Paskolos bedarbiams internetu – ar įmanoma gauti?

paskolos bedarbiams internetuPagal susidomėjimą ir užklausų kiekį, galima daryti išvadą, jog paskolos bedarbiams internetu būtų pati paklausiausiai finansinė paslauga. Žinoma, neturint darbo ar neturint nuolatinio darbo, nuolat keičiant darbo vietas, gali susidaryti sudėtinga finansinė situacija ir norint „atsistoti ant kojų“ itin praverstų paskola.

 

Daugelis nesidominčių finansų ir paskolų tendencijomis gali net įsivaizduoti, jog paskolos nedirbantiems suteikiamos paprastai. Iš tikro, dar visai neseniai, tai buvo beveik tiesa. Paskolų išdavimo įmonės pakankamai atsainiai žiūrėjo į paskolos prašytojo finansines galimybes paskolą gražinti. Tačiau aktyvavus įstatymus susijusius su atsakingo skolinimosi principais ir įvedus griežtesnes sankcijas paskolų išdavimo įstaigoms, paskolos bedarbiams internetu praktiškai neišduodamos.

Šiuo atveju, reikėtų apibrėžti, jog į bedarbio sąvoką, gali patekti ir dirbantys terminuotus darbus, uždarbiaujantys, nuolat keičiantys darbo vietas. Panašioje situacijoje, nors ir nevadinami bedarbiais, tačiau su paskolos išdavimo sunkumais susiduria dirbantys pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą, sunkiau paskolas gauna dirbantys užsienyje. Pagal atsakingo skolinimosi principus, paskolos išduodamos žmonėms, kurie turi darbo sutartį ir paskolos paraiškos pateikimo momentu jau yra išdirbę mažiausiai 6 mėn toje darbovietėje.

 

Tad ką daryti, jei esi nedirbantis arba traktuojamas kaip nedirbantis ir nori gauti paskolą bedarbiams internetu?

 

  • Paskola su užstatu. Paskolų išdavimo įmonės tikslas yra užsitikrinti, jog paskolą klientas gražins. Negražinta paskola – nuostolis. Tad iš tikro atsakingo skolinimosi principai teigiamai veikia įmonių apyvartą. Žinoma, paskolos prašytojui tenka imtis papildomų veiksmų, siekiant įrodyti nusiteikimą gražinti paskolą. Užstatas vienas iš tokių variantų. Geriausias užstatas – nekilnojamas turtas. Yra tam tikros paskolų įmonės, kurios priima automobilį kaip užstatą. su mažesniais užstatais (technika, juvelyrika) dažniausiai dirba lombardai.
  • Paskola su vekseliu. Nors retai girdima ir akcentuojama ši paskolos rūšis, tačiau skolinantis iš privataus žmogaus, tai vienas geresnių būdų garantuoti, jog paskola bus gražinta. Priklausomai nuo skolinimo sumos ir tam tikrų niuansų, vekselis gali būti patvirtintas notaro arba ne.

Nors bendra tendencija yra, jog nedirbantiems paskolos internetu ar bankuose nėra išduodamos, tačiau kiekvienas atvejis yra unikalus, todėl norint išsiaiškinti savo galimybes, paraišką dėl paskolos turėtumėte užpildyti ir pasiteirauti konkrečiai. Galbūt nusišypsos laimė ir atitiksite paskolos išdavimo įmonių keliamas sąlygas. Siūlome pasinaudoti paskolų palyginimu ir išsirikti Kreditorių, kuris geriausiai atitiks jūsų norus.

 

Dažną lietuvį, gaunantį vidutines pajamas, atlyginimo dieną ištinka šokas (deja, ne iš džiaugsmo). Pažvelgus į įplaukas banko sąskaitoje bei laukiančias išlaidas, pradeda skaudėti galvą ir kyla geniali mintis, jog pats laikas pasidomėti organizuojamais asmeninių finansų valdymo kursais (o gal, greičiau, „košės virimo iš kirvio“ mokymais…). Idealiausiu atveju išlaidos yra planuojamos, tačiau nei vienas mūsų nesame apsaugoti nuo finansiškai skausmingų „netyčiukų“ : vaistai susirgus, mašinos remontas, technikos gedimai namuose ir panašiai. Tačiau pagalvokite, jog kai kam yra blogiau nei jums (jei esate tikras lietuvis, turėtų pasidaryti lengviau). Yra žmonių, negaunančių pastovių pajamų ar neturinčių oficialaus darbo, tačiau jiems, kaip ir jums, reikia valgyti, mokėti mokesčius, leisti vaikus į mokyklą ir atiduoti kito pobūdžio duoklę valstybei. Gal, bėdai visiškai prispaudus, išeitimi galėtų tapti greitas kreditas be pajamų?

Vienas iš reikalavimų vertinant kreditą gauti norinčio žmogaus paraišką – pastovios, tam tikrą sumą siekiančios mėnesinės pajamos. Jei šių nėra, ne tik bankai bei kredito unijos, bet ir dalis greitųjų paskolų bendrovių yra linkusios užverti duris. Suprantama, juk taip siekiama apsaugoti ne tik save, bet ir patį klientą (aiškinti, kokie nemalonumai gresia laiku negrąžinus paskolos, tikriausiai nereikia). Tačiau šiuo atveju žmogus, atrodo, patenka tarsi į užburtą ratą: oficialių pajamų nėra, o padėti išspręsti su tuo susijusias finansines problemas niekas nenori. Tiesa, šviesa tunelio gale yra: kai kurios kredito bendrovės suteikia galimybę gauti kreditą asmenims, neturintiems oficialių pajamų šaltinių.

Jei oficialiai nedirbi, teoriškai tu vis vien gali gauti tam tikras pajamas (apie šešėlinį verslą nekalbėsime – šiame besisukantiems kreditų kažin ar reikia). Socialinės išmokos – galimas šių šaltinis. Kai kurios kredito bendrovės, orientuotos į bendradarbiavimą su „probleminiais“ klientais (dirbančiais užsienyje, dirbančiais su individualios veiklos pažymą, pasižyminčiais ne pačia skaidriausia kredito istorija ar, kaip šiuo atveju, negaunančiais oficialių pajamų), pripažinti gali ir tuos pajamų šaltinius, kurie kitiems kreditoriams atrodo netinkami. Aišku, tokiu atveju žmogus turi būti „֧švarus“, tai yra neturėti neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Kai kurios paskolų bendrovė siūlo galimybę gauti finansinę paramą mainais už tam tikrą užstatą (dažniausiai – automobilį arba nekilnojamąjį turtą) ar teikiama paskola už vekselį. Natūralu, jog tokiu atveju kliento gaunamos pajamos nėra aktualios: užstatas – garantas, jog paskola viena ar kita forma bus grąžinta.

Nedirbate ar neturite oficialių pajamų, tačiau manote, jog sugebėsite laiku grąžinti greitąjį kreditą? Tiesiogiai kreipkitės į kelias kredito bendroves (standartinės paraiškos formos tokiu atveju dažniausiai nėra tinkamos). Yra vilties, jog iš šių sulauksite teigiamo atsakymo, o gal net  galėsite rinktis iš kelių pasiūlytų alternatyvų.

Mokesčiai ir paslaugos imant paskolą – į ką atkreipti dėmesį

Paskolos bedarbiams – pagalbos ratas atviroje jūroje. Susidūrę su finansinėmis problemomis daugelis žmonių pradeda elgtis labai impulsyviai, pasimeta informacijos jūroje, skolinasi iš pačio pirmo atrasto pasiūlymo. Paskolos bedarbiams – galimybė vėl atsistoti ant kojų. Svarbiausia yra susirasti tokią įmonę, kurios pasiūlymas tinka.

Kadangi daugelis žmonių skolinasi labai impulsyviai ir neapgalvotai – nurodysime pagrindinius skolinimosi mokesčius ir „vietas“, kur galima sutaupyti. Juk pritrūkus pinigų kiekvienas euras yra labai reikalingas.

  • Sąskaitos patvirtinimo mokestis

Norint pasiskolinti reikia patvirtini savo banko sąskaitą atlikus pavedimą į įmonės sąskaitą. Kai vienos kompanijos prašo pervesti 0,01 EUR, kitos – 5 EUR. Iškilus finansinėms problemoms – kiekvienas euras yra labai svarbus, tad rinkitės pigesnę galimybę.

  • Palūkanos

Natūralu, kad daugiausiai kainuoja palūkanos ir būtent jos nulemia, kokio dydžio sumą teks grąžinti. Skirtingos įmonės nusistato skirtingus įkainius. Būtinai palyginkite kuo daugiau variantų. Tiesa, mažos palūkanos gali slėpti daugiau papildomų sąlygų, tad būtinai detaliai įsiskaitykite ir pasirinkite teisingai.

  • Pirma paskola nemokamai

Paskolos bedarbiams visada kainuoja ir pirmos nemokamos paskolos galimybės nėra. Visgi, jeigu reikalinga paskola be užstato – skolinkitės iš ten, kur pirmą kartą palūkanos lygios 0 %.

  • Paskolos prasitęsimo mokestis

Paskolos bedarbiams gali būti pratęsiamos tokiu atveju, jeigu skolininkui yra sunku grąžinti pinigus. Tačiau toks prasitęsimas yra apmokamas. Nors nesitiki, kad Jums gali to prireikti – naudinga susižinoti mokesčių dydžius. Skirtingose įmonėse jie skiriasi.

  • Greitesnis grąžinimas

Kuo greičiau grąžinsite – tuo mažiau permokėsite. Kaip veikia paskolos skolinimas? Pasirinkus ilgesnį laiko tarpą jūs ilgiau mokėsite palūkanas, taigi tuo pačiu ir grąžinama skola galiausiai bus didesnė. Žinoma, lakas rezervu yra gerai, kadangi niekas nėra apsaugotas, kad problemos vėl neiškils į paviršių, tačiau pasirinkite optimaliausią variantą.

Norint sutaupyti – galima tai padaryti. Svarbiausia yra ieškotis informacijos, kadangi ją atradus bus kur kas paprasčiau ne tik pasiskolinti, tačiau vėliau paskolą ir grąžinti.

Kaip neįkliūti  į finansinių problemų liūną?

Apie greitųjų paskolų ar kreditų privalumus bei trūkumus buvo kalbėta tikrai daug, tačiau, pažvelgus į kredito bendrovių ataskaitas, panašu, kad Lietuvos banko gąsdinimai ir grūmojimai pirštu per vieną ausį įeina, o per kitą išeina.  Lietuviams greitoji paskola, tarsi amerikiečiams kreditinė kortelė. Visgi, vertėtų atminti, kad tai finansinis įsipareigojimas, kuris gali pakišti koją.  Tad, kada geriau nesiskolinti?

Paskolos bedarbiams nėra tik nepasiekiama svajonė. Kai kurios kredito bendrovės ją suteikia, tačiau tuo džiaugtis labai nereiktų, nes pasiskolintus pinigus teks grąžinti, o kaip tai padaryti nedirbančiam asmeniui, kreditorių nelabai domina. Taigi, paskola bedarbiui gali tapti gerokai didesnių ir sudėtingesnių finansinių problemų pradžia.

Specialistai pastebi, kad greitosiomis paskolomis susižavėjo ir kita gana pažeidžiama visuomenės dalis, tai – studentai. Visiškai normalu ir suprantama, kad jauname amžiuje norisi pramogų, linksmybių, gražiai atrodyti ir pan. Tačiau, jei studentas yra išlaikomas tėvų ir gautus „dienpinigius“ išleidžia tam, kad grąžintų skolą, o vėliau skolinasi, kad pragyventų, akivaizdu, kad jaunas žmogus visko neapgalvojęs jau pateko į finansinių problemų liūną. Be to, reiktų atminti, kad toks skolinimosi „žaidimas“ gali turėti labai neigiamų pasekmių. Pavyzdžiui, ateityje žmogus negalės gauti būsto paskolos, nes bankas mato viskas jaunystės kvailystes, kurios atsispindi kredito istorijoje.

Galiausiai greitoji paskola tikrai taps akmeniu po kaklu, jei ji imama tam, kad padengtų kitą paskolą. Apie tokį neatsakingą elgesį perspėja ir patys kreditoriai, todėl vertėtų paklausyti profesionalų. O ką daryti, jei „šaukštai jau po pietų“? Tokiu atveju nereiktų bėgti ir vengti atsakomybės, nes problema niekur nedings. Atminkite, kad ne šventieji puodus lipdo, o kreditoriai taip pat yra žmonės, todėl visada galima bandyti tartis. Labai tikėtina, kad bus rastas abiems pusėms palankus sprendimas – gali būti sumažintos paskolos mėnesinės įmokos, pratęstas paskolos grąžinimo terminas ir pan.  Taigi, svarbu ieškoti problemos sprendimo, o ateityje pasimokyti iš klaidų. Kita vertus, jei skolinatės atsakingai, greitosios paskolos gali labai praversti ir tapti išsigelbėjimo ratu.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ