Paskolos įsiskolinusiems ir turintiems skolų galimybė pasiskolinti papildomai

paskolos įsiskolinusiems

Paskolos žmonėms suteikiamos remiantis atsakingo skolinimo nuostatomis, galiojančiais paskolas aptariančiais įstatymais bei pačių kreditus išduodančių įmonių nuostatomis. Visų jų tikslas įvertinti paskolos prašymą pateikusio žmogaus kreditingumą ir galimybes gražinti paskolą. Taip apsaugomas tiek žmogus nuo perteklinės ir neapgalvotos paskolos paėmimo, tiek kredito bendrovės nuo galimai nemokių klientų.

1 Ieskaupaskolos
nuo 100 € iki 25000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 84 mėn
Terminas
Nuo 3,00 %
Palūkanos
nuo 13%
BVKKMN
9.5
Nemokama paskolu palyginimo platforma
2 ESTO
nuo 100 € iki 15000 €
Suma
nuo 1 mėn iki 48 mėn
Terminas
Nuo 4,40 %
Palūkanos
15%
BVKKMN
8.7
Nuo vartojimo paskolos iki kredito linijos
3 Fjord bank
nuo 1000 € iki 20000 €
Suma
nuo 12 mėn iki 60 mėn
Terminas
Nuo 4,00 %
Palūkanos
nuo 14%
BVKKMN
8.5

Natūralu, jog žmogus jau turintis paskolų, nėra vertinamas taip pat kaip neturintis įsiskolinimų. Daugelis kredito įmonių turi nuostatą, jog paskolos neišduodamos žmonėms turintiems įsipareigojimų kitiems kreditoriams. Kiti remiasi 40 proc. taisykle. Paskolos išduodamos žmonėms, kurių mėnesinių įsipareigojimų suma yra lygi arba mažesnė nei 40 procentų gaunamų mėnesinių pajamų. Imant paskolą žmonės dažniausiai ima maksimalią galima sumą, būtent dėl šios priežasties nebegali imti vėliau, nes įskaitant papildomą paskolos gražinimo įmoką, išlaidos jau viršytų 40 proc. ribą.

Ar tai reiškia, jog turint negražintą paskolą jau nebegalima paimti papildomos skubios paskolos? Ir ar užklupus sudėtingam finansiniam periodui, kuomet reikia papildomų pinigų, nėra nieko, ką būtų galima padaryti? Tikrai ne! Variantų yra. Pagrindinis – paskolų refinansavimas. Taip pat galimos paskolos su vekseliais. Ir, žinoma, galiausiai reikia suprasti, kodėl jau turint paskolą, reikia dar vienos ir vėliau dar vienos – galbūt problemos šaknys yra kažkur giliau.

Paskolų refinansavimas įsiskolinusiems

Paskolų refinansavimas yra turimų paskolų padengimas nauja paskola, kuriai yra taikomos naujos sąlygos, kitokia palūkanų norma ir kitokio dydžio mėnesinės paskolos grąžinimo įmokos, nei dabar turimų paskolų. Tai nėra papildoma paskola tiesiogine ta žodžio prasme, tačiau tai yra įrankis, leidžiantis pertvarkyti įsipareigojimus taip, jog naujos paskolos ir neprireiktų.

Kad būtų galima suprasti refinansavimo naudą, galima pasitelkti pavyzdį. Kiekvieną mėnesį mokate 100 € paskolos gražinimo įmoką. Prireikė papildomų kelių šimtų paskolos. Refinansavus paskolą, galima pasinaudoti paskolos mokėjimo atidėjimu mėnesiui ar porai mėnesių. Tuomet refinansuojant sumažinti mėnesinės įmokos sumą, ką galima pasiekti prailginant paskolos gražinimo laikotarpį. Taigi papildomos paskolos poreikį padengia tai, kad vieną ar porą mėnesių nereikės mokėti paskolos įmokos, o vėliau ji bus mažesnė nei įprastai.

Kita situacija, kuomet didelę dalį turimų paskolų jau esate išmokėję. Tuomet pakeitus paskolos gražinimo laikotarpį, galima tikėtis paimti didesnę naują paskolą, nei reikalinga refinansuoti senąsias. Taip gaunama tarsi papildoma paskola. Refinansavimas labai lanksti paslauga, todėl jei domina paskolos įsiskolinusiems, būtinai pasidomėkite. Tai realiai optimaliausias variantas įsiskolinusiems. Apie refinansavimą plačiau galite paskaityti čia.

Paskola su vekseliu

Dar vienas variantas norintiems gauti paskolą, tačiau jau turintiems ankstesnę, nebaigtą išmokėti paskolą yra paskolos vekselis. Paskolos vekselis yra neginčijama kredito gražinimo sutartis tarp paskolos teikėjo ir gavėjo. Vekselis surašomas ant Lietuvos banko platinamų blankų arba surašomas laisva forma keliais egzemplioriais. Dažnai lyginama su skolos rašteliu, tačiau vekselis yra atskiras finansinis instrumentas, taip vadinamas vertybinis popierius. Skolinti pagal vekselį gali tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Tačiau dažniausiai visgi skolina fiziniai asmenys. Skelbimų portaluose specialiose finansų skiltyse rasite ne vieną skelbimą, kuriame yra frazė „skolinu su vekseliu“.

Kadangi privatūs žmonės netikrina kredito istorijos ir reitingo, jie nežino ir jiems iš tikro nėra įdomu ar jau turite paėmę paskolą anksčiau. Kadangi paskolos vekselio išieškojimui teikiama pirmenybė prieš kitas paskolos formas bei paskolos negražinimo atveju nereikia kreiptis į teismą, o išieškojimas iš karto perduodamas antstoliams, tai gana parankus įrankis skolinantiems. Būtent dėl to, paskolos su vekselių pasiūla privačiame sektoriuje yra gana plati ir galima paskolą gauti net ir įsiskolinusiems.

Vekselis nėra plačiai naudojamas, todėl tikėtina esate mažai apie jį girdėję. Prieš pasirašant bet kokį dokumentą ir paimant paskolą su vekseliu, pirmiau pasidomėkite šiuo paskolos tipu. Plačiau apie paskolos su vekseliu

Pagalba turintiems skolų ir daromos klaidos

Deja, tačiau kartais reikia pripažinti, jog reikalinga ne papildoma paskola, o pagalba padėsianti susitvarkyti su skolomis. Turint omeny, jog dalis problemų kyla mūsų galvoje, dalinamės dažniausiai pasitaikančiomis įsiskolinusių žmonių klaidomis, kurios trukdo pagaliau susitvarkyti su nesibaigiančiomis skolomis.

Kreditai ir paskolos skolai grąžinti

Daugelis žmonių ieško kredito ar paskolos kitiems įsipareigojimams grąžinti. Tai yra tipiškiausia ir dažniausiai daroma klaida bandant išsivaduoti iš skolų. Norint grąžinti ankstesnį kreditą ieškoma naujo kredito, o taip tik didinama skola, palaipsniui patenkama į užsisukusią skolos spiralę. Užuot ieškodami būdų gauti naują paskolą, turėtumėte išanalizuoti turimas lėšas savo namų ūkio biudžete ir, visų pirma, ieškoti ten galimų santaupų ar galimybių sutaupyti. Tokiu būdu jau šiame etape galima rasti trūkstamas lėšas skolai grąžinti.

Nėra namų ūkio biudžeto

Kiekvienas asmuo ar šeima turėtų reguliariai analizuoti savo namų ūkio biudžetą. Turėtumėte galėti pateikti kiekvieno mėnesio pajamų ir išlaidų ataskaitą. Svarbu iš anksto planuoti didesnes išlaidas ir numatyti biudžeto eilutę netikėtoms išlaidoms. Skolingi asmenys retai turi įprotį išlaikyti subalansuotą biudžetą. Todėl pinigai leidžiami impulsyviai, be prioriteto ar plano. Biudžeto kontrolės nebuvimas yra vienas iš skubotų ir neracionalių finansinių sprendimų priėmimo veiksnių ir dėl to dažnai tampa  įsiskolinimo priežastimi.

Analizuodami pajamas ir kasdienes išlaidas galite greitai ir paprastai subalansuoti namų ūkio biudžetą. Dažnai jame galima rasti daug taupymo galimybių ir panaudoti sutaupytus pinigus skolai grąžinti.

Kontakto su kreditoriumi vengimas

Situacijoje, kai jau esate įsiskolinę ir vėluojate su mokėjimais, kontaktų su kreditoriumi vengimas yra viena dažniausių ir rimčiausių klaidų. Todėl užuot kontroliavus situaciją ir ieškant bendro sprendimo su kreditoriumi, problema paaštrėja. Kreditorius imasi įvairių priemonių, siekdamas priversti vykdyti įsipareigojimus ir jų sąnaudos bei susijusios palūkanos kiekvieną dieną didėja, skola didėja, kol galiausiai į duris pabeldžia antstoliai. Vengimas palaikyti kontaktą ir prašyti pagalbos pripažįstant sudėtingą situaciją, lemia sugadintą kredito istoriją.

Paskolos įsiskolinusiems - apibendrintai

Kiekviena iš šių paminėtų klaidų lemia krentantį kredito reitingą, sugadintą kredito istoriją bei blogėjančią finansinę situaciją. Tad pirmiau reikia įvertinti, kodėl turint skolų atsiranda poreikis skolintis dar ir kaip pakeisti šią situaciją, jog nereikėtų veržtis diržų ar slėptis nuo kreditorių.

Visgi, jei manote, jog jūsų situacija nėra kritinė ir poreikis pasiskolinti tuo metu, kai dar turite skolų, yra pagrįstas, optimaliausias variantas yra paskolų refinansavimas. Žinoma, galima rinktis ir paskolą su vekseliu. Taigi, tikrai yra variantų netgi tokiose situacijose, kur atrodytų paskolos gauti jau neįmanoma.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas