Finbee – kai skolinti iš kreditorių nesinori

Finbee yra tarpusavio skolinimosi ir sutelktinio investavimo platforma (P2P), kuri sujungia tuos, kurie nori pasiskolinti, su tais, kurie ieško įvairių investavimo galimybių. Šios finansinės paslaugos dėka, paskolų suteikimas tapo inovatyvesnis ir skaidresnis ir paskolų gavėjams, ir paskolų davėjams. Siekiant suvaldyti skolinimo riziką, investuotojai įprastai ją diversifikuoja, t. y. į vieną paskolą paprastai investuoja nuo keliasdešimt iki daugiau nei šimto paskolų davėjų, taip sumažindami galimą nuostolį paskolos gavėjo nemokumo atveju.

Augantis žmogus – verslui arba žmogus – žmogui skolinimo populiarumas rodo, jog investuotojai įvertino galimybę uždirbti daugiau, prisiimant didesnę riziką, bet nepaliekant pelno bankams ar kitoms finansinėms institucijoms.

9.2 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (4 balsai)
Paslaugų kokybė8
Teikiamos sąlygos9.5
Klientų aptarnavimas10

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Finbee siūlo daugybę skirtingų paskolų rūšių nuo vartojimo kredito, paskolos dirbantiems su individualia veikla iki refinansavimo.
 • Finbee verslui finansuoja iki 75 000 Eur sumą be nekilnojamojo turto užstato.
 • Finbee suteikia galimybę pasinaudoti INVEGA parama – verslo paskolų sutelktinio finansavimo priemone „Avietė“.
 • Viena mažiausių vartojimo kredito kainų dėl investuotojų konkurencijos platformoje.
 • Individualiai derinamos paskolos sąlygos.

Trūkumai

 • Sprendimą dėl paskolos suteikimo Finbee priima net per 1 dieną.
 • Paskola išmokama po 2-3 darbo dienų, kai pasirašote paskolos sutartį. Jei paskolos suma yra didesnė nei 5000 EUR, paskolos išmokėjimas gali užtrukti iki savaitės. Tai palyginti daug lėčiau išmokami pinigai nei pas konkurentus.

Kokias paskolas teikia Finbee?

Paskolos žmonėms

 • Vartojimo paskola „Medus“ – įprastai suteikiama ilgesniam laikotarpiui ir skirta didesnės vertės pirkiniams įsigyti. Vartojimo paskolos yra lanksčios ir jūs patys galite nuspręsti, kam panaudosite. Vartojimo paskola tinka tais pačiais atvejais, kuriais naudotumėte kreditinę kortelę ar kitus finansavimo šaltinius.
 • Remonto paskola – vidutiniškai ~50 kv. m dydžio buto remonto kaina – apie 14 tūkst. eurų. Šią sumą gali tekti taupyti daugybę metų, paprasčiausias būdas atnaujinti savo namus su Finbee paskolos būsto remontui pagalba.
 • Paskola automobiliui – išskirtinė Finbee paslauga norintiems naują ar apynaujį automobilį įsigyti geresnėmis sąlygomis nei kitur. Nesvarbu ar sugedo automobilis ar norite nusipirkti naują, Finbee pasirūpins geriausiomis sąlygomis automobilio paskolai.
 • Paskola gydymui – šis paskolų tipas vis populiarėja: drąsiau skolinasi žmonės, kurie nori ne tik pagerinti sveikatą, bet ir investuoti į pasitikėjimą savimi. Jei nepavyksta rasti lėšų privačiai dirbančių medikų konsultacijoms ar reikia atlikti brangius tyrimus tuomet pasinaudokite šiuo paskolos pasiūlymu.
 • Refinansavimas – jeigu turite paėmę paskolą su itin aukštomis palūkanomis arba neapgalvoję visų sąlygų, skubėdami ir tiesiog neturėdami kitos išeities pasiskolinote iš banko, kredito unijos ar lizingu įsigijote automobilį tuomet pasiūlys daug geresnes refinansavimo sąlygas.
 • Paskola individualiai veiklai – vis daugiau žmonių ryžtasi dirbti „ant savęs”, tačiau kartais susiduriama su keblumais kai nesumoka laiku klientas ar tenka atsinaujinti darbo įrankius, todėl Finbee skuba į pagalbą su paskola individualiai veiklai.
 • Paskola vestuvėms – santuokos įtvirtinimas yra viena gražiausių švenčių, ir daugelis nori, kad didžiąją dieną lydėtų patys šilčiausi prisiminimai. Pagelbėti Jums atskuba „Finbee“ investuotojai: paskolas vestuvėms suteikiame bene lanksčiausiomis rinkoje sąlygomis. Per vestuves pataupę vieną kitą šimtą eurų, daugelis vėliau gailisi: juk tuokiatės tik kartą, laiko nebe atsuksite, todėl paskola vestuvėms – racionali išeitis pristigus lėšų.

 

Paskolos verslui

 • Paskola apyvartinėms lėšoms – paskolos rūšis skirta patenkinti pačias įvairiausias įmonės reikmes. Pavyzdžiui: Prekybinę veiklą vykdančioms įmonėms paskola gali padėti įsigyti paklausių prekių ir papildomai sutaupyti perkanti didesnį jų kiekį. Finbee suteikia galimybę gauti lėšų greitai, o dar ir stulbinamai lanksčiomis sąlygomis. Paskola apyvartinėms lėšoms verslui padės greitai augti, pasivyti konkurentus, o papildomos lėšos leis įgyvendinti dar didesnius, pelningesnius užsakymus.
 • Paskola verslo plėtrai – unikali galimybė patenkinti vis augančius įmonės poreikius. Finbee kreditas mažiems ir vidutiniams verslams padės įsigyti naujų įrenginių, transporto, naujas patalpas ir kt. – pagal kiekvienos įmonės poreikius.
 • Paskola naujai įrangai – paskola įrangos įsigijimui puikiai pasitarnaus gamybos ar paslaugų sektoriuje veikiančių įmonių poreikiams. Jei norite auginti savo verslą, didinti gamybinius pajėgumus, aptarnauti daugiau klientų ar pagaminti daugiau prekių. Pasinaudoję šia paskola, galėsite įsigyti: kompiuterinę įrangą; transporto priemonę; žemės ūkio technikos; gamybinės įrangos: stakles, fabrikų įrenginius ir kt.; įvairioms kitoms veikloms skirtų įrenginių – siuvimo cechų, virtuvių įrangą, spausdintuvus, spausdinimo stakles ir kt.
 • Paskola sąskaitų finansavimui – jeigu susikaupė nemažai sąskaitų, kuriu negalite apmokėti laiku, pasinaudokite Finbee teikiama paskola joms apmokėti.

Kaip gauti Finbee paskolą?

 1. Pirmiausia, turite atitikti paskolos gavėjo sąlygas: turite būti ne jaunesni nei 18 metų Lietuvos respublikos piliečiai, kurių mėnesinių kredito įmokų suma sudaro ne didesnę nei 40% dalį gaunamų su pašalpomis nesusijusių pajamų.
 2. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite norimą paskolos sumą ir paskolos terminą. Nurodykite savo kontaktinį el. pašto adresą ir pradekite pildyti paraišką paskolai gauti.
 3. Susipažinkite ir sutikite su „Finbee“ paslaugų sąlygomis ir taisyklėmis, duomenų tvarkymo taisyklėmis. Tada per 1 darbo dieną su jumis telefonu susisieks „Finbee“ vadybininkai ir informuos apie priimtą sprendimą. Teigiamo sprendimo atveju su jumis suderins individualias jūsų paskolos sąlygas.
 4. Tuomet Finbee pateikia jūsų paskolos paraišką jų platformoje veikiantiems investuotojams, kur jie, konkuruodami tarpusavyje, investuoja į jūsų paskolą ir taip nustato galutinę paskolos palūkanų normą. Po sėkmingos investicijos, jums sutikus su nustatyta palūkanų norma, 2-3 darbo dienų bėgyje, „Finbee“ perveda pinigus į jūsų banko sąskaitą.

finbee paskolos

Ar galiu iš anksto grąžinti paskolą?

Taip, paskolą galite grąžinti anksčiau nei nustatytas paskolos terminas. Pirmiausia, susisiekite el. paštu privatiems@finbee.lt ir laiške nurodyti planuojamą išankstinio grąžinimo datą. Išankstinio grąžinimo sumą pateikiame per 3 darbo dienas el. paštu. Nurodyta išankstinio grąžinimo suma galioja 2 dienas nuo sumos pateikimo. Jei išankstinio grąžinimo sumą pervedate vėliau nei per 2 dienas nuo jos pateikimo, prašome susisiekti su mumis ir pasitikslinti mokėtiną sumą. Kai anksčiau laiko grąžinama paskolos suma viršija 2320 EUR per bet kurį dvylikos mėnesių laikotarpį, turėsite sumokėti kompensaciją. Kompensacijos dydis priklauso nuo likusio paskolos termino. Jeigu laikotarpis nuo vartojimo kredito grąžinimo anksčiau nustatyto termino datos iki sutartos vartojimo kredito sutarties pabaigos datos yra ilgesnis kaip vieneri metai, kompensacijos dydis yra 1%. Kitais atvejais kompensacijos dydis yra 0.5% anksčiau nustatyto termino grąžinamos vartojimo kredito dalies.

Finbee vartojimo paskolos privalumai

Finbee yra viena iš nedaugelio šiuo metu Lietuvoje veikiančių tarpusavio skolinimo (P2P) platformų. Čia galite skolintis panašiai kaip iš bičiulio ar kolegos, tik tiek, kad visas procesas yra patikimas.

 • Patrauklios sąlygos – nedidelės palūkanos, mažos mėnesio įmokos.
 • Paprasta ir patogu: reikės užpildyti tik vieną paraišką.
 • Skaidrumas: jokių paslėptų mokesčių, neaiškių sutarties punktų ir nežinomybės.
 • Lankstus mokėjimų grafikas – paskolą galėsite grąžinti anksčiau numatytojo termino be jokių papildomų mokesčių.
 • Daug pigiau: daugeliu atvejų nedidelė vartojimo paskola gali būti geresnis pasirinkimas už kredito kortelę, kuria naudojantis reikės mokamos sudėtinės palūkanos.
 • Refinansavimas: norintiems pasiskolinti yra galimybė konsoliduoti daugybę skirtingų ankščiau pasiimtų paskolų į vieną didelę paskolą su geresnėmis sąlygomis, mažesnėmis palūkanomis, ilgesniu grąžinimo terminu ir paprastesne mokėjimo sistema.

Finbee verslo paskolos parama

Sutelktinis finansavimas padeda Jūsų įmonei augti ne vien tik dėl suteikto finansavimo. Investuotojai, patikėję verslo idėja, gali tapti ir finansuojamos įmonės klientais, prisidėti prie patinkančios idėjos plėtojimo bei palaikyti verslo steigėjus. Net keli šimtai investuotojų tampa tiesiogiai suinteresuoti įmonės sėkme.

 

FinBee tai pirmoji ir vienintelė sutelktinio finansavimo platforma Lietuvoje, kuri skolina įmonėms palankiausiomis sąlygomis ir suteikia galimybę pasinaudoti INVEGA parama – verslo paskolų sutelktinio finansavimo priemone „Avietė“. Tai pirmoji Lietuvoje sutelktinių paskolų priemonė, kai valstybė tiesiogiai finansuoja verslo poreikius kartu su kitais finansuotojais per alternatyvaus finansavimo platformas. Finansuodami savo verslo augimą, galite pasinaudoti ir unikalia galimybe – INVEGA palūkanų kompensavimu. Ekonomikos ir inovacijų ministerija papildomai skyrė 5 mln. eurų ES investicijų smulkiojo ir vidutinio verslo paskolų ir lizingo sandorių, skirtų verslo reikmėms, palūkanoms kompensuoti.

 

„Avietė“ sąlygos:

 • Paskola iki 75 000 EUR apyvartiniam kapitalui, investicijoms į plėtrą.
 • Paskola teikiama terminui nuo 1 mėnesio iki 3 metų.
 • Palūkanos nuo 0,59% mėn., įskaičiuoti visi mokesčiai.
 • Galimybė susigrąžinti iki 95% sumokėtų palūkanų.
 • Paskolos administravimo mokestis – ne mažiau 150 EUR
 • Skaičiuojant palūkanas, laikoma, kad metai turi 360 dienų, o mėnuo – 30 dienų.
 • Paskolos administravimo mokestis – ne mažiau 150 EUR
 • Skaičiuojant palūkanas, laikoma, kad metai turi 360 dienų, o mėnuo – 30 dienų.
 • Palūkanos mėnesiui nuo 0,59% su visais mokesčiais.
 • Fiksuota metinė palūkanų norma paskoloms priklausomai nuo paskolos rizikos.

Kokios Finbee vertybės?

 • Laimingi klientai – Finbee tiki, jog skolindami atsakingai turi daug laimingesnius klientus – tiek besiskolinančius, tiek investuojančius.
 • Skaidrumas ir pasitikėjimas – Laimingi klientai leidžia būti 100% skaidriais. O skaidrumas padeda stiprinti klientų pasitikėjimą.
 • Komanda – Vadovaudamiesi šiomis vertybėmis Finbee pritraukia geriausius kolegas ir talentus.

Naudojimasis Finbee svetaine

Finbee tinklapio išskirtinumas tas, jog labai aiškiai ir išsamiai bei su įvairiais apibūdinimais aprašomos kiekvienos paskolos rūšis. Pirmoje skiltyje „Pasiskolink” informacija apie paskolas žmonėms, pavyzdžiui, refinansavimas, paskolos vestuvėms, vartojimo kreditas ir pan. Antroje skiltyje visa informacija apie paskolas verslui bei paramą. Paskutinės dvi likusios skiltys skirtos investuotojams, susipažinti su investavimo sąlygomis ir taisyklėmis bei supažindinti su šiuo metu pateiktomis paskolų prašymo paraiškomis, kurioms šiuo metu  reikia finansavimo.

Svarbiausia dalis pagrindiniame puslapyje yra paskolų skaičiuoklė, kurioje galite pasirinkti norim gauti paskolą ir terminą bei nurodyti savo kontaktinius duomenis, jog Finbee vadybininkas su jumis susisiektų.

Tipinis paskolos pavyzdys

Jeigu norite pasiskolinti 1000 EUR, 5 metų terminui tuomet sąlygos atrodytų taip:

Išmokama paskolos suma – 940 EUR,

Fiksuotoji metinė palūkanų norma 10 proc.,

Vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 4%,

Vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis – 20 EUR,

Mėnesinis administravimo mokestis – 0.37 % nuo paskolos likučio/mėn.,

BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17.76 proc.,

įmokos suma – 23.09 EUR/mėn.,

Visa grąžinama paskolos suma – 1385.23 EUR.

Aptarnavimas

+370 (5) 219 9529

Privatiems klientams:

privatiems@finbee.lt

Pir. – Pen. / 8:00 – 20:00

Šeš. / 10:00 – 16:00

Sek. / 10:00 – 15:00

Verslo klientams:

verslui@finbee.lt

Pir. – Pen. / 9.00 – 18.00

Investuotojams:

investuok@finbee.lt

Pir. – Pen. / 9:00 – 17:00

Rekvizitai

UAB „Finansų bitė“ kontaktiniai duomenys:

Adresas: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius, Lietuva.

Tel. nr. +370 (5) 219 9529

El. paštas: privatiems@finbee.lt

4.1/5 - (8 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas