Paskola būsto įrengimui

Būsto įrengimo paskola domina tikrai dažną nuosavo būsto savininką, kuris nori kiek greičiau ir kokybiškai įsirengti savo gyvenamąją vietą. Paskola būsto įrengimui gali būti įvairaus dydžio, viskas priklausys nuo planuojamo remonto apimties ir konkretaus jūsų poreikio. Prireikus tik nedidelės paskolos būsto remontui, jums pilnai užteks ir to, ką siūlo kreditų bendrovės, kurios pinigus sumokės iš karto ir be jokių stabdymų. Šiandien ir aptarsime pagrindines būsto įrengimo paskolos sąlygas ir su kokiais iššūkiais galite susidurti įmant paskolą savo būsto remontui.

paskola Būsto įrengimui

Kaip gauti paskolą būsto įrengimui?

Gauti paskolą būsto įrengimui iš kreditoriaus visai nesudėtinga, paskolos gavimo procesas yra labai panašus kaip ir paprastos vartojamosios paskolos.

 1. Pirmiausia, rekomenduojama kuo tiksliau apskaičiuoti koks jūsų būsto įrengimo sąmatas ir  skolintis tik tiek kiek iš tiesų reikia.
 2. Pateikti paraišką dažniausiai galite internetiniame tinklapyje, čia jums reikės užpildyti duomenis apie save, nurodyti savo kontaktinius duomenis, savo pajamas, finansinius įsipareigojimus ir pan.
 3. Toliau reikės patvirtinti savo asmenybę, tai galėsite padaryti atlikęs 0.01Eur pavedimą iš savo asmeninės banko sąskaitos.
 4. Su jumis el. Paštu arba telefonu susisieks kredito įmonės vadybininkas ir jei paskolą galite gauti, aptars sutarties sąlygas.
 5. Dabar teliko pasirašyti sutartį, tai galėsite padaryti internetu, naudojantis savo el. Bankininkyste.
 6. Pinigus gausite į savo nurodytą, asmeninę sąskaitą ir galėsite pirkti visas reikiamas medžiagas buto įrengimui ir samdyti specialistus.

Paskola būsto įrengimui

Kiek kainuoja įsirengti būstą?

Jei įsigijote patį pirmą savo gyvenime nuosavą būstą, jums tikriausiai kyla klausimas nuo ko viską pradėti? Štai keli žingsniai, kurie jums padės:

 • Nusimatykite biudžetą – jo reikia tam, kad galėtumėte save pakontroliuoti ir neišleisti daugiau pinigų nei galite sau leisti.
 • Mintyse įsirenkite savo būstą – preliminariai susiplanuokite, kiek įmanoma smulkiau detalizuokite, kad jūs patys įsivaizduotumėte, kiek iš viso grindų ploto bus denga plytelėmis ir kiek bus dengta laminatu kiek sienų bus dažoma, kiek tapetuojama, kiek ir kuriose vietose bus klijuojama plytelėmis ir pan.
 • Ekskursija po e-parduotuvę – pagal savo sudarytą sąrašą susiraskite norimas prekes ir užsirašykite suma bei pasitikrinkite ar telpate į norimą biudžetą.

Vieni specialistai teigia, kad norint moderniai ir kokybiškai įsirengti būstą galima skaičiuoti, kad vienas kvadratinis metras kainuos 300 Eur, kiti specialistai teigia, kad kvadratinio metro kaina jau siekia ir nuo 600 Eur. Taip pat reikia nepamiršti, kad kuo mažesnis būstas, tuo kvadratinio metro kaina gali būti didesnė, nes į vieną kvadratinį metrą įdedama daugiau daiktų. Su tokiais skaičiavimais vidutiniško dydžio butui jums prireiktų bent 15000 – 30 000 Eur, tačiau ar tai tikrai tiesa?

Šiandien pateiksime kiek iš tiesų gali preliminariai kainuoti įsirengti ~50 kv.m būstą, Vilniuje. Duomenys surinkti iš Paslaugos.lt tinklapio skelbimų, remiantis specialistų pateikta informacija. Nepamirškite, kad kainos kituose miestuose ar namuose Vilniaus rajone gali skirtis.

remonto kainos
Apžvelgus specialistų darbo kainas, vien žmonių darbas ~50 kv.m būstui jums gali kainuoti nuo 5000 Eur. Aišku ši suma yra tik preliminari ir priklauso nuo jūsų poreikių ir sprendimų, kiekvieną atvejį reikėtų vertinti individualiai.

Kai darbų sąmatą skaičiuosite patys, prisiminkite, kad visada reikėtų skaičiuoti jau įvertinus ir papildomus dalinės apdailos išpildymo darbus, pavyzdžiui, sanitarinio mazgo grindų betonavimą, pertvarų ir elektros skydelio montavimą, vėdinimo ortakių išvedžiojimą ir pan.

Sumažinkite specialistų kainą

Norint sumažinti darbų kainą pagalvokite gal kai kuriuos nesudėtingus darbelius galėtumėte atlikti ir pats. Šiais laikais pilna Youtube video labai aiškiai paaiškinančių kaip ką suremontuoti, galbūt padėti gali ir jūsų tėvai ar draugai, kurie jau šiek tiek išmano statybų amatą. Taip pat, prieš atvykstant specialistams pasiteiraukite kokius paruošiamuosius darbus jūs galėtumėte atlikti pats, kad sutaupytumėte specialisto laiką ir kainą. Tai gali būti, pavyzdžiui, lentynų nusukimas nuo sienų ar tiesiog daiktų išnešimas. Visuomet sutaupysite daugiau įsirenginėdami būstą šaltuoju metu, nes vasarą didėja statybininkų užimtumas, o su tuo ir kainos.

Samdykite kokybiškus specialistus

Kaip išsirinkti patikimus apdailininkus? Žinoma, geriausia pasiteirauti savo draugų ir artimųjų ir paprašyti rekomendacijų, nėra geresnės reklamos nei geras darbas. Nors situacija statybinių medžiagų rinkoje stabilizavosi, tačiau darbų terminai nesutrumpėjo, vidaus apdaila 2–3 kambarių butui dažniausiai užtrunka pusmetį. O juk nėra nieko blogiau, nei turėti išsikraustyti iš nuomojamo būsto, nes atėjo sutarties pabaiga, bet jūsų nuosavas būstas dar nėra pilnai įrengtas. Visada ieškokite tik gerų spacialistų ir nepagailėkite laiko paieškoms.

Madingi sprendimai didina kainą

Kainą didina bet kokie nestandartiniai sprendimai. Įdomesnės plytelės, masyvios ąžuolo durys ar kitos interjero detalės gali labai smarkiai išpūsti sąmatą. Itin būsto įrengimo kainas pakelia LED apšvietimo sprendimai, prabangūs dekoro elementai, įrengimo medžiagos išbrangsta žmogui nusisamdžius ir interjero dizainerį.

Paskola buto arba namo įrengimui: dažniausios sąlygos

Būsto įrengimo paskolos sąlygos yra iš tiesų labai standartinės ir lengvai suprantamos kiekvienam. Paskolą gali gauti:

  • Lietuvoje oficialiai dirbantys asmenys.
  • Asmenys, kurių darbo stažas ne trumpesnis kaip 4 mėn. paskutinėje darbovietėje;
  • Finansiniai įsipareigojimai neviršija 40% gaunamų pajamų;Nėra vėluojami apmokėti kiti įsipareigojimai daugiau kaip 30 d.

Dažniausios sąlygos, kurias siūlo Lietuvos kreditoriai:

 • Paskolai nereikia pradinio įnašo, būsto įkeitimo ar vertinimo;
 • Paskolos suma gali būti nuo 100 Eur iki 25 000 Eur;
 • Terminas – nuo 3 mėn. iki 10 metų.

Kiekvienas paskolos suteikimo atvejis yra itin individualus, todėl prieš skolinantis būsto remontui nepamirškite palyginti kelių kreditorių pasiūlymų.

Kaip galima pasiskolinti ne tik įrengimui, bet ir pačiam būstui?

Dažniausiai naujo būsto pirkimą planuojantys žmonės daugiausia dėmesio skiria lėšoms, susijusioms su jų įsigijimu, tačiau labai svarbu nepamiršti planuoti ir finansų, kurių prireiks būstui įrengti. Palyginus su paskola, kurią gali suteikti kreditoriai, būsto paskolos didinimas palankesnis žmonėms, planuojantiems įsigyti neįrengtą namą ar butą. Tokiu atveju, galima skolintis iš banko tiek būstui pirkti, tiek jam įrengti.

Tokiu atveju, nors bankas išduoda vieną paskolą, jos išmokėjimas skaidomas į du. Viena suma skiriama būstui nusipirkti, o kita dalis – būstą įsirengti. Jeigu norite gauti paskolą iš banko turėsite abiem paskolos dalims skirti savo lėšų. Pirma – turėsite sumokėti būsto kredito pradinį įnašą. Tada reikės pradžioje investuoti į būsto įrengimą ir taip padidinti būsto vertę. Dažniausiai turto vertinimas atliekamas pirmoje stadijoje. Pagal jį yra nustatoma suteikiamo kredito suma ir išmokamas kreditas būsto pirkimui. Investavus savo lėšų į įrengimą, pirkinio vertė yra įvertinama iš naujo. Jei vertė pakyla, bankas klientui išmoka sutartą paskolos dalį, kurią jis gali panaudoti tolesniam namų įrengimo procesui.

Apibendrinant, visada kiek įmanoma tiksliau apskaičiuokite kiek jums reikės pinigų būsto įrengimui, jog pasiskolintumėte tik tiek kiek iš tiesų reikia. Skolinantis iš kreditorių gali būti kiek brangiau, tačiau tai yra gerokai lankstesnis variantas nei bankai, nes pinigus gaunate iš karto ir nereikia niekam nieko įrodynėti ir pateikinėti sąmatų.

Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas