SMSpinigai : kai banko sąskaitoje švilpauja vėjai

Prireikė nedidelio vartojimo kredito būsto ar transporto priemonės remontui? O gal reikia susimokėti už studijas ar šiek tiek trūksta iki svajonių vestuvių? Su tokiais norais į bankus net neverta kreiptis, nes esate „per mažas“, tačiau krūvą dokumentų pildysite kaip didžiausias verslininkas. Žemiškus norus padės išpildyti SMSpinigai. Tai nedidelių vartojimo kreditų bendrovė, kuris siūlo išties labai dideles ir įvairias kredito galimybes.

 

Kasdieniniams poreikiams SMS pinigai teikia nuo 100 iki 5 tūkstančių eurų siekiančius kreditus. Ilgiausias kredito grąžinimo terminas – 5 metai, o trumpiausias – 2 mėnesiai. Tiesa, reiktų atminti, kad kuo ilgesniam terminui imate kreditą, tuo didesnes palūkanas teks mokėti. Tad prieš skolinantis, reiktų gerai įvertinti savo ilgalaikes finansines perspektyvas, kad galėtumėte tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus ir laiku grąžinti paskolą.  SMSpiniga.lt taip pat suteikia galimybę pasiimti ir didesnes paskolas 5 metų terminui arba paskolas, įkeičiant transporto priemonę ar nekilnojamą turtą.  Didžiausia kredito riba net 80 proc.  įkeičiamo turto vertės Žinoma, kol mokėsite paskolą, galėsite ir toliau naudotis savo automobiliu ar būstu.  Taigi, paskolų galimybės išties labai plačios, todėl kiekvienas ras tai, kas optimaliausiai atitinka jų poreikius.

 

Be to, SMS pinigai teikia ir paskolų refinansavimo paslaugą. Taigi, jei turite kitų įsiskolinimų, norite juos sujungti į vieną paskolą ir šiek tiek sutaupyti, ši kredito bendrovė gali pagelbėti tai padaryti. Visgi, SMS pinigai skatina žmonių sąmoningumą ir atsakingą skolinimąsi, todėl primena, kad bet koks kreditas – tai finansinis įsipareigojimas, kurį būtina tinkamai vykdyti, jei nenorite susigadinti savo kredito istorijos ar patekti į dar didesnę finansinę duobę, nei buvote prieš tai.

 

Kaip pasiskolinti?

 

Greičiausias ir paprasčiausias būdas tai padaryti – internetas. Užsukite į SMS pinigai internetinę svetainę, prisiregistruokite prie sistemos, registracijos metu reikės pateikti kai kuriuos savo asmeninius duomenis, todėl įsitikinkite, kad niekur neįvėlėte klaidos. Po to pasirinkite, kokio dydžio ir kokiam terminui norite gauti kreditą ir pateikite paraišką. Kompanijos sistemoje yra skaičiuoklė, kurioje galite matyti, kokią mėnesinę įmoką teks mokėti, pasirinkus vieną ar kitą kredito sumą bei skirtinga terminą.  Labai patogu ir paprasta, o svarbiausia, kad, matydami tikslius duomenis, galėsite paprasčiau planuotis savo finansus. SMSpinigai specialistai jūsų parašką apsvarstys vos per 20 min., o pinigai jūsų banko sąskaitą pasieks jau tą pačią dieną.  Tuo atveju, jei norite gauti didesnį vartojamąjį kreditą ar kreditą įkeičiant turtą, rekomenduojama tiesiogiai susisiekti su kompanijos specialistais telefonu, elektroniniu paštu, konsultacija tiesiog internetinėje svetainėje ar atvykstant į būstinę.

 

Kreditą gali gauti tik 20 metų sulaukę Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys pastovias pajamas. SMS pinigai teikia mokėjimo atidėjimo paslaugą. Daugiau informacijos apie SMS pinigai teikiamas paslaugas galite rasti čia: Smspinigai.lt.

SMSpinigai : kai banko sąskaitoje švilpauja vėjai
Įvertinkite tesktą