Mogo – mano patirtis imant paskolą automobiliui

9.8 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė9.5
Teikiamos sąlygos10
Klientų aptarnavimas10

 

mogo-kodel-verta-rinktis

Mogo – pinigai tinkamu metu

Turbūt kiekvienam mūsų nuo pat vaikystės tenka girdėti, kaip svarbu taupyti pinigus ir efektyviai planuoti savo išlaidas, tačiau tikrai ne visas gyvenimiškas situacijas galima numatyti iš anksto. Nors negalėčiau pasakyti, kad gyvenu nuo atlyginimo iki atlyginimo, tačiau kartą man pritrūko 500 eurų sumos, kurią turėjau gauti kiek įmanoma skubiau – mano jaunas šuo lauke prisirijo kaimynų išmestų kaulų, nuo kurių užsikimšo žarnynas, ir prireikė skubios ir gana sudėtingos operacijos. Deja, tuo metu turimų santaupų gydymo išlaidoms nepakako, todėl ėmiausi ieškoti galimybių pasiimti paskolą. Skaitydama atsiliepimus apie paskolas teikiančias kompanijas sužinojau apie įmonę Mogo, kuri siūlo paskolas už automobilį. Džiugino tai, kad savo transporto priemone galėsiu ir toliau naudotis, tačiau paskolos laikotarpiu automobilis bus perregistruotas šios įmonės vardu. Internetinėje Mogo svetainėje buvo žadama, kad sutartį pavyks sudaryti vos per vieną valandą, tad nusprendžiau pasinaudoti tokia galimybe.

Kaip viskas vyko?

Pirmiausia pasinaudojau Mogo.lt svetainėje pateikta skaičiuokle: skolinantis 500 eurų sumą turėjau galimybę pasirinkti 3-84 mėnesių laikotarpį. Nors buvau nusiteikusi šią paskolą grąžinti iš karto, kai tik gausiu atlyginimą, tačiau dėl šventos ramybės pasirinkau 4 mėnesių terminą. Preliminarus pasiūlymas atrodė tikrai patrauklus: sutarties sudarymo mokestis siekė 15 procentų, o mėnesio įmoka buvo 143,75 €. Pagalvojau, kad verta pasinaudoti šia galimybe, todėl paspaudžiau „Pildyti paraišką“, ir buvau nukreipta į duomenų anketą. Ilgai nedelsdama užpildžiau reikalingus duomenis, ir labai greitai sulaukiau konsultanto skambučio. Netrukus sudarėme paskolos sutartį, automobilį perregistravome Mogo bendrovės vardu, ir iš karto po to pinigai atsidūrė mano banko sąskaitoje. Palanku yra tai, kad ši bendrovė siūlo pasiimti paskolą net ir tiems asmenims, kurie turi kitų finansinių įsipareigojimų: kadangi visai neseniai buvau pasiėmusi būsto paskolą, dvejojau, ar paskolas teikiančios įmonės galės pasiūlyti pasiskolinti pinigų, todėl iš karto ėmiausi ieškoti paskolų įkeičiant automobilį pasiūlymų.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

Ar nebijojau rizikuoti?

Aš suprantu, kad kiekviena paskola yra rimtas įsipareigojimas, todėl pasidomėjau, ar galėsiu paskolą grąžinti anksčiau numatyto termino, arba kilus tam tikriems keblumams mokėjimo terminą galėsiu pratęsti. Nesugaišdama daug laiko visą šią informaciją radau internetinės svetainės dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje – ji norima skolą grąžinti anksčiau nei buvo numatyta, arba šį laikotarpį atidėti, tą galima padaryti tiesiog susisiekus bendrovės kontaktiniu telefonu. Skaitydama atsiliepimus apie šios įmonės teikiamas paslaugas jau įsitikinau, kad į kiekvieną susiklosčiusią situaciją reaguojama pakankamai lanksčiai, tad tikrai nebijojau bendradarbiauti būtent su šia kompanija.

Kaip vyko atsiskaitymas?

Mogo siūlo kelis atsiskaitymo būdus – įmokos gali būti atliekamos naudojantis elektroninės bankininkystės sistema, „PayPost“ skyriuose, „Perlas“ terminaluose, ir t.t. Kadangi didžiąją dalį mokėjimų atlieku būtent internetu, pasirinkau man patogiausią būdą – pirmąją įmoką atlikau naudodamasi būtent internetine bankininkyste (įmoka buvo įskaityta vos per kelias minutes). Kitą mėnesį darbe gavau premiją, todėl norėjau grąžinti visą likusią pinigų sumą – susisiekiau nurodytu telefono numeriu, ir  netrukus buvo paskaičiuota, kokia yra grąžintina pinigų suma. Galiausiai mano automobilis vėl buvo užregistruotas mano vardu, todėl džiaugiausi, kad paskolą gavau būtent tada, kuomet man jos labai reikėjo. Šiandien galiu pasidžiaugti, kad ši kompanija padėjo man sunkiu laikotarpiu, o veterinarijos gydytojams esu labai dėkinga už šuniui atliktą operaciją, kuri padėjo išgelbėti jo gyvybę.

Palankios paskolų sąlygos

Mogo.lt siūlo paskolas asmenims, kuriems yra ne mažiau nei 18 metų: galima pasinaudoti autolizingo paslaugomis arba, kaip ir mano atveju, paskolos gavimu įkeičiant automobilį. Paskolos yra teikiamos greitai ir sklandžiai – nors svetainėje buvo teigiama, kad sutartis yra sudaroma per vieną valandą, tačiau mano atveju tiek nė neprireikė laukti. Paskolos suma, jei nusprendžiama įkeisti transporto priemonę, gali sudaryti net 110 procentų jos vertės, o tuomet, jei nusprendžiama pasirinkti autolizingą, galima gauti net iki 10 000 eurų paskolą 3-84 mėnesių laikotarpiui. Svetainėje taip pat yra siūloma galimybė rinktis siūlomą automobilį ir sudaryti tam tikro termino sutartį. Stebina tai, kad čia siūloma rinktis iš tikrai gausaus transporto priemonių asortimento, o tuomet, jei kiltų sunkumų rasti tinkamiausią variantą, paprasčiausiai galima užpildyti trumpą anketą, ir konsultantas tikrai galės pateikti pačių geriausių pasiūlymų.

Paskola automobiliui tai puiki galimybė įsigyti naują ar kiek naudotą transporto priemonę, kai Jums to reikia.

Mogo kontaktai

Jei nuspręstumėte pasiimti paskola automobiliui ar pasinaudoti autolizingo pasiūlymu, galite susisiekti elektroniniu paštu info@mogo.lt arba skambinti telefono numeriu +370 700 800 99 (jei skambinsite iš užsienio, tai darykite šiuo telefono numeriu: +370 520 80 700). Net neabejoju, kad Mogo konsultantai labai greitai atsakys į visus jums kylančius klausimus, todėl galėsite kur kas paprasčiau apsispręsti, ar verta rinktis būtent šią kompaniją, ar vis dėlto reikėtų ieškoti kitų pasiūlymų. Mano patirtis rodo, kad pasiskolinti galima iš tiesų labai greitai ir paprastai, taigi, šią kompaniją galiu visu 100 procentų rekomenduoti kitiems!

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas