WestKredit – finansinė injekcija verslui

9 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (1 balsas)
Paslaugų kokybė10
Teikiamos sąlygos7
Klientų aptarnavimas10
Apžvalga
Jei pritrūkote pinigų ar skaičiuodami savo finansus kažkur įvėlėte klaidą, jei svarstote galimybę pasinaudoti kredito bendrovių teikiamomis paslaugomis, tikriausiai apie West Kredit kredito kompaniją nesate daug girdėją arba išvis girdite pirmą kartą. Visgi, jei planuojate kurti savo verslą arba turima įmonė atsidūrė finansinėje krizėje, jei svarstote įsigyti būstą, šios kredito bendrovės vardą turėtumėte įsidėmėti ilgam. Westkredit – tai du dešimtmečius sėkmingai veikianti kompanija, kuri orientuojasi į finansinę pagalbą juridiniams asmenims bei teikia itin platų kredito paslaugų paketą.

 

 

Kodėl pasirinkti Westkredit.lt kaip jūsų finansų partnerį?

 

Westkredit kompanija yra vienas geriausių pasirinkimų, kai reikia didelės pinigų sumos, kurios paprastai kitos kredito bendrovės negali paskolinti. Čia galima pasiskolinti nuo 1 tūkstančio eurų iki 200 tūkstančių eurų, o paskolos grąžinimo terminą galite pasirinkti nuo savo finansinių galimybių. Maksimalus paskolos grąžinimo laikotarpis net 20 metų!

Žinoma, gali kilti klausimas ar nebūtų paprasčiau kreiptis į banką, juk kreditoriai paprastai prašo labai didelių paskolos palūkanų, todėl klientas visada permoka. Išties šiandien situacija yra pasikeitusi, konkurencinga rinka lwestkredit-atsiliepimaiėmė, kad West Kredit kreditų palūkanos mažai kuo skiriasi nuo bankų pasiūlymų.  Skirtumas tik tas, kad kompanija puikiai supranta, kaip svarbu judėti į priekį ir tobulėti, o tam būtini pinigai. Tad čia kreditas išduodamas paprastesnėmis ir lankstesnėmis sąlygomis, orientuotomis į kiekvieno individualius poreikius.  Paprasčiau tariant, nereikia minti biurokratinių slenksčių ir varstyti skirtingų specialistų durų, pakanka internetu pateikti paraišką reikiamam kreditui gauti arba susitikti su Westkredit kompanijos specialistais ir po poros dienų jau žinosite ar jūsų prašymas bus patenkintas.

 

Dar vienas labai svarbus šios kompanijos privalumas – tai didelis paslaugų asortimentas :

 

  • Kreditas juridiniams asmenims;
  • Kreditas ūkinei veiklai vykdyti;
  • Kreditas nekilnojamam turtui įsigyti arba kreditas, kuris reikalingas dar prieš parduodant nekilnojamą turtą;
  • Kreditas, įkeičiant turimą nekilnojamą turtą;
  • Kreditas padengti komunalines skolas;
  • Pakartotinio kreditavimo paslauga;
  • Kreditas ne rezidentams;
  • Paskola verslui.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

Kokios sąlygos manęs laukia pasirinkus ?

Pasirinkimas išties platus, o svarbiausia, kad kompanija labai daug dėmesio skiria individualiems kliento poreikiams ir galimybėms.  Tai reiškia, kad kredito įmokų mokėjimo grafikas sudaromas tik atsižvelgus į kliento galimybes. Tuo atveju, jei klientas negali laiku sumokėti kredito įmokos, kompanija bendromis jėgomis ieško abiems pusėms palankaus sprendimo, tai gali būti: įmokų grafiko pakeitimas, jei paskola nėra paimta maksimaliam laikotarpiui – šio laikotarpio pratęsimas ir įmokų sumažinimas, taip palengvinant kliento finansinę atsakomybę. O štai, jei klientas gali pasiskolintą sumą grąžinti anksčiau nei nurodyta sutartyje, apie tai informuoti West Kredit specialistai perskaičiuoja palūkanas ir pateikia galutinę mokėtiną sumą.

 

Westkredit – tai tobulėjančių, vietoje nestovinčių ir savo svajonių siekiančių asmenų pasirinkimas.

4/5 - (1 vote)

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas