Geriausi paskolų brokeriai Lietuvoje

Ieškote paskolos būstui, automobiliui ar remontui, bet rasti geriausią paskolos pasiūlymą tiesiog vargina ir užtrunka laiko, čia Jums gali padėti paskolų brokeriai. Šiame straipsnyje supažindinsim kas yra paskolų brokeris, jo atliekamus darbus, privalumus bei trūkumus ir patarsime į ką atkreipti dėmesį ieškant paskolų brokerio sau.

paskolų brokeriai

Kas yra paskolų brokeris?

Paskolų brokeris yra tarpininkas tarp kliento, kuris ieško paskolos ir kreditoriaus. Jų pagrindinė misija – įsigilinti į kliento finansinius poreikius ir padėti jam rasti tinkamiausią paskolos pasiūlymą iš skirtingų kreditorių. Tokie specialistai turi ne tik puikiai išmanyti finansų rinkos tendencijas, įvairių kreditorių siūlomas sąlygas, bet ir gebėti objektyviai įvertinti, kuri paskolos galimybė labiausiai atitinka kliento poreikius ir finansinę situaciją.

Paskolų brokerių privalumai

 1. Platesnės pasirinkimo galimybės su brokeriu. Paskolų brokeris yra kaip tarpininkas tarp kliento ir kreditoriaus ir kaip jau aptarėme jų tikslas – rasti klientui geriausiai tinkantį paskolos pasiūlymą. Brokeriai bendradarbiauja su daugybe kreditorių, jog galėtų klientui suteikti platesnį pasirinkimą. Tuo tarpu tiesioginis kreditorius, pavyzdžiui, bankas ar kredito unija, kurie tiesiogiai teikia klientams paskolas pateikia tik savo paskolos pasiūlymus, turi savo nustatytas sąlygas ir palūkanų normas. Tai reiškia, kad pasirinkimas yra ribotas tik to kreditoriaus pasiūlymais.
 2. Ypatingas dėmesys kiekvieno situacijai. Paskolų brokeriai skiria daug dėmesio kiekvienai situacijai individualiai ir teikia konsultacijas atsižvelgus į kiekvieno kliento unikalias situacijas. Jie padeda suprasti įmanomas paskolos gavimo sąlygas ir taip rasti optimalų sprendimą. Finansų institucijų konsultacijos būna kiek mažiau asmeniškos, o paskolos galimybės yra gerokai apribotos institucijos teikiamais pasiūlymais.
 3. Paskolos gavimo proceso eiga. Su paskolų brokeriais visa paskolos paieškos ir gavimo procedūra yra gerokai paprastesnė. Brokeris pasirūpina visomis derybomis ir dokumentų sutvarkymu, taip taupydami kliento laiką. Kreipiantis tiesiogiai į finansinę instituciją, klientui reikia pačiam atlikti visas užduotis, įskaitant dokumentų pildymą ir jų pateikimą.

Kodėl jums gali prireikti paskolų brokerio?

Pirmiausia, paskolų brokerio visas darbas prasideda nuo labai išsamios kliento poreikių analizės. Jis turi įvertinti kliento finansinę būklę, visą kredito istoriją, finansinius įsipareigojimus ir paskolos poreikį. Tik viską įvertinus tada brokeris ieško tinkamiausio pasiūlymo iš skirtingų finansų institucijų.

Kaip dirba paskolų brokeriai? 

 1. Naudodamiesi savo ryšiais su įvairiomis finansų institucijomis, paskolų brokeriai randa geriausius įmanomus paskolos pasiūlymus pagal esamą kliento situaciją. Šios srities specialistai nuolatos bendrauja su įvairiais kreditoriais ir yra informuoti apie naujausius pasiūlymus, skirtingas palūkanų normas ir kitas sąlygas. Tai leidžia efektyviai palyginti skirtingas paskolos galimybes ir pasiūlyti klientams optimaliausius variantus.
 2. Paskolų brokeriai aiškiai išaiškina klientams paskolos sąlygas be sudėtingų ir paprastiems žmonėms nesuprantamų terminų. Greitieji kreditai, lizingas, vartojimo ar verslo paskolos – tarp visų šių sudėtingų terminų galima pasiklysti, tačiau paskolų brokeriai gali padėti jums išsirinkti tinkamiausią variantą, atsižvelgiant į jūsų individualius finansinius poreikius ir galimybes. Jie paaiškina sudėtingus finansinius terminus paprasta kalba, padeda suprasti visus  mokesčius, grąžinimo grafikus ir galimas sankcijas už vėluojamą ar ne pilną grąžinimą. Tokiu būdu klientai gali priimti informuotus sprendimus ir sumažinti savo finansinę riziką.
 3. Kai jau galiausiai klientas su brokeriu atrenka tinkamą pasiūlymą, paskolų brokeris padeda klientui pateikti paraišką dėl jos atitinkamai institucijai. Jie užtikrina, kad visi dokumentai yra tvarkingai užpildyti ir teisingai pateikti. Visa tai gerokia padidinant galimybę sėkmingai gauti paskolą su norimomis sąlygomis.

Paskolų brokerių tarpininkavimo nauda

 • Atpiginamos paskolos. Paskolų brokeriai turėdami tinkamos patirties, išmanydami, paskolų sąlygas ir turėdami gerus derybinius įgūdžius, gali susitarti su banku dėl pigesnės būsto paskolos nei galėtumėte gauti be jo pagalbos.
 • Gaunama daug pasiūlymų. Jūsų paraiška paskolai gauti pateikiame visiems bankams ir kredito unijoms, o tai leidžia matyti visus pasiūlymus vienoje vietoje, palyginti juos ir tinkamai išanalizuoti.Taip pat, patiems nereikia vaikščioti į bankus, nes paraiškų ir dokumentų pateikimu bei jūsų atstovavimu pasirūpina patys brokeriai.
 • Padeda palyginti visus pateiktus pasiūlymus. Brokeris visada išaiškins atskiras sutarties sąlygas, atsakys į kylančius klausimus ir pateiks profesionalius patarimus. Taip pat, padės pasirinkti paskolos grąžinimo sąlygas, pavyzdžiui, laikotarpį, kintamas ar fiksuotas palūkanas, EURIBOR trukmę.
 • Greitesnis paskolos gavimas. Jus atstovaujantis brokeris dirba pagal profesionalų ir optimalų paskolos gavimo ir atstovavimo algoritmą. Gausite detalią informaciją apie visą proceso eigą.

Kaip išsirinkti tinkamiausią paskolų brokerį?

Kai pasiruošiate ieškoti paskolų brokerio, svarbiausia atsižvelkite į šiuos kelis esminius kriterijus, kurie padės rasti tinkamą specialistą:

 • Lietuvos banko licenciją

Svarbiausia, atkreipkite dėmesį, jog paskolų brokeris turėtų Lietuvos banko licenciją. Ši licencija patvirtina brokerio patikimumą ir teisę teikti finansines paslaugas. Licencija užtikrina, kad brokerio veikla yra reguliuojama ir kontroliuojama valstybės institucijų, taip garantuoja klientų saugumą ir mažina riziką susidurti su neteisėta ar abejotina veikla.

 • Patirtis ir žinios

Ieškokite brokerio, kuris turi ilgametę patirtį ir išmano finansų rinką. Patyręs brokeris sugebės geriau suprasti ir prognozuoti rinką, o sukaupta patirtis paprastai reiškia ir geresnius turimus ryšius su įvairiais kreditoriais.

 • Brokerio specializacija

Neretai brokeriai specializuojasi pvz., būsto, vartojimo ar verslo paskolos, pasirinkite brokerį priklausomai nuo to kas jums yra aktualu.

 • Atsiliepimai

Pasidomėkite apie brokerio reputaciją ir skaitykite atsiliepimus ne tik brokerio tinklapyje, bet ir patikrinkite forumus ir socialinę mediją. Klientų rekomendacijos yra puikus būdas gauti vertingos informacijos apie brokerio darbo profesionalumą.

Atkreipkite dėmesį, kad šios srities specialistas turėtų būti pasirengęs atidžiai išklausyti jūsų lūkesčius ir tikslus, taip pat aiškiai ir suprantamai atsakyti į visus turimus klausimus bei padėti rasti paskolos sprendimą.

paskolu brokeriai

Visiems mums kada nors gyvenime prireikia paskolos ir paskolų brokeris gali būti labai vertingas partneris ieškant finansavimo. Toks specialistas ne tik sutaupo jūsų laiką ieškant tinkamos paskolos, bet ir padeda gauti kaip įmanoma palankesnes paskolos sąlygas bei netgi sutaupo Jūsų pinigus. Svarbu rinktis patikimą, patyrusį brokerį, kuris atitinka jūsų finansinius tikslus ir poreikius.

 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas