Moment Credit – Pinigai akimirksniu

Moment Сredit jau vykdo savo veiklą daugiau nei 10 metų. Įmonė siūlo lanksčias sąlygas bei humanišką aptarnavimą sprendžiant kliento problemas. Šiuo metu įmonė paskolas teikia per savitarnos sistemą, kuri leidžia lengvai įvertinti siūlomas kredito sąlygas priklausomai nuo jūsų finansinės padėties, gauti paskolą į savo asmeninę banko sąskaitą ir stebėti visą su kredito grąžinimu susijusią informaciją. Moment Credit siūlo lanksčias paskolos sąlygas: be didelio paskolos sumos ir termino pasirinkimo, įmonė klientams taip pat leidžia pasiskolinti papildomai, atidėti kredito grąžinimo terminą, pakeisti konkrečią dieną, kurią yra atliekama kas mėnesinė kredito įmoka, sumažinti kredito įmokų dydį padidinant jų skaičių.

Moment Credit yra viena ilgiausiai veikianti kredito įmonių. Tai yra ir viena pirmųjų kreditorių, klientams Lietuvoje pradėjusių teikti kreditus internetu bei patys pirmieji, pradėję teikti paskolas telefonu. Moment Credit šiuo metu turi beveik 200 000 klientų.

Kokius kreditus suteikia Moment Credit?

Suteikiamas kreditas nuo 50 € iki 10.000 €, palūkanos nuo 4,9 %

 • Kreditas asmeninėms reikmėms
 • Kreditas automobiliui. Nereikia pradinio įnašo, įkeisti automobilio ar KASKO draudimo.
 • Kreditas namų remontui. Nereikia pradinio įnašo ir nereikia įkeitimo.

Kaip gauti Moment Credit paskolą?

momnetcredit skaičiuoklė

Moment Credit suteikia paskolą internetu arba atvykus į klientų aptarnavimo skyrių Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje. Norint gauti paskolą internetu pirmiausia reikės užsiregistruoti svetainėje:

 1. Suveskite momentcredit.lt interneto svetainėje duomenis apie save (vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, jūsų pajamas ir finansinius įsipareigojimus) savitarnos sistemoje;
 2. Patvirtinti savo tapatybę vieno cento pavedimu iš savo asmeninės banko sąskaitos į kurią vėliau bus pervesta pasiskolinta suma bei nufotografuojant ir nusiunčiant savo asmens dokumentą;
 3. Pasirinkite paskolos skaičiuoklėje kokio kredito norėsite, kokios sumos ir per kiek galite grąžinti.

Ar galima sumokėti registracijos mokestį ne iš savo sąskaitos?

Deja, ne, negalite. Registracijos mokestį būtina mokėti tik iš savo asmeninės sąskaitos ir tik iš tos, į kurią pageidaujate gauti kreditą.

Kada galima pateikti paraišką kreditui gauti?

Kreditai teikiami internetu visomis savaitės dienomis, nuo 7 val. ryto iki 22 val. vakaro. Registruotis arba gauti kreditą klientų aptarnavimo skyriuose galima jų darbo laiku.

Ar galima klientui nurodyti daugiau nei vieną asmeninę sąskaitą kreditui gauti?

Taip, galima, norint nurodyti dar vieną sąskaitą, į kurią pageidaujate gauti kreditą, pakartotinai atlikite registracijos procedūrą bei sumokėkite registracijos mokestį iš sąskaitos, kuria norite papildyti savo sąskaitų sąrašą. Jeigu nurodėte daugiau nei vieną sąskaitą, skolindamiesi internetu turėsite pasirinkti sąskaitą, į kurią norite gauti kreditą. Imant kreditą internetu sąskaitą pasirinkti turėsite kaskart imdami kreditą.

Kodėl Moment Credit gali nesuteikti paskolos?

 • Jei esate jaunesnis nei 18 metų amžiaus;
 • Jei nesate Lietuvos Respublikos pilietis arba užsienietis, neturintis leidimo nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje;
 • Jei esate skolingas pagal kitas sutartis tretiesiems asmenims;
 • Jei negaunate pastovių pajamų;
 • Jei turite skolų, kurios skelbiamos viešose skolininkų duomenų bazėse;
 • Jei jau turite įsipareigojimų ir Jūsų pajamų nebepakanka.

Ar galima pasiskolinti papildomai, jei nesate grąžinęs paskolos?

Galima, jeigu padidindami savo bendrą kredito sumą neviršijate Moment Credit nustatytos maksimalios jums leistinos įsipareigojimų sumos. Pasiskolinti papildomai galite prisijungę prie savitarnos sistemos arba atvykę į klientų aptarnavimo skyrių.

Kaip greitai suteikiamas kreditas?

Jei jūsų paraiška bus priimta, pinigus į savo banko sąskaitą gausite vos per 5 minutes po patvirtinimo. Pasirašant kredito sutartį aptarnavimo skyriuje, pinigai į jūsų banko sąskaitą bus pervesti iš karto po sutarties pasirašymo. Jei jūsų nurodyta banko sąskaita yra ne viename iš Lietuvos bankų, bet kredito unijoje, pinigus gausite tą pačią arba sekančią darbo dieną.

Ar už paskolą gali mokėti kitas asmuo?

Gali, tik tokiu atveju mokėtojas mokėjimo pavedimo mokėjimo paskirties laukelyje turi nurodyti asmens už kurį moka asmens kodą. Neįvykdžius šio reikalavimo mokėjimas nebus užskaitytas.

Privalumai ir trūkumai

[Privalumai]

Naudojimasis svetaine

momentcredit svetainė

Atsidarius Moment Credit ir truputi ją peržvelgus pamatai, jog informacija visur kartojasi ir jos nėra tiek daug, jog iš tiesų įsigilintum, kokios yra paskolų teikimo sąlygos, reikia atsidaryti PDF formatu įkeltą dokumentą, kuris parašytas teisine kalba ir nėra lengva jame susigaudyti. #Moment Credit neatrodo jog būtų patogi ar moderni svetainė, kuri yra patogi vartotojui, atrodo, kad atnaujintas tik tinklapio patogus dizainas. Didelę ekrano dalį užima erdvė, kurioje dažniausiai įmonės pateikia pagrindinias paskolų sąlygas ar akcijas bei nuolaidas, o čia nėra pateikiama jokia išskirtinai aktuali informacija. Didžiausią dalį ekrano užima paveiksliukas, kuris tik nusako, kad pinigai bus pervedami greitai, bet net neįvardijama per kiek laiko.#Žemiau yra paskolos skaičiuoklė, kurioje galima pasirinkti norima paskolos sumą ir terminą. Skaičiuoklė automatiškai paskaičiuoja kredito mėnesinę įmoką bei nurodo preliminarias paskolos sutarties sąlygas. Skaičiuoklėje paspaudus „Rinktis kreditą“, vartotojas yra nukreipiamas į savitarnos puslapį, kur jis turi arba užsiregistruoti, arba prisijungti. Deja, bet ir skaičiuoklė atrodo labai nepatraukli klientui. Informacijos pateikiama labai daug ir į ją reikia labai įsigilinti, jog suprastum visas sąlygas, viskas sumalta į vieną krūvą.

Moment Credit tinklapis turi išskirtus tris paskolų tipus, kuriuos siūlo Moment credit: kreditas automobiliui, kreditas namų remontui ir kreditas asmeninėms reikmėms. Pasirinkus vieną iš tipų, jūs būsite nukreipti į dedikuotą tai paskolos tipui puslapį, kuriame bus išskiriami pagrindiniai tokio kredito privalumai, o dešinėje puslapio pusėje galėsite pasinaudoti kredito skaičiuokle.

Dar žemiau galite susipažinti su kitomis „Moment credit“ siūlomomis sąlygomis, kurios padaro įmonę išskirtine. Skirtingai nei kitų konkurentų svetainėse, momentcredit.lt puslapio apačioje nėra pateikiama visa kontaktinė informacija ar nuorodos į svarbiausius svetainės puslapius: ši informacija yra pateikiama tik pačiame puslapio viršuje esančiame meniu.

 

Bendrai, momentcredit.lt puslapis neatrodo itin patrauklus ir patogus lankytojui. Akivaizdu, kad „Moment credit“ didžiausią dėmesį sukoncentravo į savo savitarnos sistemą ir jos tobulinimą.

Tipinis Moment Credit paskolos pavyzdys

Jei pasiskolintumėte 2000 Eur dydžio kreditą su 72 mėnesių terminu už 20,28% metinių palūkanų, kurioms pritaikius 55,15 % nuolaidą, palūkanos būtų 9,90 % per metus tai sąlygos būtų tokios:

 • Sutarties sudarymo mokestis, kuris bus paskirstytas įmokose vienodomis dalimis po 7,30 Eur
 • Bendra vartojimo kredito suma būtų 3.186,00 Eur
 • BVKKMN – 18,14%
 • Mėnesinė įmoka būtų 44,25 EUR

Kredito grąžinimas

Bendrai, Moment Credit paskolas galima grąžinti per bankinius pavedimus, Perlo terminaluose, „Maxima“ parduotuvėse ir Lietuvos pašte. Moment Credit paskolą ar jos dalį taip pat galima grąžinti anksčiau sutartyje numatyto laiko, taip mokėdamas mažesnę bendrą kredito kainą.

Kredito grąžinimo įmokas gali atlikti apsilankydamas savo banko aptarnavimo skyriuose visoje Lietuvoje ir interneto svetainėse.

Mokėjimo rekvizitai kredito grąžinimo įmokai atlikti:

Gavėjo pavadinimas: UAB Moment Credit

Gavėjo kodas: 300657515

Mokėjimo paskirtis: Jūsų asmens kodas

Banko sąskaitos numeris:

„Swedbank“, AB LT747300010100169945

AB SEB bankas LT077044060005936275

AB „Citadele” bankas LT247290000005467772

Luminor | DNB bankas LT654010042401599999

AB Šiaulių bankas LT627180300004467847

Aptarnavimas

Interneto savitarna pasiekiama kiekvieną savaitės dieną, ištisą parą (24/7).

Moment Credit gyva pagalba pasiekiama telefonu 1862 bei tiesioginio internetinio susirašinėjimo būdu:

Darbo dienomis: 08:00 – 19:00

Šeštadieniais 10:00 – 19:00

info@momentcredit.lt

Moment Credit klientų aptarnavimo skyriaus darbo laikas Vilniuje:

I – V:  8:00 – 17:00

Vilnius: Kalvarijų g. 2, prie Žaliojo tilto, Telefono numeris Vilniuje: +370 614 60 586

Kaunas: K. Donelaičio g.78 (K. Donelaičio g. ir E. Ožeškienės g. kampas), Telefono numeris Kaune: +370 615 87 890

Klaipėda: Turgaus a. 23, Telefono numeris Klaipėdoje: +370 616 11 866

Rekvizitai

Moment Credit, UAB

Įmonės kodas: 300657515

Adresas: Kalvarijų g. 2-19, LT-09309 Vilnius

+370 5 2344656

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas