Paskola23 – pilnaverčiam gyvenimui

8.3 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė10
Teikiamos sąlygos7
Klientų aptarnavimas8
Apžvalga
Būstas mirtinai reikalauja remonto? O gal niekaip nepavyksta suplanuoti vestuvių, nes banko sąskaitos likutis nedžiugina? Šiandien tikrai nebūtina savo planų atidėti vien todėl, kad neturite pakankamai pinigų, o vadovas net neketina jums pakelti atlyginimo. Kai didesniam pirkiniui prireikia pinigų, Paskola 23 jums tikrai pravers, o norint šią paskolą gauti, jums tereikia turėti savo nuosavą automobilį

Kas yra ta bendrovė Paskola 23?

Greitųjų paskolų bendrovė teikianti kreditą, įkeičiant turimą transporto priemonę, tai gali būti ne tik lengvasis automobilis, bet ir sunkvežimiai, motociklai, specializuota technika. Tiesa, tai tikrai nereiškia, kad liksite be keturračio pagalbininko, nes automobiliu ir toliau galėsite naudotis! Viskas gana paprasta: asmenys, norintys gauti paskolą ir  turintys savo vardu registruotą transporto priemonę, pateikia prašymą dėl reikiamo dydžio paskolos, jei asmuo turi tvarkingą kredito istoriją ir prašymas tenkinamas, žmogus pasirašo sutartį su Paskola 23,  Regitroje automobilį perrašo bendrovei ir toliau juo sėkmingai važinėja, kai paskola išmoka, automobilis vėl grąžinamas savininkui. Pateikti paskolos prašymą galima internetu, atvykus į biurą arba telefonu, automobilio vertinimas yra nemokamas.

Kokiomis sąlygomis galima pasiskolinti iš www.Paskola23.lt?

Svarbu paminėti ir tai, kad Paskola 23 orientuojasi į individualius kiekvieno kliento poreikius, todėl specialiai jam sudaro paskolos įmokų mokėjimo grafiką, nereikalauja transporto priemonės papildomai apdrausti KASKO draudimu, todėl jo šeimininkui neišauga transporto priemonės išlaikymo kaštai.

Įmonė teikia paskolas, kurios siekia net 110 proc. automobilio vertės. Maksimali suma – 15 tūkstančiai eurų, o maksimalus paskolos grąžinimo terminas – 6 metai. Pasirinkus ilgesnį paskolos grąžinimo terminą, mėnesinės įmokos bus mažesnės, tačiau padidės galutinė už paskolą sumokėta suma. O štai jei asmuo gali paskolą gražinti anksčiau, nei tai yra nurodyta sutartyje, jokių bėdų nekils, kompetentingi įmonės darbuotojai perskaičiuos palūkanas ir pateiks galutinę mokėtiną sumą.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

O kas nutiks, jei nepavyks laiku sumokėti mėnesinės įmokos?  Paskola23 savo klientams skiria ypatingai daug dėmesio, todėl suteikia galimybę atidėti mokėjimą, jei ir tai negelbėja, bendrovė gali peržiūrėti paskolos sutartį ir abiems pusėms priimti palankų sprendimą, pavyzdžiui, prailginti paskolos terminą, kad mėnesinė įmoka būtų mažesnė, pakeisti mokėjimo grafiką pan. Automobilis lieka bendrovei tuo atveju, jei asmuo piktybiškai vengia vykdyti savo įsipareigojimus. Atsidūrus keblioje padėtyje, svarbiausia nebėgti nuo problemų, o jas spręsti.

Galiausiai teikia paskolas ir be užstato asmenims, vyresniems nei 25 metai ir turintiems oficialų darbą. Asmenims, turintiems prastą kredito istoriją, paskolos teikiamos tik pasirašant vekselį.

Paskola23 skatina atsakingą skolinimąsi, todėl, prieš imant paskolą, rekomenduoja objektyviai įvertinti savo finansines galimybes ir perspektyvas laiku mokėti mėnesines įmokas bei  grąžinti paskolą laiku.

Paskola 23 rekvizitai

Darbo laikas:

ĮMONĖ KREDITŲ NEIŠDUODA

El. paštas: info@paskola23.lt

Adresas: Kareivių g. 19-188, Vilnius

UAB „Sotero LT”, įmonės kodas: 303431973

 

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}

Kokios paskolos alternatyvos?

Paskolos su vekseliu yra finansinis įsipareigojimas, kurio pagrindas yra vekselis – oficialus dokumentas, kuriame skolininkas įsipareigoja grąžinti skolą kreditoriui iki nustatyto termino. Vekselis dažnai naudojamas kaip užtikrinimo priemonė, leidžianti kreditoriui išieškoti skolą tiesiogiai iš skolininko, jei šis nevykdo savo įsipareigojimų. Tokios paskolos gali būti patrauklios dėl paprastesnio ir greitesnio suteikimo proceso, nereikalaujant detalaus kreditingumo vertinimo. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad paskolos su vekseliu gali turėti didesnę riziką dėl galimo greito išieškojimo proceso ir didesnių palūkanų normų. Todėl prieš pasirašant vekselį svarbu kruopščiai įvertinti savo finansines galimybes ir sąlygas, kad išvengtumėte galimų neigiamų pasekmių.

paskola23-atsiliepimai

 

Rate this post

 

GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas