Ecocredit -Greičiausias kelias pasiskolinti iš kredito bendrovės

7.3 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė7
Teikiamos sąlygos7
Klientų aptarnavimas8
Apžvalga
Ecocredit – tai paskolas teikianti bendrovė, siūlanti nedideles kreditų palūkanas. Klientai, pasinaudoję Ecocredit paslaugomis, džiaugiasi maloniu aptarnavimu ir aiškiai suteikiama informacija. Ši kompanija gali pasiūlyti ne tik greituosius kreditus, bet taip pat ir vartojimo paskolas, o pinigų suma, kurią gali pasiskolinti klientai, svyruoja nuo 100 iki 2000 eurų.

Lietuva gali tikrai pasigirti didžiule paskolų bendrovių įvairovę ir nusprendus pasiskolinti tikrai turėsite galimybę rinktis ne iš vieno varianto bei pasiūlymo. Paskolas galima skirstyti pagal įvairiausius aspektus, pavyzdžiui, kokiam tikslui jos imamos, trukmę ir kitas sąlygas. Šiandien aptarsime kiek mažiau girdėtą paskolos bendrovę UAB Sostinės kreditai arba dar kitaip žinomą Ecocredit.

Kas yra Ecocredit?

Ecocredit.lt – tai paskolų įmonė, kuri gali padėti, kai trūksta pinigų atsitikus nelaimei, kai norisi įgyvendinti smulkias svajones ar kai norisi pagerinti buitį. Ecocredit gali paskolinti nuo 100 Eur iki 5000 Eur, taigi Ecocredit siūlo iš ties nedidelės paskolas, kurių trukmę galima pasirinkti nuo 1 iki 24 mėnesių.

Deja, tačiau apie Ecocredit nėra lengva rasti kokios nors naudingos informacijos, nors jie ir savo tinklapyje turi Pagalbos ir DUK skiltis, tačiau jose informacijos nedaug.

Privalumai

 • Paraišką kredito gavimui galima pateikti visomis savaitės dienomis;
 • Kreditai teikiami 18-70 metų asmenims;
 • Teikiamos refinansavimo paslaugos.

Trūkumai

 • Ribotas darbo laikas;
 • Didelės paskolų palūkanos;
 • Galima pasiskolinti tik nuo 100 € iki 5000 €;
 • Sudėtingas paskolos gavimo procesas.
 1. Ecocredit paskolų tipai

 1. Kaip gauti paskolą?

 1. Tituliniame puslapyje pasirinkite „Greitieji kreditai” paspauskite paryškintą žalią mygtuką Registracija”.
 2. Į registracijos formą surašyti reikalaujamus tikslius asmens duomenis.
 3. Patvirtinti savo asmens duomenis ir sutikimą juos tvarkyti.
 4. Patvirtinti, kad susipažinote su Vartojimo kreditų sutarčių bendrosiomis sąlygomis.
 5. Patvirtinti savo sutikimą/nesutikimą, kad tiesioginės rinkodaros tikslais būtų tvarkomi bendrosiose kredito sutarties sąlygose nurodyti asmens duomenys.
 6. Spausti „Tęsti registraciją”.
 7. Sumokėti registracijos mokestį iš savo asmeninės sąskaitos į tame pačiame banke esančią UAB „Sostinės kreditai” sąskaitą. Nesumokėjus registracijos mokesčio per 160 val. registracija anuliuojama.
 8. Atlikus 0.29 Eur registracijos mokestį gausite laikinąjį slaptažodį su kuriuo prisijungsite. Jūsų prisijungimo vardas yra el.pašto adresas (tas kurį užrašėte registracijos metu), o slaptažodį gausite į el.paštą.
 9. Kai prisijungsite spauskite “Kredito paraiška”. Tuomet užpildysite “Deklaraciją”, susipažinsite su bendrosiomis ir specialiosiomis sutarties sąlygomis jas patvirtinsite.
 10. Pasirinksite Kredito terminą bei sumą iš siūlomo kainoraščio, jas patvirtinsite ir tuomet paraiška bus pateikta.

Kaip jau tikriausiai pastebėjote paskolos pateikimo procesas tikrai nėra pats lengviausias.

ecocredit skaičiuoklė

 1. Greitieji kreditai

Ecocredit teikia 100-2000 eurų kreditus, kurie gali būti suteikiami vos per 15 minučių. Greitojo kredito sutartį galima pasirašyti vos per kelias akimirkas, todėl toks skolinimosi būdas yra itin palankus tuomet, kada pinigai reikalingi skubiai. Greitieji kreditai yra teikiami be turto įkeitimo, todėl toks pasirinkimas yra itin paprastas ir patogus. Greitieji kreditai teikiami 18-70 metų asmenims, kurie vienoje darbovietėje bent 4 mėnesius gauna pastovias pajamas ir neturi pradelstų finansinių įsipareigojimų. Svarbu žinoti, kad teikiamo kredito suma negali būti didesnė nei 40 procentų gaunamų mėnesio pajamų (skaičiuojamas pajamų vidurkis).

ecocredit-atsiliepimai

 1. Vartojimo kreditas

Vartojimo kreditas – tai ilgalaikė paskola, kuri gali būti teikiama iki 24 mėnesių laikotarpiui. Maksimali suma, kurią gali pasiskolinti klientas, priklauso nuo kliento gaunamų pajamų. Vartojimo kreditas yra grąžinamas kas mėnesį atliekant numatyto dydžio įmokas, kol yra grąžinama sutartyje numatyta pinigų suma.

 

 1. Refinansavimas

Turimų finansinių įsipareigojimų refinansavimas gali būti naudingas tada, kuomet siekiama apjungti turimus įsiskolinimus ir gauti palankesnį palūkanų pasiūlymą. Norintys refinansuoti turimas paskolas turi prisijungti prie Ecocredit sistemos, atlikti 0,29 € registracijos mokestį bei susisiekti elektroniniu paštu (laiško temoje reikės nurodyti „kredito refinansavimas“). Konsultantas atsiųs refinansavimo paraišką, kurią užpildę galėsite gauti šios paslaugos pasiūlymą.

 

 1. Kredito grąžinimas

Greitieji ir vartojimo kreditai yra grąžinami atliekant nustatyto dydžio įmokas. Prisijungę prie savo paskyros matysite skiltį „Mano kreditai“, kurią pasirinkę galėsite atlikti įmokas naudodamiesi internetine bankininkyste. Taip pat kredito sumą galėsite pervesti į įmonės banko sąskaitą arba atlikti mokėjimą „Maxima“ kasose, „Perlas“ terminaluose, Lietuvos pašte, PayPost skyriuose bei Lietuvos spaudos kioskuose. Jei mokėjimą atliksite vienoje šių įstaigų, tokiu atveju reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą su barkodu.

 

 1. Kaip pratęsti Ecocredit kreditą?

Jei kiltų sunkumų laiku grąžinti kreditą, turėsite galimybę mokėjimo terminą atidėti. Tą galėsite padaryti prisijungę prie savo paskyros internetu ir pasirinkę „Kredito pratęsimo paraiška“. Šioje skiltyje yra pateikta informacija, kokius žingsnius jums reikės atlikti.

 

 1. Ar galima anksčiau laiko grąžinti kreditą?

Jei norėtumėte skolas padengti anksčiau nei numatyta, tokiu atveju galėsite pasirinkti skiltį „Pagalba“, ir pasirinkus kredito grąžinimą sukurti naują bilietą. Būtina nurodyti šio bilieto temą „Dėl išankstinio kredito grąžinimo“, ir pateikti savo asmens duomenis: nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą ir pateikti priežastį, kodėl nusprendėte kreditą grąžinti anksčiau.  Jei turite daugiau nei vieną kreditą, tokiu atveju taip pat reikės nurodyti kredito ID. Grąžintino kredito apskaičiavimo sąlygos yra numatytos sutartyje.

 

 1. Kaip elgtis susiklosčius sunkiai finansinei situacijai?

Jei kiltų keblumų grąžinti pasiskolintas pinigų sumas, susisiekite telefonu 865694000 arba elektroniniu paštu info@ecocredit.lt. Konsultantai atsižvelgs į situacijos aplinkybes ir galės pasiūlyti skolos grąžinimą dalimis.

 

 1. Naudojimasis svetaine

Naudojimasis svetaine yra ganėtinai painus – nors čia yra pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, tačiau rasti dominančią informaciją yra ganėtinai sudėtinga.

 

 1. Standartinis paskolos pavyzdys

Jei norima pasiskolinti 300 eurų 61 dienos laikotarpiui, grąžintina kredito suma bus 328,40 € (mėnesinė įmoka bus 164,20 €). Jei 300 eurų suma bus skolinama 90 dienų laikotarpiui, grąžintina pinigų suma bus 338,25 €, o mėnesio įmoka bus 112,75 €.

Palyginome kelis populiariausias greitųjų kreditų siūlomų paskolų sąlygas su Ecocredit.

Paskolos suma – 1000 Eur

Trukmė – 24 mėn.

Taigi kaip matome pavyzdyje, Ecocredit tikrai nėra pats pigiausias variantas skolinantis. Gali tekti ne tik kas mėnesį mokėti daugiau, bet ir sumoje gausis didesnė pinigų suma sumokėta kreditoriui.

 1. Klientų atsiliepimai

Viskas ką galima rasti internete apie Ecocredit tai rekvizitų įvertinimas, kuris irgi nėra labai geras 5/10 (43 įvertinimai). Įmonės tinklapyje irgi negalima rasti, jokių klientų atsiliepimų. Galima rasti internete tik straipsnių apie Ecocredit įmonę, kuriu informacija dažniausiai nesutampa.

 

 1. Ecocredit kontaktai

Telefono numeris:  +370 656 94000
El. paštas: info@ecocredit.lt

Adresas: J. Basanavičiaus g. 25a-21, Vilnius

Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 h.

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Ar verta skolintis iš Ecocredit?

Mes visada rekomenduojama prieš skolinantis palyginti bent kelių kredito įmonių pasiūlymus, kiek patys lyginome Ecocredit su kitomis kredito įmonėmis, tačiau jų pasiūlymai būna visada patys prasčiausi. Taigi padarėme išvadą, kad tikrai nelabai verta skolintis iš Ecocredit. Išvada tokia, kad tai tipinis greitųjų kreditų teikėjas, siūlantis paskolas su pakankamai aukštomis palūkanomis bei įprastai nesiūlantis jokių akcijų.

Jeigu Jus domina galimybė investuoti rekomenduojame išbandyti sutelktinio finansavimo svetaines tokias kaip Profitus, Finbee ar Paskolų klubas.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas