Ecocredit -Greičiausias kelias pasiskolinti iš kredito bendrovės

7.3 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė7
Teikiamos sąlygos7
Klientų aptarnavimas8
Apžvalga
Ecocredit – tai paskolas teikianti bendrovė, siūlanti nedideles kreditų palūkanas. Klientai, pasinaudoję Ecocredit paslaugomis, džiaugiasi maloniu aptarnavimu ir aiškiai suteikiama informacija. Ši kompanija gali pasiūlyti ne tik greituosius kreditus, bet taip pat ir vartojimo paskolas, o pinigų suma, kurią gali pasiskolinti klientai, svyruoja nuo 100 iki 2000 eurų.

Privalumai

 • Nedidelės paskolų palūkanos;
 • Paraišką kredito gavimui galima pateikti visomis savaitės dienomis;
 • Kreditai teikiami 18-70 metų asmenims;
 • Teikiamos refinansavimo paslaugos.

Trūkumai

 • Ribotas darbo laikas;
 • Galima pasiskolinti tik iki 2000 €.
 1. Ecocredit paskolų tipai

 • Greitieji kreditai;
 • Vartojimo paskolos;
 1. Kaip gauti paskolą?

 • Tituliniame puslapyje paspauskite paryškintą žalią mygtuką „Registracija“;
 • Patvirtinkite asmens tapatybę;
 • Atlikę 0,29 € registracijos mokestį gausite laikiną slaptažodį, kuriuo galėsite prisijungti prie sistemos;
 • Prisijungę prie savo paskyros paspauskite „Kredito paraiška“, užpildykite reikalingus duomenis ir susipažinkite su sutarties sąlygomis;
 • Pasirinkite pageidaujamą kredito sumą ir terminą, per kurį įsipareigosite grąžinti pasiskolintus pinigus;
 • Kai paraiška bus išnagrinėta, gausite atsakymą dėl paskolos suteikimo. Jei bus priimtas teigiamas sprendimas, pinigai nedelsiant atsidurs jūsų banko sąskaitoje.
 1. Greitieji kreditai

Ecocredit teikia 100-2000 eurų kreditus, kurie gali būti suteikiami vos per 15 minučių. Greitojo kredito sutartį galima pasirašyti vos per kelias akimirkas, todėl toks skolinimosi būdas yra itin palankus tuomet, kada pinigai reikalingi skubiai. Greitieji kreditai yra teikiami be turto įkeitimo, todėl toks pasirinkimas yra itin paprastas ir patogus. Greitieji kreditai teikiami 18-70 metų asmenims, kurie vienoje darbovietėje bent 4 mėnesius gauna pastovias pajamas ir neturi pradelstų finansinių įsipareigojimų. Svarbu žinoti, kad teikiamo kredito suma negali būti didesnė nei 40 procentų gaunamų mėnesio pajamų (skaičiuojamas pajamų vidurkis).

ecocredit-atsiliepimai

 1. Vartojimo kreditas

Vartojimo kreditas – tai ilgalaikė paskola, kuri gali būti teikiama iki 24 mėnesių laikotarpiui. Maksimali suma, kurią gali pasiskolinti klientas, priklauso nuo kliento gaunamų pajamų. Vartojimo kreditas yra grąžinamas kas mėnesį atliekant numatyto dydžio įmokas, kol yra grąžinama sutartyje numatyta pinigų suma.

 

 1. Refinansavimas

Turimų finansinių įsipareigojimų refinansavimas gali būti naudingas tada, kuomet siekiama apjungti turimus įsiskolinimus ir gauti palankesnį palūkanų pasiūlymą. Norintys refinansuoti turimas paskolas turi prisijungti prie Ecocredit sistemos, atlikti 0,29 € registracijos mokestį bei susisiekti elektroniniu paštu (laiško temoje reikės nurodyti „kredito refinansavimas“). Konsultantas atsiųs refinansavimo paraišką, kurią užpildę galėsite gauti šios paslaugos pasiūlymą.

 

 1. Kredito grąžinimas

Greitieji ir vartojimo kreditai yra grąžinami atliekant nustatyto dydžio įmokas. Prisijungę prie savo paskyros matysite skiltį „Mano kreditai“, kurią pasirinkę galėsite atlikti įmokas naudodamiesi internetine bankininkyste. Taip pat kredito sumą galėsite pervesti į įmonės banko sąskaitą arba atlikti mokėjimą „Maxima“ kasose, „Perlas“ terminaluose, Lietuvos pašte, PayPost skyriuose bei Lietuvos spaudos kioskuose. Jei mokėjimą atliksite vienoje šių įstaigų, tokiu atveju reikės atsispausdinti mokėjimo kvitą su barkodu.

 

 1. Kaip pratęsti Ecocredit kreditą?

Jei kiltų sunkumų laiku grąžinti kreditą, turėsite galimybę mokėjimo terminą atidėti. Tą galėsite padaryti prisijungę prie savo paskyros internetu ir pasirinkę „Kredito pratęsimo paraiška“. Šioje skiltyje yra pateikta informacija, kokius žingsnius jums reikės atlikti.

 

 1. Ar galima anksčiau laiko grąžinti kreditą?

Jei norėtumėte skolas padengti anksčiau nei numatyta, tokiu atveju galėsite pasirinkti skiltį „Pagalba“, ir pasirinkus kredito grąžinimą sukurti naują bilietą. Būtina nurodyti šio bilieto temą „Dėl išankstinio kredito grąžinimo“, ir pateikti savo asmens duomenis: nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą ir pateikti priežastį, kodėl nusprendėte kreditą grąžinti anksčiau.  Jei turite daugiau nei vieną kreditą, tokiu atveju taip pat reikės nurodyti kredito ID. Grąžintino kredito apskaičiavimo sąlygos yra numatytos sutartyje.

 

 1. Kaip elgtis susiklosčius sunkiai finansinei situacijai?

Jei kiltų keblumų grąžinti pasiskolintas pinigų sumas, susisiekite telefonu 865694000 arba elektroniniu paštu info@ecocredit.lt. Konsultantai atsižvelgs į situacijos aplinkybes ir galės pasiūlyti skolos grąžinimą dalimis.

 

 1. Naudojimasis svetaine

Naudojimasis svetaine yra ganėtinai painus – nors čia yra pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, tačiau rasti dominančią informaciją yra ganėtinai sudėtinga.

 

 1. Standartinis paskolos pavyzdys

Jei norima pasiskolinti 300 eurų 61 dienos laikotarpiui, grąžintina kredito suma bus 328,40 € (mėnesinė įmoka bus 164,20 €). Jei 300 eurų suma bus skolinama 90 dienų laikotarpiui, grąžintina pinigų suma bus 338,25 €, o mėnesio įmoka bus 112,75 €.

 

 1. Klientų atsiliepimai

Didžioji dalis klientų atsiliepia teigiamai, tačiau kai kurie jų teigia, kad kilo keblumų atliekant registraciją, o atsakymo dėl kredito suteikimo teko laukti pernelyg ilgą laiką. Daugumą klientų džiugina itin malonus aptarnavimas bei nedidelės kreditų palūkanos.

 

 1. Ecocredit kontaktai

Telefono numeris:  +370 656 94000
El. paštas: info@ecocredit.lt

Adresas: J. Basanavičiaus g. 25a-21, Vilnius

Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 17 h.

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas