Kokia paskola yra SMScredit

7.5 / 10 Įvertinimas
{{ reviewsOverall }} / 10 Vartotojai (0 balsai)
Paslaugų kokybė8
Teikiamos sąlygos7
Klientų aptarnavimas7.5
Apžvalga
SMScredit – tai greitųjų kreditų bendrovė, teikianti nemokamus pirmuosius kreditus, kurių suma neviršija 300 eurų. Greitieji kreditai yra teikiami asmenims nuo 18 metų, galima pasiskolinti 50-750 eurų sumą iki 30 dienų laikotarpiui. Norintys pasiskolinti pinigų turi būti prisiregistravę SMScredit internetinėje svetainėje, patvirtinę asmens tapatybę bei pateikę paraišką. Įprastai paraiškos yra išnagrinėjamos vos per 15 minučių, todėl netrukus gaunamas atsakymas dėl galimybės suteikti kreditą.

 1. Kaip tai veikia?
 2. Kokiais tikslais išduodamos paskolos?
 3. Kredito grąžinimas ir prątesimas
 4. Naudojimasis svetaine
 5. Aptarnavimas
 6. Apmokėjimo būdai
 7. Paskolos pavyzdys
 8. Klientų atsiliepimai
 9. Rekviztai
 10. Atsiliepimai

Privalumai

 • Puiki galimybė greitai išspręsti laikinas finansines problemas – kreditas gali būti suteikiamas vos per 15 minučių;
 • Pirmą kartą besiskolinantys asmenys gali išvengti palūkanų skaičiavimo – grąžinti reikės tik tiek, kiek pasiskolinote;
 • Susidūrus su finansiniais sunkumais greitojo kredito terminą galima atidėti;
 • Kreditų teikimo sistema yra aiški ir lengvai suprantama;
 • Kreditai yra teikiami neįkeičiant turto.

Trūkumai

 • Maksimali kredito suma – 750 eurų;
 • Nėra teikiamos ilgalaikės paskolos;
 • Pirmą kartą besiskolinantys gali gauti ne didesnį nei 300 eurų kreditą.

smscredit-atsiliepimai

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. Kaip tai veikia?

 • Pirmiausia pasinaudokite greitųjų kreditų skaičiuokle: pasirinkite jus dominančią pinigų sumą bei terminą, per kurį įsipareigosite grąžinti pasiskolintą pinigų sumą;
 • Spauskite „Gauti kreditą“, ir netrukus būsite nukreipti į registracijos formą. Jums reikės nurodyti savo asmens kodą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą;
 • Patvirtinkite savo tapatybę naudodamiesi internetine bankininkyste (reikės pervesti 0,01 € mokestį);
 • Kai jūsų asmens tapatybė jau bus patvirtinta, netrukus gausite atsakymą dėl kredito suteikimo. Jei sprendimas bus teigiamas, pasirinkta kredito suma netrukus bus pervesta į banko sąskaitą, iš kurios pervedėte registracijos mokestį.

 1. Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • Ištikus laikinoms finansinėms problemoms;
 • Pritrūkus pinigų iki algos;
 • Netikėtoms išlaidoms.
 1. Refinansavimas

SMScredit bendrovė neteikia refinansavimo paslaugų, tačiau prireikus mokėjimo terminą galima atidėti.

PALYGINTI KITAS PASKOLŲ ĮMONES

 1. Kredito grąžinimas ir pratęsimas

Prisijungę prie savo paskyros galėsite matyti, kokią tikslią pinigų sumą turite grąžinti. Kredito grąžinimas gali būti atliekamas keliais būdais: pervedant kredito sumą į bendrovės banko sąskaitą arba mokant grynaisiais „Lietuvos pašto“ skyriuose bei „Maxima“ kasose. Jei mokėjimas bus atliekamas tarp to paties banko sąskaitų, įmoka bus įskaitoma akimirksniu, tačiau mokant grynaisiais pinigais mokėjimai yra įskaitomi tik kitą darbo dieną. Jei prireiktų pratęsti greitojo kredito terminą, turėsite galimybę sumokėti nustatyto dydžio kredito atidėjimo mokestį, o apie sėkmingą kredito pratęsimą būsite informuoti trumpąja žinute.

 1. Naudojimasis svetaine

Naudotis SMScredit internetine svetaine yra ganėtinai paprasta: jei planuojama pasiimti kreditą, tereikia pasirinkti pageidaujamą kredito sumą bei užpildyti reikalaujamus duomenis. Registruoti vartotojai bet kada gali prisijungti prie savo paskyros ir pasitikrinti, kokia yra tiksli skolos suma, todėl galima išvengti nesusipratimų, kuomet grąžinama suma neatitinka numatytos sutartyje. Vis dėlto, paieška internetinėje svetainėje yra ganėtinai sudėtinga, vietomis galima rasti netikslumų: pavyzdžiui, spaudžiant nuorodą „Kaip grąžinti?“, vartotojai yra nukreipiami į puslapį, kuriame yra išvardinami svarbiausi SMScredit paslaugų privalumai.

 1. Aptarnavimas

SMScredit darbuotojai stengiasi kuo greičiau suteikti reikiamą informaciją, tačiau tuomet, jei į bendrovę kreipiamasi elektroniniu paštu, atsakymo gali tekti šiek tiek palaukti. Jei norite kuo skubiau gauti atsakymus į jums iškilusius klausimus, geriausia į įmonę kreiptis telefonu: pirmadieniais-penktadieniais konsultacijos teikiamos nuo 8 iki 20 valandos, šeštadieniais – nuo 10 iki 19 h, o sekmadieniais – 10-17:30 h.

 1. Apmokėjimo būdai

SMScredit klientams suteikia galimybę mokėjimus atlikti keliais būdais: pervedant numatytą pinigų sumą į vieną iš pasirinktų banko sąskaitų arba mokant grynaisiais pinigais „Lietuvos pašto“ skyriuose bei „Maxima“ kasose. Kredito grąžinimo rekomenduojama nepasilikti paskutinei dienai – jei mokėjimas bus atliekamas iš kito banko arba bus mokama grynaisiais pinigais, jūsų įmoką kreditorius gaus tik kitą darbo dieną.

 1. Koks tipinis paskolos pavyzdys?

Jei skolinsitės pirmą kartą, 300 eurų kreditas 30 dienų laikotarpiui bus suteiktas taikant tik administracinį mokestį (3,6 €). Jei SMScredit kreditą jau teko imti anksčiau, bus taikomas 18,48 € palūkanų mokestis ir 3,6 € administracinis mokestis. Jei kiltų keblumų laiku grąžinti kreditą, turėsite galimybę jį atidėti 30 dienų laikotarpiui – tokiu atveju bus taikomas papildomas 22,09 € mokestis.

 1. Klientų atsiliepimai

Didžioji dalis SMScredit klientų apie šią bendrovę atsiliepia itin palankiai, tačiau taip pat galima rasti ir neigiamų atsiliepimų. SMScredit bendrovė greituosius kreditus teikia 18-70 metų asmenims, nepriklausomai nuo jų gaunamų pajamų (svarbiausia yra tai, kad besiskolinantis asmuo neturėtų pradelstų įsiskolinimų), todėl dalis neigiamų komentarų yra susiję su negebėjimu laiku padengti skolą. Taip pat galima rasti tėvų skundų, kurių vaikai pasiima kreditus, ir tuomet, kada jaunuoliai neįstengia padengti finansinių įsipareigojimų, tėvams tenka išmokėti jų turimas skolas.

į viršų ↑

 1. SMScredit rekvizitai

Telefonas:  +370 700 73470

El. paštas: info@smscredit.lt

Adresas: Jonavos g. 254A, LT-44132 Kaunas

Palikti atsiliepimą

Žmonių įvertinimas Palikti atsiliepimą
Order by:

Būk pirmas parašęs atsiliepimą.

/ 10
Verified
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
4/5 - (3 votes)
GAUTI PASKOLOS PASIŪLYMĄ
greitas kreditas palyginimas