Citadele – Visa informacija apie paskolas

7.5 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė7
Teikiamos sąlygos7.5
Klientų aptarnavimas8
Apžvalga
Citadele savo veiklą Lietuvoje pradėjo 1996 metais, tačiau tuo metu jis buvo įregistruotas kaip UAB Industrijos bankas. Šiandien Citadele teikia kasdienes finansines paskolas, turi nemažai banko skyrių bei gali pasiūlyti paskolų teikimą klientams palankiomis sąlygomis. Jei planuojama imti paskolą automobiliui ar būstui, pravartu pasidomėti, ką gali pasiūlyti būtent šiame banke dirbantys vadybininkai – individualus pasiūlymas pateikiamas vos per 20 minučių.

Privalumai

 • Paskolų palūkanos nuo 7,9 proc.;
 • Nekilnojamo turto paskola gali finansuoti iki 85 procentų pasirinkto būsto vertės;
 • Vartojimo paskolos pasiūlymai pateikiami per 20 minučių;
 • Teikiamos iki 15 000 eurų paskolos automobilio įsigijimui.

Trūkumai

 • Kartais pasitaiko internetinės svetainės veikimo trikdžių.
 1. Kaip gauti Citadele kreditą?

Gauti Citadele paskolą yra labai paprasta – tereikia atlikti kelis paprastus veiksmus internetu arba banke:

 • Jei paskolą norėsite gauti Citadele banko skyriuje, nepamirškite su savimi pasiimti paso arba asmens tapatybės kortelės. Pildant paraišką internetu reikės užpildyti pateiktas formas ir pateikti reikalingus duomenis;
 • Pateiktos paraiškos yra išnagrinėjamos per 20 minučių ir tuomet yra pateikiamas asmeninis pasiūlymas gauti paskolą;
 • Pasirašius paskolos sutartį pinigai bus pervedami į asmeninę banko sąskaitą;
 • Paskola yra grąžinama anuiteto metodu: kas mėnesį yra mokamos vienodo dydžio įmokos, todėl tai padeda paprasčiau planuoti asmeninius finansus;
 • Klientų patogumui paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo sumos bus automatiškai nurašomos nuo sąskaitos, esančios Citadele banke

citadele-palyginimas

 

 

 

 

 

 

 

 1. Vartojimo paskola

Citadele teikiamos vartojimo paskolos gali būti aktualios atliekant namų remontą, planuojant keliones, perkant automobilį, ir t.t. Pasinaudojus Citadele svetainėje esančia vartojimo paskolos skaičiuokle galima sužinoti, kokią pinigų sumą galima pasiskolinti, o gavus

dominančią informaciją tereikės užpildyti paraišką.

 

 1. Būsto paskola

Citadele suteikia galimybę pasiimti būsto paskolą – finansuojama paskolos suma gali siekti net 85 procentus būsto vertės. Norintys pasiskolinti pinigų būsto įsigijimui turi užpildyti paraišką internetinėje Citadele svetainėje, ir tuomet tereikės sulaukti konsultanto skambučio. Įvertinus kliento finansines galimybes gali būti pateikiamas preliminarus pasiūlymas. Taip pat Citadele teikia nekilnojamo turto paskolas su turto įkeitimu.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

 1. Planuojate įsigyti automobilį?

citadele-atsiliepimai Citadele teikia paskolas automobilio įsigijimui: maksimali paskolos suma siekia 15 000 eurų, suteikiama galimybė paskolą grąžinti iki 5 metų metų laikotarpiu. Paskolos gavėjai gali pasirinkti naują arba naudotą transporto priemonę, kurios įsigijimui nėra reikalingas pradinis įnašas ar turto įkeitimas. Kas mėnesį yra mokama numatyta paskolos suma – tam nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai. Taip pat yra teikiamos automobilio lizingo paslaugos – sutartis gali būti sudaroma iki 60 mėnesių laikotarpiui, gali būti kompensuojama 90 proc. automobilio vertės. Renkantis automobilio pardavėją pravartu pasidomėti, kokie jų yra priimtini būtent Citadele bankui (ši informacija yra pateikiama prie dažniausiai užduodamų klausimų).

 

 1. Kredito kortelės

Jei kartais pritrūksta pinigų kasdienėms išlaidoms, naudojimasis kredito kortele gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Citadele bankas  siūlo kredito limitą net iki 15 000 eurų, o pirmuosius 6 mėnesius kredito kortele bus galima naudotis visiškai nemokamai. Kredito kortelių savininkams taip pat yra siūlomas nemokamas kelionių draudimas visame pasaulyje.

 

 1. Naudojimasis svetaine

Naudotis Citadele banko internetine svetaine yra gana paprasta: tereikia pasirinkti skiltį „Paskolos“, ir čia išsirinkti dominančią galimybę. Čia tai pat rasite preliminarią paskolos skaičiuoklę, kuri padės jums paprasčiau įvertinti savo galimybes grąžinti numatytą pinigų sumą ir leis paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

 

 1. Kaip grąžinti paskolą?

Klientų patogumui Citadele paskolos sumos yra nurašomos nuo kliento banko sąskaitos, todėl tai užtikrina, kad nepamiršite laiku atlikti įmokas. Jei esate numatę, kad mokėjimo dieną banko sąskaitoje neturėsite reikalingos pinigų sumos, apie tai vertėtų informuoti vadybininką – susitarsite dėl paskolos grąžinimo atidėjimo sąlygų.

 

 1. Standartinis paskolos pavyzdys

Jei nusprendžiama pasiskolinti 3000 eurų sumą 60 mėnesių laikotarpiui su taikoma 7,9 proc. fiksuota metine palūkanų norma, o sutarties sudarymo kaina yra 50 eurų, bendra vartojimo kredito metinė palūkanų norma būtų 9,3 proc., o bendra mokėtina suma siektų 3691, 14 € (mėnesio įmoka būtų 60,69 €).

 

 1. Klientų atsiliepimai

Didžioji dalis Citadele klientų apie teikiamas paslaugas atsiliepia teigiamai, tačiau kai kurie klientai skundžiasi, kad atsakymų į užklausas teko pernelyg ilgai laukti. Taip pat neigiamai atsiliepiantys klientai teigia, kad nėra gavę jokio atsakymo dėl paskolos suteikimo.

 

 1. Citadele rekvizitai

Telefono numeris Lietuvos gyventojams: 19091

Telefono numeris skambinant iš užsienio: +370 5 221 9091

Pirmadieniais-ketvirtadieniai klientai aptarnaujami telefonu nuo 8 iki 19 valandos, penktadieniais – nuo 8 iki 18 valandos.

El. paštas: info@citadele.lt

Atsakymai į elektroninio pašto užklausas yra pateikiami per vieną darbo dieną.

 

 

 

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ