Eurokreditas.lt – protingas pasirinkimas

Eurokreditas

 

 

8.3 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (1 balsas)
Paslaugų kokybė7.5
Teikiamos sąlygos7.5
Klientų aptarnavimas10
Apžvalga
Netikėtos ir visiškai neplanuotos išlaidos gali gerokai pakeisti jūsų finansinę padėtį ir sukelti nemažai streso bei įtampos, tačiau per daug nerimauti nereiktų, nes ne veltui sakoma, kad visos ligos atsiranda dėl nervų. Kai prireikia finansinės pagalbos, kreipkitės į Eurokreditas.lt – tai patikima greitųjų kreditų bendrovė, kuri suteiks reikiamą piniginę injekciją.

 

  1. Kaip pasiskolinti?
  2. Kiek laiko užtruks gauti paskolą?
  3. Rekvizitai
  4. Atsiliepimai

Eurokreditas.lt kompanija iš panašių bendrovių išsiskiria tuo, kad labai daug dėmesio skiria individualiems klientų poreikiams ir siūlo vienas mažiausių palūkanų rinkoje.  Tuo atveju, jei radote dar patrauklesnį pasiūlymą, vertėtų susisiekite su bendrovės specialistais, jie gali pasiūlyti specialiai jus sukurtą kredito pasiūlymą.

eurokreditas

Kompanija siūlo pasiskolinti nuo 100 iki 3 tūkstančių eurų, ilgiausias paskolos terminas – 2 metai, o trumpiausias – 2 mėnesiai. Tiesa, jei paskolą norite ir turite galimybę grąžinti anksčiau, pasinaudokite šia proga, pavyks dar daugiau sutaupyti, nes jums bus perskaičiuotos palūkanos ir galutinė mokėtina suma bus mažesnė. Tiesa, prieš skolinantis

Eurokreditas.lt rekomenduoja objektyviai įvertinti savo pajamas ir finansines perspektyvas, kad, atėjus laikui mokėti mėnesines įmokas, nepatirtumėte nepatogumų ir galėtumėte tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus. Žinoma, pasikeitus aplinkybėms turite žinoti, kad kompanija suteikia galimybę atidėti mokėjimą. Be to, Eurokreditas.lt nuolatos taiko įvairias akcijas kreditams, todėl, esant reikalui, nepraleiskite progos pasinaudoti patraukliais pasiūlymais

 

Kaip pasiskolinti iš Euro kreditas?

 

Jei esate pilnametis Lietuvos respublikos pilietis, turite pastovias pajamas ir tvarkingą kredito istoriją, užsiregistruokite Eurokreditas.lt sistemoje, tai truks vos keletą minučių.  Po to reikės patvirtinti savo tapatybę ir įrodyti, kad jūsų nurodyta banko sąskaita išties priklauso jums, o tam reikės iš savo asmeninės banko sąskaitos nurodytais rekvizitais pervesti simbolinį 0,01 euro cento mokestį.  Atlikę šiuos pasiruošiamuosius žingsnius, galite pateikti paraišką kreditui gauti.  Tai padaryti galite jums patogiu būdu – internetu arba SMS žinute.

Eurokreditas.lt kiek laiko užtruks gauti paskolą?

 

Eurokreditas specialistai jūsų prašymą apsvarstys per 20 min. ir jei atitinkate visus kompanijos keliamus reikalavimus, kreditas jums bus suteiktas ir jau tą pačią dieną pinigai pasieks jūsų sąskaitą. Viskas labai paprasta ir operatyvu. Visgi, reiktų atminti, kad kreditas – tai finansinė atsakomybė, todėl skolinkitės atsakingai. Kita vertus, jei taip nutiktų, kad mėnesinės įmokos tapo didžiule finansine našta, visada kreipkitės pagalbos į Eurokreditas.lt specialistus, kurie padės spręsti susidariusią nemalonią situaciją, pavyzdžiui, prailgins paskolos mokėjimo terminą, kad sumažėtų mėnesinės įmokos ir būtų paprasčiau susitvarkyti piniginiuose reikaluose. Piktybiškai nevykdydami savo įsipareigojimų, rizikuojate patekti į antstolių akiratį, kurie ne tokie dėmesingi ir supratingi.

 

Darbo laikas:

 

I-V nuo 8 iki 20 val.
VI nuo 10 iki 14 val.
VII  nedirbame

Tel: +370 609 44944

į viršų ↑

El. paštas: info@eurokreditas.lt

Adresas: Savanorių pr. 273, LT – 50131, Kaunas

UAB „LSV Intergroup“, įmonės kodas: 302414832

4.8/5 - (6 votes)

 

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas