Hipocredit paskolos: turite nekilnojamo turto – turite ir pinigų

Hipocredit teikia kreditus su nekilnojamojo turto įkeitimu, Lietuvos Respublikoje nuo 2016 metų. Bendrovė Lietuvos Banko veiklos licenciją gavo 2017 m., kuomet buvo įtraukta į Viešąjį kredito davėjų sąrašą. Hipocredit strategija yra išduoti saugius ir patikimus kreditus su nekilnojamojo turto įkeitimu tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Hipocredit garantuoja paprastą, profesionalų, greitą ir skaidrų kreditų išdavimo procesą.

Hipocredit kiekvieną kredito išdavimo situaciją vertina individualiai, specialistai pataria ir padeda klientams surasti tinkamiausią situacijos sprendimo būdą. Hipocredit didžiuojasi tuo, jog nėra gavę nei vieno kliento skundo. Per penkerius veiklos metus Hipocredit Lietuvoje išdavė daugiau nei už 10 mln EUR kreditų, kurie padėjo klientams įgyvendinti jų planus.

Kokius kreditus siūlo Hipocredit?

 • Būsto kreditą – galimybė greitai ir lengvai įsigyti nekilnojamąjį turtą. Kredito užtikrinimo priemonė bus tas pats nekilnojamasis turtas, kurį norite įsigyti.
 • Kreditas pagerinti gyvenimo sąlygas – būsto atnaujinimui, medicininėms išlaidoms ar kitoms jūsų asmeninėms reikmėms.
 • Automobilio kreditas – transporto priemonei įsigyti, kredito grąžinimą užtikrinant nekilnojamojo turto įkeitimu. Jokių apribojimų perkamo automobilio amžiui, markei, pardavėjui ir nereikia įkeisti automobilio, jo nuosavybė priklauso jums. Su Hipocredit nereikia KASKO draudimo ir nereikia jokio pradinio įnašo.
 • Refinansavimas – tai itin geras sprendimas turintiems keletąpaskolų ir ieškantiems geresnių kredito grąžinimo sąlygų, kurias Hipocredit gali pasiūlyti įkeičiant nekilnojamąjį turtą. Hipocredit refinansuoja skolas antstoliams, skolų išieškojimo bendrovėms ir t.t.
 • Verslo kreditas – padės plėtoti esamą verslą arba pradėti naują. Kreditą verslui su nekilnojamojo turto įkeitimu gali gauti tiek naujai įsteigtas, tiek seniai veikiantis juridinis asmuo.

Kaip gauti Hipocredit paskolą?

Iš Hipocredit galite pasiskolinti su nekilnojamojo turto įkeitimu – iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės. Kredito suma nuo 1 000 EUR iki 500 000 EUR.

 1. Pateikite paraišką adresu www.hipocredit.lt ir gaukite pasiūlymą per kelias valandas visiškai nemokamai.
 2. Susipažinkite su kredito pasiūlymu, pasirašykite kredito sutartį ir patvirtinkite hipotekos sutartį pas notarą jums patogioje vietoje ir tinkamu laiku.
 3. Kai hipotekos sutartis bus įregistruota hipotekos registrų centre, jums perves pinigus į jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Dokumentai, kuriuose gali reikėti pateikti norint pasiskolinti:

 • Perkamo nekilnojamojo turto Registrų centro išrašas;
 • Perkamo nekilnojamojo turto vertinimas, nuotraukos arba skelbimo nuoroda internete;
 • Jūsų ir jūsų sutuoktinio/ės asmens dokumento kopija;

Notarui hipotekos sandorio metu turėsite pateikti šiuos dokumentus:

 • Nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartis;
 • Nekilnojamojo turto draudimo polisas ir draudimo poliso įmokos apmokėjimo kvitas (pavedimo kopija);
 • Jūsų ir jūsų sutuoktinio/ės asmens dokumentas;

Privalumai ir trūkumai

Privalumai

Trūkumai

Kas gali gauti Hipocredit paskolą?

 • Lietuvos Respublikos piliečiai arba užsienio šalies piliečiai turintys nuolatinį leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje;
 • Fiziniai bei juridiniai asmenys su nekilnojamo turto įkeitimu, todėl galite įkeisti jums ar kitam asmeniui priklausantį nekilnojamąjį turtą tik Lietuvos Respublikoje;
 • Fiziniai asmenys gaunantys pajamas. Vertinama 6 paskutiniai mėnesiai, tačiau prasta jūsų kreditingumo istorija nėra kliūtis kreditui gauti. Hipocredit refinansuoja ir pradelstas skolas;

Jei įkeičiate vienintelį šeimos turtą ir turite nepilnamečių vaikų, kokius dokumentus reikia pateikti?

Jei įkeičiamame būste gyvena šeima turinti nepilnamečių vaikų ir įkeičiamas vienintelis šeimos nekilnojamas turtas. Tokiu atveju notaras turės įvertinti visas aplinkybes, ar vaiko gyvenimo sąlygos nebus pablogintos. Notarui turėsite pateikti šiuos dokumentus:

 • Pareiškėjų finansinių įsipareigojimų bendra mėnesio įmoka;
 • Pažyma (banko sąskaitos išrašas) apie šeimos narių darbo užmokestį ar kitas gaunamas pastovias pajamas už 6 paskutinius mėn;
 • Laisvos formos prašymas, kurio formą pateiks notaras.

Jūsų šeima su nepilnamečiais vaikais gyvena ne įkeičiamame, o kitame jums priklausančiame būste. Tokiu atveju, notarui reikia pateikti dokumentus, patvirtinančius, kad turite kitą būstą, kuris Nekilnojamojo turto registre įregistruotas kaip šeimos turtas.

Kokius dokumentus reikia pateikti norint gauti kreditą automobiliui?

Specialių dokumentų (automobilio duomenų, kasko draudimo ir kt.) pateikti nereikia. Reikia užpildyti paprastą kredito paraišką, nurodant asmeninę ir įkeičiamo nekilnojamojo turto informaciją.

Ar galima gauti kreditą, jei šiuo metu oficialiai nedirbate?

Jei esate vienas fizinis asmuo tada ne, bet, jei bent vienas iš šeimos narių turi gauti pastovias, tvarias pajamas bent 6 mėn. Taip pat turėsite įkeisti nekilnojamąjį turtą kaip kredito garantą, kol grąžinsite visą kreditą.

Ar būtinas turto vertinimas paskolai gauti?

Taip, nekilnojamojo turto vertinimas yra privalomas. Jeigu nesate atlikę turto vertinimo, Hipocredit dirba su partneriais, kurie įkeičiamo buto vertę nustatys tą pačią dieną. Galite kreiptis į šiuos partnerius: UAB “OBER – HAUS“ nekilnojamas turtas; VĮ Registrų centras; UAB „Verslavita“; UAB „Turto spektras“; UAB “Marleksa“; UAB „Lituka“ ir Ko”; UAB „Kovertas“; UAB Korporacija „Matininkai“; UAB „Jungtinis verslas“; UAB „Butas tau“; UAB „Latmas“; UAB Centro kubas-Nekilnojamasis turtas.

Kaip greitai galima gauti paskolą?

Kredito išdavimo procesas užtrunka 1-4 d.d. nuo paraiškos ir dokumentų pateikimo dienos. Tai priklauso nuo to kaip greitai atsiųsite el.paštu nekilnojamo turto dokumentus, nuotraukas, savo asmens dokumento kopiją bei kiek laiko Registrų centras tvirtins hipotekos sutartį (dažniausiai patvirtinama tą pačią dieną po sutarties pasirašymo).

Ar galima grąžinti kreditą anksčiau termino?

Jums reikės sumokėti tik einamojo mėnesio palūkanas ir likusią negrąžintą kredito dalį, išankstinis kredito grąžinimas yra nemokamas.

Kokio dydžio delspinigiai, jei veluojama sumokėti mėnesinę įmoką?

Vėluojant mokėti kredito mėnesines įmokas, už kiekvieną pavėluotą dieną turėsite sumokėti Hipocredit 0,05 procento dydžio delspinigius, apskaičiuotus nuo vėluojamos grąžinti kredito ir/ar palūkanų sumos. Šie delspinigiai skaičiuojami už ne ilgesnį kaip 180 dienų laikotarpį. Nutraukus kredito sutartį arba kredito davėjui pareikalavus grąžinti visą kreditą nepasibaigus kredito sutarties galiojimo laikotarpiui nenutraukiant kredito sutarties, bus taikomi 0,015 procento dydžio delspinigiai nuo pradelstos sumokėti sumos už kiekvieną pradelstą dieną.

Sudarant hipotekos sutartį ar sutuoktinis turi vykti pas notarą?

Taip, turi abu sutuoktiniai atvykti pas notarą ir duoti savo sutikimus, kadangi tai bendras šeimos turtas. Išimtys taikomos tik tais atvejais, jeigu sutuoktiniai yra sudarę ir įregistravę ikivedybinę ar povedybinę sutartį.

Naudojimasis Hipocredit svetaine

Hipocredit tinklapio pagrindiniame puslapyje matome kredito skaičiuoklę, kuri turi ir didelių pliusų ir didelių minusų. Ši skaičiuoklė yra patogi tuo, jog turi pasirinkimą tiesiog kreditą įkeičiant nekilnojamą turtą ir kreditą būsto įsigijimui. Pasirinkus antrąjį variantą galima pažymėti, koks yra būsto pradinis įnašas, šią funkciją retai siūlo kiti kreditoriai. Pagrindinis minusas tas, jog nėra parodomi, kokie yra papildomi mokesčiai ir kokios palūkanos.

Pačiu tinklapiu yra tikrai nesunku naudotis, viską galima suprasti intuityviai, informacijos išdėstymas yra labai standartinis, todėl aišku kur ir ko ieškoti.

Paspaudus skiltį “Paskolos su NT įkeitimu”, galite pasirinkti Jums tinkamą paskolos rūšį ir tada nueisite į būtent šiai paskolos rūšiai dedikuotą puslapį, kuriame rasite visą pagrindinę informaciją, jog susipažintumėte su kredito gavimo sąlygomis.

“DUK” skiltyje labai daug tikrai naudingų klausimų, kurie gali padėti norint išsiaiškinti apie paskolos gavimo taisykles ir sąlygas.

Tipinis paskolos pavyzdys

Jeigu jums reikalinga kredito suma – 100 000 EUR ir pasirenkate sutarties terminą – 240 mėnesių tai sąlygos būtų tokios:

 • metinė fiksuota palūkanų norma – 12%,
 • visa fiksuotų palūkanų suma – 164 260.67 EUR,
 • kredito sutarties administravimo mokestis 5000 EUR,
 • įkeičiamo turto vertinimo išlaidos – 100 EUR,
 • bendra kredito kaina – 169 360.67 EUR,
 • bendra kredito gavėjo mokama suma – 269 360.67 EUR,
 • bendra kredito kainos metinė norma (BKKMN) – 13,62%.

Paskolų kreditų palyginimas yra būtinas, jog pasiskolintumėte atsakingai ir gautumėte gauti geriausią pasiūlymą.

Aptarnavimas

+370 607 77708

info@hipocredit.lt

Biuro adresas: V. Putvinskio g. 62, Kaunas, LT-44211

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Šventinės dienos: nedirba

Rekvizitai

UAB „Hipotekiniai kreditai”

Įmonės kodas: 304374977

PVM kodas: LT100010695113

Bankas: AB SEB bankas

Banko sąskaita: LT32 7044 0600 0811 0759

 

5/5 - (4 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas