Paskoliukas- būtinai paglavokite prieš imant paskolą

6.7 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (1 balsas)
Paslaugų kokybė7
Teikiamos sąlygos6
Klientų aptarnavimas7
Apžvalga
Paskoliukas – tai paskolas teikianti kompanija, kuri yra orientuota į greituosius kreditus. Klientus džiugina tai, kad šios bendrovės nustatytos palūkanos yra ganėtinai nedidelės, naudojimasis svetaine yra paprastas ir patogus, o atsakymas dėl kredito suteikimo yra pateikiamas stebėtinai greitai. Jei pritrūkus pinigų nebus galimybės pasinaudoti veikiančiu interneto ryšiu, Paskoliukas jums galės pasiūlyti kreditą SMS žinute.

paskoliukas-apžvalgaPrivalumai

 • Malonus klientų aptarnavimas;
 • Patogus naudojimasis svetaine;
 • Greitas kredito suteikimas;
 • Kreditams dažnai taikomos nuolaidos;
 • Galimybė pasiskolinti SMS žinute.

Trūkumai

 • Ne visada pavyksta sulaukti greito atsakymo į pateiktas užklausas;
 • Kartais stringa sistema.
 1. Kaip gauti kreditą iš Paskoliukas ?

 • Pirmiausia pasinaudokite paskolos skaičiuokle, kuri padės įsitikinti, ar šios įmonės teikiamos paslaugos tikrai atitinka jūsų poreikius;
 • Užsiregistruokite įmonės sistemoje, nes kreditai yra teikiami tik registruotiems vartotojams;
 • Prisijunkite prie sukurtos paskyros ir peržiūrėkite pateiktus pasiūlymus. Kai pasirinksite patikusį pasiūlymą paspauskite „Tvirtinu“;
 • Darbo dienomis pateiktos paraiškos išnagrinėjamos vos per kelias minutes, o tuomet, jei priimamas teigiamas sprendimas, pinigai nedelsiant pervedami į kliento banko sąskaitą.
 1. SMS kreditas

SMS kreditas – tai patogus būdas pasiskolinti pinigų, kuomet nėra galimybės prisijungti prie veikiančio interneto ryšio. Norintys gauti SMS kreditą turi būti užsiregistravę Paskoliukas.lt svetainėje ir vartotojo zonoje įjungę kredito skolinimąsi trumpąja žinute („PA vartotojo zona“ > „SMS nustatymai“).  Kredito paraiška yra pateikiama siunčiant SMS žinutę: jos tekste reikia nurodyti žodį „PRASAU“, pasirinktą kredito dydį bei grąžinimo terminą dienomis. Pavyzdžiui, jei norėsite pasiimti 200 eurų kreditą  3 mėnesių laikotarpiui, jums reikės išsiųsti žinutę su tekstu „PRASAU 200 90“. Netrukus gausite žinutę su paraiškos tvirtinimo kodu : per 1 valandą turėsite išsiųsti žinutę su žodžiu „TVIRTINU“ ir nurodydami atsiųstą paraiškos kodą. Netrukus jūsų pateikta paraiška bus išnagrinėta ir gausite atsakymą dėl galimybės suteikti pageidaujamo dydžio kreditą.

 1. Paskoliukas Trumpalaikiai kreditai

Trumpalaikis kreditas – tai paskola, kuri yra teikiama iki 6 mėnesių laikotarpiui. Tokia galimybė yra palanki tuomet, kai paprasčiausiai pristinga pinigų iki atlyginimo, kai atsiranda nenumatytų išlaidų, ir t.t. Paskoliukas.lt internetinėje svetainėje galima pasiskolinti iš tiesų labai greitai: pasinaudoję paskolų skaičiuokle galėsite pasirinkti jums labiausiai tinkantį pasiūlymą, ir tuomet beliks tik pateikti paraišką.

 1. Ilgalaikiai kreditai

Ilgalaikiai kreditai Paskoliukas.lt svetainėje gali būti teikiami iki 36 mėnesių laikotarpiui (maksimali paskolos suma – 3000 eurų). Ilgalaikiai kreditai yra teikiami be turto įkeitimo ar laidavimo, todėl skolinimosi procesas yra gerokai greitesnis ir sklandesnis. Jei paraiška dėl ilgalaikio kredito suteikimo bus pateikiama bendrovės darbo metu, atsakymą dėl paskolos suteikimo galėsite gauti vos per 15 minučių.

 1. Kaip grąžinti kreditą?

Kredito grąžinimas gali būti atliekamas keliais būdais: naudojantis elektroninės bankininkystės sistema, banko skyriuose, „Perlas“ terminaluose, Lietuvos spaudos kioskuose, „Maxima“ kasose bei „PayPost“ skyriuose. Jei kiltų sunkumų grąžinti kreditą iki sutartyje numatytos datos, turėsite galimybę mokėjimo terminą atidėti – tą galėsite padaryti sumokėję paskolos palūkanas (jei yra paskaičiuoti delspinigiai, taip pat reikės sumokėti ir juos).

 1. Kas yra Paskoliuko klubas?paskoliukas-palyginimas

Laiku grąžinamos paskolos yra laikomos finansiškai atsakingu elgesiu, todėl tai sustiprina įmonės pasitikėjimą klientu. Būtent dėl šios priežasties ateityje imami kreditai gali būti siūlomi palankesnėmis sąlygomis: jei skolinsitės 4 kartus ir visas skolas grąžinsite laiku, imdami penktąjį kreditą  jūs tapsite Paskoliuko klubo nariu. Klubo nariams yra pateikiami išskirtiniai pasiūlymai pasiskolinti pinigų, gali būti leidžiama rinktis ilgesnius paskolų terminus bei didesnes kreditų sumas. Gimtadienio proga yra taikomos nuolaidos paskolų palūkanoms (nuolaida yra tokio dydžio, kiek klientui sukanka metų), pirmosios įmokos mokėjimo datą galima atidėti iki 2 mėnesių laikotarpiui, ir t.t.

 1. Naudojimasis Paskoliukas svetaine

Naudotis Paskoliukas.lt internetine svetaine yra paprasta ir patogu – pasirinkus dominančią skiltį labai greitai galima rasti dominančios informacijos, todėl galima išvengti painiavos. Rasite išsamią informaciją apie ilgalaikius ir trumpalaikius kreditus, pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, taip pat yra galimybė pasinaudoti paskolos skaičiuokle, ir t.t.

 1. Standartinis paskolos pavyzdys

Jei nuspręsite pasiskolinti 800 eurų 6 mėnesių laikotarpiui, visa grąžintina kredito suma bus 947,58 €, o mėnesio įmoka bus 147,58 € (MPN: 46,37 %, BVKMN: 81,00 %).

 1. Klientų atsiliepimai

Didžioji dalis klientų apie Paskoliuko teikiamas paslaugas atsiliepia teigiamai, tačiau kai kurie vartotojai skundžiasi, kad atsakymo dėl kredito suteikimo teko laukti ilgiau nei žadėta. Taip pat neigiamai atsiliepiantys klientai teigia, kad jiems taip ir nepavyko gauti atsakymo dėl SMS kredito suteikimo, todėl tai sudarė tam tikrų nepatogumų.

 1. Paskoliukas.lt kontaktai

Adresas: Gedimino g. 47, LT-44242 Kaunas

Telefono numeris:  +370 690 30997
El. paštas: info@paskoliukas.lt

Darbo laikas: I-V nuo 8 iki 20 val., VI-VII nuo 10 iki 18 val.

 

 

 

 

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Rate this post
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas