Galiu paskolinti pinigų už procentus pasiulymai

Prieš imant paskolą visada būtina palyginti kuo daugiau skolinimosi variantų ir pasirinkti geriausią. Tačiau kartais nutinka taip, kad neatitinki minimalių kreditorių skolinimo reikalavimų, kaip pavyzdžiui, neturi stabilių ar oficialių pajamų, esi studentas ar bedarbis. Tokiais atvejais galite rinktis alternatyvių skolinimosi variantų, vienas iš tokių būdų yra paskolos su vekseliu, kurias gali išduoti tiek privatūs, tiek juridiniai asmenys.

galiu paskolinti uz procentus

Kas yra vekselis? 

vekselisVekselis tai vertybinis popierius, jį išrašęs asmuo įsipareigoja be sumokėti tam tikrą pinigų sumą dokumente nurodytam asmeniui. Vekselis gali būti surašomas ant specialaus blanko arba laisva forma. Jeigu paskolos suma viršija 3 000 Eur ir šis sandoris yra vykdomas grynaisiais pinigais, paskolos sutartis turi būti notarinės formos.

Vekselį galima išrašyti ant visiškai paprasto popieriaus lapo, jame turi būti nurodyta ši informacija:

 • Besąlyginis paskolos gavėjo įsipareigojimas sumokėti nurodytą pinigų sumą;
 • Dokumento pavadinimas: „paprastasis vekselis“;
 • Mokėjimo terminas,
 • Mokėjimo vieta;
 • asmuo kuriam turi būti sumokėta;
 • dokumento išrašymo vieta, data;
 • vekselį išrašiusios asmens parašas.

Vekselio privalumai

Nors gali atrodyti, kad skolinti pagal vekselį labiau apsimoka kreditoriui, tačiau besiskolinančiui vekseliu paimti paskola irgi atneša privalumų, štai keletas pavyzdžių:

  • Itin lengva pasiskolinti – gauti paskolą su vekseliu galite gauti nepaisant, jog neturite pastovaus darbo, pastovių pajamų, nesate išdirbęs minimalaus laikotarpio darbovietėje. Taip pat, privatus asmuo negali patikrinti jūsų kredito istorijos, todėl pasiskolinti vekseliu galėsite net ir su bloga kredito istorija.
  • Nereikia nurodyti kam skirta paskola – fiziniam asmeniui nėra svarbu kam skolinatės, aktualu tik tai, jog grąžintumėte paskolintą sumą laiku.
  • Nereikalingas užstatas – vekselis yra tarsi vertybinis popierius, todėl suteikia nemažą saugumą kreditoriui, paskolos su vekseliu yra dažniausiai išduodamos be užstato.
  • Galima tartis dėl paskolos sąlygų – kiekvienas atvejis individualus, todėl galite tartis dėl paskolos sąlygų, terminų, mokėjimo grafiko ir kt.;
  • Vekselį galima perleisti kitam fiziniam arba juridiniam asmeniui.  Daugiau apie vekselį čia

Kas gali paskolinti pinigų už procentus?

Kaip ir minėjome anksčiau, paskolą vekseliu gali išduoti ir fiziniai ir juridiniai asmenys, tačiau dažniausiai, šia veikla užsiima privatūs paskolų teikėjai. Todėl lengviausia gauti paskolą su vekseliu yra susitarti su privačiu asmeniu ir kartu surašyti šį dokumentą.

Skolinimosi svetainės

Įvedus į paiešką „skolinu pinigus pagal vekseli” galite rasti net ne vieną tinklapį, kuriame forumo principu galite parašyti, jog ieškote kas galėtų paskolinti tam tikrą pinigų sumą, jūsų pasirinktam terminui. Žmonės, kurie gali paskolinti jums parašys komentarą kaip su jais susisiekti. Deja, tačiau šios svetaines nėra labai aktyvios ir neturi daug aktyvių lankytojų, kurie padėtų ištikus bėdai.

Skelbimų svetainės

Tikrai nemažai tokių pasiūlymų, kaip „galiu paskolinti už procentus” arba „galiu paskolinti pinigų be užstato” galima rasti skelbimų portaluose tokiuose, kaip skelbiu.lt, alio.lt ir kiti. Taip pat, čia galite ir jūs palikti skelbimą, jog ieškote, kas galėtų paskolinti pinigų. Šių skelbimų pliusas tas, kad svetainėje nurodytas telefono numeris, bei elektroninis paštas, jog galima būtų lengviau susisiekti su žmogumi, kuris skolina su vekseliu.

skelbiu

Facebook grupės

Facebook grupės tokios kaip „Paskolos iš žmonių” yra labai aktyvios, čia nuolat vyksta veiksmas. Facebook turi nemažai privalumų, pavyzdžiui:

 • Dabar galima įrašus rašyti anonimiškai, tad jei nenorite, kad draugai pamatytų, kad skolinatės, tokiu būdu, tai galit susisiekti su žmonėmis tiesiogiai, kai jie parašys komentarą ant jūsų skelbimo.
 • Skolinančių grupės turi žmonių sąrašą, kurie jau yra ką nors apgavę, problematiški ir su kuriais nereikėtų turėti reikalų.
 • Grupių administratoriai aktyviai trina apgavikus, kurie bando išvilioti pinigus iš besiskolinančiųjų.
 • Prieš skolinantis galite patikrinti žmogaus Facebook profilį ir bent susidaryti pirminį vaizdą ar šis žmogus yra patikimas.

atsiliepimai

Kur galima gauti paskolą pagal vekselį be užstato?

Pasiskolinti su vekseliu užstatas tikrai nėra reikalingas, nes vekselis yra vertybinis popierius, kuris apsaugo skolintoją nemokumo atveju.

Kaip apsisaugoti nuo sukčių? 

Skolinantis iš nepažįstamų žmonių būkit itin atidūs, niekada nepasirašinėkite neaiškių sutarčių ir neperduokite kitų dokumentų, pirmiausia, pilnai nesuderinę visų klausimų ir negavę pinigų. Venkite skolinimos grynais pinigais, o geriau prašykite, kad pinigus pervestų jums į sąskaitą, nes ginčų atveju bus lengviau įrodyti savo tiesą. Taip pat, jei skolinatės vekseliu, nepervedinėkite pinigų, vienas iš dažniausių apgavystės būdų yra prašymas pirma pervesti tam tikrą pinigų sumą už kažkokius neaiškius mokesčius. Būkite itin atidūs ir jeigu situacija atrodo nepatikima tai geriau nesivelkite į visą tai.

Kaip galima gauti paskolą iš žmonių be procentų?

Skolinimas vekseliu yra itin rizikingas, nes skolinama žmonėms, kurių nepažįstame ir negalim patikrinti jų kreditingumo, ar jie nėra perduoti antstoliams ir ar jie turi kokių nors pajamų. Tikrai ne visi žmonės yra finansiškai išprusę ir geba suskaičiuoti, kiek pasiskolinę sugebės grąžinti nevėluodami. Todėl normalu, kad skolinantis jie užsideda aukštą procentą. Pasiskolinti iš žmonių be procentų galima nebent iš pažįstamų, kurie yra tikrai linkę jums gero ir nori jums padėti ir jiems nesvarbu užsidirbti iš paskolintos sumos.

 

Nusprendus paskolą įforminti kaip vekselį – svarbu įsitikinti, kad skolininko pasirašomas dokumentas atitiks visus numatytus reikalavimus, kurie apibrėžiami vekselių įstatyme.

 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas