Verslo paskolos skaičiuoklė

Išgirdus sąvokas „verslas“, „verslininkas“, dažno akyse, vaizdžiai tariant, pasirodo pinigų simbolis. Deja, realybė nereta yra kitokia. Norint „užkurti“ verslą, tai yra įgyvendinti turimą idėją, reikia nemažai lėšų. Žinoma, finansinių investicijų reikalauja ir jau turimos veiklos plėtojimas. Vienu iš racionaliausių sprendimų, susidūrus su tokia situacija, gali tapti greitos paskolos verslui, orientuotos  į smulkių bei vidutinių verslininkų poreikius. Šis finansinis produktas, lyginant su komercinių bankų siūlomomis paslaugomis, išsiskiria procedūros greičiu ir paprastumu. O laisvai prieinama, nesudėtingai naudojama verslo paskolos skaičiuoklė leidžia susidaryti preliminarų vaizdą, kiek galėtų kainuoti pageidaujamos dydžio kreditas norimam laikotarpiui bei suteikia galimybę, palyginus skirtingų kreditorių pasiūlymus, pasirinkti sau tinkamiausią variantą.

 

Apie verslo paskolos skaičiuoklę

Verslo paskolos skaičiuoklė – tai laisvai prieinamas, nemokamas, nesudėtingai naudojamas bei informatyvus įrankis, pateikiamas kredito bendrovės ar paskolų palyginimo paslaugas teikiančių platformų interneto svetainėje. Suvedus reikiamus duomenis, tai yra – norimą paskolos sumą bei grąžinimo terminą, Jūsų kompiuterio ar kito išmaniojo įrenginio ekrane bus pateikiama informacija apie preliminarų MPN (metinės palūkanų normos) bei mėnesinės įmokos dydį.

Kalbant apie verslo paskolos skaičiuoklę, būtina pabrėžti, jog šiame įrankyje pateikiami duomenys yra tik informacinio pobūdžio. Konkrečios sąlygos, kuriomis remiantis Jums gali būti išduodama verslo paskola, pateikiamos tik po to, kai kreditorius, gavęs pateiktą paraišą, atlieka išsamų Jūsų mokumo įvertinimą.

Realūs verslo paskolos skaičiavimo pavyzdžiai

Įsivaizduokite, jog, norint, kad viena ar kita idėja virstų realiu „kūnu“, nesvarbu tai būtų bet kurio juridinio asmens tipo (IĮ, MB ir kita) įmonės įkūrimas ar jau egzistuojančio verslo plėtra, Jums trūksta, pavyzdžiui, 100 000 Eur. Įvertinę realias galimybes grąžinti paskolą, nusprendžiate, jog optimalus verslo paskolos grąžinimo laikotarpis būtų 24 mėnesiai. Į verslo paskolos skaičiuoklę suvedus minėtus duomenis, kredito įmonei taikant 7% metinę palūkanų normą, gautumėte rezultatą, jog mėnesinė įmoka siektų 4458,33€ sumą.

Žinoma, reikia pabrėžti, jog minėtas verslo paskolos skaičiavimas yra tik pavyzdys, galintis prasilenkti su individualiu pasiūlymu, kurį Jums, įvertinus pateiktą paraišką, gali pateikti viena ar kita kredito bendrovė.

Palūkanų normos įtaka paskolos sumai

Naudojantis verslo, kaip ir bet kurios kitos rūšies paskola, prieš pasirašant sutartį, būtina susipažinti su joje pateikiamomis, individualiai Jums paruoštomis sąlygomis. Įprastai, kalbant apie kredito įmonių siūlomas paskolas smulkiam ir vidutiniam verslui, yra taikomos fiksuotos palūkanos, kurios per visą paskolos sutarties laikotarpį nesikeičia, vadinasi tokia pati lieka ir mėnesinė įmoka.

Tuo tarpu, kalbant apie kintamas palūkanas, jų dydis, priklausomai nuo palūkanų normos kaitos rinkoje, taip pat keičiasi. Vadinasi, pasikeisti gali ir Jūsų paskolos sutartyje nurodyta mėnesinės įmokos suma.

Kuo naudinga verslo paskola?

Verslo paskola – tai puiki paspirtis, o kartais – ir vienintelė galimybė, norintiems realizuoti vieną ar kitą idėją, kurios praktiniam įgyvendinimui, nesvarbu, tai būtų veiklos startas ar plėtotė, nepakanka turimų lėšų.  Verslo paskola, aktuali smulkiajam ar vidutiniam verslui, įprastai yra panaudojama:

  • verslo vystymo pradžiai;
  • reikalingos įrangos (naujos ar naudotos) įsigijimui;
  • įmonės autoparko plėtrai, įsigyjant reikalingas transporto priemones;
  • patalpų, reikalingų verslo vykdymui, įsigijimas, nuoma ar remonto išlaidų padengimas;
  • investicijoms į verslo plėtrą, pradedant naujų prekių gamybą, siūlant naujas paslaugas, didinant darbuotojų skaičių ir pan.;
  • turimų įsiskolinimų, nenumatytų išlaidų padengimui ir kitoms reikmėms.

Nesvarbu, kokiu tikslu būtų imama verslo paskola, akivaizdu, jog galutinis šio finansinio produkto rezultatas – tai finansinė nauda tiek pačiam verslo savininkui, tiek ir šiam pavaldiems darbuotojams.

Lyginant verslo paskolos, išduodamos kredito bendrovių su komercinių banko paskolomis finansine pagalba iš investuotųjų, taip pat galima išskirti svarbius privalumus, dėl kurių dalis verslininkų renkasi būtent aptariamą alternatyvą.

Verslo paskolos paprastumas

Greita paskola verslui, Jums atitikus šios rūšies paskolos gavėjui keliamus reikalavimus, išduodama labai paprastai: internetu, vos kelių mygtukų paspaudimu, be būtinybės pateikti kalną dokumentų, kuriuos taip mėgsta komerciniai bankai ir kredito unijos.

Verslo „vairo“ išlaikymas savo rankose

Nusprendus savo verslą plėsti su lėšomis, gaunamos iš investuotojų „piniginės“, reikia susitaikyti su mintimi, jog ir pastarieji turės teisę išreikšti pageidavimą dalyvauti Jūsų įmonės valdyme. Neviliojanti mintis? Tuomet verslo paskola iš kreditorių, išlaikant visišką savo įmonės „vairo“ kontrolę – puiki alternatyva.

Verslo paskolos išdavimo greitis

Verslo pasaulyje posakis „laikas – pinigai“ yra itin aktualus. Paskola, suteikiama komercinių bankų – tai virtinė svarstymų, susitikimų, derinimų ir kitų biurokratinių formalumų virtinė, galinti užtrukti ir kelis mėnesius. Kalbant apie greitas paskolas verslui, atsakymas į kliento paraišką įprastai pateikiamas vos per vieną darbo dieną (arba vadovaujantis konkrečios kredito bendrovės nustatytomis paslaugų teikimo taisyklėmis).

Žinoma, prieš imant bet kokią paskolą, nesvarbu, skirtą verslui ar asmeninių reikmių patenkinimui, reikia suprasti, jog tai – savo kainą turintis finansinis produktas. Vertinant šią, reikia įvertinti ne tik kreditoriaus verslo paskolos pasiūlyme nurodytą palūkanų dydį, bet ir BVKKMN, apimančią visus mokesčius, susijusius su kreditu.

Kaip gauti paskolą verslui?

Nuo verslo starto ar veiklos plėtros galimybės Jus skiria vos keli žingsniai. Paskola verslui išduodama taip pat greitai ir lengvai, kaip ir greitieji kreditai asmeninėms reikmėms.

  • Verslo paskolos skaičiuoklėje, pasirinkę pageidaujamą sumą bei jos grąžinimo laikotarpį, paspauskite čia pat esantį paraiškos pildymo mygtuką.
  • Užpildykite paskolos paraišką, nurodydami reikiamus asmens/įmonės duomenis (įmonės kodas, atstovo vardas, pavardė, kontaktinė informacija ir kita).
  • Prieš pateikiant paraišką, reikia patvirtinti asmens tapatybę. Tai galima atlikti, naudojantis mobiliuoju parašu, SMART ID programėle arba kitais prieinamais asmens tapatybės identifikavimo būdais. Kitas prieinamas variantas – simbolinės 0,01 ct įmokos pervedimas į kreditoriaus sąskaitą iš asmeninės banko sąskaitos, į kurią, paraiškos patvirtinimo atveju, bus pervedama paskola.
  • Sulaukus kredito įmonės sprendimo, dėl Jūsų paraiškos įvertinimo, susipažinkite su siūlomomis sąlygomis ir, jei šios yra priimtinos, pasirašykite paskolos sutartį.

Naudojantis paskolų palyginimo platformų paslaugomis, užtenka užpildyti vieną paraišką, kuri automatiškai persiunčiama skirtingoms kredito bendrovėms, siūlančioms verslo paslaugos galimybę. Tai suteikia galimybę pasinaudoti palankiausiomis paskolos sąlygomis, su mažiausiomis pastangų ir laiko investicijomis.

 

 

 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas