Moment credit

7 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė7
Teikiamos sąlygos6
Klientų aptarnavimas8
Apžvalga
Moment Credit – tai bendrovė, teikianti greituosius kreditus ir vartojamąsias paskolas. Kreditai gali būti teikiami nuo 3 iki 60 mėnesių laikotarpiui, o pinigų suma, kurią galima pasiskolinti, svyruoja nuo 50 iki 10 000 eurų. Skolindamiesi pinigus šios bendrovės klientai kaupia Moment Credit eurus, kuriuos vėliau gali panaudoti dengdami paskolos palūkanas.

Privalumai

 • Kredito suma gali varijuoti nuo 50 iki 10 000 eurų;
 • Metinė palūkanų norma gali būti vos 6,9 proc.;
 • Kreditas suteikiamas vos per kelias minutes;
 • Kreditai teikiami net iki 60 mėnesių laikotarpiui;
 • Pirmoji paskola gali būti suteikiama nemokamai;
 • Lojalumo programa leidžia rinkti Moment Credit eurus, kurie vėliau gali būti panaudojami dengiant kredito palūkanas.

Trūkumai

 • Ne visuomet yra suteikiama galimybė atidėti mokėjimo terminą;
 • Svetainės struktūra yra gana sudėtinga, todėl ne visada yra paprasta rasti pageidaujamą informaciją.

PYLDYTI KREDITO PARAIŠKĄS

Moment-credit-palyginimas

 1. Kas yra Moment credit?

 • Norintys gauti Moment Credit paskolą pirmiausia turi užsiregistruoti šios bendrovės internetinėje svetainėje (šiame žingsnyje reikės pateikti informaciją apie asmeninius duomenis, nurodyti, ar yra kitų finansinių įsipareigojimų, bei patvirtinti asmens tapatybę naudojantis internetinės bankininkystės sistema);
 • Sėkmingai užsiregistravę prisijunkite prie savo paskyros;
 • Pasirinkite labiausiai jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Kai jūsų paraiška jau bus išnagrinėta, netrukus gausite atsakymą, ar jums bus suteiktas kreditas. Jei sprendimas bus teigiamas, pinigai nedelsiant atsidurs jūsų banko sąskaitoje.
 1. Kam išduodamos paskolos?

 • Kai tenka spręsti laikinas finansines problemas;
 • Kai planuojama pirkti baldus ar atlikti namų remontą;
 • Kai planuojama pirkti automobilį.

PYLDYTI KREDITO PARAIŠKĄS

 1. Kredito grąžinimas ir pratęsimas

Paskolos grąžinimas yra atliekamas pervedant numatytą pinigų sumą į bendrovės banko sąskaitą (tikslią skolos sumą galėsite sužinoti prisijungę prie savo paskyros). Jei kiltų keblumų laiku padengti skolą, Moment Credit suteikia galimybę atidėti mokėjimo terminą: klientų yra prašoma sumokėti sukauptas palūkanas bei 3 procentus negrąžintos sumos mokestį (jei yra priskaičiuoti delspinigiai, juos taip pat bus prašoma padengti). Jei sutartis buvo sudaryta 36 mėnesiams ir ilgesniam terminui, o skolos suma yra didesnė nei 2100 €, atidėti mokėjimo termino negalėsite. Jei kreditą norėsite grąžinti anksčiau nei numatyta sutartyje, tą galėsite padaryti informavę konsultantą bendruoju Moment Credit telefonu (tereikės sumokėti iki tos dienos paskaičiuotas palūkanas ir kredito sumą).

 1. Apie svetainės naudojimąsi

Nors kredito gavimo sąlygos yra paprastos ir aiškios, tačiau informacijos paieška svetainėje yra gana sudėtinga. Kai kuriose svetainės skiltyse pateikta informacija nėra pakankamai išsami, todėl jos tenka ieškoti papildomai. Jei nepavyksta rasti dominančios informacijos, Moment Credit svetainės apačioje galima pasinaudoti paieška, kuri padeda greičiau susirasti pageidaujamos informacijos.

 1. Klientų aptarnavimas

Darbo dienomis kreditai yra teikiami nuo 8 iki 19 valandos, o šeštadieniais – nuo 10 iki 15 h. Jei siekiate kuo greičiau gauti atsakymus į jums iškilusius klausimus, rekomenduojama susisiekti nurodytu telefono numeriu, nes atsakymų į užklausas, pateiktas elektroniniu paštu, gali tekti šiek tiek palaukti. Jei paraiška bus pateikiama bendrovės darbo metu, kreditas vis suteikiamas vos per keliolika minučių. Jei skolinamasi pirmą kartą, gali tekti šiek tiek palaukti, kol bus įvertinamas jūsų mokumas ir patvirtinama asmens tapatybė, tačiau tuomet, jei kreditą imsite jau ne pirmą kartą, viskas vyks gerokai greičiau.

 1. Apmokėjimo būdai

Moment Credit greitieji kreditai gali būti apmokami banko skyriuose, „Maxima“ parduotuvių kasose, „Perlo“ terminaluose, Lietuvos pašto skyriuose arba naudojantis elektroninės bankininkystės sistema.

 1. Koks tipinis Moment credit paskolos pavyzdys?

Nusprendus pasiskolinti 1000 € sumą gali būti pasirenkamas 3-36 mėnesių laikotarpis. Jei 1000 € skolinsitės 12 mėnesių laikotarpiui, kas mėnesį turėsite atlikti 126,33 € įmoką. Bendra grąžintina pinigų suma siektų 1515,96 €, o BVKKMN – 126,86 proc.

 1. Klientų atsiliepimai

Klientai apie Moment Credit bendrovę atsiliepia labai įvairiai: vieni teigia, kad ši kompanija padeda greitai ir paprastai pasiskolinti, o konsultantai suteikia visą pageidaujamą informaciją, kiti skundžiasi, kad ši bendrovė nuolat siunčia reklaminius laiškus tam nedavus sutikimo. Kai kuriuose neigiamuose atsiliepimuose yra nurodoma, kad Moment Credit sutartyse buvo įvelta klaidų: pavyzdžiui, vietoj to, kad būtų sudaryta sutartis pasiskolinti be palūkanų (toks pasiūlymas teikiamas naujiems klientams), dėl darbuotojo kaltės kreditas buvo išduotas ne tokiomis palankiomis sąlygomis.

PYLDYTI KREDITO PARAIŠKĄS

 1. Moment Credit rekvizitai

Moment Credit turi klientų aptarnavimo skyrius Vilniuje (Kalvarijų g. 2, tel. 8614 60586), Kaune (K. Donelaičio g. 78 ir E. Ožeškienės g. kampas, tel. 8615 87890) ir Klaipėdoje (Tiltų g. 19, tel. 8616 11866).  Susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi galima ir trumpuoju telefono numeriu – 1862.

Faksas: (85) 275 41 58

El. paštas:  info@momentcredit.lt (taip pat yra galimybė pradėti susirašinėjimą Moment Credit svetainėje).

 

Palikti atsiliepimą


Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}