Lenders: paskolų galimybės, atsiliepimai

Vartojimo paskolų rinka Lietuvoje vis dar primena laukinius vakarus, kai kurių įmonių skolinimo kainos svyruoja nuo 9 iki net 79 procentų. Todėl Credit123 visada rekomenduoja palyginti bent keletos kredito įstaigų pasiūlymus. Lyginant paskolas reikia būti atidiems, nes kai kurios kredito įstaigos linkusios sumažinti paskolų palūkanas, jas paslėpdamos, pavyzdžiui, po papildomais mokesčiais, kaip administravimo, sutarties ar kt. Šiandien aptarsime įmonę Lenders, kurie padeda palyginti paskolų pasiūlymus.

lenders

Kas yra Lenders?

Lenders tai didžiausia Lietuvoje, paskolų palyginimo platforma, kuri padeda išsirinkti geriausią paskolos pasiūlymą.  Lenders paskolų eks

pertai yra Jūsų pusėje ir gerai suprasdami rinką, pateikia skaidrius palyginimus bei leidžia išvengti netikėtumų.

Lenders pažada, jog per 1 valandą Jums atrinks 3 geriausius paskolos pasiūlymus iš 20 bankų bei  kreditorių. Taip pat, Lenders paslaugos nieko nekainuoja.

Kuo aukštesnį kredito reitingą turite, tuo geresnių paskolos sąlygų galite reikalauti iš bankų ir kreditorių. Lenders kiekvienam klientui leidžia nemokamai susipažinti su savo kredito reitingu ir prieš pateikiant geriausius pasiūlymus, reitingą Jums apskaičiuos ir padovanos Scorify.

Kaip gauti vartojimo paskolą?

  1. Užpildykite trumpą anketą ir patvirtinkite savo tapatybę atlikdami 1ct pavedimą.
  2. Tuomet, gausite 3 paskolos pasiūlymus iš bankų ir kitų kredito įstaigų.
  3. Viskas! Pinigai į Jūsų nurodytą banko sąskaitą bus pervesti per vieną darbo valandą.

Lenders būsto paskola

Lenders dirba su projektu „Savi namai” tai būsto paskolų ekspertai, kurie pateikia Jums geriausius būsto paskolos pasiūlymus net iš 30 bankų ir kitų kreditorių. Jums tereikia užpildyti tik vieną užklausą, o „Savi namai” surinks, palygins, suderins ir pateiks Jums geriausius būsto paskolos pasiūlymus, galiausiai Jums liks tik išsirinkti tinkamą variantą.

Pagal Lietuvos įstatymus būsto paskolą gali gauti visi asmenys, gaunantys darbo užmokestį, individualios veiklos ar mažosios bendrijos pajamas ir neturintys pradelstų finansinių įsipareigojimų. Jei šiuo metu neturėsite galimybės pasiskolinti, „Savi namai” sudarys mokumo atkūrimo planą, kuris padės Jums 6 mėnesių laikotarpyje gauti būsto paskolą.

Kokių dokumentų reikia norint gauti būsto paskolą? 

  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  • Darbo sutarties kopija;
  • Banko sąskaitos išrašas už 12 mėn.
  • Pajamų deklaracija už pastaruosius 2 metus, jei dirbate pagal individualią veiklą ar pan.
  • Banko sąskaitos išrašas už pastaruosius 24 mėnesius, , jei dirbate pagal individualią veiklą ar pan;
  • Individualios veiklos pajamų ir išlaidų žurnalas už pastaruosius 24 mėnesius.

Lenders privalumai ir trūkumai

[Privalumai]

Lenders paskola automobiliui

Reikia paskolos automobiliui? Lenders, taip pat, padės Jums rasti paskolą automobiliui. Tiesiog Lenders dirba su fiksuoto dydžio paskolomis, kurios yra iki 25.000 EUR, tikrai jie padės rasti paskolą atitinkančius Jūsų poreikius.

Ar galima gauti paskolą automobiliui, jei turite kitų įsipareigojimų?

Trumpai tariant, taip, jei Jūsų mokamos visų paskolų įmokos per mėnesį neviršija 40% Jūsų oficialiai gaunamų pajamų. Tai yra Lietuvos banko nurodymas. Be šio pagrindinio reikalavimo, galimybę gauti paskolą lemia ir kiti veiksniai. Kiekvienas kreditorius turi savo kriterijus ir juos vertina skirtingai, todėl Lenders turi atlikti Jūsų mokumo įvertinimą, kad galėtų .

Ar kylant EURIBOR padidės ir paskolos įmoka?

Jūsų turimos vartojimo paskolos įmokos nepasikeis net ir augant Euribor, nes Lenders partnerių – bankų ir kreditorių – teikiamų vartojimo paskolų palūkanos yra užfiksuojamos paskolos sutartyje. Jeigu šios sutarties galiojimo laikotarpiu mokėjimus atliksite laiku, Jums taikomos palūkanos ir Jūsų įmokos nesikeis. Lyginant su lizingu palūkanos priklauso nuo Euribor dydžio, todėl jam pasikeitus, jos taip pat gali keistis.

Lenders refinansavimas

Naujos paskolos ėmimas, kai naujoji paskola panaudojama turimų įsipareigojimų dengimui (visų ar tik kelių). Imant refinansavimo paskolą galite sumažinti mėnesio įmoką, pratęsti terminą ar pasiskolinti papildomai. Lenders refinansavimo pasiūlymus gauna net iš 20 bankų ir kreditorių.

Lenders atsiliepimai

Lenders Google atsiliepimų reitingas net 4,9 balo iš 5-ių galimų.

Lenders klientų aptarnavimas yra labai malonus ir greitas, užpildžius paraišką jie paskambina ir nuoširdžiai būna įsigilinę į Jūsų situaciją ir pataria būtent tai kas Jums padės gauti geriausia paskolos pasiūlymą.

Apibendrinant, Lender yra tikrai puiki platforma norint palyginti skirtingus paskolų pasiūlymus, tiek greitąjį kreditą, tiek paskolą būstui, jie nuoširdžiai įsigilina į jūsų situaciją ir pateikia skirtingus pasiūlymus. Lyginant su paskolų brokeriais jų paslauga yra nemokama, bet negalime užtikrinti kad jų pasiūlymai tikrai bus geresni nei paskolų brokerių.

 

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas