KAIP GAUTI GREITĄ PASKOLĄ IŠ VIVUS.LT?

Vivus.lt arba Vivus Finance paskolų išdavimo įmonė yra viena iš pirmaujančių nebankines paskolas išduodančių bendrovių Šiaurės Europoje bei viena žinomesnių bei senesnių šio profilio įmonių Lietuvoje.

Įmonės portale galite gauti norimo dydžio paskolą įvairioms reikmėms: paskolos netikėtoms išlaidoms, paskolos investicijoms ar dideliems pirkiniams. Šiuolaikiška ir nuolat tobulėjanti įmonė atsakingai žiūri į paskolų rinką ir siekia tapti finansiniu partneriu bei parama esant situacijai, kai reikia „papildomos piniginės“.

 

Apie Vivus Finance

Vivus Finance arba kaip esame dažnai įpratę vadinti pagal portalo adresą Vivus.lt yra viena geriau atpažįstamų greitųjų kreditų bei kitų finansinių sprendimų įmonė Lietuvoje.

Vivus.lt portale galima gauti platų spektrą paslaugų susijusių su kreditais ir paskolomis. Įmonė teikia paskolas iki 15 tūkstančių eurų, vartojimo kreditus bei teikia refinansavimo paskolas. Paskolos gali būti panaudotos nenumatytoms skubioms išlaidoms, didesniems pirkiniams ar paslaugoms bei investavimui.

Vivus.lt paskolų privalumai ir trūkumai

Kiekvienas kreditorius, taip pat ir Vivus Finance, turi savo privalumų ir trūkumų. Tad keletas punktų, kuriais galima apibūdinti Vivus.lt

Privalumai

 • Paskolos suma iki 15 tūkst eur,
 • Paskolos gražinimo terminas iki 84 mėn,
 • Paskola suteikiama tą pačią darbo dieną,
 • Paskolos suma pervedama per 10 min nuo paraiškos patvirtinimo,
 • Vertinant paraišką vertinami visi oficialūs pajamų šaltiniai, įskaitant individualią veiklą ar dirbant užsienyje,
 • Galimybė atidėti paskolos įmoką,
 • Galimybę gauti papildomą paskolą,
 • Galimybė refinansuoti kreditą,
 • Galimybė pasinaudoti kredito draudimu.

Trūkumai

 • • Minimali paskolos suma 300 eur,
 • • Griežta gražinimo kontrolė, delsiant gražinti paskolą perduodama antstoliams.

Kaip pasiskolinti?

Pasiskolinti iš Vivus.lt galima vienu iš trijų būdų, pasirinkus jums patogiausią. Pasiskolinti galima internetu, telefonu bei Paypost aptarnavimo skyriuose.

Paskola internetu

Be abejo, paskolos internetu Vivus.lt yra populiariausias pasirinkimas. Nereikia niekur eiti, nieko planuoti, viskas atliekama iš namų ar kitos patogios vietos, turint tik internetą ir prisijungimą prie internetinės bankininkystės. Norint gauti paskolą iš Vivus.lt internetu, reikia atlikti šiuos veiksmus:

 1. Turite pasirinkti kredito sumą Vivus Finance tinklalapyje. Galima paskolos suma nuo 300 iki 15000 eurų. Pasirinkus, tereikia paspausti mygtuką „Teikti paraišką“.
 2. Užpildykite klausimyną apie savo finansinę padėtį. Tai būtina paskolos gavimo dalis, būtina mokumui įvertinti ir reikalaujama Lietuvos banko, kaip kontroliuojančios institucijos. Trumpame klausimyne nurodysite informaciją apie savo pajamas, finansinius įsipareigojimus bei savo asmens duomenis. Tai leis Vivus.lt pateikti jums palankiausią pasiūlymą.
 3. Turite užpildyti registracijos formą, pateikiant prašomus kontaktinius duomenis. Jums bus sukurta paskyra prie kurios vėliau galėsite prisijungti ir peržiūrėti jau turimos paskolos duomenis, pasiskolinti papildomai ar pasiimti naują paskolą.

Teikiant paraišką internetu, paskolos paraiška išnagrinėjama ir atsakymas pateikiamas itin greitai. Priklausomai nuo pateiktos informacijos ir duomenų, konsultantai gali susisiekti ir paprašyti patikslinti informaciją, tačiau procesas pakankamai greitas ir dažniausiai užtrunka nuo kelių iki keliasdešimt minučių. Vivus.lt deklaruoja, jog paskolos suma, po paskolos paraiškos patvirtinimo, yra pervedama į jūsų sąskaitą per  10 minučių*.

Paskola telefonu

Paskola telefonu prieinama jau registruotiems Vivus.lt klientams. Skambutis turi būti vykdomas iš to paties telefono numerio, kuris jau yra registruotas portale. Norint gauti paskolą telefonu, jums reikia:

 1. Paskambinti telefonu 8 700 77788 iš to paties telefono numerio, kurį nurodėte registracijos metu.
 2. Pokalbio metu nurodyti kokio dydžio paskolą norėtumėte gauti.

Paskolos paraiška yra laikomas pokalbis skambučio metu. Ir paraiška išnagrinėjama pokalbio metu arba iš karto po jo. Patvirtinus paskolos paraišką, paskolos suma yra per 10 minučių* pervedama į jūsų sąskaitą.

Paskola Paypost skyriuose

Jei pageidaujate gauti paskolą grynaisiais ar dėl kitų priežasčių negalite pasinaudoti galimybe pateikti paraišką internetu, turite galimybę tą padaryti Paypost skyriuose visoje Lietuvoje. Tam jums reikės fiziškai nuvykti į artimiausią Paypost skyrių.

 1. Informuokite Paypot skyriaus darbuotoją apie norimos Vivus Finance paskolos sumą, gražinimo terminą.
 2. Pateikite aptarnavimo skyriaus darbuotojui prašomus dokumentus bei užpildykite klausimyną apie pajamas bei finansinius įsipareigojimus.
 3. Jei paskola bus suteikiama, ji bus iš karto išmokėta grynaisiais pinigais tame pačiame PayPost skyriuje.

* Svarbu. Paskolos suma išmokama per 10 minučių, jei jūsų banko sąskaita yra tame pačiame banke kaip ir Vivus.lt sąskaitos, o tai yra SEB, Citadele bei Šiaulių bankas.  Jei išmokama į kitus bankus – gali užtrukti ilgesnį laiko tarpą, priklausomai nuo standartinių pervedimo trukmių.

Sąlygos paskolai gauti

Norint gauti paskolą iš Vivus Finance reikia atitikti įprastus ir visiems suprantamus kriterijus, kurie visada minimi kalbant apie atsakingo skolinimo nuostatus. Vivus.lt išskiria, jog paskolą gali gauti:

 • Lietuvos Respublikos gyventojai,
 • 18 – 70 metų amžiaus žmonės.

Norint pasiskolinti arba pirmiausia pateikti paraišką paskolai, reikia:

 • Nuolatinio pajamų šaltinio,
 • Lietuviškos banko sąskaitos,
 • Mobiliojo telefono numerio,
 • pašto adreso.

Atitinkant šias pagrindines sąlygas, galite pateikti paskolos paraišką, kaip jau aptariame ankstesniame punkte ir tikėtis teigiamo kreditoriaus Vivus.lt atsakymo.

Kodėl verta rinktis Vivus.lt?

Renkantis kreditorių svarbu patikimumas, paslaugų spektras ir papildomos paslaugos.

Vivus.lt yra Lietuvoje žinoma paskolas išduodanti įmonė, kuri turi savo reputaciją ir vardą. Tad nereikia dvejoti ar tiek metų dirbanti įmonė tikrai yra patikima ir ar nėra apgavikai.

Įmonės teikiamos paslaugos atitinka visus įprastus kriterijus, čia daugelis gali gauti reikiamą paskolos sumą, nes paskolos teikiamos nuo 300 iki 15 tūkst eur.

Itin svarbu paminėti, jog vertinant paskolos paraišką yra atsižvelgiama į visus oficialius pajamų šaltinius, įskaitant ir pajamas iš individualios veiklos bei pajamas iš darbo užsienio šalyje. Šios pajamos dažnai nėra vertinamos kitų įmonių arba sukelia papildomą apsunkinimą vertinant, tad daliai žmonių šis punktas iš ties aktualus.

Paskolos gražinimas

Pasirašant paskolos sutartį yra numatomas paskolos grąžinimo dalimis grafikas, pagal kurį kas mėnesį numatytu laikui reikia sumokėti dalį paskolos. Patogu tai, jog sudarant sutartį Vivus.lt galite pasirinkti jums patogų paskolos gražinimo laikotarpį ir datą.

Paskolą galima gražinti ir anksčiau pasirinkto termino.

Paskolą galima gražinti naudojantis el.bankininkyste arba sumokant grynaisiais pinigais. Prisijungus prie Vivus.lt galite matyti suformuotą einamojo mėnesio sąskaitą ir joje nurodytus rekvizitus apmokėjimui. Jei mokate grynaisiais pinigais, apmokėjimą galite atlikti Maxima kasose, Lietuvos pašto ir Paypost klientų aptarnavimo skyriuose bei visų bankų skyriuose.

Paskolos pratęsimas

Jei dėl tam tikrų susiklosčiusių aplinkybių negalite laiku gražinti paskolos ar sumokėti paskolos gražinimo įmokos gali atidėti kredito, administravimo mokesčių ir/ar palūkanų grąžinimo terminą vienam mėnesiui.

Pratęsiant kredito gražinimo terminą turite sumokėti mokėjimo palūkanas ir administracinį mokestį, nustatytas Sutarties specialiosiose sąlygose. Tai paprastai vadinama pratęsimo mokesčiu.

Tipinis Vivus.lt paskolos pavyzdys

Vivus Finance pateikiamas  tipinis paskolos pavyzdys:

Standartinės Bendros Vartojimo Kredito Kainos Metinės Normos (BVKKMN) skaičiavimo pavyzdys: Bendra vartojimo kredito suma – 3000€, 36 mėn. terminui, bendra kredito gavėjo mokama suma – 4571,10€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 34,2%, administravimo mokestis – 12,07%, mėnesinė įmoka –126,98€, metinė palūkanų norma – 10%.

Atsiliepimai apie Vivus.lt

Didžioji dalis mūsų portalo vartotojų Vivus.lt teikiamas paslaugas ir paskolas vertina palankiai, bendras įmonės įvertinimas siekia 8,5 balo iš 10. Rekvizitai.lt portale įmonė vertinama 6,2 balo iš 10. Tai pakankamai geri įvertinimai paskolų išdavimo įmonei.

Tarp neigiamų atsiliepimų vyrauja pastabos apie konsultantų komunikaciją, apie teikiamų paskolų palūkanas arba ilgą paskolos gražinimo laikotarpį. Tačiau lygiai taip pat tarp teigiamų atsiliepimų galima pastebėti komentarus apie konsultantų lankstumą, gerus paskolų pasiūlymus bei mažas palūkanas.

Vivus.lt Rekvizitai

Įmonė: UAB Credit Service / 4Finance IT

Įmonės kodas: 302431575

Buveinės adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132, Kaunas

Kontaktai esamiems ir būsimiems klientams:

8 700 777 88, +370 372 10 888 (skambinant iš užsienio), info@vivus.lt

Kontaktai vėluojantiems:

+370 372 00 101 (skambinant iš užsienio), paskoluskyrius@vivus.lt

DUK

Paskolą iš Vivus.lt gauti paprasta, tereikia užpildyti paraišką. Tai galima padaryti internetu Vivus.lt tinklalapyje. jei esate registruotas klientas vėlesnes paskolas galite gauti susisiekę su Vivus.lt klientų aptarnavimo specialistais iš telefono numerio kuriuo esate registruoti sistemoje.

Kitas būdas yra kreiptis į Paypost aptarnavimo skyrių konsultantus, kurie priims iš jūsų paraišką ir ją patvirtinus išmokės paskolos sumą.

Norint gauti paskolą reikia susikurti profilį Vivus.lt svetainėje ir patvirtinti savo tapatybę naudojantis el.bankininkyste.

 

Paskolos paraiškos nagrinėjimo laikas priklauso nuo situacijos, pajamų tipo, reikiamų ar trūkstamų dokumentų. Paprastai sprendimas priimamas tą pačią darbo dieną.

Gavus teigiamą atsakymą dėl paskolos suteikimo pinigai į banko sąskaitą pervedami per 10 minučių, jei jūsų ir kreditoriaus sąskaita yra tame pačiame banke. Kitu atveju pinigai pervedami įprastais tarp bankinių pavedimų intervalais, jei pavedimas atliktas darbo dienos metu, pinigai pasiekia sąskaitą tą pačią dieną.

Vivus.lt suteikia paskolas iki 15 tūkst eurų.  Didžiausia konkrečiai jums galima suteikti paskolos suma priklauso nuo jūsų kredito reitingo bei gaunamų oficialių pajamų.

Vienas klientas gali turėti vieną paskolą. Kol nėra gražinta pirmoji, tol nesuteikiama kita paskola. Tačiau jei esate jau gražinę dalį paskolos ir reikia nedidelės papildomos paskolos, galite teikti prašymą papildomai sumai savo kredito limito ribose.

Visos paskolos suteikiamos be užstato ar laidavimo.

Paskolos suteikiamos Vivus Finance darbo valandomis. Nurodytą tikslų darbo laiką rasite Vivus.lt tinklalapyje.

Dažniausios paskolos paraiškos atmetimo priežastys yra bloga kredito istorija, žemas kredito reitingas ir nepakankamos pajamos. Atmetant paskolos paraišką kreditorius paprastai nurodo priežastį. Jei priežastis jums nėra aiški, visada galite kreiptis į kreditoriaus klientų aptarnavimo skyrių.

5/5 - (1 vote)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ