Hipocredit paskolos: turite nekilnojamo turto – turite ir pinigų

 

hipocreditHipocredit – greitųjų kreditų bendrovė, teikianti kreditus naujo būsto įsigijimui arba imant paskolą, įkeičiant turimą nekilnojamą turtą.Darbo netekimas, nuosavos įmonės bankrotas, santaupų praradimas ar jų neturėjimas gali gerokai pakoreguoti gyvenimą, kai pinigų prireikia daug ir greitai. Visgi, jei turite nekilnojamo turto, patekę į keblią finansinę situaciją ar pritrūkę nemažos pinigų sumos iki didesnio pirkinio, tikrai išsigelbėsite.

 

Hipocredit ypač daug dėmesio skiria individualiems kiekvieno kliento poreikiams, todėl kiekvienam gali teikia asmeninį pasiūlymą, kuris optimaliai atitinka jo lūkesčius ir finansines galimybes.  Bendrovė teikia nuo 1 tūkstančio iki 150 tūkstančių eurų siekiantį kreditą, o jei reikia pinigų įkeičiant nekilnojamą turtą Hipocredit gali suteikti net 75 proc. jo vertės siekiantį kreditą. Ilgiausias paskolos grąžinimo terminas – 20 metų, tačiau jei turite galimybę pasiskolintus pinigus grąžinti anksčiau, Hipocredit perskaičiuos jūsų palūkanas ir nurodys, kokią sumą liko išmokėti. Tiesa, gali nutikti ir priešinga situacija, kai vėluojama mokėti mėnesines įmokas ir palūkanas, nes atsirado netikėtų išlaidų ar kitų problemų, tokiu atveju nereiktų pulti į paniką, nes bendrovė tikrai iš karto neatims jūsų užstatyto turto ar neperduos jūsų į antstolių gniaužtus.

 

Hipocredit suteikia galimybę paskolą atidėti arba galima visada ieškoti abiems pusės palankaus sprendimo. Tuo atveju, jei nebandysite spręsti susidariusios keblios situacijos arba piktybiškai vengsite kontakto su kredito bendrove, pradės kauptis delspinigiai, kurie siekia 0,1 proc. nuo visos pasiskolintos ir yra skaičiuojami kasdien. Taigi, visada bendradarbiaukite ir kartu tikrai surasite problemos sprendimą.

 

Hipocredit siūlo kreditą gauti greitai, patogiai, tam net nereikės išeiti iš namų. Užsukę į bendrovės interneto svetainę, užpildykite paraišką kreditui gauti, o tai padaryti labai nesudėtinga bei ilgai netrunka ir jau tą pačią dieną bendrovės specialistai susisieks su jumis ir pasiūlys individualiai jums sukurtą pasiūlymą. Jei kreditas jums suteikiamas ir visos kredito sutarties sąlygos tinka, reikiama pinigų suma jūsų banko sąskaitą pasieks per 2–4 darbo dienas.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

Hipocredit iš kitų kredito bendrovių išsiskiria tuo, kad čia jūsų gaunamos pajamos nėra svarbios

ir tikrai nėra pagrindinis faktorius, kuris lems teigiamą ar neigiamą bendrovės atsakymą. Taip yra todėl, kad jūsų įkeičiamas ar įsigyjamas turtas – tai jūsų finansinės gerovės užstatas. O štai, jei esate jaunesnis nei 20 metų arba pastoviai negyvenate Lietuvoje, paskolos greičiausiai negausite.

 

Galiausiai labai svarbu paminėti, kad Hipocredit mėnesinė palūkanų norma yra iki 1,5 proc., o tai nedaug skiriasi nuo tos palūkanų normos, kurią siūlo populiariausi Lietuvos bankai.  Skirtumas tik tas, kad kreditai būstui įsigyti ar kitoms reikmėms čia suteikiami paprastesnėmis sąlygomis. Be to, kam ar kokiu tikslu skolinatės yra tik jūsų asmeninis reikalas. Kredito bendrovei šios informacijos pateikti nereikia.  Daugiau sužinoti galite Hipocredit internetinėje svetainėje Hipocredit.lt.

5/5 - (4 votes)

GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas