų normą. Taip pat, Smspinigai.lt yra dažniausiai įvairias akcijas siūlantis kreditorius. Kadangi Smspinigai.lt siūlomos akcijos ir jų sąlygos nuolatos keičiasi, todėl jų internetinę svetainę derėtų aplankyti prieš pateikiant paskolos prašymą.

Kaip gauti paskolą iš Smspinigai.lt?

smspinigai

 1. Pirmiausia, užsiregistruokite Smspinigai.lt sistemoje užpildę standartinę informaciją apie save (Vardas, Pavardė, Asmens kodas, Kontaktiniai duomenys ir t.t.) ir iš savo banko sąskaitos atlikite 0.01€ registracijos mokestį į kreditoriaus sąskaitą. Atlikus sėkmingą registraciją gausite patvirtinimą SMS žinute.
 2. Prisijunkite prie savo paskyros ir pateikite paraišką paskolai gauti, nurodę paskolos tipą, sumą ir terminą.
 3. Tuomet Smspinigai.lt kreditų komitetas peržiūrės Jūsų paraišką ir apie sprendimą Jums bus pranešta SMS žinute arba elektroniniu paštu
 4. Gavus teigiamą atsakymą pinigai Jūsų nurodytą banko sąskaitą pasieks per 15 minučių. 

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • Greitasis kreditas – tinka kasdienėms nenumatytoms išlaidoms padengti, gaukite pinigus per 15 minučių.
 • Kredito kortelė – su skirtu limitu iki 5000 € ir 2% pirkinių sumos grįžta atgal į kortelę (cashback). Naujoji Nordecum kredito kortelė yra išleista Smspinigai.lt patikimo partnerio ir visoje Europos Sąjungoje veikiančio mokėjimo paslaugų teikėjo “Wallester AS“, naudojančio VISA tinklą ir pažymėta VISA. Tai puiki galimybė pirkti įvairiausius daiktus internetu ir ne tik su 2% nuolaida.
 • Refinansavimas – sujunkite visus savo paskolų mokėjimus iš skirtingų paskolų į vieną mokėjimą kiekvieną mėnesį. Refinansuojant savo paskolas turėsite tik vieną paskolą su mažesniu mėnesiniu mokėjimu.
 • Kredito linija – tai kredito rūšis, kuomet paraiška pateikiama tik vieną kartą ir bet kuriuo metu patogiu metu galima persivesti pinigus į savo banko sąskaitą iš kredito linijos. Palūkanos skaičiuojamos tik nuo panaudotos sumos.
 • Vartojimo paskola – patikimas būdas padengti didesnes nenumatytas išlaidas arba įsigyti didelės vertės pirkinį.
 • Autokreditas – ši paskolos rūšis padeda įsigyti bet kokią motorinę transporto arba padengti savo transporto priemonės remonto išlaidoms finansuoti. 
 • Kreditas su NT įkeitimu – paskolos rūšis, kurioje paskolos gavėjas užtikrins savo finansinių įsipareigojimų kreditoriui vykdymą su turimu, nekilnojamojo turto įkeitimu – namu, butu ar kitu nekilnojamuoju turtu.
 • Paskola būsto remontui – kartais remontas gali užtrunkti mėnesius ir netgi metus, ypatingai tada kai neturite užtektinai tam lėšų. Paskola remontui yra puikus pasirinkimas tiek naujos buitinės technikos ar baldų pirkimui, tiek dabartiniam buto, namo remontui. Nėra skirtumo, ar jums reikia įsigyti medžiagų savo svajonių namams, ar samdyti profesionalų statybininką, kad atliktų darbus.
 • Paskola medicinos paslaugoms – bėgant laikui, jums gali tekti vis daugiau investuoti į savo sveikatą. Brangios operacijos ir vaistai, dantų gydymas ar plastinė chirurgija kainuoja nepigiai ir dažnai reikalauja turėti didelę sumą čia ir dabar. Smspinigai.lt paskola medicinos paslaugoms gali būti naudojama mokėti už grožio procedūras ir paslaugas arba pirkti įvairius sveikatos ir grožio produktus, vaistus.
 • Kreditas poilsiui – artėja atostogų sezonas ir jeigu nepakanka pinigų lektuvo bilietams, kurui ar tiesiog apsistojimui Lietuvoje, prie jūros Smspinigai.lt siūlo kreditą būtent atostogoms. 
 • Paskola mokslams – gauti universitetinį išsilavinimą kiekvienais metais tampa vis didesne prabanga, nes daugelis žmonių susiduria su sunkumais gauti tinkamą finansavimą studijoms. Švietimas yra investicija į save ar savo vaikus, kuri tikrai atsipirks ateityje. Paskola mokslams leidžia jums ne tik eiti į universitetą, lankyti užsienio kalbų kursus, bet ir mokėti už savo išsilavinimą užsienyje.
 • Kreditas pomėgiams – mums visiems reikia hobių, jie praturtina gyvenimą ir džiugina sielą. Kartais deja jiems prireikia papildomų finansų, jog nereikėtų savęs varžyti pomėgiams Smspinigai.lt siūlo paskolas būtent Jūsų hobiams įgyvendinti. 
 • Kreditas vestuvėms – geras vedėjas, fotografas, maistas, drabužiai, sodybos nuoma, medaus mėnesis tai tik nedaugelis vestuvių išlaidų. Norintiems šią dieną paversti pasakiška ir nepamirštama reikės nemažai paišlaidauti, tačiau Smspinigai.lt siūlo paskolą vestuvėms, jog šias išlaidas galėtumėte paskirstyti per ilgesnį laikotarpį.

Kredito sąlygos

 • Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 19 metų amžiaus
 • Kredito suma nuo 100 € iki 15000 €
 • Kredito grąžinimas nuo 90 dienų iki 6 metų
 • Palūkanos nuo 3,67 %
 • Norėdami gauti kreditą, Jūs turite būti registruotas vartotojas

 

Smspinigai.lt ypatingas pasiūlymas:  pirmas kreditas naujiems klientams nuo 100 € iki 1000 € iki 1 metų laikotarpiui. Jeigu kreditą grąžinsite laiku Jums nereikės mokėti jokių palūkanų.

Smspinigai.lt refinansavimas

Smspinigai.lt siūlo paskolų refinansavimą su itin geromis sąlygomis. Refinansavimo limitas yra dukart didesnis nei siūlomų greitųjų paskolų t.y. 10 000 € bei gali būti išduotas net 7 metams. Taip pat kartu su refinansavimu yra suteikiama proga pasiskolinti papildomai.

Refinansavimas yra sudaromas individualiomis sąlygomis, todėl konkretesnių detalių dėl jo sąlygų nėra pateikiama. Tačiau teigiama, kad skolas refinansavus šioje kredito bendrovėje, už kreditus galėsite mokėti iki 30% mažiau nei iki tol.

Naudojimasis svetaine

sms paskola

Nors Smspinigai.lt tinklapyje galite rasti tikrai daug informacijos, tačiau tinklapis taip gerai išdėstytas, kad juo lengva intuityviai naudotis ir nepasiklysti informacijos srau

Kadangi šis kreditorius teikia ne tik greitųjų kreditų paslaugą, bet ir siūlo kitas kreditų rūšis apie jas galite sužinoti daugiau pasirinkus pagrindiniame puslapyje, viršuje atitinkamas skiltis. Kreditų sąlygos yra aiškiai išdėstytos su įvairiais pavyzdžiais, kurie padės pasirinkti tinkamiausią kredito rūšį. 

Smspinigai.lt nuolatos rengia įvairias nuolaidas ir akcijas savo naujiems ar lojaliems klientams. Visos šiuo metu taikomos akcijos yra pavaizduotos tinklapio viršuje, nuotraukų pavidalu. Prieš užpildant paskolos prašymą, visada pasitikrinkite ar įmonė netaiko ypatingų nuolaidų, kuriomis galėtumėte pasinaudoti. 

Svarbiausia, pagrindiniame puslapyje galite paskolų skaičiuoklėje pasirinkti norimą pasiskolinti sumą ir pasirinkti grąžinimo terminą bei pamatyti preliminarias sąlygas. Paspaudę „Mokėjimo grafikas“ galėsite susipažinti su detalia informacija apie tai kokias kredito įmokas turėsite atlikti ir iš ko jos susideda. Tai galioja ne tik skirtingiems kredito tipams, bet ir paskolų refinansavimui.

Ar galima Smspinigai.lt paskolą grąžinti anksčiau nei numatytas terminas?

Trumpas atsakymas: taip galima. Per dvi dienas galima nutraukti sutartį su kredito davėju ir grąžinti tik pasiskolintą sumą, nemokant jokių palūkanų ar kitų mokesčių. Kredito gavėjas per 14 dienų laikotarpį gali nutraukti sutartį apie tai raštu informuodamas kredito davėją. Tuomet per 30 dienų būtina grąžinti pasiskolintą sumą ir dienos tikslumu priskaičiuotas palūkanas nuo kredito gavimo iki jo grąžinimo.

Kaip apmokėti kredito įmoką?

Smspinigai.lt priima įmokas per „Perlo“ ir „FoxBox“ terminalus, parduotuvėse „Maxima“, Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose, taip pat „NARVESEN parduotuvėse“ ir „R-KIOSK“ kioskuose visoje Lietuvoje. Apmokėti galima tiek banko kortele, tiek grynaisiais. Žinoma mokėti galima ir banko pavedimu.

Smspinigai kredito pratęsimas

Kredito pratęsimas tai yra kredito įmokos perkėlimas velesniam laikui. Žinodami, kad sumokėti kredito įmoką laiku Jums nepavyks, galite atidėti mokėjimo terminą ir sumokėti vėliau kada galėsite. Priežastys, kodėl vertėtų pratęsti kreditą:

 • Pratęsus kreditą apsisaugosite nuo delspinigių, kurie būtų pradėti skaičiuoti, jei vėluojama atlikti mokėjimą
 • Laiku sumokėta įmoka arba pratęstas kredito terminas niekada netaps teisminių ginčų priežastimi.
 • Laiku grąžindami kreditą arba jį pratęsdami, Jūs elgiatės finansiškai atsakingai.

Visada patariama kreditą pratęsti iš anksto, kelios dienos prieš būsimąjį mokėjimą. Mokėdami už kredito pratęsimą, būtinai mokėjimo paskirtyje nurodykite žodį „PRATĘSTI“. Pratęsti vienos įmokos mokėjimą galima ne daugiau kaip trims mėnesiams.

Privalumai ir trūkumai

Privalumai:

 • Galima pasiimti ne tik greitą kreditą, bet ir kreditą su NT įkeitimu, kredito liniją, vartojimo paskolą, autokreditą, refinansuoti savo turimas paskolas ar gauti kreditinę kortelę.
 • Smspinigai.lt siūlo net 8 kredito apmokėjimo būdus.
 • Nuolatos rengiamos įvairios akcijos ir nuolaidos.
 • Pirmas kreditas iki 1000 € ir iki 12 mėn. be pabrangimo, t.y. visiškai nemokamai. 
 • Palyginus su kitomis kredito įmonėmis santykinai maža metinė palūkanų norma
 • Galima pasiskolinti net 15000 €, o refinansuoti net 20000 €.
 • Galimybė perkelti mėnesio įmokų mokėjimo datą nuo 5 iki 15 dienų. Tai ypatingai praverčia, jei kredito mokėjimo diena nesutampa su atlyginimo diena.
 • Nėra kredito laikotarpio apribojimų skirtingoms kredito sumoms.
 • Galimybė atidėti kredito įmoka iki 6 mėnesių iki 3 kartų.

Trūkumai:

 • Negalima pasiimti kredito trumpiau nei 3 mėnesiams. 
 • Palūkanos didesnės nei kai kurių tarpusavio skolinimo platformų.

Koks tipinis paskolos pavyzdys?

Jeigu planuojate pasiskolinti 1000 € ir pasirenkate išsimokėti per 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 3,67 %, tuomet paskolos sąlygos atrodytų taip: 

Bendra vartojimo kredito gavėjo suma būtų 1218,74 €, 

Mėnesio įmoka – 50,78 €, 

Mėnesio administravimo mokestis – 7,50 €, 

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,99 %, 

Sutarties sudarymo mokestis – 0 €.

Aptarnavimas

Iškilus klausimams ar susidūrus su nesusipratimais Smspinigai.lt puslapyje pateikiama informatyvi dažniausiai užduodamų klausimų skiltis, tačiau jei nerastumėte atsakymo su Smspinigai.lt vadybininkais galite susisiekti net keliais būdais: 

Telefonas: 8 527 40040

Trumpasis numeris: 1801

Faksu: 8 520 30019

Elektroniniu paštu: info@nordecum.lt

CHAT: Online pagalba

Mūsų biuro adresas: Savanorių pr. 129, Vilnius

Smspinigai.lt rekvizitai

UAB „Nordecum”

Adresas: Naugarduko g. 97, Vilnius

Telefonas: 8 527 40040

el. paštas: info@smspinigai.lt

I–V: 8:00-20:00

VI–VII: 10:00-18:00

 

4.6/5 - (5 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas