Ieskau paskolos – nemokama paskolų palyginimo platforma

Ieškaupaskolos.lt tai visiškai nemokamas įrankis padedantis palyginanti paskolas internete. Niekada nebuvo taip paprasta gauti geriausią pasiūlymą atsižvelgiant į paskolos kainą, papildomus mokesčius, terminus ir kitus svarbius kriterijus. Ieskaupaskolos.lt padės pasitikrinti vartojimo paskolas, paskolos automobiliui, refinansavimo ar paskolų sujungimo geriausius pasiūlymus. Visus pasiūlymus gausite per valandą laiko. Jei bandytumėte visuose tinklalapiuose patikrinti standartines paskolų išdavimo sąlygas ir kainas, tikrai užtruktumėte ilgiau. Tad paskolų palyginimo portalas išties sutaupo jūsų laiko. Keli mygtuko paspaudimai, vienos paraiškos užpildymas ir galite gerti kavą laukdami paskolų pasiūlymų. Su Ieškaupaskolos.lt sutaupote pinigų, nes pasinaudodami išmania paskolų palyginimo sistema galite pasirinkti geriausią jūsų atveju paskolą, su mažiausiomis palūkanomis, tad išties sutaupote.

Kaip naudotis Ieškaupaskolos.lt?

Palyginti paskolų pasiūlymus visai nesunku:

 1. Pirmiausia, Jums reikės užsiregistruoti Ieškaupaskolos.lt platformoje. Registruojantis Jums reikės nurodyti visą standartinę informaciją norint gauti paskolą t.y. Asmeninius duomenis (vardą, pavardė, kontaktus ir t.t.), informaciją apie pajamas ir jūsų įsipareigojimus ir šeimyninę padėtį. Užpildžius informaciją turėsite patvirtinti savo tapatybę.
 2. Po tapatybės patvirtinimo kreditoriai peržiūrės jūsų pateiktą paraišką, bei pateiks būtent jums skirtus individualius paskolų pasiūlymus. Pasiūlymus galėsite matyti bei įvertinti patogioje svetainės paskyroje. Jums bus pateikta visa informaciją apie siūlomų paskolų suma, terminą, mėnesinę įmoką, BVKKMN ir papildomus mokesčius bei sąlygas.
 3. Palyginę kreditorių pasiūlymus išsirinkite jums tinkamiausią pasiūlymą.
 4. Savitarnoje pasirinkę paskolos tiekėją, netrukus gausite paskolą.

Ieškaupaskolos.lt puslapis naudingas tuo, kad pasiūlymai pritaikyti būtent jums, apskaičiavimai nėra tik preliminarūs, nes patvirtinus jūsų tapatybę, patikrinamas jūsų kreditingumas ir pasiūlymai skirti atsižvelgiant į jūsų situaciją. Lietuvos bankas prižiūri Ieškaupaskolos.lt veiklą, todėl galite nesijaudinti, jūsų pateikti duomenys bus saugūs.

Paraiškos užpildymas ir individualaus paskolos pasiūlymo gavimas iš keletos įmonių nėra įsipareigojimas imti paskolą. Jei jums netinka pasiūlymas arba persigalvojote ir nebenorite imti paskolos apskritai, nereikia bijoti ar dvejoti – jūs neįsipareigojęs, kol nepasirašėte paskolos gavimo sutarties su pasirinkta kreditus išduodančia įmone.

Kodėl Ieškaupaskolos.lt yra naudinga?

Ieškaupaskolos bendradarbiauja su dešimtimis Lietuvoje registruotų kreditorių, kurie visada gali jums padėti iškilus finansiniams sunkumams. Jūs sutaupysite daugybę laiko naudodamiesi Ieškaupaskolos.lt platforma, nes nereikės kreiptis pas kiekvieną kreditorių atskirai ir nagrinėtis dešimtis skirtingų pasiūlymų, skirtingose svetainėse su skirtingu pateikimu. Su Ieškaupaskolos.lt platforma išsirinksite geriausią pasiūlymą greitai ir be papildomų mokesčių ar vargo. Juk turint visą informaciją lengva priimti teisingą sprendimą ir pasirinkti pigiausią paskolą siūlantį kreditorių.

Kokias paskolas galima palyginti Ieškaupaskolos.lt?

 • Vartojimo paskola – dažniausia paskolų rūšis, nes jai nereikalingas joks užstatas, paskola gali būti suteikiama per kelias minutes ar dieną. Šiai paskolai nėra apribojimu kam ir kaip ją naudosite, todėl tai patogiausias būdas gauti papildomą pinigų šaltinį, kai staiga atsiranda poreikis. Šią paskolą galite naudoti didesniems pirkiniams, hobiams, atostogoms ar net automobiliui įsigyti.
 • Refinansavimas – paskola skirta padengti esamiems įsiskolinimams suteikiant geresnes sąlygas, patogesnį mokėjimo terminą, mažesnes mėnesines įmokas ar suteikiama didesnė paskolos suma. Refinansuoti galima banko paskolas, greitųjų kreditų paskolas bei kredito unijų paskolas. Šiuo metu, refinansavimas tapo itin populiarus, todėl didelė dalis naujų paskolų yra būtent išduotos refinansavimo tikslais.
 • Paskolų sujungimas – Taigi, paskolų sujungimas yra kelių paskolų apjungimas į vieną turimas paskolas refinansuojant. Taip iš kelių skirtingų kreditorių, lieka tik vienas, kuriam kas mėnesį mokama paskolos gražinimo įmoka. Pasinaudojus paskolų sujungimu, pasirinktas kreditorius padengia turėtus finansinius įsipareigojimus skirtingose kredito įstaigose ir visus juos perkelia savo žinion. Paskolų sujungimo atveju, žmogus sulaukia palankesnių sąlygų ir kreditoriams kiekvieną mėnesį moka tik vieną paskolos grąžinimo įmoką.
 • Automobilio paskola arba lizingas –  galite įsigyti bet kurį jums patinkantį naują arba naudotą automobilį. Galima gauti paskolą visai sumai ar daliai.

Kaip gauti paskolą?

Rekalingas Jūsų asmens dokumentas bei teisingas paraiškos supildymas. Kuo detaliau pateiksite duomenis paraiškoje, tuo mums lengviau bus įvertinti Jūsų galimybes gauti paskolą. Papildomai gali reikėti dokumentų Jūsų pajamoms įvertinti, bet apie tai mes Jus informuosime.

Ieškaupaskolos.lt privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Ieškaupaskolos.lt paslaugos yra visiškai nemokamos.
 • Pasiūlymus pateiks per 1 val.
 • Paraiškos pildymas be jokių įsipareigojimų.
 • Visi paskolų pasiūlymai vienoje vietoje.
 • Galimas paskolos terminas nuo 3 iki 84 mėn. Metinė palūkanų norma nuo 4,9% iki 75%

Trūkumai

 • Galima palyginti tik vartojimo paskolas, refinansavimą, paskolų sujungimą ir automobilių paskolą ar lizingą.

Kas gali gauti paskolą?

Paskola gali būtų suteikiama asmenims:

 • kurie ne jaunesni nei 18 metų ir ne vyresni nei 75 metų.
 • nuolatinės mėnesines pajamos bent jau 200 Eur.
 • Kurie yra LR piliečiai ar turintys nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje.
 • dirbantiems ne trumpiau nei 4 mėnesiai, toks minimalus terminas yra taikomas paraiškos pildymo dieną.
 • neturintiems įsiskolinimų kitose kredito įstaigose.
 • turintiems gerą kredito reitingą ir istoriją.

Jei turite įsiskolinimų ar dar nesate išmokėję paskolos kitoms kredito įstaigoms, Ieskaupaskolos.lt gali padėti sutaupyti pasiūlydama geriausias refinansavino ar paskolų sujungimo sąlygas. Taip pat, dirbantiems užsienyje skirtingos kredito įmonės turi skirtingas nuostatas, tad pateikus paraišką paskolų palyginimui gausite atsakymą kurie kreditoriai yra linkę išduoti paskolas neturintiems pajamų Lietuvoje.

Kokio dydžio paskolą galima gauti?

Kad sužinotumėte kokią sumą galite pasiskolinti rekomenduojame užpildyti paraišką, bei pasitikrinti. Tai priklausys nuo Jūsų gaunamų pajamu ir turimų finansinių įsipareigojimo santykio. Atlikus mokumo vertinimą kiekviena bendrovė sprendžia individualiai, bei pateikia pasiūlymus platformoje, kurioje galite tiesiogiai stebėti pasiūlymus.

Dažniausi terminai yra nuo 1 mėn iki 84 mėn.Teikiant paraišką reikėtų nurodyti norimą terminą, o mes atsižvelgiant į Jūsų poreikius pateiksime optimaliausius pasiūlymus.

Kada sužinosiu ar paskola man yra suteikiama?

Atsakymas dėl paskolos įprastai pateikiamas per 1 darbo valandą, jeigu užklausa pateikėte nedarbo valandomis, tuomet atsakymo galite tikėtis sekančia darbo dieną.

Ar galima gauti paskolą jei turiu skolų?

Žinoma. Bet turite atitikti Lietuvos banko reikalavimus. Norinti gauti paskolą Jūsų bendra mokama visų paskolų įmokų suma turi neviršyti 40%. Lengviausias būdas pasitikrinti, pildyti paraišką, taip sužinosite ar galite gauti paskolą ir kokios sąlygomis bei terminais.

Naudojimasis svetaine

Ieškaupaskolos.lt svetaine yra itin patogu naudotis, intuityviai suprasite kaip veikia ši platforma ir lengvai užpildysite paraišką paskolai gauti. Pirmame tinklapio puslapyje yra paskolos skaičiuoklė, kurioje pasirinkę paskolos rūšį, sumą ir terminą gausite preliminarią mėnesinę įmoką. Paspaudę “gauti pasiūlymą” jus nuves į registracijos formą, kurioje užpildę savo asmeninius duomenis galėsite užpildyti paskolos paraišką. Paėjus žemiau matome paaiškinimą kaip veikia Ieškaupaskolos.lt ir kokie šios platformos privalumai. Pačioje tinklapio apačioje nurodomi kreditoriai su kuriais ieškaupaskolos.lt dirba ir iš kurių galite gauti paskolos pasiūlymus.

 

Tipinis paskolos pavyzdys

Jeigu paskolos suma 3000 EUR ir skolinatės 36 mėnesių laikotarpiui tai sąlygos būtų tokios:

 • Palūkanos 7.9% nuo nesumokėtos paskolos sumos ir
 • Bendra suma – 3369.59 EUR
 • BVKKMN 11.81%.

Nurodyta mėnesinė įmoka yra tik informacinio pobūdžio. Tikslią galimą paskolos sumą ir mėnesinę įmoką sužinosi, kai bus išnagrinėta paraiška.

Aptarnavimas

Susisiekite:

+37065749809

info@ieskaupaskolos.lt

Rekvizitai

MB Ieskau paskolos

ĮK  303302302

El paštas : info@ieskaupaskolos.lt

TEL:  +37065749809

Adresas : Pramonės pr 4A

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas