Ieskau paskolos – nemokama paskolų palyginimo platforma

ieskau paskolos Jau ne kartą kalbėjome apie tai, jog būtina lyginti paskolas, kad sužinotume, kuris pasiūlymas jums bus geriausias ir pigiausias. Tai padaryti darosi vis lengviau, nes randasi daugiau naujoviškų ir pažangių sistemų, leidžiančių paprasčiausiai palyginti skirtingas paskolų bendroves ir gauti geriausią pasiūlymą čia ir dabar.Susipažinkime ir sužinokime, kuo paskolų palyginimas ir šis portalas gali būti naudingas kiekvienam ieškančiam pigesnės paskolos geresnėmis sąlygomis.

 

 

Kas yra Ieskau paskolos.lt?

Paskolų palyginimo portalas Ieskaupaskolos.lt yra naujiena rinkoje, dėl savo šviesaus ir aiškaus dizaino bei patogaus naudojimo. Ieskaupaskolos.lt – nemokamas paskolų palyginimo portalas internete. Tai portalas, kuriame galite kelių mygtukų paspaudimu palyginti paskolas skirtingose paskolas išduodančiose įmonėse. Labai paprastas ir taupus būdas sužinoti geriausią paskolos kainą, pasilyginant kredito davėjo individualius pasiūlymus jums. Su Ieskaupaskolos.lt pagalba galėsite gauti individualius pasiūlymus įvairioms paskolos, tame tarpe ir:

Kaip viskas vyksta?

Palyginimo procesas labai paprastas.

 1. Užpildote vieną paraišką ir patvirtinate savo tapatybę sistemoje.
 2. Kreditoriai peržiūri jūsų pateiktą paraišką
 3. Valandos bėgyje gaunate individualius pasiūlymus iš visų sistemoje registruotų paskolas išduodančių įmonių.
 4. Palyginate pasiūlymus ir išsirenkate geriausią.
 5. Sistemoje pasirenkate paskolos tiekėją ir netrukus gaunate paskolą.
 6. Džiaugiatės mažomis palūkanomis ir sutaupytais pinigais.

Kadangi sistemoje užsiregistruojate ir patvirtinate savo tapatybę, sistema pateikia jau individualius, pagal jūsų asmeninį kredito reitingą bei kredito istoriją tinkantį kreditą. T.y. gaunate ne teorinius skaičius kokia galėtų būti paskola, bet realų pasiūlymą, kurį tereikia priimti arba atmesti.

Ieskaupaskolos.lt veikla prižiūrima Lietuvos banko, tad dėl savo duomenų apsaugos ar kito informacijos galite nesijaudinti.

Kodėl verta lyginti paskolas su Ieškau paskolos

Greitųjų kreditų išdavimo eros pradžioje buvo pratinti, kad lojalumas atsiperka, jog reikia rinktis jau patikrintas įmones. Iš dalies tai vis dar tiesa – geriau rinktis tą įmonę, kurią jau žinote, nei tą, apie kurią girdite pirmą kartą. Tačiau šiuo metu, kuomet rinkoje tiek daug skirtingų kreditus išduodančių įmonių, praktiškai neįmanoma jų visų žinoti, žinoti jų specifiką ir tai į kokias paskolas tos įmonės orientuojasi. Sudėtinga rankiniu būdu lyginti paskolas, ieškoti geriausio varianto, kai to prireikia. Štai tokiu momentu paprasčiausias būdas yra pasinaudoti nieko nekainuojančiu įrankiu – paskolų palyginimu.

Paskolų palyginimo privalumai Ieskaupaskolos.lt palyginus su savarankišku kreditorių lyginimu:

 • Sutaupoma laiko, nes pildoma viena paraiška, vietoj to, kad peržiūrėtumėte visus kreditorių tinklalapius,
 • Kadangi paraiška teikiama su patvirtinta tapatybe ir kreditoriai mato jūsų kredito reitingą bei kitus aktualius duomenis, iš karto pateikiamas individualus pasiūlymas,
 • Iš kiekvienos įmonės gaunate visą reikiamą informaciją, įskaitant galimą paskolos sumą, terminą, mėnesinę įmoką, BVKKMN ir kita.
 • Turint visą informaciją lengva priimti teisingą sprendimą ir pasirinkti pigiausią paskolą siūlantį kreditorių.

Ieskaupaskolos.lt privalumai

Paskolų palyginimas nieko nekainuoja

Svarbu pažymėti, jog paskolų palyginimo paslauga visiškai nekainuoja. Tai nemokama paslauga, kurios metu užpildote formą ir patvirtinate tapatybę. Tačiau pati paslauga visiškai nekainuoja ir jos naudojimas niekaip nedaro įtakos būsimai paskolos kainai.

Pasiūlymas per valandą laiko

Visus pasiūlymus gausite per valandą laiko. Jei bandytumėte visuose tinklalapiuose patikrinti standartines paskolų išdavimo sąlygas ir kainas, tikrai užtruktumėte ilgiau. Tad paskolų palyginimo portalas išties sutaupo jūsų laiko. Keli mygtuko paspaudimai, vienos paraiškos užpildymas ir galite gerti kavą laukdami paskolų pasiūlymų.

Jokių įsipareigojimų

Paraiškos užpildymas ir individualaus paskolos pasiūlymo gavimas iš keletos įmonių nėra įsipareigojimas imti paskolą. Jei jums netinka pasiūlymas arba persigalvojote ir nebenorite imti paskolos apskritai, nereikia bijoti ar dvejoti – jūs neįsipareigojęs, kol nepasirašėte paskolos gavimo sutarties su pasirinkta kreditus išduodančia įmone.

Duomenų apsauga

Ieskaupaskolos.lt veikia prižiūrimi Lietuvos banko, kaip finansines įstaigas prižiūrinčios organizacijos. Tai užtikrina veiklos kontrolę bei procesų saugumą. Įskaitant ir duomenų apsaugą bei privatumą. Galite būti saugūs, jog jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims.

Sutaupote, nes išsirenkate geriausią

Ir žinoma, sutaupote pinigų, nes pasinaudodami išmania paskolų palyginimo sistema galite pasirinkti geriausią jūsų atveju paskolą, su mažiausiomis palūkanomis, tad išties sutaupote.

Paskolų palyginimas nekeičia atsakingo skolinimo nuostatų

Klaidinga manyti, jog pateikdami užklausą kelioms kredito įmonėms iš karto, galite tikėtis, jog šios žinodamos apie konkurenciją, pateiks jums palankesnį ir pigesnį variantą, vien tam, jog jus privilioti. Naudojimasis paskolų palyginimas portalais niekaip nedaro įtakos standartiniams sprendimams. Kaip ir bet kokiu atveju, kuomet potencialus klientas pateikia užklausą dėl paskolos gavimo, įmonės priima sprendimus laikydamosis atsakingo skolinimo politikos. O tai reiškia, jog paraišką pateikti ir paskolą tikėtis gauti gali:

 • LR piliečiai ar turintys nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje,
 • Pilnamečiai asmenys,
 • Turintys mažiausiai 4-6 metų darbo stažą vienoje įmonėje be pertraukų,
 • Neturintys įsiskolinimų kitose kredito įstaigose,
 • Turintys gerą kredito reitingą ir istoriją,
 • Gaunantys mažiausiai 200 eur pajamų per mėnesį,
 • Prašantys paskolos ne didesnės nei 40 proc. namų ūkio pajamų vertės.

Jei turite įsiskolinimų ar dar nesate išmokėję paskolos kitoms kredito įstaigoms, Ieskaupaskolos.lt gali padėti sutaupyti pasiūlydama geriausias refinansavino ar paskolų sujungimo sąlygas.

Dėl dirbančiųjų užsienyje skirtingos kredito įmonės turi skirtingas nuostatas, tad pateikus paraišką paskolų palyginimui gausite atsakymą kurie kreditoriai yra linkę išduoti paskolas neturintiems pajamų Lietuvoje.

Refinansavimas

Paskolų refinansavimas yra procesas, kuomet pateikus paraišką, suteikiama paskola skirta padengti esamiems įsiskolinimams suteikiant geresnes sąlygas, pavyzdžiui, patogesnį mokėjimo terminą, mažesnes mėnesines įmokas ar suteikiama didesnė paskolos suma. Refinansuoti galima banko paskolas, greitųjų kreditų paskolas bei kredito unijų paskolas. Šiuo metu, refinansavimas tapo itin populiarus, todėl didelė dalis naujų paskolų yra būtent išduotos refinansavimo tikslais.

Pateikus savo duomenis ir likusios paskolos duomenis, konsultantai su jumis susisieks ir įvertins ar nepermokate už savo turimą paskolą. Refinansavus dažnaiusiai galima sutaupyti – mokėti mažiau ar pasiskolinti papildomai.

Paskolų sujungimas

Kaip jau diktuoja pavadinimas, paskolų sujungimas yra paslauga skirta, apjungti skirtingas paskolas, kad nebereikėtų mokėti už kelias paskolas, o tiesiog turėti vieną aktyvią askolą. Mokant vieną paskolą didesnė tikimybė nebepermokėti kitoms bendrovės. Jeigu turite kelias paskolas galite pildyti paraišką dėl paskolų sujungimo ir laukti atsakymo iš kreditorių.

Rekvizitai ir Atsiliepimai

MB Ieskau paskolos
ĮK  303302302
El paštas : info@ieskaupaskolos.lt
TEL:  +37065749809
Adresas : Pramonės pr 4A

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ